Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вова vs Виталик

Вова vs Виталик




К дому на Богдана Хмельницкого, в котором проживает мэр Киева Виталий Кличко, сегодня в 7.30 подъехала группа вооруженных людей в экипировке сотрудников правоохранительных органов, которые около часа находятся в подъезде и рядом с домом.

По словам источников в мэрии, сам Кличко в 7.00 выехал на тренировку, и разминулся с данной группой, принадлежность которой пока не установлена. В квартиру мэра пока никто не заходит.

Постараемся выяснить, что это такое - может это борьба с коррупцией, организованной преступностью, ну или просто зачем-то решили зайти в подъезд и погреться служивые.
   
Re: Вова vs Виталик

прихильники певної політсили самі піднімаються рейтинг тому кого вважають конкурентом наче для буби
Чи існує щось ідіотичніше? Ніж тупість наполеончіка?
   
Re: Вова vs Виталик

Менты проспали
Клоуны
   
Re: Вова vs Виталик

У клоунів вже і спецслужби клоуни  :facepalm1:
   
Re: Вова vs Виталик

 :lol:
   
Re: Вова vs Виталик

зєля дурень бо нічому не вчиться
треба перекривати вивезення сміття, от тоді у кличка запалає
   
Re: Вова vs Виталик

прихильники певної політсили самі піднімаються рейтинг тому кого вважають конкурентом наче для буби
Чи існує щось ідіотичніше? Ніж тупість наполеончіка?
Поднимать рейтинг кличку опасно

Это не Медведчук токсичный. И не опзж

Лично я рад таким событиям

Пусть кошмармт кличка. Делает лучше ему
   
Re: Вова vs Виталик

Стандартная ситуация, нет ничго хуже во власти чем мелкий карлик с детскими комплексами

Он теперь себя вообразил отцом нации, а Кличко у него как у маломерка вызывает просто ужас!
   
Re: Вова vs Виталик

Ну-ну.... Эк наш віслючок оманський  заіакал!  :D
   
Re: Вова vs Виталик

Ну-ну.... Эк наш віслючок оманський  заіакал!  :D
ти вже з тренування 2 по 150 в одну посуду повернувся?  :K
мабуть тоже спарстмен...
   
Re: Вова vs Виталик

Пішла жосска зачистка поля потенційних конкурентів. Або, любила жаба гадюку.

Ну-ну... Подивимось що з цього вийде... І хто там жаба...

 B-)
   
Re: Вова vs Виталик

Пішла жосска зачистка поля потенційних конкурентів. Або, любила жаба гадюку.

Ну-ну... Подивимось що з цього вийде... І хто там жаба...

 B-)
Янукович хотел в противники Свободу на выборах

Шлюха хочет опзж в противники

   
Re: Вова vs Виталик

ти вже з тренування 2 по 150 в одну посуду повернувся?  :K
мабуть тоже спарстмен...
---------------------------------------------------------
 Поки ти,срань петушара, тут тикався зі своєю сратою ЗЕленню, я заробив грошики за годину... дуже й дуже непогані. Літрів на 20 дуже гарної хранцузької коніни- тобі таку навіть не нюхати. Нікчемо ! Такий же віслюк-паразит як і твій тупорилий Бубочка. :fuck:  :-)o  Завидки беруть? І продовжую працювати, в мене перекур. А ти вішайся. B-)
   
Re: Вова vs Виталик

 Допригається наш віслючок катарський. Піріживаю я за нього! :weep:
   
Re: Вова vs Виталик

Молодец,Волька!Сразу переводишь заработок в бухло  :laugh:
   
Re: Вова vs Виталик

Виталику охрану выделили, а он абасрался  :facepalm1:
   
Re: Вова vs Виталик

Допригається наш віслючок катарський. Піріживаю я за нього! :weep:

До нового года не досидит?
   
Re: Вова vs Виталик

Зелені трішки пограються у маскі-шоу, очікувано соснут хyйца та на одному з засідань РНБО накладуть санкції на Кличка та ще декількох потрібних людей, бо в інтересах національної безпеки, щоб потоки шалених грошей від забудов та оренд йшли через оточення Зеленського. Як і з контрабандою.
   
Re: Вова vs Виталик

Все ж здатність зелених шавок лаяти по команді неймовірна. Дали команду тявкати на ФОПи - вони з місяць були головним ворогами України. Зараз про ті страшні ФОПи і згадки немає, хоча начеб-то так само руйнують Україну, як і до цього. Тепер дали команду лаяти на Кличка, собачки сумлінно виконують.
   
Re: Вова vs Виталик

До нового года не досидит?
=====================================
Ковід все зплутав. Але яка рзіниця?  ТюрмО і СумО все одно невдовзі чекають. А тікати буде нікуди. Твого Бубочку використовують вже повні бандюки,а воно дурне. Його зараз навіть на відкатах дурять. Це тобі не Чугуній,  який своїх бандюків примушував писати щось на кшталт авансових звітів. Навіть квітки після злочинів прикліювали! Там копійка не проскакувала. І чим закінчив?  Це першими у Бубочки були в Уряді тупорилі,але десь ідеалісти. А зараз вже поналазило повних покидьків. Бубочка вже на декілька десятків  кримінальних термінів нарульоз... Може могли б і пробачити, ну дурне... але зараз вже після таких справ х....   пробачать. B-)
   
Re: Вова vs Виталик

Зелені трішки пограються у маскі-шоу, очікувано соснут хyйца та на одному з засідань РНБО накладуть санкції на Кличка та ще декількох потрібних людей, бо в інтересах національної безпеки, щоб потоки шалених грошей від забудов та оренд йшли через оточення Зеленського. Як і з контрабандою.

И тут повторно соснут и сдадут взад. Как в известном анекдоте про ковбоев :

Два ковбоя скачут по пpеpии. Один дpугому говоpит:
- Джо, деpжу паpи на сто доллаpов, что ты мое говно не съешь.
- Съем, - отвечает тот.
Поспоpили. Джо съел, Биллу пpишлось выложить сто доллаpов.
Скачут дальше. Джо стало обидно за себя он и говоpит:
- Билл, деpжу паpи на сто доллаpов, Что ты мое говно не съешь.
- Съем.
Поспоpили. Билл съел, Джо выложил сто доллаpов.
Скачут дальше. Вдpуг Билл говоpит:
- Джо, сдается мне, что мы с тобой говна бесплатно наелись.
   
Re: Вова vs Виталик

Молодец,Волька!Сразу переводишь заработок в бухло  :laugh:
=============================
Та эта запойная пьянь vigors, деньгами это представить не может. Пить не умеют....учи их, учи... а оно все равно в облике скота неразумного. :D  :-)o
   
Re: Вова vs Виталик

Та эта запойная пьянь
відійди від дзеркала...  :fuck:
   
Re: Вова vs Виталик

відійди від дзеркала...  :fuck:
===========================
Опохмелися,а то видно ж как тебя трусить... Бояра в аптеке. :D  X(
   
Re: Вова vs Виталик

Wolter
хто про що а волька про бухло...  :K
то не конина, то тебе на глід розвели....  :fuck:
ладно, йди масла полижи, попустить...
   
Re: Вова vs Виталик

Интересно Зеленский сам додумывается глупости делать или ему подсказывает агентура Кремля?
   
Re: Вова vs Виталик

Обшуки в будинку Кличка не стосуються самого мера - СБУ
18.05.2021 10:29
   
Re: Вова vs Виталик

Отбой  :-)o
   
Re: Вова vs Виталик

Виталику охрану выделили, а он абасрался  :facepalm1:
При чем исключительно в головах почитателей ослиной божьей росы.
   
Re: Вова vs Виталик

бесіди в х'яті з командою блінкена-нудланд не дають зеленушкам спати.
з клічка всіма силами робитимуть свинарчука-2, тоді ж спрацювало.
чекайте демонстрацій орлів авакова з плакатами "клічка за грати!"

писи: взагалі зелені підари все робитимуть за сценарієм 2019 року - обсератимуть конкурентів та ще й переслідуватимуть правоохоронними органами.
але ці підари трохи забулися - тоді вони чморили президента та його оточення, отже були "героями з народу", тепер вони чморять оппозицію, а тому будуть вже "злочинною владою".
і так буде і далі - манюпас не дуже ситий, не дуже довольне в нього їибало, тому влада перед виборами так чи інакше буде поганою. а якщо чморитиме оппо (а вона чморитиме), то буде ще й злочинною  B-)

Останнє редагування: 18 травня 2021 10:56:51 від Simpson
   
Re: Вова vs Виталик

Интересно Зеленский сам додумывается глупости делать или ему подсказывает агентура Кремля?
куриный мозг зеленкина перед  позорными досрочными перевыборами генерирует вскукареки
   
Re: Вова vs Виталик

Не до Кличка. В СБУ розповіли, чому прийшли в будинок, де живе мер

В СБУ прикинулись шлангом i повидомили що
У будинку, де живе Кличко, проводять слідчі дії у рамках кримінального провадження, яке не стосується мера столиці
із залученням спецпідрозділу ЦСО "А", проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів

За словами Кличка, в квартирі, куди прийшли силовики, живуть колишні співробітники театру
"Начебто, ця квартира здається і в них питання до орендарів. Але... Камера встановлена на моєму, поверсі зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю", - написав мер Києва у Facebook.

   
Re: Вова vs Виталик

Бубочка засцяло... :D
   
Re: Вова vs Виталик

Цирк на дроті :facepalm1:
   
Re: Вова vs Виталик

Бубочка засцяло... :D
зато ти бухнуло...  :K
   
Re: Вова vs Виталик
MAG

ЗЕ змащує лижі до Ростова...
   
Re: Вова vs Виталик

Не до Кличка. В СБУ розповіли, чому прийшли в будинок, де живе мер
В СБУ прикинулись шлангом i повидомили що
У будинку, де живе Кличко, проводять слідчі дії у рамках кримінального провадження, яке не стосується мера столиці
із залученням спецпідрозділу ЦСО "А", проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів

За словами Кличка, в квартирі, куди прийшли силовики, живуть колишні співробітники театру
"Начебто, ця квартира здається і в них питання до орендарів. Але... Камера встановлена на моєму, поверсі зафіксувала, що ці люди підіймалися на мій поверх і дзвонили та стукали в двері моєї квартири. Помилка? Я не думаю", - написав мер Києва у Facebook.

Грюк, грюк.
- Відчиняйте. Вєталя вдома?
- Нє, пішов заколот проти президента готувати. А що передати?
- ну передайте, що гестапо СБУ приходило платіжки в сусідів перевіряти.
   
Re: Вова vs Виталик

Цирк на дроті :facepalm1:
А за ниточки дергает злобный клоун с комплексом Наполеона  :D
   
Re: Вова vs Виталик

ржачно , ну кловуни й мають веселити )
   
Re: Вова vs Виталик

Саечка за испуг  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія