Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Робочі місця. Негайно.

Re: Робочі місця. Негайно.
U2

Ну вот так, посоны: Шмыгаль должен подорвать свою задницу и своих менистров. Президент должен дать волшебного пенделя монокаалиции. И ещё вчера сии достойники должны были засесть за программу восстановления Украины после войны.
Естественно, сия программа будет изменяться по результатам войны. Но министры не должны бездействовать за столь высокую зп.
   
Re: Робочі місця. Негайно.
U2

5 млн затычек? ахахахахаххха
серьезно?

По официальным данным во времена Брежнева - 20 млн.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Підійдіть до дошки оголошень у своєму районі. Там "куплю-продам" та послуги чаклунів. А от роботи немає.
   
Re: Робочі місця. Негайно.
Ale

Підійдіть до дошки оголошень у своєму районі. Там "куплю-продам" та послуги чаклунів. А от роботи немає.
Знову цей нитік, п***а вже в Білорусь там знайдуть роботу)
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Підійдіть до дошки оголошень у своєму районі. Там "куплю-продам" та послуги чаклунів. А от роботи немає.
А який тебе хер тримає в Україні?
Шуруй в Польщу, там зараз робочих вакансій безліч, навіть для таких... кадрів.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Знову цей нитік, п***а вже в Білорусь там знайдуть роботу)
Переходити на особистості - ознака невиховіаності.  (td)
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Зараз є нагальна потреба в постачанні  швидкозбирних мобільних постах  по американським стандартам .  Робити їх не так важко . Сітка та аналог біг бегів . Потрібно просто оперативно завтердити стандарт , виявити потребу та клепати без зупинки .
Може зробити люба майстерня . https://гордон/news/society/mvd-v-dnepropetrovskoy-oblasti-ustanovili-pervye-v-ukraine-blokposty-po-standartam-nato-92919.html
Коли спробував розібратися  кому потрібна  ця річ  та хто зможе за це заплатили , крайньго не знайшов . Тер оборона каже  добре давай  роби , але грошей нема . :)
   
Re: Робочі місця. Негайно.

   Аналогії з минулого:
   Гюнтер Прін: "Стальні вовки Вермахту":
  У 1932 році Гюнтер Прін здав екзамени й отримав патент капітана та… прийшло безробіття.
  Всюди знизували плечима й говорили "Погані часи!" В кращому випадку просили залишити адресу. Вирішив стати письменником, став писати, перекладати та скоро залишився без грошей та вугілля.
  "Почалося полювання за роботою. З будинку у будинок, з контори в контору. Завжди одне і те ж. Багато хто був вирваний із звичного способу життя. Вони вимушені були відмовитися від навчання і шукали хай і ненадійне, але все-таки якесь місце в житті, щоб якось існувати, а знайшовши його, жахалися при думці втратити його і потонути в трясовині безробіття. Багатьом, занадто багатьом було так само погано, як і мені. Вони ходили навкруги, стукалися в двері, які завжди були закриті, і продовжували сподіватися на диво. Диво називалося роботою.
  Мені залишалося тільки одне: звернутися в бюро допомоги. Пішов в стару будівлю на Георгенринг. Кілька чоловік вже чекало в сірій брудній кімнаті. Вони виглядали абсолютно спустошеними, неначе поневіряння виснажили їх, не залишивши нічого, окрім оболонки. Кожного разу, як дзвонив дзвоник, один з них вставав і зникав за дверима. Нарешті настала моя черга. Поправивши костюм, я увійшов. Маленький чоловік з волоссям сірим, як зола, сидів за бар'єром і писав. Він подивився на мене поверх окулярів втомленим і нудьгуючим поглядом.
  - Отримаєте перші гроші через три тижні на Геллертштрассе.
  В середині березня я пішов на Геллертштрассе. О восьмій ранку зібралася безліч народу. Довга черга посувалася повільно, маленькими кроками. Ця процесія убогості рухалася в дивному ритмі, нав'язаному човганням гумових підошов. Підійшла моя черга.
  Поклав в кишеню декілька монет і поспішно відійшов. Черга стала ще довша. Вигляд цих тупих осіб, їдкий запах убогості, нескінченне човгання гумових підошов виявилося самим пригноблюючим зі всього, що мені довелося випробувати.
  Я пішов. Тепер я знову в самому низу. Чому я повинен виносити усе це?! Роки на вітрильному флоті не були пікніком, а тепер, коли я нарешті отримав патент, земля розверзається у мене під ногами. Життя кінчене в двадцять чотири роки! Чому? Якщо запитати кого-небудь, він зниже плечима і скаже: "Ну що поробиш, немає роботи, так буває, мій хлопчику".
  Прокляття, а як же люди в конторах, міністри, лідери партій і офіційні особи? Хіба це не їх робота - зробити, щоб життя змінилося до кращого? Як можуть вони спокійно спати, якщо так багато сильних і здорових, прагнучих роботи людей пропадають, як гнила солома? Ті декілька мідяків, які вони кидають, можуть тільки підтримати нас. Та і ці гроші вони дають неохоче, просто тому, що бояться нашого відчаю. Вони витрачають гроші на газети, що сочаться красивими фразами і порожніми деклараціями. Так, вони можуть спати, ці пани. Вони прекрасно сплять на м'яких подушках, у них гасло: живи і дай жити. Але реальність зірвала мішуру з їх фраз, ми бачимо життя, яким воно є, і ми бачимо їх, які вони насправді.. Живи сам і дай померти іншим - ось справжнє значення гасла наших вождів. Я був охоплений лютим обуренням проти м'якої брехливої байдужості. Я вступив в націонал-соціалістичну партію".  :facepalm1:
   
Re: Робочі місця. Негайно.
Ale

Переходити на особистості - ознака невиховіаності.  (td)
А ваше вічне ниття ознака чого?
   
Re: Робочі місця. Негайно.

А ваше вічне ниття ознака чого?
  Була моя філософська гілка тут: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1123782.0
  Я здавна кричу тут, що ми живемо не так, що все невпинно йде до нашої катастрофи. Наводив приклади європейської ментальності і т. д. Книгу навіть написав й в Інет залив. Толку, як бачите, нуль. Мені й сьогодні тикають, що я нитік, скиглій, невдаха, нікчема, ватник, сракомий, "він нічого не уміє" тощо... І от маємо, що маємо...
  "А нет бы прислушатся, правда? Олег бы прислушался - ещё один щит прибил бы к вратам Цареграда"(С)  8-)
   
Re: Робочі місця. Негайно.

И ещё вчера сии достойники должны были засесть за программу восстановления Украины после войны.
а деньги где?
а без денег и вы можете за восстановление браться
рисуйте любую программу
   
Re: Робочі місця. Негайно.
U2

а деньги где?
а без денег и вы можете за восстановление браться
рисуйте любую программу

А ти шо - Шмыгаль?
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Lighta, cьогодні в 14:44
Розгорнути попередні цитати...
а деньги где?
а без денег и вы можете за восстановление браться
рисуйте любую программу

А ти шо - Шмыгаль?
а вам разрешение конкретно Шмыгаля надо?
да рисуйте, не стесняйтесь  :D
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №7300 "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні".

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3461624-zelenskij-vnis-do-radi-zakonoproekt-sodo-prodovzenna-voennogo-stanu.html
   
Re: Робочі місця. Негайно.
U2

а вам разрешение конкретно Шмыгаля надо?
да рисуйте, не стесняйтесь  :D

Так шо - денег нет даже на премии чиновникам?
   
Re: Робочі місця. Негайно.
U2

а вам разрешение конкретно Шмыгаля надо?
да рисуйте, не стесняйтесь  :D

Кроме шуток - шоб нарисовать, надо иметь мозги. А ты со своими явно не дружишь.
Надо будет мне рисовать - нарисую, но пока деньги за «рисование»(по твоему) платят чиновникам, даже с премиями.
   
Re: Робочі місця. Негайно. Нове

Зеленський відреагував на прохання дозволити чоловікам виїжджати за кордон 


"Я не до кінця розумію, до кого ця петиція. До мене або ця петиція може бути адресована до батьків тих воїнів, які втратили цих людей через те, що вони захистили ціною свого життя Україну, ту чи іншу область або місто. І ви знаєте, що в більшості своїй не те місто, в якому ці воїни народилися", - сказав Зеленський.

За його словами на Сході України, де зараз ведуться активні бойові дії, кожного дня можуть гинути від 50 до 100 людей.

"Вони захищають нашу державу і нашу незалежність про яку так всі говорять у світі, але ми її особисто дуже сильно відчуваємо. І тому, коли звертаються до мене з цією петицією, щоб наші чоловіки могли під час воєнного стану виїхати з нашої країни, я вважаю, що це не зовсім до мене петиція. Тому я так і відповім, це якщо по-людськи. А якщо за законом, то за законом у нас є певна кількість днів розглядати будь-яку петицію", - додав президент.



Останнє редагування: 22 травня 2022 19:41:45 від БубкаГоп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія