Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

Президент Петро Порошенко заявляє, що уряд не буде поновлювати Романа Насірова на посаді глави Державної фіскальної служби.

Про це він заявив на прес-конференції у неділю в Києві.

"Наскільки мені відома позиція уряду, він не поновив (Насірова – ред.), оскаржив в апеляційній інстанції, і наскільки я проінформований, поновлювати Насірова не буде. Я цю позицію уряду взяв до уваги", - сказав Порошенко.

Він також висловив сподівання, що касаційна інстанція "вивчить усі обставини уважно і прийме законне рішення".

Порошенко також зазначив, що, наскільки йому відомо, суддя, яка прийняла рішення про поновлення Насірова, не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.

Президент підкреслив, що судове рішення щодо поновлення Насірова не вступило в законну силу.

Водночас він наголосив, що якщо буде висловлювати свою власну думку щодо того, яким має бути судове рішення, це може бути підставою до Європейського суду з прав людини щодо політичного втручання в судовий процес.
   
незрозуміло
за насірова ? чи проти порошенка ?
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

незрозуміло
за насірова ? чи проти порошенка ?

да
   
да

що да ?
   
да

Я все понял. Петя говно по многим причинам, особенно потому что Насиров восстанавливается на должности.
Потому если Петя против восстановления Насирова, надо встать на сторону Насирова, чтобы он таки был восстановлен.
Чтобы продолжать быть убежденным в том,  что Петя говно.... Кажется так?
   
   А якщо суд присуде тобі кіло гівна з*їсти?
   Виплатити нєустойку, платити зарплату, але поки йде розслідування на гарматний постріл до фінансів не допускати.
   Ще питання, якщо у власника є сумніви щодо бухгалтера чи іншого пов*язаного з фінансами чи майном - чи може звільнити " в связи с утратой доверия"? Чи тільки після вироку.
   
До якої фрази апеляція?
Бо ніби все про законність і право
   
я когда эту новость прочитала несколько часов назад, то сгоряча написала что педро совсем ухуел, но не стала публиковать
решила что ухуел он давным давно
   
можна подумать ніхто не розумів для чого його туди призначають
такий спектакль дешевий
   
Думка діючого судді:



Вкратці: орган до якого довіри менше ніж до російських ЗМІ, не може взагалі апелювати до якогось авторитету. А без авторитету це рішення не має сили. Хай бісяться поки не настане час вішати по ліхтарям за товсті шиї. Українському народу пофуй на писанину цих контор, обслуговоючих правлячий клас.
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

Я все понял. Петя говно по многим причинам, особенно потому что Насиров восстанавливается на должности.
Потому если Петя против восстановления Насирова, надо встать на сторону Насирова, чтобы он таки был восстановлен.
Чтобы продолжать быть убежденным в том,  что Петя говно.... Кажется так?

Ничего Вы не поняли.

Президенту вообще, категорически, ни в коем случае нельзя было вмешиваться и публично комментировать дело Насирова.

   
Питання перше: яка суспільна легітимність суду в нашій державі?

Відповідь: нульова. За останніми опитуваннями судам довіряє близько двох відсотків населення, і цей показник у декілька разів менший, аніж ступінь довіри українців до російської преси.

Питання друге: чи є український суд легальним механізмом врегулювання конфліктів в державі, чи є він арбітром між владою та суспільством?

Відповідь: абсолютно ні. Стрічка новин показує, що, що феодали, які мають значку частку у владі, ігнорують рішення судів публічно, нахабно і не утруднюючи себе поясненнями.
З невідомої причини судова гілка влади на ці епізоди не реагує, незважаючи на те, що досвід такого реагування і відстоювання своєї позиції вона має - згадаємо, як органи суддівської влади і самоврядування виступили в історії з екзотичним рішенням про закриття кримінальної справи відносно мера Харкова і наступним порушенням кримінального провадження щодо судді.

Більше того, самі рішення судів промовисто свідчать про нездатність судової влади бути арбітром. Так, за останній час суди своїми рішеннями заперечили презумпцію невинуватості і принципи належного урядування (легітимізували право посадових осіб правоохоронних органів висувати тяжкі кримінальні обвинувачення через засоби масової інформації); забезпечили можливість вилучення у набувача майна, яке придбане у держави на публічних торгах; скомпрометували дію інституту доброї совісті (bona fides) у цивільному обороті; визнали за підзаконними актами силу закону; зробили ряд успішний замах на принцип правової визначеності в аспекті визначення юрисдикції спорів; скасували загальні принципи цивільного інституту специфікації (переробки речі) тощо.

Питання третє: чи можна вважати український суд внутрішньо узгодженою системою, здатною до ефективного функціонування із позитивним КПД?


Відповідь: жодним чином ні.
Наприклад, навіть не читаючи рішення за позовом Насірова, я можу сказати, що воно якісне. Гарним хлопцям на кшталт Насірова завжди пишуть гарні рішення – компетентні, професійні, переконливі. Ці рішення мають тридцять три переваги і тільки один недолік – вони дістаються тільки гарним хлопцям. «Малі люди», звертаючись до суду, зазвичай отримують тяганину, «приблизне» додержання процесу, суб’єктивізм, а наостанок судові рішення, які не опосередковують право.


----

це все пише діючий суддя

Останнє редагування: 16 грудня 2018 21:02:26 від DeL1T
   
Проблема цих явищ – в їх системності, яка обумовлена повною безкарністю. В Україні ніколи не оприлюднювались ані скарги на суддів, ані мотивовані рішення ВРП про відмову в порушенні дисциплінарного провадження. Тотальна безкарність і закритість судової влади стали тим базисом, який сформував сучасний стан судової системи, в який порядний суддя має більші ризики бути притягненим до відповідальності, аніж непорядний, оскільки останній є частиною системи, а перший ні. Позитивний КПД такої системи є вкрай сумнівним. Тобто судові рішення, звісно, виносяться, але скільки права стоїть за тими рішеннями – велике питання.
   
Ничего Вы не поняли.

Президенту вообще, категорически, ни в коем случае нельзя было вмешиваться и публично комментировать дело Насирова.
ет да.

А зак ого ти, Профілактик, будеш голосувати на президентах?  :)
   
Ничего Вы не поняли.

Президенту вообще, категорически, ни в коем случае нельзя было вмешиваться и публично комментировать дело Насирова.

якраз це і є вчинок президента, томущо в реальності відбувається ось це

   
Ничего Вы не поняли.

Президенту вообще, категорически, ни в коем случае нельзя было вмешиваться и публично комментировать дело Насирова.

 Одного  зрозуміти  неможу  ,  є  кримінальний  злочин  ,  який  той  же  суж  "хєрить"  ,  і  що  треба  мовчати ?
Справа  в  тому  що  петя  робить вигляд  пускаючи  бульки  носом ,  справа  в  роботі  кума алколола  і  його  посіпак  ,  які  фактично  тут  допомогли  розвалити справу  НАБУ .

 Чи  маніпуляція  і  брехня  вже  тут  стала  трендом ?  От  як  Ви  вмієте  вбока  увести  справу .

 Лучше  би  он  прамалчал  . Ага . 
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

ет да.

А зак ого ти, Профілактик, будеш голосувати на президентах?  :)

А кто выдвигается?
   
якраз це і є вчинок президента, томущо в реальності відбувається ось це

Показати зображення...

 картинка без  морди  чоловіка  жінки  третього тисячоліття  неповна
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

Бой жабы с гадюкой.Я болею за обе стороны
   
Президент Петро Порошенко заявляє, що уряд не буде поновлювати Романа Насірова на посаді глави Державної фіскальної служби.

Про це він заявив на прес-конференції у неділю в Києві.

"Наскільки мені відома позиція уряду, він не поновив (Насірова – ред.), оскаржив в апеляційній інстанції, і наскільки я проінформований, поновлювати Насірова не буде. Я цю позицію уряду взяв до уваги", - сказав Порошенко.

Він також висловив сподівання, що касаційна інстанція "вивчить усі обставини уважно і прийме законне рішення".

Порошенко також зазначив, що, наскільки йому відомо, суддя, яка прийняла рішення про поновлення Насірова, не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.
Президент підкреслив, що судове рішення щодо поновлення Насірова не вступило в законну силу.

Водночас він наголосив, що якщо буде висловлювати свою власну думку щодо того, яким має бути судове рішення, це може бути підставою до Європейського суду з прав людини щодо політичного втручання в судовий процес.
А чому суддя, яка "не є представником реформованого суду і не пройшла відповідні оцінювання.", займає свою посаду?!. :S
Це законно?

П. С. Нізащо ніколи не стану на сторону злодія-корупціонера, такого як Насіров.
   
"Наскільки мені відома позиція уряду, він не поновив (Насірова – ред.), оскаржив в апеляційній інстанції, і наскільки я проінформований, поновлювати Насірова не буде. Я цю позицію уряду взяв до уваги", - сказав Порошенко.


и что же ?
ну куда уже более осторожнее и отстраненная форма заявления
ну не полено же през
и как-то должен реагировать на события ..
это очевидно же

и так ...
молчал - херово
что-то сказал в общих чертах -  уууууу,  а это тоже херово
и так постоянно ...
идиоты они такие идиоты
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

и что же ?
ну куда уже более осторожнее и отстраненная форма заявления
ну не полено же през
и как-то должен реагировать на события ..
это очевидно же

и так ...
молчал - херово
что-то сказал в общих чертах -  уууууу,  а это тоже херово
и так постоянно ...
идиоты они такие идиоты

Ничего.

Кроме того, что Вы выдернули самую нейтральную строчку из всего поста и прокомментировали именно ее.

Минстець такой минстець.
   
Этот 0банный сюрр когда-то закончиться? Очередное дно. Не дня без зашквара. Знал что порох будит как янык, но это уже переходит все границы. Шизофрения и дебилизм власти во всем куда не глянь. Еслит порошенко через свои карманные суды не посадит этого топ вора,то его рейтинг в 8% полностью оправдан. Бесхребетное чмо. Дрыщ номер 2 и этим все сказано.
   

 :gigi:
   
Ничего.

Кроме того, что Вы выдернули самую нейтральную строчку из всего поста и прокомментировали именно ее.

Минстець такой минстець.

ты меня обвиняешь в своих манипуляциях
как это  неожиданно ))
отбросить из цитаты все ненужное, по  мировоззрению ватного зрадофила,
и набрать из оставшихся слов нужное для поста херни на фупе.
и потом во всем этом обвинить кого-то.
прелэстно ...
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

ты меня обвиняешь в своих манипуляциях
как это  неожиданно ))
отбросить из цитаты все ненужное, по  мировоззрению ватного зрадофила,
и набрать из оставшихся слов нужное для поста херни на фупе.
и потом во всем этом обвинить кого-то.
прелэстно ...

Это Вы можете коллективу УП рассказать, из новости которой был скопирован весь мой первый пост в этой теме.


https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/16/7201420/
   
Это Вы можете коллективу УП рассказать, из новости которой был скопирован весь мой первый пост в этой теме.


https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/16/7201420/

ога ...
терь врубаем следующую часть балета: а я у мамы целочка ))

бурные аплодисменты переходящие в овации )))
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

ога ...
терь врубаем следующую часть балета: а я у мамы целочка ))

бурные аплодисменты переходящие в овации )))

Врубайте что Вам угодно.
   
Врубайте что Вам угодно.


бггг
спасибо
я знал , что могу на тебя  надеяться

и означает ли это, что мы перешли к разделу балета
тупой и еще тупее ?))

   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

бггг
спасибо
я знал , что могу на тебя  надеяться

и означает ли это, что мы перешли к разделу балета
тупой и еще тупее ?))

Разумеется, Вы давно к нему перешли.

Но мне продолжение этой беседы неинтересно.

Не пишите мне больше.
   
Разумеется, Вы давно к нему перешли.

Но мне продолжение этой беседы неинтересно.

Не пишите мне больше.

ok
  я вам буду писать меньше
надеюсь, вы всегда будет нас держать в курсе
что вам интересно и на какой стороне улицы вы стоите
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

ok
  я вам буду писать меньше
надеюсь, вы всегда будет нас держать в курсе
что вам интересно и на какой стороне улицы вы стоите

Можете на это рассчитывать вместе с другими Вашими сущностями.
   
А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова
То на сторону хуйло, то на сторону Насірова...
І завжди ВНЄЗАПНА!
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

То на сторону хуйло, то на сторону Насірова...
І завжди ВНЄЗАПНА!

Вектор Вам известен. Ступайте себе.
   
Можете на это рассчитывать вместе с другими Вашими сущностями.

вах ...
а сакральные намеки вносят интригу в грядущее
да , тут надо провести совет с сущностями

   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

вах ...
а сакральные намеки вносят интригу в грядущее
да , тут надо провести совет с сущностями

Да, проведите и не забудьте доложить о результатах.
   
это шо за "купи козу - продай козу" ?
   
Да, проведите и не забудьте доложить о результатах.

увы , ничего не выйдет
ибо у нас это платная услуга... нде ..
а расценки еще не утверждены.
работы и работы еще
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

увы , ничего не выйдет
ибо у нас это платная услуга... нде ..
а расценки еще не утверждены.
работы и работы еще

Работайте, не смею отвлекать.
   
Re: А вот тут, внезапно я стал на сторону Насирова

внезапно я стал на сторону Насирова

Давай тоді під одіяло


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія