Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Борщ по німецькі :bueee: Сподобалось, особливо ціна. :facepalm1: DW Антиреклама ЄС.

Для Українських домогосподинь, щоб знали, як дешево там усе.

   
А шо там кажуть про зарплати? Теж по 150 евро?
   
А шо там кажуть про зарплати? Теж по 150 евро?
А що там кажуть за комуналку? 21 чи 25 градусів в квартирі? Буржуй, 19 це стеля.  :lol:

Ти глянь відео, там зінімали німці його для Дойчевеле))))
   
ФУП деградирует вместе с вроде бы как адекватными фупчиками. Совсем уже ипанулись. Тими ты или дурачек или прикидываешься. Весь борщ на 5 литров кастрюлю будет стоить около 12 евро, с учетом что там будет 1 кг мяса. При з/п даже 5000 евро это "0" по деньгам.
   
5 євро при з/п 2,500 к ?
   
При з/п даже 5000 евро это "0" по деньгам.
в німців середня суттєво менша
а нетто - взагалі в 2 рази менше
   
5 євро при з/п 2,500 к ?
1, 5 каструля, я такі ліліпутські не бачив, спочатку подумав що то в тарілці варять)))) На одного хлопа 150 гривень тільки на супчик((((
   
150 гривень. Ну не дуже й дешево. Це у нас ціна крутого кабака.
   
Для Українськ их домогоспо динь, щоб знали, як дешево там усе.

Це ТС так натякає, мовляв "нафуй вам той ЄС, йдемо своїм шляхом з Петром до Раші, щоб борщ був дешевшим"?
   
в німців середня суттєво менша
а нетто - взагалі в 2 рази менше
та я на семью считаюю. Муж да жена
   
в німців середня суттєво менша
а нетто - взагалі в 2 рази менше

у тебе взагалі є пости де ти не брешеш?
Я постійно нариваюсь на твою брехню
   
"Даже"  :weep:
шо смешного. Беру доход семьи. Нах мне одному 5-ти литровая кастрюля борща.
   
у тебе взагалі є пости де ти не брешеш?
Я постійно нариваюсь на твою брехню

не ввжко відкрити євростат і подивтиссь
2017 4 кваптал
нет 2300
брут 3700
   
а чому овочі на ринку купляють?
Лідл або турецький не піде?
А свинину по 6 євро нафіга на борщ брати, по 3 ніяк?
   
Коротше Апостол знову обгадився?
І такі намєкає що хлєбать щі дешевше  :facepalm: Ти що з Кнуром в Ліпєцк зібрався?
   
А що там кажуть за комуналку? 21 чи 25 градусів в квартирі? Буржуй, 19 це стеля.  :lol:

Ти глянь відео, там зінімали німці його для Дойчевеле))))
А них така зима як у нас? Більшість навіть не знають що таке зимова гума.
   
1) борщ немцы не понимают.....
2) большинство за границей можно купить дешевле чем в Украине. Начиная от мяса, заканчивая шмотками.
в принципе когда еду в европу, то чаще всего запасаюсь многими вещами оттуда, в том числе продуктами некоторыми. 
   
1) борщ немцы не понимают.....
2) большинство за границей можно купить дешевле чем в Украине. Начиная от мяса, заканчивая шмотками.
в принципе когда еду в европу, то чаще всего запасаюсь многими вещами оттуда, в том числе продуктами некоторыми. 
Відео глянь. Цеж фашики знімали.  :facepalm1:
   
Ну жрачка в бундесе не так уж слишком дороже. Если еще брать с уценкой.а они массово берут,то пока шо не голодают. Но траспорт,жильё,бЯнзин, медицина,коммуналка, все такое- сжирает усе евры,тем более шо кредиты... а налоги!!! Не рай,не рай... Не 1975....
   
А них така зима як у нас? Більшість навіть не знають що таке зимова гума.
А яким боком тут температурний режим???
   
Коротше Апостол знову обгадився?
І такі намєкає що хлєбать щі дешевше  :facepalm: Ти що з Кнуром в Ліпєцк зібрався?
150 грн одна тарілка супа у неї (((( та каструля хлопу на один зуб (((
   
написав якусь юхню... морква евро...   зарплата на годину бл...  8 евро у заробiтчанина.
Купи у нас 8 кiл моркви чи картоплi за годину роботи на якомусь Кразi
   
написав якусь юхню... морква евро...   зарплата на годину бл...  8 евро у заробiтчанина.
Купи у нас 8 кiл моркви чи картоплi за годину роботи на якомусь Кразi

9.30 мінімалка. Ніжче не буває
   
Ну жрачка в бундесе не так уж слишком дороже. Если еще брать с уценкой.а они массово берут,то пока шо не голодают. Но траспорт,жильё,бЯнзин, медицина,коммуналка, все такое- сжирает усе евры,тем более шо кредиты... а налоги!!! Не рай,не рай... Не 1975....
Так и есть
Экономят там жутко
   
а чому овочі на ринку купляють?
Лідл або турецький не піде?
А свинину по 6 євро нафіга на борщ брати, по 3 ніяк?

Не спугни.  :D
Я люблю читать такие истории.
   
Все поделить на 2.  И будет честная цена. Свинина 4 евро, картопля 75 центов, цибуля 90 центов и. Т. Д. Сняли якусь фуйню.
   
Так и есть
Экономят там жутко

Я тебе больше скажу - поголовно голодают.  :weep:

Мля, где вас таких берут?   :facepalm1:
   
Хоч хтось звернув увагу що то сторінка дойчевеле ?
   
Не спугни.  :D
Я люблю читать такие истории.

Тимко навряд коли побуває в Німеччині, нехай хоч так порадіє
   
Хоч хтось звернув увагу що то сторінка дойчевеле ?

И что? :facepalm1:
   
И что? :facepalm1:
Це проросійська ліва газета, особливо російська і українські сторінки... :facepalm1:
   
Це проросійська ліва газета, особливо російська і українські сторінки... :facepalm1:

на продукты за границей тратят меньше чем мы тут. просто они действительно в их доходе спокойно занимают меньше места чем в нашем. Журналисты немного ( по моему мнению) не объективны. если вы приехали за границу не стоит переводить цены в нашу валюту. проще и правильнее считать что то что там стоит 2 евро, для них как 2 гривны. соответственно если захотеть понять сколько для  них стоит борщевой набор.... сумму в евро, переведите в гривне один к одному.  12 евро затраченных на что то, это как у нас потраченные на что то 12 гривен. Да хоть и 20.... но это фигня.
   
тут вже правильно сказали, треба переводити в погодинну оплату.
Щоб сходити в кіно, треба попрацювати 1 годину на мінімальну оплату, купити літр молока або пляшку пива 5 хвилин, літр бензину 8 хвилин.
   
сумму в евро, переведит е в гривне один к одному.
ну ти гоніш явно
середня ЗП в німців 2300  нето (дані за 4 квартал 2017 року)

   
ну ти гоніш явно
середня ЗП в німців 2300  нето (дані за 4 квартал 2017 року)

ден.... это они скидки еще не показывали в сюжете. вы думаю знаете что по скидкам в европе можно скупиться в 2-3 раза дешевле.

я сам из европы привожу спагети, муку, рис да и многое другое... что дешевле, но значительно качественнее нашего. приемущество путешествий на машине ( можно подгрузиться)

покупаю там продукты и готовлю из них. если лезть в дебри.... то это однобокий и не до конца объективных сюжет. вот как то так


Останнє редагування: 26 березня 2019 21:25:49 від olegan
   
что по скидкам в европе можно скупиться в 2-3 раза дешевле.
в нас теж є знижки різні

не в 3 рази
але і там не тре казати що їжа дешевша за нашу в рази

доступніша - точно
згадай 100 ярдів СХ субсидій в ЄС

в нас це прихвело б до безкоштовного молока та м’яса якби обсяги субсидії були подібні до польских

і тим не менш - ми на мізерах (а 3-4 ярди грн - це пиль а не субсидії) ще й заходимо на ринки ЄС і успішно конкуруємо за його межами з тими ж європейцями

п.с. ринок землі дав би великий буст нашому агросектору.... без цього важко напряму порівнювати бізнес сх в польщі чи німеччині з нами
   
на продукты за границей тратят меньше чем мы тут. просто они действительно в их доходе спокойно занимают меньше места чем в нашем. Журналисты немного ( по моему мнению) не объективны. если вы приехали за границу не стоит переводить цены в нашу валюту. проще и правильнее считать что то что там стоит 2 евро, для них как 2 гривны. соответственно если захотеть понять сколько для  них стоит борщевой набор.... сумму в евро, переведите в гривне один к одному.  12 евро затраченных на что то, это как у нас потраченные на что то 12 гривен. Да хоть и 20.... но это фигня.

У нас на 2300 даже дворники не работают.

То есть нужно множить где-то на три/четыре.
   
Ни о чем. Картошка там не показана, а помидоры по 45 гривен. Они у нас в супермаркетах на сейчас по 70! И капуста молодая по 65.
   
И там на минуточку доходы у людей в десятки раз выше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія