Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ален Делон не пьет одеколон

Re: Ален Делон не пьет одеколон

Делон ради денег приезжал в Россию агитировать на выборах за генерала Лебедя
100 лет  ему тот лебедь снился. 
Но, видно, сумма была со многими нулями

Короче, деду мир перестал нравиться
Возраст. Это понятно
:weep:  :facepalm:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Оце якщо б Ален почитав фуп, то ще б з меншим жалем покинув цей світ.  :)
Можливо, він помиляється, можливо, це вікове(возрастноє), але він справедливо каже про своє бачення.
Я не француз, не п'ю одеколон ;)
але та відстань яку пройшла моя рідна країна за 30-ть років важко оцінити позитивно з боку збереження чеснот.
Моя імха, що комуняки, не дивлячись на звірські впровадження своїх правил, менше познущались над мораллю, ніж пост-комуняки на 180°-му шляху повернення від комуняк  :(
А повертаючись до Делона, то 30 років тому гроші в нашому суспільстві були не на першому місці за цінностями :censored:
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Оце якщо б Ален почитав фуп, то ще б з меншим жалем покинув цей світ.
Весь ФУП разом - дети невинные в сравнении с Делоном
У него возможностей было больше :D
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

надувание шек еще один тренд сьогодення
от шо ты этим хотел сказать, шо всё в современном мире заипись
ты не согласен с качмаром и делоном шо блятство и культ денег убивают душу и человеческие отношения?
не, ты можешь конечно отмахнуться от этого как от назойливой мухи, надеть розовые очки, посрать за штыком...
но оно тебя накроет завтра.

25 лет назад у меня был товарищ, который постоянно учил меня жизни и рассказывал как не нужно волноваться и нервничать,
как не стоит расстраиваться по пустякам, потому что нервные клетки не восстанавливаются.. . короче заёпывал всячески
всё это продолжалось несколько лет... пока я не провёл ночь с его девушкой.
Как он потом тратил нервные клетки, можно было повесть написать. :rotate:
Я это к тому, что не делайте вид что вам пох, ибо найдется та болевая точка... ну короче ты меня понял.
Не стоит троллить подобными картинками. Это неумно и недальновидно.
Не вірю що так розстроївся через дуньку кулачкову
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

комуняки, не дивлячись на звірські впровадження своїх правил, менше познущались над мораллю, ніж пост-комуняки на 180°-му шляху повернення від комуняк

Мені теж так виглядає...
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Мені теж так виглядає...
У Франції ні комуняк, ні пост-комуняк не було, але ж екс-красунчик Делон також жаліється. То щось в атмосфері глобально літає :)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

ле ж екс-красунчик Делон також жаліється
тому що красунчиком він був колись, а зараз старий дідуган з неробочим фуєм
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

У Франції ні комуняк, ні пост-комуняк не було, але ж екс-красунчик Делон також жаліється. То щось в атмосфері глобально літає :)

Про Паризьку комуну не чули? Інтернаціонал хто написав?

Те що в атмосфері літає чомусь на талібів не впливає  :)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну незнаю. Я от недавно доріс до класичної музики і був шокований з того яка там палітра одчуттів і думаю років сто назад вона була на кожній тогочасній діскотєці

Іі автори були носіями свого часу

Порівняйти з сучасними авторами
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Я от недавно доріс до класичної музики і був шокований з того яка там палітра одчуттів і думаю років сто назад вона була на кожній тогочасній діскотєці
не путайте элитарное искусство с маскультом
Вася из Пятихаток что 100 лет назад под классику не танцевал, так и сейчас не танцует
Да и графья, перепивши жженки, к цыганам ехали, а не в оперу
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Делон почуствовал тренд. Наша цивилизация саморазрушается...
 древний рим рухнул не под натиском варваров а потому что стал насквозь плебейским... без морали и принципов..
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Делон почуствовал тренд. Наша цивилизация саморазрушается...
 древний рим рухнул не под натиском варваров а потому что стал насквозь плебейским... без морали и принципов..

Ну вы же не в детском саду пишете. Делон - француз и говорит по-французски, он не говорит по-русски, вы тут что-то запостили и теперь любимого многими актера обкладывают сами знаете чем. Нафига это было делать?


Останнє редагування: 24 вересня 2021 01:42:43 від Kilkenny
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Петровыч, сыл ву плэ, не могли бы вы оригинал на французском предоставить, если он сушествует.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Га-га-га, я вижу как тебе пох, шо ты ответил аж спустя 8 часов.
А шо из кого полезло - то спорный вопрос, ага.  :tease:
 И на будущее, ежели не хочешь оценок,  то не 3,14зди ап чем ни попадя шо баба базарная.
Бывай, иплан, не кашляй.  :shout:
Ну я в отличии от тебя иплана здесь не живу. Когда дела закончил или наоборот проснулся,
тогда и ответил. Что касается оценок, ты разницу между хочешь/не хочешь и по xyю понимаешь?
Вижу что нет. Ну то давай и тебе не хворать иплан пафосный.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

але та відстань яку пройшла моя рідна країна за 30-ть років важко оцінити позитивно з боку збереження чеснот.
Моя імха, що комуняки, не дивлячись на звірські впровадження своїх правил, менше познущались над мораллю, ніж пост-комуняки на 180°-му шляху повернення від комуняк  :(
А повертаючись до Делона, то 30 років тому гроші в нашому суспільстві були не на першому місці за цінностями :censored:

Якась маячня чи ностальгія за колючим дротом чи інша шизофренія.
Комуняки на заміну християнству впровадили криваво іншу релігію - віру в Політбюро ЦК і „лічно таварісчя“ ГлавАвтарітєта-Пахана.

І 30 років тому замість грошей на першому місці в нашому суспільстві був страх. Тваринний страх перед невідомим майбутнім і не менш тваринний страх перед минулим державним і сучасним бандитським бандитизмами. Ось такі тваринні „цінності“ овечі.
Тому вівці всіх мастей 30 років тому й голосували за Першого Секретаря КПУ а не за дисидента на президентських виборах.
А ще тому голосували, що „на першому місці“ в них була миска тюремної баланди, бутерброд з ковбасою за 2.20 і місце в черзі на квартіру і машіну.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

не путайте элитарное искусство с маскультом
Вася из Пятихаток что 100 лет назад под классику не танцевал, так и сейчас не танцует
Да и графья, перепивши жженки, к цыганам ехали, а не в оперу

100 років тому граф’йов вже не було, повтікали від вас, красних комісаров, за гряницю. До циганів ви, комісари, їздили, а не граф’я.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Ну я в отличии от тебя иплана здесь не живу. Когда дела закончил или наоборот проснулся,
тогда и ответил. Что касается оценок, ты разницу между хочешь/не хочешь и по xyю понимаешь?
Вижу что нет. Ну то давай и тебе не хворать иплан пафосный.

То де ти живеш, за своїм тором захований, іплан?
Хоча б в якій півкулі скажи, якщо не хочеш сказати в якій країні.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну вы же не в детском саду пишете. Делон - француз и говорит по-французски, он не говорит по-русски, вы тут что-то запостили и теперь любимого многими актера обкладывают сами знаете чем. Нафига это было делать?

Ну так перекладіть оригінал, мені також цікаво.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

І 30 років тому замість грошей на першому місці в нашому суспільстві був страх. Тваринний страх перед невідомим майбутнім і не менш тваринний страх перед минулим державним і сучасним бандитським бандитизмами. Ось такі тваринні „цінності“ овечі.

Це неправда.

Може у 30-х чи 50-х таке і було, у 80-х - точно ні. Я ці часи добре пам'ятаю. Так, було відчуття якихось рамок, в яких себе треба було тримати, хотілося більше свободи. При незнайомих остерігалися говорити все що на думці, побоювалися стукачів. Але тваринного страху - не було.  І релігійної віри в КПРС також. Принаймні в моєму оточенні.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Делон ради денег приезжал в Россию агитировать на выборах за генерала Лебедя
100 лет  ему тот лебедь снился.  :gigi:
Но, видно, сумма была со многими нулями

Короче, деду мир перестал нравиться
Возраст. Это понятно

Не знав про Делона. Про Депардьє і інших виродків сігалів знав.
По суті, враховуючи його дитинство, молодість і відсутність освіти, це можна зрозуміти, - нічого особистого, просто бізнес.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон
abg

Це неправда.

Може у 30-х чи 50-х таке і було, у 80-х - точно ні. Я ці часи добре пам'ятаю. Так, було відчуття якихось рамок, в яких себе треба було тримати, хотілося більше свободи. При незнайомих остерігалися говорити все що на думці, побоювалися стукачів. Але тваринного страху - не було.  І релігійної віри в КПРС також. Принаймні в моєму оточенні.

Що неправда? Яких 80-х? Коли старці кремлівські мерли один за одним і ніхто не знав чого чекати завтра - неправда?
А 2021 мінус 30 скільки буде? 80 чи, може, - таки 91?
90-ті, коли всі з кравчучками по базарах-стадіонах їздили і по магазинах вигрібали все, що можна було до польщ/чехій вивезти?
При цьому, - оглядаючись на вокзалах чи часом рекетня чи злодійня якась тебе не пасе? Теж неправда?
Коли, приїжджаючи зза кордону, з освітлених чистих вулиць і теплих автобусів з трамваями ти попадав в „розруху“, темні вулиці і трамвай з замерзлими шибками, в якому перелякані пенсіонери від холоду дрижали.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Не знав про Делона. Про Депардьє і інших виродків сігалів знав.
По суті, враховуючи його дитинство, молодість і відсутність освіти, це можна зрозуміти, - нічого особистого, просто бізнес.

Так він же цим і обурюється на відео - що тільки гроші мають значення.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Що неправда? Яких 80-х? Коли старці кремлівські мерли один за одним і ніхто не знав чого чекати завтра - неправда?
А 2021 мінус 30 скільки буде? 80 чи, може, - таки 91?
90-ті, коли всі з кравчучками по базарах-стадіонах їздили і по магазинах вигрібали все, що можна було до польщ/чехій вивезти?
При цьому, - оглядаючись на вокзалах чи часом рекетня чи злодійня якась тебе не пасе? Теж неправда?
Коли, приїжджаючи зза кордону, з освітлених чистих вулиць і теплих автобусів з трамваями ти попадав в „розруху“, темні вулиці і трамвай з замерзлими шибками, в якому перелякані пенсіонери від холоду дрижали.

Злодійня і рекетня це вже посткомуняцький час в основному. Особливості перехідного періоду. В такі часи все гівно спливає.
Почитайте про блекаут в Нью-Йорку в 1977. Там теж комуняки насвинили?
 
Як думаєте, що буде якщо на кілька тижнів вивести з ладу, скажімо, всі комп'ютерні мережі?

   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Делон не був праведником і в якісь мірі теж доклав зусиль до того стану речей в якому ми зараз знаходимся. Але від цього бидло не пнрестає бути бидлом. Бо головна ознака бидла це відсутність внутрішніх обмежень. Бидло живе обмеженнями зовнішніми яке в умовах свобод виливається в гасла: а пачіму мнє можно а єму нєт? Я паркуюсь хдє хачу! Нету у вас методов протів кості саприкіна! а какая разнича? Вам что мєшает?! Тощо
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Якась маячня чи ностальгія за колючим дротом чи інша шизофренія.
Комуняки на заміну християнству впровадили криваво іншу релігію - віру в Політбюро ЦК і „лічно таварісчя“ ГлавАвтарітєта-Пахана.

Я комуняк не відбілюю, як вам здалося. Це я про них написав, що вони по-звірячому впроваджували свої правила.
А от про пост-комуняк, до яких В'ячеслав Чорновіл ніяк не належить, ви жодного поганого слова не сказали.
Що, так все гарно й за 30 років вони виростили високоморальне суспільство?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Що, так все гарно й за 30 років вони виростили високоморальне суспільство?
вони нічого не ростили і не намагалися навіть. пустили мізки манюпасів в вільне плавання з багажом совкового трешу в головах.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

вони нічого не ростили і не намагалися навіть. пустили мізки манюпасів в вільне плавання з багажом совкового трешу в головах.
Ну, якщо людина дебіл, думаєш її можна навчити чомусь розумному?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

З життя пропала смерть.
А разом з тим можливість відсіяти слабких
Можливість викрити боягузів мерзотників і тд
Можливість проявлятися героєм подвиги яких би потім оспівували

Пропали механізми як природної так і соціальної регуляції саме якості людської популяції.

Зараз кожен деградант має як можливість залишити потомство так стати елітою та орієнтиром в суспільстві

Тому виродження і деградація це те шо нас чекає

Потрібно повертатися до Неа -антики. Де саме розвиток якостей людини в першу чергу моральних ставити наріжним каменем.

А шо не кажіть, найбільше гартужться дух коли ти з противником змагаєшся на мечах коли бачите очі один одного. А не коли жмеш кнопку ентер і вилітає ракета.

До речі ці ідеї вже маніфестували фантасти. І зоряні війни і дюна герої крім потужної зброї б‘ються на мечах.
крассава"! (tu)
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну, якщо людина дебіл, думаєш її можна навчити чомусь розумному?
риторичне запитання..
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

риторичне запитання..
Запитання риторичне, бо ти сама розумієш, що таке неможливо.
То до чого плакатися?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Делон не був праведником і в якісь мірі теж доклав зусиль до того стану речей в якому ми зараз знаходимся. Але від цього бидло не пнрестає бути бидлом. Бо головна ознака бидла це відсутність внутрішніх обмежень. Бидло живе обмеженнями зовнішніми яке в умовах свобод виливається в гасла: а пачіму мнє можно а єму нєт? Я паркуюсь хдє хачу! Нету у вас методов протів кості саприкіна! а какая разнича? Вам что мєшает?! Тощо

 (tu)

Ще треба додати що крім страху на нього практично нічим не вплинеш. І саме воно викликає до життя всякі авторитарні і диктаторські режими. І потім скиглить про тваринний страх.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

вони нічого не ростили і не намагалися навіть. пустили мізки манюпасів в вільне плавання з багажом совкового трешу в головах.

І тут виникає питання - а як треба було правильно робити?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Ну, якщо людина дебіл, думаєш її можна навчити чомусь розумному?

Реальних дебілів не так багато як здається.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Побачив куди котиться Франція з іі мультікульті?
Це добре.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Реальних дебілів не так багато як здається.
Не більше 73%?
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Побачив куди котиться Франція з іі мультікульті?
Це добре.
До речі, дивишся фільми 1970-1980-х про Францію, то чорних нема взагалі.
Біла країна.
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

І тут виникає питання - а як треба було правильно робити?
в плані "ідеологічного виховання поголів'я" ніяк, бо пішли шляхом свободи слова, змі і демократії. он в країнах золотого мільярду теж бідкаютья: "куда катітся етот мір?".
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

не путайте элитарное искусство с маскультом
Вася из Пятихаток что 100 лет назад под классику не танцевал, так и сейчас не танцует
Да и графья, перепивши жженки, к цыганам ехали, а не в оперу

Цигани то народне мистецтво. Циганські романси та інші зразки народного мистецтва, всерівно стояли на висоті. Як доказ - те що вони дійшли до наших днів.
Я думаю, раніше за рахунок постійної присутності смерті в житті, людина переживала глибшу палітру емоцій і це відображалося в музиці. Не важно чи то класика чи то: ой поіхав козак на війноньку.
А зараз елітарної музики не пишеться зовсім, а маскульт це шось штибу петя любіт олю

А якщо ми говтримо про елітарне мистецтво, то всерівно був великий прошарок людей які були елітою.

А хто зараз еліта? Подивіться на бали які проводять мери чи кінофестивалі і на відвідувачів і побачите обличчя еліти.

Навколо одні івани які вибились в пани.
Або як тут вище сказали диктат плебсу.

І цю проблему навіть не можна винести на публіку.
Бо одразу пришиють пропоганду нацизму, расизму і тд..

Нормальний таких ход був: пустити під ніж любителів моцарта під гаслом рівності а потім під гаслом толерантності виростити новий клас агресивних плебеїв які навіть не мають тих чеснот шо мали їх батьки.

Цуцванг
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

Не більше 73%?

Значно менше.



Все що  менше 70 по графіку - дебіли.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 09:48:35 від WASQ
   
Re: Ален Делон не пьет одеколон

в плані "ідеологічного виховання поголів'я" ніяк, бо пішли шляхом свободи слова, змі і демократії. он в країнах золотого мільярду теж бідкаютья: "куда катітся етот мір?".

Значить це неправильний шлях? Чи як?

Що росте на полі яке залишене само на себе і не обробляється? Пшениця? Соя? Картопля?

Ні. Бур'яни.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія