Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Начальник Департамента ГАИ МВД хочет обязать водителей передавать права в руки и вернуть техосмотр :

Форумчане, может кто больше меня шарит в юрисдикции полномочий Президента?
Может расскажете Егорию?

а при чому злочини МВС до міністерства оборони?

пи.си. єгорій сам вже втомився розповідати форумчанам про розподілення влади в Україні http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788086
   

Стаття 103.
Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.
не має, не обіймає, не займається діяльністю, не входить
   
1. Під час війни або іншої суспільної небезпеки, яка загрожує життю нації, будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
О! И где в этой Конвенции обязательства соблюдать равные права по месту жительства граждан?
Как можно отступить от обязательств, которые не брались к исполнению?

Это, если завтра Президент запретит гражданам пользоваться зонтиками в зоне АТО, он тоже сошлётся на Конвенцию? А ничего, что там о зонтиках нет ни слова?

Разница в одном - о зонтиках нет ни слова в Конституции Украины, но ст.24 Конституции никто не отменял, и там есть про место жительства.
   
И где в этой Конвенции обязательства соблюдать равные права по месту жительства граждан?

дешеві тролі мені не цікаві
   
а як в Європі?

Номенклатурна влада не хочить як в европі чи в USA, вони хочуть продовжувати по своему свинячо номенклатуро совєтсьму гебнявому шляху

https://www.facebook.com/hromadsketv/posts/870196583000706
   

дешеві тролі мені не цікаві
Та какие проблемы. Мне всю Конвенцию выложить здесь, чтобы все убедились, что там нет такой статьи?
Или ты нарисуешь статью Конвенции, от которой решил "отступить" Порошенко?
   
...у них там як раз все просто: зковирюємо клятого ярьому, засуджуємо гонтарьову - і понєслась душа в рай :super: ...

Гы.
Вот Степан Демура, хорошо описал то, что происходит в Украине. (ближе к концу трансляции, про второй этап Майдана)



   
> RedHotChilly:
> тарадайка, cьогодні в 16:00
> а як в Європі?
>
> Жодного разу не зупиняли. Поліція може пробити деталі водія, страхівки, наявність техогляду і оплати податку за машину по номеру автомобіля.

ти не зрозумів питання
чи зобов'язаний водій передати інспектору своє водійське посвідчення в руки?
   

а при чому злочини МВС до міністерства оборони?

пи.си. єгорій сам вже втомився розповідати форумчанам про розподілення влади в Україні http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788086
Таки да. Я прав, что в силовой блок входит министр обороны (и МИДа ещё), но не прав, что министра МВД предлагает Президент.
Рад, что нормативные акты в сфере твоего интереса.
пс. Тем более удивлён, что игнорирование Конституции Президентом тебя не волнует.
   
Та какие проблемы. Мне всю Конвенцию выложить здесь, чтобы все убедились, что там нет такой статьи?
Или ты нарисуешь статью Конвенции, от которой решил "отступить" Порошенко?
ти можеш хоч МРТ свого мозку тут викласти - це нічого не змінить. ну добре, я маю ще трохи часу і можу його витратити на роз'яснення міжнародного законодавства. то що саме тебе непокоїть? яку статтю конституції щодо твоїх прав порушено клятим порохом?
   
Таки да. Я прав, что в силовой блок входит министр обороны (и МИДа ещё), но не прав, что министра МВД предлагает Президент.
Рад, что нормативные акты в сфере твоего интереса.
пс. Тем более удивлён, что игнорирование Конституции Президентом тебя не волнует.
приклади
   
ти можеш хоч МРТ свого мозку тут викласти - це нічого не змінить. ну добре, я маю ще трохи часу і можу його витратити на роз'яснення міжнародного законодавства. то що саме тебе непокоїть? яку статтю конституції щодо твоїх прав порушено клятим порохом?
22, 24, 64.
В контексте прав человека по принципу места проживания.
   
не має, не обіймає, не займається діяльністю, не входить

Тобто бізнес продав? Жодної акції не лишилося?
   
пи.си. громадяни європейці, вам не здається що тема хабарів і кримінальних злочинів МВС кудись не туди зайшла?  8-) ми починаємо обговорювати повноваження президента, який не має жодних прав впливати на міністра внутрішніх справ (міліцію) 8-)
   
Тобто бізнес продав? Жодної акції не лишилося?

тримання акцій (володіння власністю) не є підприємницькою діяльністю, а отже не заборонено конституцією України
   
приклади
1. http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788086 свидетельствует о том, что нормативный акт для тебя имеет вес.
2. В этой ветке ты упорствуешь в заблуждении, что Президент ничего не нарушил, ограничив жителей Донецка в своих правах.
   
22, 24, 64.
В контексте прав человека по принципу места проживания.
Під час війни або іншої суспільної небезпеки, яка загрожує життю нації, будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією, виключно в тих межах, яких вимагає гострота становища, і за умови, що такі заходи не суперечать іншим її зобов'язанням згідно з міжнародним правом.

Якщо міжнародним договором України, який набрав чинності в установленому  порядку, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені у відповідному акті законодавства України, то застосовуються правила міжнародного договору.
   
1. http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=788086 свидетельствует о том, что нормативный акт для тебя имеет вес.
2. В этой ветке ты упорствуешь в заблуждении, что Президент ничего не нарушил, ограничив жителей Донецка в своих правах.
будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
   

тримання акцій (володіння власністю) не є підприємницькою діяльністю, а отже не заборонено конституцією України

хлопчику, тримання акцій автоматично вводить людину до зборів акціонерів. А що таке збори акціонерів - сам погугли, це домашнє завдання
Я можу тільки сказати. що ст.103 при цьому порушується 100%
   
пи.си. громадяни європейці, вам не здається що тема хабарів і кримінальних злочинів МВС кудись не туди зайшла?  8-) ми починаємо обговорювати повноваження президента, який не має жодних прав впливати на міністра внутрішніх справ (міліцію) 8-)
Сам виноват. Я ж тебе сразу сказал - эта инициатива ГАИ носит исключительно коррумпированный характер.
ГПУ не реагирует.
СБУ - на мороз.
В доле, не?
   
хлопчику, тримання акцій автоматично вводить людину до зборів акціонерів

господарчий кодекс встановлює, що тримання акцій не є підприємництвом, яке заборонене для влади

Я можу тільки сказати. що ст.103 при цьому порушується 100%

то подай до суду на скасування господарського кодексу, чого ти сидиш на форумі :laugh:
   
Сам виноват. Я ж тебе сразу сказал - эта инициатива ГАИ носит исключительно коррумпированный характер.
ГПУ не реагирует.
СБУ - на мороз.
жоден громадянин не подав скарги, бо всіх все влаштовує. а винен - клятий ярьома з наливайченком і особливо порох, але аж ніяк не бенефіціяр-авакян і його сєня :laugh:
   

Гы.
Вот Степан Демура, хорошо описал то, что происходит в Украине. (ближе к концу трансляции, про второй этап Майдана)

WMPjHE0P_Y8

   
пи.си. громадяни європейці, вам не здається що тема хабарів і кримінальних злочинів МВС кудись не туди зайшла?

на предыдущей страничке видео, там с 34 мин. 10 сек - про то , что происходит в Украине сейчас и почему ничего не меняется в системе.
Пересказывать - нет смысла. Это не откровение, но все четко по полкам.

И еще одна мысль.
Разделяя про-украинское общество на юльков, дрыщей и прыбичныкив порося и прочих - мы ослабляем Украину перед сепарами, хуйлом, чиновниками, олигархами.
Треба еднатысь.  [ua]
   
будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
Я ж тебе о чём!
Где в Конвенции обязательства соблюдать права человека по признаку места жительства?
Если по расовому признаку - то это ст.14.
Если по религиозному - то это ст.9
Если по признаку ношения зелёных зонтиков - то такой статьи нет.

А теперь скажи - как можно отступить от обязательств по исключению дискриминации за ношение зелёных зонтиков, если такой статьи в Конвенции просто нет?
Назови просто номер статьи, обязывающей согласно Конвенции исключить дискриминацию по месту жительства, и всё. Я признаю твоё превосходство и право Президента признаю легитивным.
   
жоден громадянин не подав скарги, бо всіх все влаштовує. а винен - клятий ярьома з наливайченком і особливо порох, але аж ніяк не бенефіціяр-авакян і його сєня :laugh:
На что гражданин должен подать иск (не жалобу! как ты предлагаешь). На проект? На хотелку коррумпированного хуйла?
   

тримання акцій (володіння власністю) не є підприємницькою діяльністю, а отже не заборонено конституцією України

Ще раз, для особливо тупих, повторюю.
Стаття 103.
Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

тепер далі.
Загальні збори акціонерів — вищий орган управління акціонерним товариством.

Тобто, дурнику, володар акцій автоматично входить до ВИЩОГО ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ підприємством. Що прямо заборонено Конституцією.
Дійшло до дурня?
   
Где в Конвенции обязательства соблюдать права человека по признаку места жительства?
ти хоч знаєш, про що говориш? ти знаєш, що таке конвенція з прав людини?
   
ти хоч знаєш, про що говориш? ти знаєш, що таке конвенція з прав людини?
Да откуда мне знать?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/995_004
У нас в деревне этого не знают.
пс. Ищи статью.

Останнє редагування: 3 грудня 2014 21:02:43 від Дон-бас
   

Ще раз, для особливо тупих, повторюю.
Стаття 103.
Президент України не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

тепер далі.
Загальні збори акціонерів — вищий орган управління акціонерним товариством.

Тобто, дурнику, володар акцій автоматично входить до ВИЩОГО ОРГАНУ УПРАВЛІННЯ підприємством. Що прямо заборонено Конституцією.
Дійшло до дурня?
прямо заборонено конституцією мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

всього цього немає. вважаєш інакше? біжи до суду. і розповідай там, що кляте порося, бажаючи триматися закону, передало всі свої повноваження своєму батьку, а це - типу незаконно, і ти проти такого свавілля. і саме тому ви з аваковим не можете навести лад у міліції, бо кляте порося цьому всіляко заважає :heart:

Останнє редагування: 3 грудня 2014 21:02:04 від Єгорій
   
Єгорій, cьогодні в 20:35
Розгорнути попередні цитати...
будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
Я ж тебе о чём!
Где в Конвенции обязательства соблюдать права человека по признаку места жительства?
Если по расовому признаку - то это ст.14.
Если по религиозному - то это ст.9
Если по признаку ношения зелёных зонтиков - то такой статьи нет.

А теперь скажи - как можно отступить от обязательств по исключению дискриминации за ношение зелёных зонтиков, если такой статьи в Конвенции просто нет?
Назови просто номер статьи, обязывающей согласно Конвенции исключить дискриминацию по месту жительства, и всё. Я признаю твоё превосходство и право Президента признаю легитивным.
   
коротше, ГАИ аваковського МВД хочет обязать водителей передавать права в руки и вернуть техосмотр - і це нормально (tu)  :love: реформи в дії X(
   
коротше, ГАИ аваковського МВД хочет обязать водителей передавать права в руки и вернуть техосмотр - і це нормально (tu)  :love: реформи в дії X(


Це - нормально. Це є в усіх нормальних країнах.   Проплачених гавномьотів прошу ідти на хєр!!!
   
Болукан - в доле. Или тупит.

Єгорій, cьогодні в 20:35
Розгорнути попередні цитати...
будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
Я ж тебе о чём!
Где в Конвенции обязательства соблюдать права человека по признаку места жительства?
Если по расовому признаку - то это ст.14.
Если по религиозному - то это ст.9
Если по признаку ношения зелёных зонтиков - то такой статьи нет.

А теперь скажи - как можно отступить от обязательств по исключению дискриминации за ношение зелёных зонтиков, если такой статьи в Конвенции просто нет?
Назови просто номер статьи, обязывающей согласно Конвенции исключить дискриминацию по месту жительства, и всё. Я признаю твоё превосходство и право Президента признаю легитивным.
   
Болукан - в доле. Или тупит.

Єгорій, cьогодні в 20:35
Розгорнути попередні цитати...
будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
Я ж тебе о чём!
Где в Конвенции обязательства соблюдать права человека по признаку места жительства?
Если по расовому признаку - то это ст.14.
Если по религиозному - то это ст.9
Если по признаку ношения зелёных зонтиков - то такой статьи нет.

А теперь скажи - как можно отступить от обязательств по исключению дискриминации за ношение зелёных зонтиков, если такой статьи в Конвенции просто нет?
Назови просто номер статьи, обязывающей согласно Конвенции исключить дискриминацию по месту жительства, и всё. Я признаю твоё превосходство и право Президента признаю легитивным.


Це все про техогляд???   ахрєнєть.... 
   
Це все про техогляд???   ахрєнєть....
Який техогляд? Той самий, де "Запорожець" з одним остовом блискає новим талоном техогляду? Та кому це потрібно, крім коррупції?
   
будь-яка Висока Договірна Сторона може вживати заходів, що відступають від її зобов'язань за цією Конвенцією
Я ж тебе о чём!
іди на куй, троль :laugh:
   
прямо заборонено конституцією мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об'єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю чи входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

всього цього немає. вважаєш інакше? біжи до суду. і розповідай там, що кляте порося, бажаючи триматися закону, передало всі свої повноваження своєму батьку, а це - типу незаконно, і ти проти такого свавілля. і саме тому ви з аваковим не можете навести лад у міліції, бо кляте порося цьому всіляко заважає :heart:

вхід до найвищого керівного органу підприємства ти не вважаєш порушенням Конституції. Тобто чорне - не чорне, а біле. Я навіть не знаю, що й сказати.

Щодо "заважає": кляте порося за заводик у ліпецьку сдає державні інтереси. Ходить на межі ст.111. Й я повинен його любити?
Чому ассоціацію тягнули стільки часу? Адже іншим знадобилось тиждень-два?
Чому міністр оборони, який просрав усе, що міг, так довго сидів на посаді й не відданий до сих пір до суду? Та що там до суду, навіть карної справи на нього не завели!
Ярему хто призначив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія