Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старбакс

Re: Старбакс

Типичный старбаксовский продукт. Воняет пеплом иногда

Мені деколи відчувається ще й присмак якихось лікарств (антибіотиків?) в ньому.
Не подобається.
   
Re: Старбакс

В старбаксі добра кава, але дуже дорога. В мене краща і значно дешевша заварена вдома.
   
Re: Старбакс

Смак коригується ароматизаторами при обжарці та сиропами при приготуванні (достатньо одної краплі сиропу щоб повністью замаскувати пошану якість зерен).

Ніколи не знаєш що саме використовується маленькими вуличними торгівцями.

Может и так.

Однако  - исходя из моего скромного опыта общения с кофе во многих странах - именно простой эспрессо из уличной кофе машины оказался лучшим по вкусу.

Про цену просто молчу )

Самый дорогой эспрессо стоил что-то порядка 18 евро за крохотную чашечку в Генуе. Тоже был неплох, но не впечатлил.

   
Re: Старбакс

По-1ше, таки мало. От хоч один параметр берем (з CIA World Factbook):

Bulgaria

Real GDP per capita

$23,174 (2019 est.)

$22,191 (2018 est.)

$21,371 (2017 est.)

note: data are in 2010 dollars


Ukraine

Real GDP per capita

$12,810 (2019 est.)

$12,338 (2018 est.)

$11,871 (2017 est.)

note: data are in 2010 dollars

Далі, Болгарія - європейська країна з досить таки передбачуваним політико-економічним майбутнім. Україна - ...

Так що, мабуть-таки, є реальні причини, чому якісь компанії нас оминають, не ризикуючи розпочинати бізнес.
GDP, то ясно. Але ж Україна як 10 Болгарії. Тому ждп на людину то одне. Але коли людей ви 10 раз більше, то і ринок по ждп не поміняєш. Тому і не вірю в ці соплі про малий ринок. Це чиста маніпуляція і брехня.

А от щодо політичної ситуації, тут таки згоден.
І старбакс то фігня, порівняно з відсутністю фін сервісів, страхових і пенсійних фондів. І це просто жопа.

П.С. може хто підкаже, як перекази робити ФОПу в Україну з ЄС? Ато це жесть. Я переказав 620 євро, з онлайн банкінгу іспанського, з мене здерли 68 євро комісії. Ні революта нема, ні трансфервайз з фопами не працює. Реально, біда.
   
Re: Старбакс

Может и так.

Однако  - исходя из моего скромного опыта общения с кофе во многих странах - именно простой эспрессо из уличной кофе машины оказался лучшим по вкусу.

Про цену просто молчу )

Самый дорогой эспрессо стоил что-то порядка 18 евро за крохотную чашечку в Генуе. Тоже был неплох, но не впечатлил.
Банально - ты любишь робусту или арабику. В одном месте тебе дали одно, в другом - противоположное. Одно понравилось, а другое нет. Но там и там кофе изумительный

Это вкусовщина

   
Re: Старбакс

Банально - ты любишь робусту или арабику. В одном месте тебе дали одно, в другом - противоположное. Одно понравилось, а другое нет. Но там и там кофе изумительный

Это вкусовщина

Вся жизнь в конечном итоге это вкусовщина и чистый субъективизм.

Ну и что?

Разве есть в этом мире для меня что-то более весомое, чем мои собственные впечатления или убеждения? Нет таких.

Человек так устроен, что может оценивать только собственные, субъективные ощущения.
   
Re: Старбакс

Кажется, нашел причину

Если информация верна

***
Для того чтобы заинтересовать Starbucks своим предложением о сотрудничестве, уже состоявшемуся бизнесмену надо иметь недвижимость в центре города.
***
В общем, 70% кофеен работают по франшизе. Требуют больших инвестиций. Наверное, никто из украинского бизнеса не рискует вкладываться.
   
Re: Старбакс

Кажется, нашел причину

Если информация верна

***
Для того чтобы заинтересовать Starbucks своим предложением о сотрудничестве, уже состоявшемуся бизнесмену надо иметь недвижимость в центре города.
***
В общем, 70% кофеен работают по франшизе. Требуют больших инвестиций. Наверное, никто из украинского бизнеса не рискует вкладываться.

Цена вопроса - только для получения франшизы - примерно 315 тысяч долларов.

https://www.starbuckcoffee.net/starbucks/how-to-open-starbucks/
   
Re: Старбакс

А теперь представьте, как Коля Катлета будет работать по американским правилам, под их контролем
   
Re: Старбакс

Старбакс не делает ни турецкого
В Туреччині роблять. Але теж машинкою, яка на автоматі гріє турку. Смак як в занюханому турецькому готелі.
   
Re: Старбакс

Лучший кофе что я пил в жизни был эспрессо из зачуханой кофе машины рядом с парком.

А я его пил достаточно скажу я вам. Жаль не уточнил что за зерна.

Но вкус был охеренный.
А я найкращу каву пив з кавоавтомата в магазині Метро.
Там стояло багато автоматіів, але цей виділявся своїми величезними розмірами і навороченістю.
Я в метро їздив скупляться щоб тільки попити кави з нього.
А потім ці жлоби прибрали його і залишили тільки парочку якихось зачуханих автоматів, я навіть і каву з них не став куштувати.
Та і в Метро перестав їздити за закупами, втратило сенс туди пертися.
   
Re: Старбакс

Товариш хотів завести сб. Довго працювали над цим.
Вони викатили непідйомні для наших реалій умови.


   
Re: Старбакс

Цена вопроса - только для получения франшизы - примерно 315 тысяч долларов.

https://www.starbuckcoffee.net/starbucks/how-to-open-starbucks/

Там ше є непрямі платежі та умови на більш серйозні суми
   
Re: Старбакс

Вони викатили непідйомні для наших реалій умови.

Що саме було "непідйомним"?
   
Re: Старбакс

Тебе ніхто за язика за твоїми порадами не тягнув щоб так невимушено поставити себе вище міліонів.

Хочеш проявити свою мужність, категоричність, не компромісність, піди добровольцем в армію захищати краіну, на крайній випадок почни грати в хокей чи регбі. Там твоя некомфориістність буде в нагоді.
Тебе забув спитати що мені робити, сратий ковбаснику.
Твоя думка була б варта уваги якби ти хоч податки платив в Україні.
Якось без твоїх шмарклів і ковбасної пихи розберемося як нам жити.
   
Re: Старбакс

В Европе всегда было популярным кофе эспрессо или по турецки.
В Сев Америке было только так называемое дрип кофе - из жбана.
Когда приехали в Канаду то на все Торонто не было ни одной кофейни где продавали эспрессо.
Тоже самое в Штатах.
Потом появился Старбакс, который начал продвигать европейский стиль кофе на американский рынок.
В 2000 году мы переехали в Литтл Рок и там был 1 (один) Старбакс на весь город. Потихоньку открылось много точек.
Но чем они могут удивить украинцев, где на каждом углу 5 кав’ярен понятия не имею.
Наверное именно поэтому они и не заходят в Украину.
   
Re: Старбакс

Кстати, будете смеяться, но сейчас в Макдоналдсе продают очень нормальный эспрессо за $1
   
Re: Старбакс

Кстати, будете смеяться, но сейчас в Макдоналдсе продают очень нормальный эспрессо за $1
В маке хороший кофе
   
Re: Старбакс

В Европе всегда было популярным кофе эспрессо или по турецки.
В Сев Америке было только так называемое дрип кофе - из жбана.
Когда приехали в Канаду то на все Торонто не было ни одной кофейни где продавали эспрессо.
Тоже самое в Штатах.
Потом появился Старбакс, который начал продвигать европейский стиль кофе на американский рынок.
В 2000 году мы переехали в Литтл Рок и там был 1 (один) Старбакс на весь город. Потихоньку открылось много точек.
Но чем они могут удивить украинцев, где на каждом углу 5 кав’ярен понятия не имею.
Наверное именно поэтому они и не заходят в Украину.
Уже выяснили, почему не заходят

Чтобы купить франшизу, нужны большие вложения.

Наши бизнесмены боятся вкладываться в это.
   
Re: Старбакс

Ой, пан Юкі, не починайте. Нам так не жити ніколи, кава по 8 баксів  :facepalm:

Uki просив передати що він до ніку Добре має такий же стосунок, як ти до Йожина з Бажином. Бдітєльний ти наш :gigi:
   
Re: Старбакс

В маке хороший кофе
и молочный коктейль
но запах у заведения! на чем они жарят?
   
Re: Старбакс

и молочный коктейль
но запах у заведения! на чем они жарят?
Есть специальное масло для жарки, для фритюра. У него температура горения высокая

Но наверное жарят по 100 раз на одном, поэтому воняет
   
Re: Старбакс

Uki просив передати що він до ніку Добре має такий же стосунок, як ти до Йожина з Бажином. Бдітєльний ти наш
Пан Сітізєн, шабат(майже) шалом! Передавайте вітання від Хоми!
   
Re: Старбакс

Пан Сітізєн, шабат(майже) шалом! Передавайте вітання від Хоми!

Навзаєм, пане Хома! Передам :)
   
Re: Старбакс

Навзаєм, пане Хома! Передам
Я ж там у довічному  :weep:
   
Re: Старбакс

В маке хороший кофе

В Украине в Маке был всегда эспрессо. Не так давно он появился и в Штатах
   
Re: Старбакс

В Украине в Маке был всегда эспрессо. Не так давно он появился и в Штатах
Ого
Что-то США отстает в этом плане

Мак - стабильное качество. Хочется нормального эспрессо - можно смело брать

   
Re: Старбакс

Что-то США отстает в этом плане

Не думаю що відстає - тих гурмей кав’ярень на кожному кроці у великих містах, особливо у студенських, LBGT та інших трендових районах.

 В глибинці - кава з бачка на кожній заправці посеред нічого, де в 4-5 годині ранку збираюється місцевий люд щоб поспілкуватись за кавою перед тим як сісти в свої траки та розіхатись на роботи. То там звичайно немає місця для вишуканої кави з художніми творами на пінці.
   
Re: Старбакс

Ого
Что-то США отстает в этом плане

Мак - стабильное качество. Хочется нормального эспрессо - можно смело брать

Тому, що еспрессо  в США вважається європейським збочення, ледь не проявом "коммуністичної" зарази і ЛГБТ.
   
Re: Старбакс

Кстати, будете смеяться, но сейчас в Макдоналдсе продают очень нормальный эспрессо за $1
Я беру утром в Mac drive флэт, нормальный кофе. Если надо побольше объём, то заезжаю в любимую сеть кофеин и беру фильтр (у них считается дурным тоном называть его американо)) ). Даже на входе наклейка-мы не делаем американо
   
Re: Старбакс

Тому, що еспрессо  в США вважається європейським збочення, ледь не проявом "коммуністичної" зарази і ЛГБТ.
Хотя по сути - американо это кофе бедняков. Эспрессо, в которое наливают много воды, чтобы напитка стало больше
   
Re: Старбакс

Хотя по сути - американо это кофе бедняков. Эспрессо, в которое наливают много воды, чтобы напитка стало больше

Різні методи приготування - швидко під тиском чи повільно «поки не завариться». Крім того, для мене в американо є головне можливість довго його пити, це як медитація що мені допомагає, або як цигарки для тих палить. Еспресо то чудова кава, але вона не дає мені те що я отримую маючи велику чашку кави на робочому столі.
   
Re: Старбакс

Хотя по сути - американо это кофе бедняков. Эспрессо, в которое наливают много воды, чтобы напитка стало больше

Як Dobre вже написав вище, це абсолютно різні процеси приготування кави.
Еспрессо - через високий тиск  більш концентрована з вищим вмістом кофеїну.
Це так само як сказати, що вино - це горілка розбавлена виноградним соком.
   
Re: Старбакс

Різні методи приготування - швидко під тиском чи повільно «поки не завариться». Крім того, для мене в американо є головне можливість довго його пити, це як медитація що мені допомагає, або як цигарки для тих палить. Еспресо то чудова кава, але вона не дає мені те що я отримую маючи велику чашку кави на робочому столі.

залежить від насторю, часу дня, обставин, інколи еспресо, інколи американо, загалом цілком різні напої, об'єднані спільною назвою кава :)
   
Re: Старбакс

Я помню вкус американо

Именно такой, классический
Мне кажется, в кофейнях сейчас не такой он, каким запомнился мне, приготовленный на капельной кофеварке

Аж ностальгия. Может, купить такую?

Примерно такая была. Только другого дизайна немного

First бренд)



Останнє редагування: 5 серпня 2021 19:53:58 від Palermo
   
Re: Старбакс

Нє...
тіко з апарату...
ну або на піску...
   
Re: Старбакс

Хотя по сути - американо это кофе бедняков. Эспрессо, в которое наливают много воды, чтобы напитка стало больше

Желательно ещё ознакомиться с историей возникновения эспрессо. :)
   
Re: Старбакс

Хотя по сути - американо это кофе бедняков. Эспрессо, в которое наливают много воды, чтобы напитка стало больше
:facepalm1:
Ничего, что процессы приготовления кардинально отличаются?
   
Re: Старбакс

Я помню вкус американо

Вкус "американо" из капельной кофеварки очень сильно зависит от самих зерен, степени прожарки и степени помола. В эспрессо это не так сильно выражается.
   
Re: Старбакс

В Украине в Маке был всегда эспрессо.
В Україні взагалі в Макдональдсі спочатку не було ніякої кави. Не знаю як в США.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія