Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#Приватбанк переходить у 100% власність держави з 19 грудня

Повертають гроші туди звідки прийшли.
Якщо з картки то на картку.

Точно, точно. Еще и до 3-х банковских дней возврат может занимать.
   
цена вопроса?
я слышал что там на счетах сотни миллиардов вместе с депо?
это правда?

В первую очередь там миллиарды живых оборотных средств без которых фирмам настанет карачун очень быстро.
   
Не мели херни в магазинах деньги возвращаются с кассы наличкой.

Це не так.
   
 :pooh_lol:

   
похоже что юриков и фопов полностью не разблокируют
введут ограничения
и для физиков так же

Схоже на типовий пост від Ізі  :gigi:
   
Тут на преза гнати не треба. Проблема в Коломойському і Ко. Я хоч і клієнт ПБ (як ФОП), але вважаю, що краще націоналізація, а не повний пипець.

с какого перепуга это проблемы привата стали....угги глаза закрывала на недостаток капитализации банка думаецца не за красивые глазки, а за нормальный такой кеш и вдруг так неожиданно приват стал проблемой пересичного манюпаса....несмотр я на ярды имеющиеся на счетах привата вернуть всем деньги не получицца потому как 5 ярдов зелени из него выведено
   
похоже что юриков и фопов полностью не разблокируют
введут ограничения
и для физиков так же

Там такие объемы шо нада будет пропорционально как в банкоматах 200 грн раз в три часа

Хотя если они уже ввели 200 грн для частных лиц то там полная жопа.
   
при оплате карточкой возвращают на карту.

Мне возвращали наличкой с кассы.
   
с какого перепуга это проблемы привата стали....угги глаза закрывала на недостаток капитализации банка думаецца не за красивые глазки, а за нормальный такой кеш и вдруг так неожиданно приват стал проблемой пересичного манюпаса....несмотр я на ярды имеющиеся на счетах привата вернуть всем деньги не получицца потому как 5 ярдов зелени из него выведено

Для оленів всі події - несподіванка.
   
не завжди
в сільпо якщо повертаєш товар а платив карткою віддають кешем

Это прекрасно, что они так могут сделать, но, насколько я понимаю, не обязаны. Закон обязывает вернуть деньги покупателю, но не регламентирует как. Так что большинство магазинов возвращают в той форме (нал или безнал), в которой была оплата. К слову, в том же Сильпо мне не удалось в свое время настоять на возврате наличкой, сказали: вот вам возвратный чек, чек терминала, ждите, пока банк вернет.
   
Мне возвращали наличкой с кассы.
ну.. не очень умные люди в том магазине.
   
Для оленів всі події - несподіванка.

нуууу ...оленям не сказали, что в этой стране жить категорически противопоказано
   
:pooh_lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ykxqHlNszXQ
колись ці самі чорти кричали відстоюйте європейські цінности.ми вам допоможемо і приймемо вас до євроспільноти усьо буде чьотко пацани.результати  видно.теж саме і з Приватбанком.
   
В первую очередь там миллиарды живых оборотных средств без которых фирмам настанет карачун очень быстро.

я знаю
у всех крупных туроператоров там большие суммы оборотных денег
   
Что дальше, как думает уважаемое сообщество?

У меня в Приватбанке 1200 грн лежит на карте)
И кстати видела в ФБ ликование людей которые должны что-то выплачивать Приватбанку.
Им будет выгодно, получается, если гривна обесценится?)
   
Цитата: Чупа-чупс
1 день потерпят не усрутся.
+1
бабы еще нарожают
   
нуууу ...оленям не сказали, что в этой стране жить категорически противопоказано

На цю тему є старий анекдот про іноземця який впав в неогороджену яму.
Коли він запитав чому її хоч би прапорцями не огородили, йму відповіли що прапорцями огороджена вся країна, і він їх бачив коли сюди в'їзджав. :)
   
1 день потерпят не усрутся.

Ага. Я в селе по пол года живу где ближайший банкомат за 20 км, но зато в каждом магазине терминал стоит. Я со своей молочницей в селе через терминал расчитываюсь.
   
И кстати видела в ФБ ликование людей которые должны что-то выплачивать Приватбанку.
Им будет выгодно, получается, если гривна обесценится?)
Манюпасу себя государство обмануть не даст, выдоит все досуха.
   
И кстати видела в ФБ ликование людей которые должны что-то выплачивать Приватбанку.
Им будет выгодно, получается, если гривна обесценится?)
хай не радіють.
списки бооржників ведуться акурантно і передаються новому власнику разом з всім майном.
так що боржники виплатять все.

Останнє редагування: 19 грудня 2016 13:43:34 від T.Blair.
   
У "ПРИВАТБАНКУ" РОЗПОВІЛИ, КОМУ ДІСТАНЕТЬСЯ ОНЛАЙН-СИСТЕМА "ПРИВАТ24"
Більше читайте тут: http://тсн/groshi/u-privatbanku-rozpovili-komu-distanetsya-onlayn-sistema-privat24-849595.html

Кабмін ухвалив рішення про націоналізацію "ПриватБанку". Онлайн-система грошових переказів та платежів "Приват24" разом із "ПриватБанком", який учора, 18 грудня, націоналізував Кабмін, також перейде у власність держави. Про це в коментарі до свого повідомлення у Facebook про націоналізацію фінустанови написав заступник голови правління "ПриватБанку" Олег Гороховський. Зокрема, на запитання користувача соцмережі Сергія Мариничева про те, кому ж належать "Приват24" та всі онлайн-сервіси, Гороховський запевнив: "Державі". Facebook/Олег Гороховський Нагадаємо, сьогодні, 19 грудня, під час прес-конференції голова Нацбанку Валерія Гонтарева не змогла відповісти на запитання, чи "Приват24" також переходить державі, бо в неї не було на той час інформації про власність цього сервісу.
Більше читайте тут: http://тсн/groshi/u-privatbanku-rozpovili-komu-distanetsya-onlayn-sistema-privat24-849595.html
   
20 млн вкладчиков - они хотят сказать, шо каждый второй украинец вкладчик?
   
хай не радіють.
списки бооржників ведуться акурантно і передаються разом з всім майном.
так що все одно виплатять все.

Ну якщо наприклад брали 200 доларів, а повернуть 150, то це приємніше їм )))

Цікаво, чи буде падіння гривні
   
20 млн вкладчиков - они хотят сказать, шо каждый второй украинец вкладчик?
що ти розуміє словом "вкладник"
користувачів, так може бути що й 20млн.
не всі з них мають депозити, але корист. потчним банкінкгом
ЧИ мають зарплатну картку
   
20 млн вкладчиков - они хотят сказать, шо каждый второй украинец вкладчик?
например, я никогда там не имел счета, но при обмене валюты меня "идентифицировали". Таких вполне может быть пол страны
   
20 млн вкладчиков - они хотят сказать, шо каждый второй украинец вкладчик?
Спробую уточнити:
кожен другий громадянин України має карточку Привату
Будете заперечувати? :)
   
Ну якщо наприклад брали 200 доларів, а повернуть 150, то це приємніше їм )))

Цікаво, чи буде падіння гривні
невідомо, чи дуже впаде.
як я розумію проблема була би при банкуртстві, коли ФГВ одномоментно викинув би на ринко велику грошву гривневу масу.
   
Potato,
Могеріні підтримала ПРИВАТИЗАЦІЮ "Приватбанку", а кабмін підтримав НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ. :)
Як так? :)

 :lol:
   
Ну якщо наприклад брали 200 доларів, а повернуть 150, то це приємніше їм )))

Цікаво, чи буде падіння гривні

шось мені здаеться що падіння гривні майже немінуче....кудись же бабло зняте манюпасом з прівата пійде
   
шось мені здаеться що падіння гривні майже немінуче....кудись же бабло зняте манюпасом з прівата пійде

прям сейчас  USD      27.45   
   
купить товар и сразу его сдать обратно, наличка в карман

Эта хохма уже несколько лет не работает
В магазинах давно возвращают на карту, если платил картой
   
Всем известно, что Приват-банк был болен. Сейчас его вылечат, как вылечили уже 86 других банков-Дельту, Имекс и кучу других. Доктора ж у нас ого-го!
   
Інформація про встановлення ліміту на транзакцію не відповідає дійсності.
Точніше ліміт існує 20 000 за транзакцію 80 000 на суму зняття готівки протягом дня.
Перевірено щойно.
   
+1
бабы еще нарожают

ваще-то пенсия привязана к определённому числу, не знаю как у всех, наверно по разному. поэтому тем более не усрутся, если 19-20 декабря пенсия у них не запланирована.
   
Петро Порошенко
3 год ·
Вважаю своїм прямим обов'язком роз'яснити суть тих кроків, які вчора та сьогодні здійснені щодо «Приватбанку».

Попри те, що йдеться про приватну банківську установу, ці рішення не є чиєюсь приватною справою. Вони безпосередньо стосуються приблизно половини дорослого населення України – фізичних осіб, які є його клієнтами. Рівно як і понад п'ятдесятьох відсотків усіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні.

Опосередковано від стану справ в цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні – настільки він великий, чи, як кажуть фахівці, системний.

Через це його не можна помістити в прокрустове ложе стандартних технологій оздоровлення банків. Саме тому ми вдаємося до безпрецедентного рішення – його переходу в cтопроцентну державну власність.

Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканість і цілісність їхніх грошей.

Для посилення захисту вкладників «Приватбанку» у якості невідкладного я подав до Верховної Ради законопроект, який надає додаткові гарантії вкладів громадян у цій установі. Вони будуть такі ж самі, як для «Ощадбанку» – як для банку, що на сто відсотків належить державі.
   
Інформація про встановлення ліміту на транзакцію не відповідає дійсності.
Точніше ліміт існує 20 000 за транзакцію 80 000 на суму зняття готівки протягом дня.
Перевірено щойно.

так
   
Ага. Я в селе по пол года живу где ближайший банкомат за 20 км, но зато в каждом магазине терминал стоит. Я со своей молочницей в селе через терминал расчитываюсь.

Можно даже и без терминала в точке продажи. Есть у них такое:


Что такое мини-терминал
Устройство для считывания платежных карт, которое можно подключить к смартфону или планшету на базе Apple iOS либо Android, а также к персональному компьютеру.

Кому может быть полезен мини-терминал

Это идеальный вариант для тех, кому нужно быстро и мобильно принимать платежи:

предпринимателей;
нотариусов;
страховых, торговых и туристических агентов;
таксистов, врачей, курьеров;
владельцев интернет-магазинов (например, для оплаты за доставку).
Какие преимущества дает Вам мини-терминал

Простота в использовании – Вы подключаете мини-терминал к своему телефону и совершаете необходимые операции прямо на экране.
Безопасность – Вы спокойны за сохранность средств, так как не принимаете к оплате наличные.
Лояльность клиентов – Ваши клиенты получают альтернативные способы совершения платежей.
Экономичность – нет контрактов, ежемесячных денежных сборов и скрытых затрат, оплачивается только комиссия за обработку сделки.

Главное, чтобы Гонтарева, пока банк будет в держвласності, а потом і Ротшильды чи хто там, не похерили все эти наработки. Ну или пусть вместе с банком забирают Дубилета и его команду.
   
Всем известно, что Приват-банк был болен. Сейчас его вылечат, как вылечили уже 86 других банков-Дельту, Имекс и кучу других. Доктора ж у нас ого-го!

Нет, Приват уже государственный. Чувствуете разницу? Упасть он может лишь с Украиной
   
Так, об'явили.

коли? ;o
   
Петро Порошенко
3 год ·
Вважаю своїм прямим обов'язком роз'яснити суть тих кроків, які вчора та сьогодні здійснені щодо «Приватбанку».
Попри те, що йдеться про приватну банківську установу, ці рішення не є чиєюсь приватною справою. Вони безпосередньо стосуються приблизно половини дорослого населення України – фізичних осіб, які є його клієнтами. Рівно як і понад п'ятдесятьох відсотків усіх юридичних осіб, зареєстрованих в Україні.
Опосередковано від стану справ в цьому банку залежить вся фінансово-економічна ситуація в країні – настільки він великий, чи, як кажуть фахівці, системний.
Через це його не можна помістити в прокрустове ложе стандартних технологій оздоровлення банків. Саме тому ми вдаємося до безпрецедентного рішення – його переходу в cтопроцентну державну власність.
Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам «Приватбанку» недоторканість і цілісність їхніх грошей.
Для посилення захисту вкладників «Приватбанку» у якості невідкладного я подав до Верховної Ради законопроект, який надає додаткові гарантії вкладів громадян у цій установі. Вони будуть такі ж самі, як для «Ощадбанку» – як для банку, що на сто відсотків належить державі.

Петя, это неправильная заява. Правильная была бы такой "Для підвищення довіри населення до рішення уряду про придбання Приватбанку вважаю своїм прямим обовязком перевести розрахункові рахунки Рошену та інших моїх активів до Привату"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія