Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

у  мене просто підозра що католицька церква в Україні курується поляками..не італійцями не іспанцями не  чехами не мексіканцями а поляками..і служба правиться деколи польською, ще за радянських часів..
то я і питаю чому так?
Ну так часть Украины под поляками была, а не под мексиканцами. Польское влияние и осталось еще с тех времен.  Тут все логично
   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

Все вже пояснено.
 
Ієрархії католицької церкви і її реальному впливу на світове життя може позаздрити не тільки який-небуть Кіріл чи навіть Варфоломій,
але й будь яка інша структура, чи то державна, чи бізнесова, чи й мафіозна...
   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

Ієрархії католицької церкви і її реальному впливу на світове життя може позаздрити не тільки який-небуть Кіріл чи навіть Варфоломій,
але й будь яка інша структура, чи то державна, чи бізнесова, чи й мафіозна...


Папа Римський сама впливова людина в світі. Королі перед ним на коліна стають

   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

Римо-католики фактично на 100% під поляками.

Сподіваюсь, вам це поіфіг :)

   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

до церкви тягнула, не  було в нас костелу.. але католики були і їх називали не католики а "польської віри" а  ми були "руської віри"

Ясно що " русської віри " , бо московський патріархат . А костела не було , бо його на церкву переробили в яку тебе " тягнули " .
От ти і виріс отаким латентним кацапом .
   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

Добре що не єврейської. А то був би як вимушений киянин
   
Ясно що " русської віри " , бо московський патріархат . А костела не було , бо його на церкву переробили в яку тебе " тягнули " .
От ти і виріс отаким латентним кацапом .
дурнику..руська це не русская, це щось інше..а патріархат в радянські часи був тільки московський
   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні?

Добре що не єврейської. А то був би як вимушений киянин

А мені сподобалось як він " вкрадчиво " це написав  :laugh: .
Я отак одразу взяв і повірив, що совковий вислів " рускій " і " не рускій " насправді окреслює стосунок  до Русі ( хоч 10 ст , хоч 16 ст ) .  :laugh:
   
Re: Чи має томос римо-католицька церква в Україні? Нове

дурнику..руська це не русская, це щось інше..а патріархат в радянські часи був тільки московський

 :laugh: Кого ти намагаєшся тут " передьорнути " ? " русская не руськая "
ПС . До речі,  Гонсалес, в якому це населеному пункті на Хмельниччині не було костелу  ? Назву дай .
Ми одразу і перевіримо хто " рускій " , а хто " нерускій "  :gigi:

Останнє редагування: 10 листопада 2018 10:14:08 від cheshuntt
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія