Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закони України мають виконуватися на ФУПі? [ua]

Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Я за пол-века своей жизни могу отличить пропаганду и переписывание истории от спростування совковои пропаганды. У меня нет претензий к тебе, возможно ты заблуждаешься непренамеренно. Я 50 лет прожил в регионе, в котором можно было месяц ходить по городу и не услышать украинской речи. Для меня Украина такая и русский в ней равноправен. Я могу дышать в противогазе и спать на полу, но зачем мне в здравом уме заниматься самоистязанием, вместо того, чтобы дышать полной грудью и использовать кровать? Я учил в школе украинский, владею им, но предпочитаю использовать родной язык и имею на это полное право. И мне фиолетово, возникнут ли ко мне какие-то вопросы у неадекватных граждан, живущих ни политических лозунгах и бросающихся из одной крайности в другую в зависимости от политической конъюнктуры.
Я уже писал, меня трижды исключали из комсомола при СССР за свое мнение и попытки его отстаивать. Теперь другие такие же псевдопатриоты шьют мне что-то подобное. И риторика чем-то похожа: все до смешного просто, если ты будешь как все, то и вопросов к тебе не будет. Причем как все, означает, так как я хочу.   
меня трижды исключали из комсомола при СССР за свое мнение и попытки его отстаивать. Прошу пардону. А хто тобі давав рекомендацію для вступу до комсомолу після виключення? Двічі!!!! Куратор з кегабе?
Ти такі казки, мілчілавєк, на твоєй родінє розповідай на зборі ньюоктябрят, будь ласочка
   
+===============================================================+
Кацапоязікі якраз не розуміють українськї з причин  "умственной отсталости".
Тебе добавляет чести общаться с умственно отсталыми? Ну если ты так считаешь, прекрати общение.
   
Обмеження права писати російською мовою на ФУПі несе ознаки порушення статті 161 Кримінального Кодексу України
Форум не установа, а спільнота дописувачів, які вільні домовлятися про будь-які правила. Тож постановка питання цього опитування є нісенітницею.
Як вирішить більшість, так і має бути. Напад московської недоімперії з метою нашого фізичного знищення не залишає притомним українцям іншого вибору. Не розумію, як цього можна не розуміти.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Прошу пардону. А хто тобі давав рекомендацію для вступу до комсомолу після виключення? Двічі!!!! Куратор з кегабе?
Ти такі казки, мілчілавєк, на твоєй родінє розповідай на зборі ньюоктябрят, будь ласочка

Вы немного перепутали с партией. В комсомол запихивали пачками для выполнения плана. :) И вы даже не представляете, как не будучи комсомольцем, можно всех посылать нахер... Комсомол - это был не почет, это был способ принуждения и наказания.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Вы немного перепутали с партией. В комсомол запихивали пачками для выполнения плана. :) И вы даже не представляете, как не будучи комсомольцем, можно всех посылать нахер... Комсомол - это был не почет, это был способ принуждения и наказания.
Три рази виключали і знову приймали? Це байка. Ну хіба сам дуже просився.
Байкарів на ФУПі не бракує.  :D

Останнє редагування: 17 березня 2024 22:14:42 від Oleksandr
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Вы немного перепутали с партией. В комсомол запихивали пачками для выполнения плана. :) И вы даже не представляете, как не будучи комсомольцем, можно всех посылать нахер... Комсомол - это был не почет, это был способ принуждения и наказания.
Ні. Не переплутав. Але мене в октябрята, піонери та комсомол прийняли в останній групі. Ну не просився би я туди знов. Двічі.))
   
меня трижды исключали из комсомола при СССР за свое мнение и попытки его отстаивать. Прошу пардону. А хто тобі давав рекомендацію для вступу до комсомолу після виключення? Двічі!!!! Куратор з кегабе?
Ти такі казки, мілчілавєк, на твоєй родінє розповідай на зборі ньюоктябрят, будь ласочка
Вопрос об исключении трижды выносился на комсомольское собрание. И трижды комсомольское собрание оставляло у меня комсомольский билет. Правда в армии, вроде как исключили, замполит настоял, а потом оказалось, что на секретной должности радиста, которую я занимал может быть только комсомолец. И командир дал заднюю. 
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Три рази виключали і знову приймали? Це байка. Ну хіба сам дуже просився.
Байкарів на ФУПі не бракує.  :D

Я не знаю, кого там куда принимали. Но "выгнать из комсомола" - это было самое страшное наказание. После этого наказания других не было. Я знаю случаи, когда повторно принимали опять, что бы иметь влияние под угрозой наказания.

Когда меня "прорабатывали" по поводу нежелания становиться комсомольцем, то райком комсомола сразу отбрыкался от проведения со мной профилактических бесед. Сказали - он не комсомолец, нафиг он нам тут нужен. Пришлось дяде Мише из райкома партии возиться со мной. А нашу завучку по внеклассной работе это сильно раздражало, так-как ей приходилось, как педагогу, всегда ходить туда со мной после того, как мой папка отказался присутствовать на "воспитательных беседах".

   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Вопрос об исключении трижды выносился на комсомольское собрание. И трижды комсомольское собрание оставляло у меня комсомольский билет. Правда в армии, вроде как исключили, замполит настоял, а потом оказалось, что на секретной должности радиста, которую я занимал может быть только комсомолец. И командир дал заднюю. 
Зараз гардішся?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Зараз гардішся?
Дивно, що за таємна посада радіста?  ;o
Кажу, байкарів тут вистачає.
   
меня трижды исключали из комсомола при СССР за свое мнение и попытки его отстаивать. Прошу пардону. А хто тобі давав рекомендацію для вступу до комсомолу після виключення? Двічі!!!! Куратор з кегабе?
Ти такі казки, мілчілавєк, на твоєй родінє розповідай на зборі ньюоктябрят, будь ласочка
Думаю його виключали за мужеложство - але потім приходив новий секретар і поновлював)
   
Вопрос об исключении трижды выносился на комсомольское собрание. И трижды комсомольское собрание оставляло у меня комсомольский билет. Правда в армии, вроде как исключили, замполит настоял, а потом оказалось, что на секретной должности радиста, которую я занимал может быть только комсомолец. И командир дал заднюю. 
Сєкрєтная должномюсть радіста - тобто смоктав хуй у штабі)
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Сєкрєтная должномюсть радіста - тобто смоктав хуй у штабі)
По секрету.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

или он не понимает меня, например, по причине умственной отсталости.
гэта пяць (tu)
   
Вот ваше речення:
И с ним не так просто как вам кажется.
Понимаете, тот "кто проти" не имеет никакого права оскорблять человека на основании того на каком языке он говорит.
Но он имеет право "не понимать", игнорировать, делать вид что не понимает, если дело например в магазине или госучреждении, то имеет право не обслужить, сославшись на непонимание или нормы закона и т.д.
А вот оскорблять права не имеет.
Это ст.161 УК Украины.
Самое интересное, что большинство украинцев в жизни до оскорблений не опускаются и ведут себя вполне адекватно.
Как правило, максимально негативная реакция это когда  тру-националист делает вид, что тебя не существует, а потом ты переспрашиваешь по-украински и он чудесным образом "оживает". (tu) :laugh:   
Я уважаю такое поведение.
Лишь в интернете количество неадекватов выше, чем в среднем по стране, что логично наводит на мысли о задействовании ботоферм. Причем именно кацапских ботоферм - потому как очень "сладкая" тема, чтобы ею не пользоваться.

просто цікаво виходить, що ображає вас хтось конкретний, а спілкуватись українською через них ви не бажаєте ні з ким.
   
Тут есть небольшая особенность. Что должен знать или не знать гражданин Украины - это не его дело. Совсем не его. Вы эту тонкость улавливаете?
+===============================+
Це чисто твоє персональне збочення!
   
Там просто не дописано предложение. А вы "прицепились к словам" (идиома). Ну бывает. В любом случае обсуждение идет про "желальщиков" с привилегиями.
+======================================================+
А хто тобі збрехав що "там просто не дописано предложение"???
І чого там "там просто не дописано предложение"???
Текст Конституції перевіряли тисячі разів...
   
Тебе добавляет чести общаться с умственно отсталыми? Ну если ты так считаешь, прекрати общение.
+=========================================+
Мене це розважає... Продовжуй далі розважати...
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

+=========================================+
Мене це розважає... Продовжуй далі розважати...

А, ну так сразу бы сказал, что ты - балаболка пустословная... Так-что можно дальше на вас, товарисч, внимания не обращать. Развлекайтесь на здоровье.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

А, ну так сразу бы сказал, что ты - балаболка пустословная... Так-что можно дальше на вас, товарисч, внимания не обращать. Развлекайтесь на здоровье.

кацап, що ти тут робиш?
для кацапів форум закривається
   
просто цікаво виходить, що ображає вас хтось конкретний, а спілкуватись українською через них ви не бажаєте ні з ким.
Отчего же... я пишу тут и по-русски и по-украински. Это дает мне ощущение свободы, одинаково непонятное и для ваты и для вышиваты.
А вообще это прекрасно работает как фильтр - тот человек которому интересна тема - будет ее обсуждать, невзирая на язык общения.
А  общение с вышиватой, для которой форма важнее содержания - уже, как правило, не  интересно мне.
Учень удобно. (tu)
Вышивата конечно иногда злится от недостатка внимания и переходит на оскорбления - но это даже прикольно - видеть как хамы выставляют себя идиотами. B-)

Останнє редагування: 18 березня 2024 02:37:56 від Beerimor
   
Отчего же... я пишу тут и по-русски и по-украински. Это дает мне ощущение свободы, одинаково непонятное и для ваты и для вышиваты.
А вообще это прекрасно работает как фильтр - тот человек которому интересна тема - будет ее обсуждать, невзирая на язык общения.
А  общение с вышиватой, для которой форма важнее содержания - уже, как правило, не  интересно мне.
Учень удобно. (tu)
Вышивата конечно иногда злится от недостатка внимания и переходит на оскорбления - но это даже прикольно - видеть как хамы выставляют себя идиотами. B-)

Аналогично и для меня это является одной из причин, почему я пишу на русском. Когда у тупого, але з дуже правильною формою черепа "українця" нема, чим мені заперечити, он сразу же начинает называть меня кацапом. Для меня это всегда признак того, что я прав в дискуссии. Тому що не може істина бути різною, в залежності від мови, якою користаєшся. Разным может быть только количество интеллекта у разных людей.
   
слово вишивата вживають латентні зросійщені хахли.
   
не може істина бути різною, в залежності від мови, якою користаєшся. Разным может быть только количество интеллекта у разных людей
інтелект це далеко не головне
може бути умний злодєй, а може бути тупий добряк
і мова не про те, хто правий в дискусії
а про те, з ким можна, і з ким не можна вести дискусію
   
інтелект це далеко не головне
може бути умний злодєй, а може бути тупий добряк
і мова не про те, хто правий в дискусії
а про те, з ким можна, і з ким не можна вести дискусію

вот это всех вас, а заодно и нас, погубит
   
слово вишивата вживають латентні зросійщені хахли.
Вы пишите как типичная вышивата. 
:laugh:

   
Спасибо Тамара Михайловна!...От вас не скрыться! :heart:
   
Пане Олеже, так можно домовитися й до "защиты прав русскоязычного населения и денацификации", це по-перше.
А по-друге, це ж не держустанова.
Де в статті 161 сказано про держустанову?
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Де в статті 161 сказано про держустанову?

А де ви побачили нерівноправність?

Євреї можуть спокійно ходити в свої синагоги, а мусліми можуть спокійно ходити в свої мечеті.
Україномовні можуть спокійно створювати та ходити на україномовні форуми, а російськомовні можуть спокійно створювати та ходити на російськомовні форуми.
І те і те не заборонено і нічиїх прав не порушує.

От коли муслім заходить в синагогу посеред якогось обряду чи служби, та починає волати "Алла я в бар!" - отоді вже нерівноправність.
Коли єврей забороняє мусліму будувати мечеть - це теж нерівноправність.

   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

А з ФУПом - продовження аналогії.

Був базар, де товклися всі разом. Прийшов представник лендлорда і сказав - базар всьо, буде синагога. Незгодні не позбавлені права зробити свій базар чи навіть побудувати мечеть - чи ходити на інший базар чи в мечеть.

Якось так.
І кожен сам собі вільний обирати віру та мову.

Останнє редагування: 19 березня 2024 23:35:01 від Jinx
   
А з ФУПом - продовження аналогії.

Був базар, де товклися всі разом. Прийшов представник лендлорда і сказав - базар всьо, буде синагога. Незгодні не позбавлені права зробити свій базар чи навіть побудувати мечеть - чи ходити на інший базар чи в мечеть.

Якось так.
І кожен сам собі вільний обирати віру та мову.
Ну так желающие могут пойти на форум ВО Свобода (свобода_орг_уа) или Майдан(майдан_орг_уа), а не херить давнюю традицию ФУПа.
   
Сайти та форуми можуть встановлювати власну мову для обговорення, немає ніяких забовязань, оскільки форум правди не державне змі.
Ти ще ще згадай за татарську, грецьку та болгарську. Мені буде цікаво, як автор буде цими мовами відповідати
   
Україномовні можуть спокійно створювати та ходити на україномовні форуми, а російськомовні можуть спокійно створювати та ходити на російськомовні форуми
Ось це і є нерівноправність: "Україномовні можуть спокійно створювати та ходити на україномовні форуми, а російськомовні можуть спокійно створювати та ходити на російськомовні форуми". Відсутні в конституції "російськомовні", є тільки громадяни України
   
Сайти та форуми можуть встановлювати власну мову для обговорення, немає ніяких забовязань, оскільки форум правди не державне змі.
Ти ще ще згадай за татарську, грецьку та болгарську. Мені буде цікаво, як автор буде цими мовами відповідати
Ніяк не буде. Але й не буде ніхто забороняти писати.
   
Я за пол-века своей жизни могу отличить пропаганду и переписывание истории от спростування совковои пропаганды. У меня нет претензий к тебе, возможно ты заблуждаешься непренамеренно. Я 50 лет прожил в регионе, в котором можно было месяц ходить по городу и не услышать украинской речи. Для меня Украина такая и русский в ней равноправен.

Був би вдячний дізнатися де саме ви прожили свої перші 50 років життя, що за регіон, район, а якщо це вже не секрет, то й місто. Дякую.
   
Якось так.
І кожен сам собі вільний обирати віру та мову.
Кацапський фашизм, нацизм і комунізм в Україні заборонені, ще трохи і заборонять кацапоправославіє. Обов'язковим додатком до цих україноненависницьк их ідеологій йде кацапоязик.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Ну так желающие могут пойти на форум ВО Свобода (свобода_орг_уа) или Майдан(майдан_орг_уа),
Можуть. Це ще один доказ на користь того, що нерівноправності нема.
Цитувати
а не херить давнюю традицию ФУПа.
А отут вже порушення прав власника.

Якщо власник вирішив закрити кабаре та на тому місці зробити школу - це його право, а не право невдоволених змінами відвідувачів.
   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Ось це і є нерівноправність: "Україномовні можуть спокійно створювати та ходити на україномовні форуми, а російськомовні можуть спокійно створювати та ходити на російськомовні форуми". Відсутні в конституції "російськомовні", є тільки громадяни України

Ні. В Конституції дофіга чого відсутнє і не прописане з того, що, можливо, хотілося б вам. Є буква закону, а є його дух.
Ви вбачаєте нерівноправність у тому, що обов'язковій мобілізації підлягають тільки чоловіки? А що діти учасників АТО/ООС та УБД мають пільги щодо отримання вищої освіти? А те що хлопа не пукають в жіночий туалет?

Громадянин може бути іудеєм, а може бути мусульманином (а також просто дофіга інших конфесій). І перший і другий (і інші) мають рівні права щодо спокійного перебування в храмах своїх релігійних культів.

Школи у нас публічні та державні, але це не означає що будь хто може зайти до класу під час уроків і робити що захоче.

   
Re: Закони України мають виконуватися на ФУПі?  [ua]

Ніяк не буде. Але й не буде ніхто забороняти писати.
Можуть і будуть, як на те буде воля власника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія