Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Затримали автобус з прихильниками Порошенка з Краматорська

А шо тетка очи пид лоба закатила? Ждет шоб Порося с неба спустилось? 8-:

 :lol:  :lol:
   
У Піськограя єдиний нормальний вихід - нічого не робити .
Але Лубянка хоче крові .
Подивимось .
   
едут со всей Украины
зеленский еще и деньги на дорогу дал [ua]

А казали що їм ці гроші не потрібні )) на армію віддадуть  :weep:
   
Які фанати ?)) То Дирюкофф корєфанчика пристроїв на хлібне місце ) славні поросяті писати   :weep:  тобто це все робиться за ініціативою кнуря )

Хлібні місця займають зараз кварталівські касирки. А то — аутсорсинг.
   
:lol:  :lol:
=================================
 Де ж вас таких набирають. Тобі на хвейсбуцы саме місце. Може й ти там э.
   
По данным ЦИК в Краматорске обработано 100% протоколов. Владимира Зеленского поддержали 73 058 краматорчан или 83,78%, а Петра Порошенко – 12 001 краматорчан или 13,76%.

В первом туре выборов Президента Украины лидером в Краматорске был Юрий Бойко - 33 849 голосов или 37,23%, второе место Владимир Зеленский – 24 701 голос или 27,17 и третье Петр Порошенко – 11 856 голос или 13,04%.
   
да и Майдан был за гроши :facepalm:

Ага, ватный Краматорск вдруг стал горой за поросёнка.  :laugh:
   
По данным ЦИК в Краматорске обработано 100% протоколов. Владимира Зеленского поддержали 73 058 краматорчан или 83,78%, а Петра Порошенко – 12 001 краматорчан или 13,76%.
В первом туре выборов Президента Украины лидером в Краматорске был Юрий Бойко - 33 849 голосов или 37,23%, второе место Владимир Зеленский – 24 701 голос или 27,17 и третье Петр Порошенко – 11 856 голос или 13,04%.

давай второй тур [ua]
   
Овощ дубль два

Ага, той теж скот вагонами звозив )
   
:lol:

  сьогодні твої прихильники певної політсили відзначилися в Одесі - черговий скандал в кафешці з прихильники певної політсили депутаном...
   
Ага, той теж скот вагонами звозив )

Овощ тормозил транспорт к Киеву
кацапка [M]
   
давай второй тур [ua]

Второй тур это первая строчка
   
Тому що планували влаштувати показовий арешт на трапі літака, з демонстративним одяганням кайданків і примусовою посадкою в автозак.
Для картинки.

А от хер їм.
а як вболівальники змогли би потрапити в зону висадки пасажирів?
   
Навіщо їхати зустрічати Петра? Що в цьому такого? Він же сам поїхав у політичне євротурне. Я слухала у Яніни товариша адвоката Новікова — всі звинувачення «чушь,муть і компот».

Бачиш, навіть ти це розумієш ) виходить не турне ))
   
а як вболівальники змогли би потрапити в зону висадки пасажирів?

Їм Бурба якусь геніальну спецоперацію по штурму аеропорту спланував  :laugh:
   
  прихильники певної політсили поліцейський пояснив затриманим що він у Краматорську керується законом про окуповані території

Може то якраз той з яким кнуридло селфився  :laugh:  що ж ти так зразу )
   
Точно, віслюк поводить себе як януковощ.
Так же й закінчить! "Я лєгітімний..."
   
Я пріньос благую вєсть  :lol:

   
Їм Бурба якусь геніальну спецоперацію по штурму аеропорту спланував  :laugh:

  та не переймайся так тим аеропортом, Турч сказав що замість аеропорту підуть до прихильники певної політсили ОП,

  або - після...
   
Ага, ватный Краматорск вдруг стал горой за поросёнка.  :laugh:
посмотрим сколька даст автобусов ватный Крампторск когда станут арестовывать клоуна
   
Вот интересно,встретят его и понесут на руках в Козин, к дворцу и  наскирдованому баблу?

Знову табором під козачком в Козині стануть  :laugh:
   
  та не переймайся так тим аеропортом, Турч сказав що замість аеропорту підуть до прихильники певної політсили ОП,

  або - після...
И что?Встанут на колени и будут бунтовать?
   
я про повод
заминировали или вообще без повода?

просто закрили аеропорт без жодних пояснень, наскільки я пам'ятаю,
ну наші то причину знайдуть
   
https://www.youtube.com/watch?v=2US2dB0lmA8

  давай відео прихильники певної політсили депутана в Одесі з його подружкою, най хоч його дружина побачить прихильники певної політсили депутатську роботу...
   
Їм Бурба якусь геніальну спецоперацію по штурму аеропорту спланував  :laugh:
Може там і місця в літаку заповнені Петіними прихильниками?
   
  та не переймайся так тим аеропортом, Турч сказав що замість аеропорту підуть до прихильники певної політсили ОП,

  або - після...

Оцей ?  :laugh:

   
Може там і місця в літаку заповнені Петіними прихильниками?

Може, квитки дешеві були , але навіщо тоді окремо ще скотовозками везуть я х.з ))
   
  давай відео прихильники певної політсили депутана в Одесі з його подружкою, най хоч його дружина побачить прихильники певної політсили депутатську роботу...

У нищих слуг.Да я и не в курсе о чем ты
   
И что?Встанут на колени и будут бунтовать?

  прихильники певної політсили вже зараз планує куди б втікти завтра зі своєї ОП
   
посмотрим сколька даст автобусов ватный Крампторск когда станут арестовывать клоуна
Так, вкрай цікаве питання  :laugh:
   
У нищих слуг.Да я и не в курсе о чем ты

  сьогоднішні новини з Одеси...
   
  сьогоднішні новини з Одеси...

На Думской Гончаренко ничего нет
   
В Одессе видбулась потужна акция

 Показати зображення...

Вырує майдан в Одесі   :weep:
   
Поросята, вы бы спать ложились, а то завтра график у вас плотный - надо встать, шоб поспеть в Жуляны к 8.00, потом донести Kнура до Банковой, сделать революцию и отметить инаугурацию. А вы тут скачете. Устанете, кто за вас работать будет. B-)
   
Овощ тормозил транспорт к Киеву
кацапка [M]

Який Київ в Краматорську ?  :facepalm1: ви ще недавно аж захльобувались які молодці мєнти що Гогі тормознули, шо ж случілась ?  :laugh:
   
  сьогоднішні новини з Одеси...

Скажіть прізвище. Самі все знайдемо.
   
Може, квитки дешеві були , але навіщо тоді окремо ще скотовозками везуть я х.з ))
Ну так на руках понесуть в обійми зустрічаючих.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія