Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

приходить в п'яному стані на офіційні події – це сором, Петре :lol: :weep:

тю
Нетверезий проспиться  а дурноватий ні
   
БГГГ. получить селедкой по ряшке. К Лексеичу пришло признание. :lol:
   
БГГГ. получить селедкой по ряшке. К Лексеичу пришло признание. :lol:
патаму шта не опытный еще. Ему, можно сказать селедкой первый раз заехали, в отличии от, скажем так, привыкших к такой процедуре.
   
патаму шта не опытный еще. Ему, можно сказать селедкой первый раз заехали, в отличии от, скажем так, привыкших к такой процедуре.
Опыт придет. Теперь он будет почаще этот массаж применять. :lol:
   
Йоханий бабай!  :weep:
А пєтрушки тут розказували про то як Сєльодка замочить Косату... А тут такий кульбіт  :facepalm1:
Педрики мені вас аж жалко стало... Ось так руйнуються останні надії на другий термін перший тур  :weep:
А мені жалко вас, бо сприймати богословську, як якийсь моральний авторитет просто смішно. Вона точнісінько так наїзжала на Ющенко і потім стригла купони і щиро працювала на януковича. Перед його кінцем так само його кинула і ринула в обійми нинішній владі. Але ті надто добре знали її сутність - не прийняли. І ось фенікс відродився, з розпушеним пір,ям (правда пооблізлим від старості) кинулась в новий бій. І підняли її на знамено такі самі, як вона авторитети. Багато чого не зробив Порошенко, в мене до нього купа претензій, але це зовсім не те, що писала богословська. Про це набагато влучніше сказала в своїй заяві группа 1-го грудня. Там дійсно авторитети нації. Усім раджу почитати. Чомусь гілки з цією темою не знайшов, може пропустив...
   
О, юлька дочекалась поки у богословської манафортове бабло закінчиться . І перекупила сєльодку)))


Ааааа :)
   
Да. Смутные времена настали для Великого Гетьмана. Печалька.
   
А мені жалко вас, бо сприймати богословську, як якийсь моральний авторитет просто смішно. Вона точнісінько так наїзжала на Ющенко і потім стригла купони і щиро працювала на януковича. Перед його кінцем так само його кинула і ринула в обійми нинішній владі. Але ті надто добре знали її сутність - не прийняли. І ось фенікс відродився, з розпушеним пір,ям (правда пооблізлим від старості) кинулась в новий бій. І підняли її на знамено такі самі, як вона авторитети. Багато чого не зробив Порошенко, в мене до нього купа претензій, але це зовсім не те, що писала богословська. Про це набагато влучніше сказала в своїй заяві группа 1-го грудня. Там дійсно авторитети нації. Усім раджу почитати. Чомусь гілки з цією темою не знайшов, може пропустив...
Да мені пофіг Сєльодка і її авторитети...  :facepalm1: Але таки присівших від акую на задні ратиці пєтрушек наблюдать дуже ржачно...  :weep:
Так що Сєльодка зробила мені веселий вечір  (tu)
   
 Так що, ПП не бухає? ;o
   
Так що, ПП не бухає? ;o

бухає, випье 3 кілішка і косєє, хвороба така паскудна
   
Ааааа :)
Коли богословська здавала януковича (а на це потрібна була немала відвага), те що він впаде міг знати тільки хуйло. Тобто мені здається, що тоді замовлення до неї надійшло просто росії. Думаю, що зараз саме така ж ситуація.
   
Нелегко нашему Гетьману. Получил удар ножом в спину откуда не ждали.
 Надо сплотиться потеснее вокруг нашего героя.
   
А мені жалко вас, бо сприймати богословську, як якийсь моральний авторитет просто смішно
(tu)
   
Коли богословська здавала януковича (а на це потрібна була немала відвага), те що він впаде міг знати тільки хуйло. Тобто мені здається, що тоді замовлення до неї надійшло просто росії. Думаю, що зараз саме така ж ситуація.


а коли Порошенко здавав Януковича, то йому замовлення теж надійшло з Росії?  8-)
   
Інна Богословська Український політик

Петре, йди! Звернення до президента України

Сьогодні вже немає часу піти у відставку за станом здоров'я, як ти мав би зробити. Бо твоє здоров'я б'є в набат і каже: "Петре, ти не здоровий!". А ти п'єш. І вся країна і весь світ бачать, як людина, яка за станом здоров'я не може навіть ковтнути спиртне, приходить в п'яному стані на офіційні події – це сором, Петре. Ти хотів стати великим – ти стаєш жалюгідним.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/bogoslovska/5c17b0e781429/

 :gigi:   :weep:

Адъ и Израиль  :lol:

Сільодка знає звідки вітер дме.

Щури біжать з корабля.

У сільодка жоппа дуже чутлива.

Відстежте її політичну путь.

Нагадаю.

В 2004 вона була помаранчовою.
   
Хто хто каже? Богословська? :lol:

А хуле


Надо было ее министром юстиции а не бородатого педораща
   
Наша сільодка виповзла з бочки на Благбазі.... :dirol:
   
Наша сільодка виповзла з бочки на Благбазі.... :dirol:

Ну заради об*єктивності вони всі  в нас не з королівського палацу виповзли..

На жаль.
   
Сільодка знає звідки вітер дме.

Щури біжать з корабля.

У сільодка жоппа дуже чутлива.

Відстежте її політичну путь.

Нагадаю.

В 2004 вона була помаранчовою.
да ты шо - вся памаранчева така була. яйцом пинчука всегда была, в какую корзину тот ее клал за то пела.
   
Богословська- лайно і дурепа

Я тобі це нагадаю, коли вона буде лити лайно на Юлю , і ти будеш нею захоплюватись. ОК?
   
шо тут скажеш
жінка в інтєрєсном положенії (маю на увазі вікові зміни) - то може бути бонба без запобіжників
хоча якшо по суті...
але суті там мало як раз, але і та шо є стоїть рака і балака
   
Бляха муха...  Другий день ржака :weep: Це новий мем!  :super:
#Петрейди!
   
Я тобі це нагадаю, коли вона буде лити лайно на Юлю , і ти будеш нею захоплюватись. ОК?
Та вже лила! Казала: «Пані, ви воровка».
   
Ну чому ви на Петра так накинулися? Он Єльцин бухав і усі це знали і бачили. Під час візиту у США ущипнув їхню міс і танцюват\в там бугі-вугі. А Брежнєв не тільки бухав але й наркотики вживав. Ну і що? Керував же якось. :gigi:
   
Ну чому ви на Петра так накинулися? Он Єльцин бухав і усі це знали і бачили. Під час візиту у США ущипнув їхню міс і танцюват\в там бугі-вугі. А Брежнєв не тільки бухав але й наркотики вживав. Ну і що? Керував же якось. :gigi:
Вибачте, але для мене - на відміну від Вас! - ні Єльцин, ні навіть :) Брєжнєв не є беззаперечними авторитетами
   
Вибачте, але для мене - на відміну від Вас! - ні Єльцин, ні навіть :) Брєжнєв не є беззаперечними авторитетами
Ламер, це іронія, стьоб. ;)
   
Богословська- лайно і дурепа

так, лайно

але це не відміняє нею написане
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія