Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

леся 2014, що робитимеш після 21? ти була найгіднішим з порохоботів
На содержание хочешь взять
ну ты шалун
   
Re: Дебати 19.04.2019

Повстанці це головний про...б Зе.

Ага. Особливо після того, як Гіркін назвав їх найманцями. Для Гіркіна російські найманці є найманцями, а для кандидата в президенти України - "повстанці". Окуєть! До чого ми докотилися...
   
Re: Дебати 19.04.2019

Конечно были,куда без этого.Но он хотя бы пытался на них отвечать,а у Пети на любой вопрос ответы:хуйло,Коломойский,армия,фейки итд и ничего по сути
Некоторые "ответы" выглядели как издёвка.
   
Re: Дебати 19.04.2019

І це не випадкова обмовка, бо то було в ПІДГОТОВЛЕНИХ матеріалах, це він з листа читав

Ну он и записывал постоянно ,когда Петя говорил и задавал вопросы.А потом читал тезисы.
   
Re: Дебати 19.04.2019

думка від незаангажованого кора УП, який завжди критикував Пороха:

Сергій Сидоренко
25 хв. ·

Отже.
Наш наступний президент показав себе тим самим, ким показував кілька днів тому, в "телефонному ефірі" на плюсах.

Мені дуже шкода, що на єдиних "дебатах" кампанії ми переважно чули від Зеленського брехню, маніпуляції, популізм і некомпетентність. І взагалі нічого не почули про майбутнє, про стратегію, про Україну.

На брехні державу не побудувати і до успіху не вивести.

Будь ласка, пане Зеленський, виходьте з кіно. Із такою стратегією легко завалити державу, і тоді буде боляче всім.

Тому тепер я не маю сумніву - в неділю піду на вибори, засуну подалі свою критику на адресу Петра (який сам довів до цього результату) і проголосую проти Зеленського. І за Порошенка. Хоч і не маю сумніву, що він програє.

PS: Але попри негативні відчуття та тональність посту я все ж сподіваюся на краще. Хай яким сумним для багатьох буде результат виборів, але це буде президент України. І я вже чую та читаю у спільноті готовність йому підказувати. Треба єдине - щоби він був готовий слухати і чути і вийшов з тієї вистави, яку ми бачили у його виконанні під час кампанії.

де можна почитати критичні матеріали цього журналіста про порошенка? чи є такі в природі?
   
Re: Дебати 19.04.2019

На якій хвилині дебатів це обговорювалося і як саме цей кандидат в Президенти пов'язаний з ними?

На багатьох БТРах, так само, як пілот літака, у якому заюзаний двинун...

Останнє редагування: 19 квітня 2019 20:55:13 від Mur Master
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я не в курсе. Говорю же, Мага сказал.
Просто меня удивило, почему, после того, как Порошенко перешел к Зеленскому, люди остались в другой зоне.

Нет, с Порохами то понятно..Кста, когда штаб придумівал вот єту дом. заготовочку с переходом, о стронниках на поле и не подумали

Но меня интересует вопрос, біли ли как то ограничені права на вход ( может сайт билетов хакунули или чото ещё) для сторонникогв ЗЕ
   
Re: Дебати 19.04.2019

Соня Кошкина
2 мин. · Киев ·
Это не дебаты, конечно, были.
От слова совсем.
Форма затмила суть начисто.
Каждый работал на свою аудиторию и каждый - на своём поле - собрал урожай.
Вряд ли это что-то изменит.
Но.
Важно не это.
Важно, что встретились.
Что диалог состоялся (хотя я бы это площадной руганью назвала скорее. Обоюдной. Глубиной и конструктивом - как должно бы быть - там не пахло. Увы).

И кто бы теперь на верховную сцену ни поднялся, кто бы с неё ни сошёл, победил народ Украины.
Прочно и основательно.
Народ с честью и достоинством.

П.с. До сих пор плачу каждый раз, когда слышу гимн. Слишком много людей за него погибло. В том числе моих друзей.
Думаю, это уже навсегда
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я не роздивилася обличь. Якщо це Ричкова, то вона втратила чоловіка і тому теж оправдано перед нею поклонитися у контексті дискусії.

Да, но это не каждому известно, а воспринято большинством будет, что он повернулся задницей к народу.
   
Re: Дебати 19.04.2019

(tu) в точку написано... комік виглядав дурно, але педро не скористався шансом який він хотів отримати через дебати

мені здається, в такому форматі це було неможливо,
коли Порох починав говорити, фани Зелі (він же був на сцені блазня) несамовито орали та закрикували, він був на ворожому полі, саме тому йому було важко зосередитись, заспокоїтись та нормально відповідати та запитувати...   
   
Re: Дебати 19.04.2019

де можна почитати критичні матеріали цього журналіста про порошенка? чи є такі в природі?

Та откуда

 Ассоциация Стоматологов рекомендует...и далее по тексту анекдота
   
Re: Дебати 19.04.2019

перепрошую, якщо поширив невірну інформацію. скажіть, хто там стояв, якщо точно знаєте.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Не договорил, да, перед женой погибшего солдата. Не понял, кто я, и кто ты, как-то меня называть?

Я - охотник за набутылками. Шоб кого поймать - пинками под сраку отседова. Понабежало, йопт. Своих зрадойопов хватает.

Не прикидывайся, шо не понял.
   
Re: Дебати 19.04.2019

   
Re: Дебати 19.04.2019

Як і очікувалося, Зеленський не мав що сказати, не мав сам думок. Читав чужі питання з інтернету, не використовував повністю свій час відповідаючи.
   
Re: Дебати 19.04.2019

То что Порошенко дебаты выиграл, это понятно любому адекватному человеку. Вопрос сумел ли он переломить ход выборов? Я думаю, да. Они сделал одно важное послание, которое заметно уменьшить ряды Zeбилов. После победы Порошенко расскажу какое.


   
Re: Дебати 19.04.2019

Прихильники Зе, як можна виграти дебати, не сказавши ні слова про те, що ваш кандидат та його команда планує зробити? Бити ногами опонента та заготовані шуточкі, і план дій, це дві різні речі. І крім того, що «ми будемо іншими», ніхто нічого не почув. Іншими в чому, як, що саме по іншому буде? Може це інше, концтабір, чи газова камера? Ніхто з них не каже, а що по іншому вони мають робити. Вони вас за ідіотів тримають.
навіщо говорити те, що від тебе чекають твої опоненти, а не прибічники??
для прибічників - "де дарогі і зарплати" та "павстанци еленер"

Останнє редагування: 19 квітня 2019 20:57:39 від хробак
   
Re: Дебати 19.04.2019

То прихильники Зе, поясніть що буде по іншому? Може вас каструють, і це теж по іншому. В чому суть ваших сподівань на щось інше, ну крім того що головне що не Петро. До виборів залишились години, а вам таки не сказали, що з вами будуть робити у випадку перемоги Зе.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Моє враження, Порошенко не використав свій шанс. Щодо Зе, то ті сам пласкі «шуткі-заготовки», розраховані на дебілів, та фокус на тому як Петро недопрацював, що теж розраховано на дебілів, бо ніхто таки не почув нічого, нуль, зіц, про те, що Зе, та ті хто стоїть за Зе мають зробити для краіни. Але сам Зе це пусте місце, що ще раз підтвердилось, що він може сказати? Що йому принесуть на підпис, то він і підписуватиме. Зіц-председатель.
Так, Порошенко не використав свій останній шанс. :)
Дебілів у нас в країні лише 15,95%.
А можливе що і менше, неділя покаже.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Показати зображення...

Дивіться, що у цей момент робить жінка Зе - тупо рже. Це вона перевіряє телефон?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Некоторые "ответы" выглядели как издёвка.


Ну тут уже дело вкуса.Петю грузили по делу,а он просто кривлялся и нес какую-то однообразную ересь.Да и вообще Зе сразу взял инициативу в свои руки,а Петя больше отбивался
   
Re: Дебати 19.04.2019

То что Порошенко дебаты выиграл, это понятно любому адекватному человеку.
не маніпулюйте. і так ситуація наелектризована.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Это был вопрос с бумажки

так тільки гірше. якщо з папірця, то це ще більший зашквар.
   
Re: Дебати 19.04.2019

То что Порошенко дебаты выиграл, это понятно любому адекватному человеку. Вопрос сумел ли он переломить ход выборов? Я думаю, да. Они сделал одно важное послание, которое заметно уменьшить ряды Zeбилов. После победы Порошенко расскажу какое.
:weep:  а якшо не виграє то не скажеш ?
   
Re: Дебати 19.04.2019

На багатьох БТРах, так само, як пілот літака, у якому заюзаний двинун...

Ти напевне щось не зміг зрозуміти в питанні.
Отже повторюю: На якій хвилині дебатів це обговорювалося і як саме цей кандидат в Президенти пов'язаний з ними?
   
Re: Дебати 19.04.2019

То что Порошенко дебаты выиграл, это понятно любому адекватному человеку. Вопрос сумел ли он переломить ход выборов? Я думаю, да. Они сделал одно важное послание, которое заметно уменьшить ряды Zeбилов. После победы Порошенко расскажу какое.
А якщо ні, то ні?  :laugh:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Педріотіки, а "пілот" полетить на юзаному ворожому літаку у бій, що каже Головсвин?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я не в курсе. Говорю же, Мага сказал.
Просто меня удивило, почему, после того, как Порошенко перешел к Зеленскому, люди остались в другой зоне.
Центральный вход на НСК с колоннадой. Туда въезжают автобусы с командами. От туда проход в раздевалки,
в пресс-центр, к лифтам на VIP трибуны т.д.
   
Re: Дебати 19.04.2019

де можна почитати критичні матеріали цього журналіста про порошенка? чи є такі в природі?

ось тут всі його статті на ЄП, вибирайте та читайте https://www.eurointegration.com.ua/rus/authors/sydorenko/
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я - охотник за набутылками. Шоб кого поймать - пинками под сраку отседова. Понабежало, йопт. Своих зрадойопов хватает.

Не прикидывайся, шо не понял.
Разберись сначала в теме, кто и что говорит, ахотник, пля. Почитай сначала, а потом словами кидайся. Развелось здесь варенных яиц.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Поросядки.

Можно с уверенностью сказать шо ваш боровЪ с треском проиграл и дебаты и выборы.

Посему можете успокоиццо и принять это, так же можно сказать шо скорей всего вас закроят на бабки.

Но конечно вы можете как упоротые шавки бегать и кричать на каждом углу шо это не так.

   
Re: Дебати 19.04.2019

так тільки гірше. якщо з папірця, то це ще більший зашквар.

Сохранение оригинального текста вопроса

без купюр
   
Re: Дебати 19.04.2019

Педріотіки, так все-таки яка головна риса дозволила  держслужбовцю стати  мільярдером, хто відповість, га?

Так само, як і всім іншим сильним світу цього - Клінтонам, Бушам, Трампу, ізраїльському прем"єру і т.п.

А як Зе став мільйонером і брав бабло у хуйло на гранти?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Кароч..Чо копья ломать

В воскресенье будет всё ясно

Думаю дето 70 на 28

  уточнюй що ці цифри це є курс доллара при Зе або Петрі
   
Re: Дебати 19.04.2019

леся 2014, що робитимеш після 21? ти була найгіднішим з порохоботів
То,что и ты.
Если Зеля победит -будем выживать.
Карусель будет - зашибись !
   
Re: Дебати 19.04.2019

Едине що гарно зробив Порошенко - і це відмітили усі в студії, і я погоджуюсь -що Порошенко пішов на сцену до Зе, що вони виступали на одній сцені.

це показало всьому світові, що Україна єдина, що немає розколу чи рої'єднання у нас.

За це, Пєтя, тобі велике Дякую від мене теж. Це був сильний крок.
(tu)
   
Re: Дебати 19.04.2019

комік до речі може втратти частково виборців через тези про томос, мову, армію і т.д., деякі ватні виборці бойка за нього можуть не проголосувати
   
Re: Дебати 19.04.2019

Та откуда

 Ассоциация Стоматологов рекомендует...и далее по тексту анекдота

з яких пір Європейська правда стала асоціацією стоматологів? https://www.eurointegration.com.ua/rus/authors/sydorenko/
   
Re: Дебати 19.04.2019

После того,как эта,с позволения сказать жинка ( с которой Рыбак не жил) тут с утра ( есть соответствующая ветка сегодня) откровенно с3,14здела?

За это ей дали постоять на сцене?

Браво
та и Рыбака правильно повстанцы зарезали.
А то стал бы начальником полиции неправильный человек. хуйло бы огорчился. А враг ведь не в Москве! Он в Киеве!
   
Re: Дебати 19.04.2019

Поросядки.

Можно с уверенностью сказать шо ваш боровЪ с треском проиграл и дебаты и выборы.

Посему можете успокоиццо и принять это, так же можно сказать шо скорей всего вас закроят на бабки.

Но конечно вы можете как упоротые шавки бегать и кричать на каждом углу шо это не так.
Выборы с высокой вероятностью проиграет, дебаты не проиграл. Поросятко в зеркале увидишь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія