Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

І що несе шизоїдну маячню під ніком Aelit
теж всі знають.

В мене він давно в ігнорі, але бачу є ще люди
Що реагують на маячню

Згідно нових наукових відкриттів британських вчьоних, стало відомо, що шиза може передаватися дистанційно за допомогою потоку електронів.
Тобто обмінюючись словами на форумі з шизіком можна самому стати шизіком. Прикладів багато, навіть на нашому форумі.
Приклад номер один це жулькізм.
Приклад номер два - "баріґа всьо у міня украл".

Що міг вкрасти баріґа в ніщеброда лузера лішенця ? - це велика загадка свідомості вкушеної в голову пропагандою єбанашки.
Але воно верещить верещить верещить як порося недорізане...

Але тут про Мамчура - Aelit.
Прідупріждьон - вооружон.
Всім чмоки.

П.с. Жульки поцілуйте мене в сраку.  Можете лічьно,  а можете посредством потоку електронів.
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Звідкілля така інформація?
Aelit у мене давно в ігнорі.
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

У тієі єліти окрім скороговорки мамчур-імітатори-свинарчуки-котли жодноі свіжоі думки чи ідеі

хоча роботи було реально стільки зроблено, скільки не доводилось робити ще жодному президенту чи уряду за усі роки незалежності

Одних винищувачів та інших літаків відновили декілька десятків, ракетну програму впровадили, казарми почали скрізь будувати з полігонами, підготували 200 тис людей резерву, військові містечка будуються і т.п.
Так ні - повний перепост кацапоганди, про позитив - жодного слова, про негатив - 110% часу  (td)




 
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

У тієі єліти окрім скороговорки мамчур-імітатори-свинарчуки-котли жодноі свіжоі думки чи ідеі

хоча роботи було реально стільки зроблено, скільки не доводилось робити ще жодному президенту чи уряду за усі роки незалежності

Одних винищувачів та інших літаків відновили декілька десятків, ракетну програму впровадили, казарми почали скрізь будувати з полігонами, підготували 200 тис людей резерву, військові містечка будуються і т.п.
Так ні - повний перепост кацапоганди, про позитив - жодного слова, про негатив - 110% часу  (td)
Андрухович, ви?
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте
nik

брехняааааааа
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Какой из Мамчуров? Тот который полковник?
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Але воно верещить верещить верещить як порося недорізане...
:facepalm:  :weep:
Підсвинки в акуї...
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Пєтріції на парламентських 2,5% ваше всьо :K
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Андрухович, ви?

Це Малкович. Він серед митців смотрящий по армійських темах.
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

А про шизоїдний порохоботизм ні слова

От шизік
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Aelit
теж всі знають.

В мене він давно в ігнор

Бачу він багатьом припік ))
Aelit адекватна розумна людина, іноді любить стебатися над людьми, провокуючи їх на процес самостійного мислення, але наривається на нерозуміння та ненависть до себе, але то процес розвитку, переросте.
Знаю його як адекватну та розумну людину.
І він не мамчур ))
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Aelit адекватна розумна людина, іноді любить стебатися над людьми, провокуючи їх на процес самостійного мислення, але наривається на нерозуміння та ненависть до себе, але то процес розвитку, переросте.
Знаю його як адекватну та розумну людину.
+1
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

а ви в курсі що отой Олешко, який знає смак гівна, регулярно пише на фупі?
   
+1

+1

що про Boxtera сказати не можна....  :laugh:
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Знаю його як адекватну та розумну людину.
Ну этим, ты сказал, что он не психически больной, а он ведет планомерную, сознательную, подрывную работу, по дискредитации ВСУ...
Знаю, только одну недострану, которой это выгодно...
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

 Aelit -зрадницький покитьок. Патріоти, ті,хто зараз хочь за ЗЕ-посилайте його нах! Воно таке вам потрібно?
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

а ви в курсі що отой Олешко, який знає смак гівна, регулярно пише на фупі?
А под каким ником?
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

А под каким ником?
Boxter  :laugh:
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Щас Аэлита контрашка хватит  :pooh_lol:
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Boxter  :laugh:
Понятно, откуда душок. :D
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

І що несе шизоїдну маячню під ніком Aelit
теж всі знають.

В мене він давно в ігнорі, але бачу є ще люди
Що реагують на маячню

Згідно нових наукових відкриттів британських вчьоних, стало відомо, що шиза може передаватися дистанційно за допомогою потоку електронів.
Тобто обмінюючись словами на форумі з шизіком можна самому стати шизіком. Прикладів багато, навіть на нашому форумі.
Приклад номер один це жулькізм.
Приклад номер два - "баріґа всьо у міня украл".

Що міг вкрасти баріґа в ніщеброда лузера лішенця ? - це велика загадка свідомості вкушеної в голову пропагандою єбанашки.
Але воно верещить верещить верещить як порося недорізане...

Але тут про Мамчура - Aelit.
Прідупріждьон - вооружон.
Всім чмоки.

П.с. Жульки поцілуйте мене в сраку.  Можете лічьно,  а можете посредством потоку електронів.
хорошо сказано))
Душевно
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Душевно
не жалієш ти себе  :weep:
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Щас Аэлита контрашка хватит  :pooh_lol:
добранку пані і панове. по по перше дякую  всім за підтримку) признаюсь відчуття підтримки для мене дуже  незвичне оскільки я по натурі -одинак і розраховую лиш на себе
бяка, мила бяка, не хочеться тебе розчаровувати. то й не буду.)
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Бачу він багатьом припік ))
Aelit адекватна розумна людина, іноді любить стебатися над людьми, провокуючи їх на процес самостійного мислення, але наривається на нерозуміння та ненависть до себе, але то процес розвитку, переросте.
Знаю його як адекватну та розумну людину.
І він не мамчур ))

Аеліт, ти??
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

добранку пані і панове. по по перше дякую  всім за підтримку) признаюсь відчуття підтримки для мене дуже  незвичне оскільки я по натурі -одинак і розраховую лиш на себе
бяка, мила бяка, не хочеться тебе розчаровувати. то й не буду.)

ти чому аеродром здав без  пострілу??
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Аэлит боец ,в отличие от некоторых чмошников
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

не жалієш ти себе  :weep:

ватніца, йди з бабужкою Сенекою
триндіти на лавочьку
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

петриції, я розумі , ви в просрації, напруження роуів безнастанного блокування моску нна щодеенні обсьори петра і його команда надірвали ваше психічнеі ментальне зоров.я,  воно й до порохоботства було уражене. а тут такий удар)  але я особисто вам вдячний за надані паттерни реакцій  на подразники. вони щоправда  одноманітні -- та й я від вас багато не очікував то й не розчарованй. дехто з вас навіть ввикликає повагу - будучи в програшній позиції тим не менш деякі з вас намагались гідно дискутувати. але більшість з вас чистопоржать. якби не кров небесної сотні і загнаних в котли
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

петриції, я розумі , ви в просрації, напруження роуів безнастанного блокування моску нна щодеенні обсьори петра і його команда надірвали ваше психічнеі ментальне зоров.я,  воно й до порохоботства було уражене. а тут такий удар)  але я особисто вам вдячний за надані паттерни реакцій  на подразники. вони щоправда  одноманітні -- та й я від вас багато не очікував то й не розчарованй. дехто з вас навіть ввикликає повагу - будучи в програшній позиції тим не менш деякі з вас намагались гідно дискутувати. але більшість з вас чистопоржать. якби не кров небесної сотні і загнаних в котли

Петриції :laugh:  Не чув ранiше
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Пєтріції на парламентських 2,5% ваше всьо :K
Ніфіга. Кількість ідіотів у суспільстві - стала. Десь 12% набере думаю. У межах статистичної похибки.
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Бачу він багатьом припік ))
Aelit адекватна розумна людина, іноді любить стебатися над людьми, провокуючи їх на процес самостійного мислення, але наривається на нерозуміння та ненависть до себе, але то процес розвитку, переросте.
Знаю його як адекватну та розумну людину.
І він не мамчур ))

Як сам себе не похвалиш, то хто ж іще?
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Як сам себе не похвалиш, то хто ж іще?
)))) твій життєвий досвід дужее цінний) чим ще поділишся?)
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

петриції, я розумі , ви в просрації, напруження роуів безнастанного блокування моску нна щодеенні обсьори петра і його команда надірвали ваше психічнеі ментальне зоров.я
Veni, точно про тебе написано  :gigi:
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

твій життєвий досвід дужее цінний) чим ще поділишся?)
Ну, наприклад, що слово "адекватний" не є синонімом слову "розумний", чи "здоровомислячий". А перекладається, як "підходящий", "відповідний" (до чогось, чи у якійсь ситуації).
Приклад вірного використання слова "адекватний": Молоток - це адекватний інструмент для забивання цвяхів. Психіатр - адекватний спеціаліст для вирішення проблеми не адекватних (реальності) заяв Аеліта
Приклад помилкового використання слова "адекватний": Аеліт - адекватна людина.
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Ну, наприклад, що слово "адекватний" не є синонімом слову "розумний", чи "здоровомислячий". А перекладається, як "підходящий", "відповідний" (до чогось, чи у якійсь ситуації).
Приклад вірного використання слова "адекватний": Молоток - це адекватний інструмент для забивання цвяхів. Психіатр - адекватний спеціаліст для вирішення проблеми не адекватних (реальності) заяв Аеліта
Приклад помилкового використання слова "адекватний": Аеліт - адекватна людина.

)))) ок. а тепер те ж саме про організовані муженками системні котли для добровольців і мобілізованих, і реакцію на то головнокомандууючог о. про розстріл силовиками небенсої сотні і покривання гарантом верховенства права і ккурівником гпу і сбу порошенком вбивць. про наших люих свинарчуків, діамантових прокурорів)))про знищені арсенали.


ну і про  адекватність дій сбу мвд  і зсу при окупації кацапами криму, наші любі м мамчурі

оце і є ціна твоєї адекватності))))
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте



   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

а хто зз вас чув про котел імені муженнка в степанівці? ви навіть і не чули  про то


і все дегенерали на місцях при підвищеннях і нагородах. притому що всі ці муженки грищенки назаркіни до 2014 рокі нічим іншим як члєнством в папртії регіонів і корупції \розкраданні майна не відзначились.
котлів було нее 2 і не 3 а значно більше. а пройобом генералів може бути лиш 1 котел - а не система котлів . сінкебаут
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

)))) ок. а тепер те ж саме про організовані муженками системні котли для добровольців і мобілізованих, і реакцію на то головнокомандууючог о. про розстріл силовиками небенсої сотні і покривання гарантом верховенства права і ккурівником гпу і сбу порошенком вбивць. про наших люих свинарчуків, діамантових прокурорів)))про знищені арсенали.
https://youtu.be/Rmvbv-3Idp8
ну і про  адекватність дій сбу мвд  і зсу при окупації кацапами криму, наші любі м мамчурі

оце і є ціна твоєї адекватності))))
О.
Чергова не адекватна оцінка реальності та не адекватна розвитку розмови відповідь від Аеліта.
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

О.
Чергова не адекватна оцінка реальності та не адекватна розвитку розмови відповідь від Аеліта.

як передбачувано ти всрався своєю адекватністю на розстрілу силовиками небенсої сотні і покриванню лержавою порошенка вбивць . що стрляли 20 лютого в неозброєних патріотів в центрі києва і не стріляли  в той е самий день в кацапів що вторглись в крим.
оце вона така- адекватність петриціїв))))
   
Re: Про те що Мамчур на форумі ви знаєте

Клінічний експеремент відбувся успішно.

Ті ж самі британські вчьоні виявили явище
Що назвали СОС -  "союз общьчьей судьби" вкушених в голову телевізором.  (В народі - єбанашок)
Явище полягає в тому, що коли виявляють тестами та баданнями  одну з єбанашок (як Мамчур-Aelit), і витягують на світло для подальшого препарування та вивчення по частинах - в цей момент включають завивання інші контаміновані (законтачені), що полегшує їх виявлення та облік. Виють верещать кидаються екскрементами.  Є регіональні та географічні особливості. В Україні ще можуть викрикувати певні кодовані слова, такі як "баріґа!" "всьо украл!", "ко-ко-ко-корупція!" "ліпєцкая хвабріка!"
"рошеееен!" Та інші.
На російской на федерациі  кричать інші слова, такі як "кримнаш!" "госдеп!", "распятий мальчік", "дєди ваівалі!" Та інші..

При виявленні єбанашки близько не підходити, самому допомогу не давати, це небезпечно. Воно може вкусити і через якийсь час ви можете перетворитися на мамчура aelit.
Не спілкуватись віртуально, хвороба мамчура-aelita передається перебігом електронів

Викликати бригаду спеціалістів в білих халатах,
які вміють ловити їх білими простирадлами

Щира подяка всім волонтерам за допомогу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія