Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отаке уже бродить по фейсбуках :bomb:

Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:


Одне поважне інтернет-видання плавно але впевнено наздогнали проблеми з фінансуванням. Через брак коштів редакція змушена була закрити спортивні новини сайту, на межі закриття знаходиться історичний розділ. Води на затухаюче полум’я підлив форум, де виникли проблеми з адмініструванням і модерацією та продовжується відтік користувачів.

Ситуація потребувала термінового вирішення, і допомога не забарилася. Напередодні президентських виборів, такий ласий шматок медіа простору мрія будь-якого з штабів кандидатів.

Взаємодія між штабом  і адміністрацією видання була налагоджена через давнього юзера форуму  відомого в миру як «анархіст».

В обмін на виправлення фінансової ситуації адміністрація сайту зобов’язалася сприяти інтернет супроводу інформаційної кампанії на підтримку кандидата в президенти і очорненню конкурентів.

Розпочалося масове повернення на форум старих і реєстрація нових прихильників  одного з кандидатів в президенти. В фавор також потрапили юзери з відверто проросійською позицією і професійні генератори «зради». Натомість реєстрація для інших користувачів наразі закрита. Опонентів кандидата і ницої політики адміністрації сайту відправляють в бан за незначні або надумані підстави, іноді навіть превентивно і без пояснень.

Вся ця цензура відбувається на «незалежному» медіа-майданчику  під суворим контролем і керівництвом представників штабу кандидата в президенти демократичної країни.

Доходить до курйозів. Так в намаганні запобігти асоціації майбутнього кандидата в президенти з одним із представників ряду приматів (і прийшло ж комусь таке в голову), штаб кандидата замовив для форуму скрипт автозаміни слова «макака» на прізвище кандидата. Це обернулося трешем і угаром всього форуму. Відтепер прізвище політика міцно асоціюється саме зі словом з автозаміни, а ситуацією зацікавилися лідери суспільної думки, що призведе до виходу локального інтернет-курйозу на всеукраїнський рівень і створення стійкого мему.

Яким буде результат подібної політики адміністрації сайту, і як це корелюється з кодексом журналістської етики – питання риторичні.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

 :lol:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=114196996134658&set=gm.1668401273273506&type=3&theater&ifg=1
Одне поважне інтернет-видання плавно але впевнено наздогнали проблеми з фінансуванням. Через брак коштів редакція змушена була закрити спортивні новини сайту, на межі закриття знаходиться історичний розділ. Води на затухаюче полум’я підлив форум, де виникли проблеми з адмініструванням і модерацією та продовжується відтік користувачів.

Ситуація потребувала термінового вирішення, і допомога не забарилася. Напередодні президентських виборів, такий ласий шматок медіа простору мрія будь-якого з штабів кандидатів.

Взаємодія між штабом  і адміністрацією видання була налагоджена через давнього юзера форуму  відомого в миру як «анархіст».

В обмін на виправлення фінансової ситуації адміністрація сайту зобов’язалася сприяти інтернет супроводу інформаційної кампанії на підтримку кандидата в президенти і очорненню конкурентів.

Розпочалося масове повернення на форум старих і реєстрація нових прихильників  одного з кандидатів в президенти. В фавор також потрапили юзери з відверто проросійською позицією і професійні генератори «зради». Натомість реєстрація для інших користувачів наразі закрита. Опонентів кандидата і ницої політики адміністрації сайту відправляють в бан за незначні або надумані підстави, іноді навіть превентивно і без пояснень.

Вся ця цензура відбувається на «незалежному» медіа-майданчику  під суворим контролем і керівництвом представників штабу кандидата в президенти демократичної країни.

Доходить до курйозів. Так в намаганні запобігти асоціації майбутнього кандидата в президенти з одним із представників ряду приматів (і прийшло ж комусь таке в голову), штаб кандидата замовив для форуму скрипт автозаміни слова «Т***о» на прізвище кандидата. Це обернулося трешем і угаром всього форуму. Відтепер прізвище політика міцно асоціюється саме зі словом з автозаміни, а ситуацією зацікавилися лідери суспільної думки, що призведе до виходу локального інтернет-курйозу на всеукраїнський рівень і створення стійкого мему.

Яким буде результат подібної політики адміністрації сайту, і як це корелюється з кодексом журналістської етики – питання риторичні.
НМД юзер pravda должен сделать одно из двух:
1. Опубликовать официальную инфу по данному вопросу.
2. Забанить юзера бизона втемную навсегда.
Оба варианта будут вполне понятны сообществу. B-)
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Та я на інше ніж вічний бан і не розраховую.
Сподіваюсь, що юзер правда ввімкне мозок і зрозуміє куди вона котиться і штовхає перед собою сайт.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

юзер бізон уже в чотирьох темах свій опус перепостив

по ідеї, ніхто не здогадався, що це його творіння, яке він соромиться від себе оприлюднити   :gigi:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

юзер бізон уже в чотирьох темах свій опус перепостив

по ідеї, ніхто не здогадався, що це його творіння, яке він соромиться від себе оприлюднити   :gigi:
Скромность аффтара урашает. :D
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

 :facepalm:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

читайте наздоров'я  ;)
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Та я на інше ніж вічний бан і не розраховую.
Сподіваюсь, що юзер правда ввімкне мозок і зрозуміє куди вона котиться і штовхає перед собою сайт.

бігом копіпасть якісь докази, поки не забанили.

ну або хоча би фотографію джерела, із якого ти висмоктав цю детективну історію, щоб ми знали, на якій руці воно знаходиться
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Та я на інше ніж вічний бан і не розраховую.
Сподіваюсь, що юзер правда ввімкне мозок і зрозуміє куди вона котиться і штовхає перед собою сайт.

А ніхто і не мав сумнівів, що ти консерва.

Ім'я користувача: bizzon
Дата реєстрації: 6 жовтня 2014 09:27:22
Повідомлень: 7 (~0 в день)
Вік:не зазначений
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

А ніхто і не мав сумнівів, що ти консерва.
геніально.
Купи собі цукерок.
Контингент дописувачів говорить сам за себе.
Не паляться зовсім.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Креатив у пацанов зашкаливает. По их задумке администрация УП должна устыдиться, одуматься, и вернуть все взад. Кнопку - Славику, прихильники певної політсили - вольную, юльков забанить. Щастя и благолепие. :lol:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Креатив у пацанов зашкаливает. По их задумке администрация УП должна устыдиться, одуматься, и вернуть все взад. Кнопку - Славику, прихильники певної політсили - вольную, юльков забанить. Щастя и благолепие. :lol:

дурьоха ти тупа як би я хотів кнопку я б її мав хе-хе
так що туши пердак
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

цікаво просто...  а чому Чаплига?

це спрацювала ниточка між гангліями ФУП - Intruder - Тимошенко мабуть?
титанічна інтелектуальна праця   :lol:


   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:


   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

дурьоха ти тупа як би я хотів кнопку я б її мав хе-хе
так що туши пердак

куйца би соснув ... що в принципі ти і зробив  :laugh:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

З коментів.
Та я це дуже добре помітив. Є багато зачіпок. Це і купа вати та юзерів-сектантів, це і підтримка будь-якої сварки, де в бан можна відправити певних дописувачів. Ще здивував вихід pravda у "народ". Такого ніколи не було. Вона не втручалась у теми, крім деяких адміністративних. А тут... раптом з'являється з дописами і своїм дискурсом. І ще нав'язлива тема, яку сама pravda відкрила і обіцяла її подовження про те, як "народ у Лугандоні просто спить і бачить прихід до них України".
Але я не думаю, що ФУП настільки вже поширене видання для масованого зомбування.
Тай народ, у більшості, на ФУПі розумний із сталими політичними поглядами.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Хе-хе. ты ее и маешь. С Чупой на СУПе. По холопу и барин.   :laugh:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

З тим скриптом вийшов епічний обсєр. 
Тут ніби розумні люди не можуть наслідки на один крок далі прорахувати, а ви ще нашим деградантам-політикам дивуєтесь. Пороблено і задавнено.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

куйца би соснув ... що в принципі ти і зробив  :laugh:

хуйца соснув якраз ти бо виявився повним нікчемою . але то таке це твоє . ти з цим живеш
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

куйца би соснув ... що в принципі ти і зробив  :laugh:
Но вид делает будто это он зубы чистил. :D
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

дурьоха ти тупа як би я хотів кнопку я б її мав хе-хе
так що туши пердак


так ти не захотів врятувати ФУП?   :X
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

так ти не захотів врятувати ФУП?   :X

треба було светці відвалити триста штук?
ну якби вона не шантажувала а попросила б то відвалив
тактику вона неправильну взяла


   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

З скріптом-макакою вийшов такий самий обсєр як викотитися на каталці на підборах на Майдан та волати як її зобіжали :D Здається радники одні й ті самі :K
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

З скріптом-макакою вийшов такий самий обсєр як викотитися на каталці на підборах на Майдан та волати як її зобіжали :D Здається радники одні й ті самі :K

Угу
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

До яких глибин падіння призводить відлучення від кнопки. Не розуміє людина, що все більше себе опускає.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

треба було светці відвалити триста штук?
ну якби вона не шантажувала а попросила б то відвалив
тактику вона неправильну взяла

А я бы Светку взял на работу. Как она тонко чувствует клиента.  :laugh:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

сомневающийся* (тест) зрадо_йоб :gigi:


 :facepalm:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Афгєть)))
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Юльки нєгодують   :weep:
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

О як кинулася на захист уся Макакіна рать.
І штабісти у повному складі. X(
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:



Купила Макака Очки,
Поставили ей Близорукость.
Очки на носу так легки,
Ушко увидала без лупы.
 
Читает теперь всё подряд,
Шрифты потеряли значенье.
Стал больше осмысленным взгляд,
Подвержена меньше сомненьям.
 
И лица вдруг стали милы,
Открылась души симпатичность.
Пропали предвестники Мглы,
Стихи обрели снова зычность.
 
Купила Макака Очки,
Поставили ей Близорукость.
Блестят сединою виски,
Любовью наполнены руки.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

треба було светці відвалити триста штук?
ну якби вона не шантажувала а попросила б то відвалив
тактику вона неправильну взяла

Дядєнька, дай мульйон! (С)
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

А я бы Светку взял на работу. Как она тонко чувствует клиента.  :laugh:

чувствувала б
зняла б касу
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Та я на інше ніж вічний бан і не розраховую.
Сподіваюсь, що юзер правда ввімкне мозок і зрозуміє куди вона котиться і штовхає перед собою сайт.

Назови гілку "Кажуть вороги"
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

А я бы Светку взял на работу. Как она тонко чувствует клиента.  :laugh:
Нюх на лохобанов?  ;)
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

чувствувала б
зняла б касу

Сказать честно, твою зависимость она явно отлично чувствоввала ровно на 300К и не меньше. Но что- то пошло не так. А не так пошло думаю то, что ты знал, что она уже больше не сотрудник УП. )))
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Нюх на лохобанов?  ;)

Нет не верно. Клиента надо чувствовать - сколько он готов отвалить. Это то что я всегда говорю своим коммерсам - продают все за копейки.
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

Яка класна істерика у шоколадно-соєвих. І чому? Що трапилось? Відлучили від кнопки, зменшили нарахування за пост? Чи таке спричинили виступи Тимошенко двотижневої давнини? Оце трясе болєзних, так трясе :facepalm: 
   
Re: Отаке уже бродить по фейсбуках  :bomb:

А я бы Светку взял на работу. Как она тонко чувствует клиента.  :laugh:
У Биковоі велике майбутнє як у шахрайки чи злодійки на довірі. Цигани тихо ридають у кутку :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія