Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Білецький про Стерненка. В гілку запрошується Фінікс! :weep:

https://www.facebook.com/groups/1416037348489687/permalink/3024222524337820/

Официальная позиция фан-движения Ультрас Одесса вокруг нашумевшей ситуации с Стерненко.
-------------
На фоне заявлений о поддержке и мобилизации со стороны киевских фанатов, а так же возможных провокаций, заявляем: что категорически не поддерживаем и осуждаем эту акцию. Данного персонажа, Стерненко, на чью защиту призывают встать всё наше фанатское сообщество, в Одессе знают по делам, где он попытался стать правильным патриотом, но ни чем кроме лицемерия, к тем кто его знал, и связями с распространением наркоты он никак не запомнился.
Люди, которые призывают к его поддержке, преследуют свои личные интересы, либо же страдают слабоумием и ни одна из причин не даёт им право превращать всю фанатскую культуру в махновщину.
Из всего вышесказанного, призываем весь фанатский актив страны - воздержаться от любых движений в его сторону, которые в это непростое время для нашей страны, лишь дискредитируют нас в глазах общества и Украину в целом.

 :laugh:
   
ни одна из причин не даёт им право превращать всю фанатскую культуру в махновщину.
Хлопці засвітилися - ця термінологія "махновщина" використовується з негативним відтінком лише ватою та владою.
   
А це сказав саме білецькмй:



Далі текст бутусова:


Набрал Андрея Билецкого по поводу сегодняшнего скандала, меня такое во время пророссийского реванша откровенно печалит:

поддерживаю право любого человека на самооборону. Поэтому поддерживаю и Стерненко. Он должен иметь право защищать себя как и каждый украинец. Когда 99% процентов из ныне поддерживающих не знало и не поддерживало Сергея, сразу после покушения, я проведывал его в больнице, наше движение помогало ему чем могло. Из чувства национальной солидарности и просто человеческой жалости. В моем понимании ничего не изменилось. Да, у меня свое личное критичное отношение к Стерненко как к человеку, но это не относится к делу, и не меняет мое  убеждение, что суд над ним – несправедливый. Есть множество действительно достойных людей и патриотов оказавшихся за несправедливо за решеткой. Дело против Стерненко, это попытка отобрать у человека право обороняться. И это подогревают российские СМИ и пророссийские силы в Украине. И поэтому мы будем защищать принцип права на самооборону, не только Стерненко, но и бойца ПС Иранца и многих других. Мы выйдем на акции по делу Стерненко под судом, и я лично также приеду если вынесут несправедливое решение, как об этом сейчас говорят в СМИ.
По сегодняшнему... Мне стыдно за моих бывших товарищей, которых я знал как достойных бойцов, и которые пользовались моим уважением и доверием. Не могу понять, почему они свернули с пути, почему свои личные проблемы и свою личную непорядочность они решили прикрыть делом Стерненко, и просто выдумали ложную причину конфликта. Обвинения против меня – вранье. Они решили бросить тень на наше движение, на Нацкорпус. Думаю, очень скоро все станет ясно – кто предал своих товарищей, а кто остается верным своим принципам и своему слову. Я буду на следующем суде по делу Стерненко и всегда готов в глаза ответить на все вопросы».

Які гніди деякі дописувачі, це п***а...
   
Якісь бардак...Ні?  B-)
   
Якісь бардак...Ні?  B-)

Так. В голові:
1.ТСа
2. Навіть не хочу називати ніки, можна пошуком знайти, ці говна навіть не люди, навіть сміттям не можна їх назвати, інцестні жертви якіст
   
Палєрмо  :dopovid:
   
Заява Білецького - спроба зробити добру міну при поганій грі. Даремно він дав себе спрвокувати на "стрілці". Якби був холоднокровний - перевага зараз була б на його боці. А тих двох провокаторів через порушення партійної дисципліни просто виключили б з організації, якщо вони є її членами. І най би топили за Стерненко далі, як приватні особи.

А що до поста Стерненко - чувак хайпує. Йому зараз головне - побільше інфоприводів, буд-яких, щоб не зникнути з інформаційного поля.
   
Білецький своє лідерство відпрацював в "в полях") я
Ну то давай вже детальніше, ти ж точно в курсі, "як кувалось лідерство" білецького і якими чеснотами він пробився в отамани. Для чого в гугл відправляти, завжди краще інфа з перших рук.
   
Вони вже вийшли, Назар раніше, Сергій Філімонов після того як опинилися по різні боки Протасова Яру, люди Білецького на боці забудовника, а хлопці на боці місцевих мешканців, що захищали зелену територію.
   
Ну то давай вже детальніше, ти ж точно в курсі, "як кувалось лідерство" білецького і якими чеснотами він пробився в отамани. Для чого в гугл відправляти, завжди краще інфа з перших рук.

От ти шо реально хочеш,  щоб тобі тут запостили величезні простирадла тексту з Вікіпердії чи шо? :-o

До речі, одеські ультраси про Стерненка:


   
От ти шо реально хочеш,  щоб тобі тут запостили величезні простирадла тексту з Вікіпердії чи шо?
Я хочу реальної інформації від конкретних людей, з іменами, або хоч ніками. Це так складно для розуміння?

ЗІ. А от що мені не подлбається в твоїх постах, пташе, то це повна відсутність таких конструкцій, як "на мою думку", " я гадаю, що...". Ну ти понєл. Поменше категоричності.
   
Я хочу реальної інформації від конкретних людей, з іменами, або хоч ніками. Це так складно для розуміння?
Ти шо, мєнт чи сбушник, шо тобі треба свідчення від людей з "іменами" ?
А хотіти якусь інфу від людей з ніками на форумі  - це смішно, ну навішають якусь локшину на вуха, й заїпешся перевіряти чи то дійсно людина має якийсь інсайд чи то шиза на кшталт Сметани  ну або чергова "бімба" від Спорта.

Якшо реально дуже треба інфа - нагребай контент в інеті, перевіряй за кількома джерелами, знаходь додаткові підтвердження чи суперечності, а не просто "я хочу, дайте мені інфу на тарілочці". :gigi:

повна відсутність таких конструкцій, як "на мою думку", " я гадаю, що..."
Тому що я зазвичай намагаюсь уникати впливу власних думок на контент інформаційної спрямованості, щоб не було зайвої суб'єктивності.
Саме тому мене одночасно називають й юльком й порохоботом, а  деякі навіть - кацапом. :lol:


Останнє редагування: 9 травня 2020 16:10:07 від птах Сорока
   
Стосовно одеських фанів, їх побили фанати Динамо за підтримку московського спартака, от тому, мабуть, така реакція.
   
Пішла вода у хату:



Але ці аудіозаписи не нові, десь вони були ще раніше.

їх побили фанати Динамо за підтримку московського спартака, от тому, мабуть, така реакція.
А фанати Шахтаря спочатку заявили про підтримку, але пізніше дали задню, також через суперечки з Динамо? :gigi:

Останнє редагування: 9 травня 2020 16:23:32 від птах Сорока
   
Белая вошь - вон с пьедестала лидерства радикалами )) быть радикалом и быть на одной стороне с Лукаш, Портновым, Бужанскийм и Кивой??? Это такие сейчас радикалы.
Стерненко  (tu)
   
Ти шо, мєнт чи сбушник, шо тобі треба свідчення від людей з "іменами" ?
А хотіти якусь інфу від людей з ніками на форумі  - це смішно, ну навішають якусь локшину на вуха, й заїпешся перевіряти чи то дійсно людина має якийсь інсайд чи то шиза на кшталт Сметани  ну або чергова "бімба" від Спорта.

Якшо реально дуже треба інфа - нагребай контент в інеті, перевіряй за кількома джерелами, знаходь додаткові підтвердження чи суперечності, а не просто "я хочу, дайте мені інфу на тарілочці". :gigi:

Тому що я зазвичай намагаюсь уникати впливу власних думок на контент інформаційної спрямованості, щоб не було зайвої суб'єктивності.
Саме тому мене одночасно називають й юльком й порохоботом, а  деякі навіть - кацапом. :lol:
1. Не зайопуй. Ясно, що в мережі повинна бути якась інфа від людей, котрі разом воювали з бєлим вождем, бачили його "в дєлє", можуть щось сказати про організаційні, бойові якості та взагалі охарктеризувати, як особистість і патріота. На форумі є його шанувальники, можливо вони спростять мені процес пошуку цих даних.
А в мєнтів чи сбушників і так є кільканадцять товстих гросбухів з усіма аспектами діяльності хфігури номер 1 сучасного українського націоналізму...
2. Ти постиш свої або чиїсь суб'єктивні думки під виглядом доконаних фактів, це кидається в очі, повір. Не новий прийом в пропаганді, але тебе все ж не вважаю служивим, тому хз, для чого це робиться.
   
Ясно, що в мережі повинна бути якась інфа від людей, котрі разом воювали з бєлим вождем, бачили його "в дєлє", можуть щось сказати про організаційні, бойові якості та взагалі охарктеризувати, як особистість і патріота. На форумі є його шанувальники, можливо вони спростять мені процес пошуку цих даних.
От й шукай в мережі. "У нищих слуг нет".   B-) Тим паче шо реальні  шанувальники, м'яко кажучи,  можуть не розповідати про якісь негативні аспекти діяльності "нацжони Білецької".

2. Ти постиш свої або чиїсь суб'єктивні думки під виглядом доконаних фактів, це кидається в очі, повір.
Я можу постити чиїсь суб'єктивні думки, якшо бачу/знаходжу підтвердження хоча б з 2-3 джерел. Імхо, це краще, аніж розкидати "бімби", чи "пожраль-посраль".
Й нема тут ніякої пропаганди. Якшо під час судового  процесу виявиться, що Стерненко - святий патріот, а його тотально оббріхували, я  так само буду мутити перепост відповідного контенту.
   
Заява Білецького - спроба зробити добру міну при поганій грі. Даремно він дав себе спрвокувати на "стрілці". Якби був холоднокровний - перевага зараз була б на його боці. А тих двох провокаторів через порушення партійної дисципліни просто виключили б з організації, якщо вони є її членами. І най би топили за Стерненко далі, як приватні особи.

А що до поста Стерненко - чувак хайпує. Йому зараз головне - побільше інфоприводів, буд-яких, щоб не зникнути з інформаційного поля.

Тобто коли людину хочуть посадити за те що насмілилась вижити, оборонялась і далі пручається, це людина.. хайпує.
Яке ж потворне це все важе узкомірне промосковське болото і ви разом з ним
   
От й шукай в мережі. "У нищих слуг нет".   B-) Тим паче шо реальні  шанувальники, м'яко кажучи,  можуть не розповідати про якісь негативні аспекти діяльності "нацжони Білецької".

Я можу постити чиїсь суб'єктивні думки, якшо бачу/знаходжу підтвердження хоча б з 2-3 джерел. Імхо, це краще, аніж розкидати "бімби", чи "пожраль-посраль".
Й нема тут ніякої пропаганди. Якшо під час судового  процесу виявиться, що Стерненко - святий патріот, а його тотально оббріхували, я  так само буду мутити перепост відповідного контенту.
1. Йди в сраку врешті. Не володієш посиланнями на інфу про бойовий шлях героя - просто не зважай на моє прохання.
2. При нагоді я зверну твою увагу на ті моменти, котрі я маю на увазі, зараз ліньки колупатись в постах.
   
«Хто стоїть за всією медійною кампанією по Стерненку?».

Хочу відповісти усім та одразу: за медійною кампанією по мені стоять всі канали Медведчука, Аваков та МВС, партія ОПЗЖ, Азаров, Труханов, Дубінський і Бужанський, Шарій, Лукаш, Портнов, Кива та ще десятки регіоналів та промосковських колаборантів.

Саме вони зробили мою справу політичною.
Саме вони своєю брехнею та протиправним впливом роблять з мене демона, хоча я звичайна людина, яка пережила три замовних напади, не помер та зараз не бажаю бути ув‘язненим за те, що не помер.

Якби не ця клоака, то не було б і всіх медіакампаній
   
Не володієш посиланнями на інфу про бойовий шлях героя - просто не зважай на моє прохання.
Я  ж  тобі  не просто так казав про Вікіпердію.
Бо саме  в ній міститься достовбіса посилань на інфу про бойовий шлях. Можеш навіть сам текст не читати, а одразу скролити донизу з посиланнями.
І до речі, в тебе нема іншого варіанту, бо єдиний шанувальник Білецького на ФУПі, це Фінікс, який зі зрозумілих причин, не буде тобі нічого зараз розповідати про бойовий шлях.


Саме вони своєю брехнею та протиправним впливом роблять з мене демона, хоча я звичайна людина, яка пережила три замовних напади, не помер та зараз не бажаю бути ув‘язненим за те, що не помер.

То це Шарий чи Лукаш   ще за часів Петра замутили кримінальні справи, які ось-ось мають розглядатися (скрін вже наводив вище) ?



Якби справа не була політичною, чувак вже б давно сидів й фуй хто про нього згадував ))))

Останнє редагування: 9 травня 2020 16:59:03 від птах Сорока
   
Белая вошь - вон с пьедестала лидерства радикалами )) быть радикалом и быть на одной стороне с Лукаш, Портновым, Бужанскийм и Кивой??? Это такие сейчас радикалы.
Стерненко  (tu)

Вже не кажучи про його бенефіси в прайм-тайм на медведчуковських каналах і інтерв'ю Гордону, який всіх націоналістів на дух не переносить, а тут мало не в рота заглядав Білецькому.
Савпадєніє?
   
птах Сорока
А фанати Шахтаря спочатку заявили про підтримку, але пізніше дали задню, також через суперечки з Динамо? :gigi:


Нічого не знаю про "задню" Шахтаря, але Ви вже трохи в темі і можете розуміти, що після "чоловічих розмов" хтось дає задню хтось ні.

До речі, в Одесі кілька фанатських рухів, проти Стерненко тільки сегедка.
Дані на 6 травня:
"Вчорашня заява WBC по Сергію Стерненку сколихнула мережу і слідом за Ультрас Динамо готовність вийти на акції протесту висловили фанати інших клубів. На даний момент заяви схожого змісту опублікували
- Родичі (Динамо Київ)
- Ультрас Карпати (Львів)
- Ультрас Волинь (Луцьк)
- Фанати Металург (Запоріжжя)
- Ультрас Кристал (Херсон)
- Ультрас Ковель
- Фанати Миколаєва та Таврії (Сімферополь)
- Ультрас Прикарпаття (Івано-Франківськ)
- Блок NSF (Металіст Харків)
- Ультрас Десна (Чернігів)
- Ультрас Оболонь (Київ)
Також до нас звернулись фанати Чорноморця з проханням опублікувати їхню позицію, так як власного інтернет-ресурсу на даний момент вони не мають:
Ми, сектор 8+8 Одеси, також уважно слідкуємо за ситуацією, яка склалася навколо справи громадського активіста Сергія Стерненка.
Ми солідарні з Сергієм і переконані, що кожен громадянин має право на самозахист.
Зараз антиукраїнські сили намагаються позбавити усіх українців цього права, переслідуючи Сергія за те, що він застосував самооборону під час третього нападу на нього, коли один з нападників загинув.
Якщо Сергія спробують незаконно звинуватити в умисному вбивстві та ув’язнити — ми не будемо стояти осторонь, адже розуміємо, що наступним може бути кожен із нас.
Закликаємо усіх не бути байдужими та долучатися до боротьби українців за право на самозахист! Закликаємо як фанатські рухи, так і всіх інших громадян приєднуватися."
   
Стосовно одеських фанів, їх побили фанати Динамо за підтримку московського спартака, от тому, мабуть, така реакція.


одеських і харківських фанів звинувачували в дружбі з московськими фанами, але хіба це не одеські і харківські фани бились із антимайданівцями 2 травня у Одесі?
хіба це не одеські
   
Я  ж  тобі  не просто так казав про Вікіпердію.
Бо саме  в ній міститься достовбіса посилань на інфу про бойовий шлях. Можеш навіть сам текст не читати, а одразу скролити донизу з посиланнями.
І до речі, в тебе нема іншого варіанту, бо єдиний шанувальник Білецького на ФУПі, це Фінікс, який зі зрозумілих причин, не буде тобі нічого зараз розповідати про бойовий шлях.


То це Шарий чи Лукаш   ще за часів Петра замутили кримінальні справи, які ось-ось мають розглядатися (скрін вже наводив вище) ?

Показати зображення...
Якби справа не була політичною, чувак вже б давно сидів й фуй хто про нього згадував ))))

Так тут Ви праві, коли на тебе клепають справи та влаштовують декілька замахів тільки за те, що виступаєш проти протиправних дій місцевої влади, поліціянтів і незаконних забудов - це політичні справи.
Стосовно викладених судових засідань, в даному випадку ці справи замутили труханов з головіним, той самий головін який продавав конфісковані цигарки і з якого декілька днів тому зняли браслети. До речі, Стерненко відвідує кожне засідання, але чомусь не приходять ані прокурори, ані сторона обвинувачення, головін жодного разу не з'явився.
   
одеських і харківських фанів звинувачували в дружбі з московськими фанами, але хіба це не одеські і харківські фани бились із антимайданівцями 2 травня у Одесі?
хіба це не одеські

Так, одеські і харківськи фани бились з антимайданом. В Одесі декілька рухів/секторів, один з них товаришує з московськимі фанами, він і виступив проти Стерненко.
   
один з них товаришує з московськимі фанами, він і виступив проти Стерненко.
От дивина. І здавалося б - який тут зв'язок між симпатіями до московських фоннатів і антипатією до стерненка.
   
Є труп. Є відеозізнання самого Стерненка. Як Ви пропонуєте вирішити цю дилемму? Закрити справу за відсутністю складу злочину без суду? Сіріослі?
   
почему так много шума? чувака будут брать под стражу в суде?
15 мая?
3. Действия, предусмотренные частями первой или второй этой статьи, содеянные организованной группой, а также если предметом таких действий были наркотические средства, психотропные вещества или их аналоги в особенно больших размерах, или содеянные с привлечением малолетнего или относительно малолетнего, -

наказываются лишением свободы на срок от восьми до двенадцати лет с конфискацией имущества.

Останнє редагування: 9 травня 2020 20:50:39 від Naitli
   
один прокурор пришел-не ... не будем судить, он свой
другой прокурор пришел -давай судить, он чужой
закон? а шо це? не.. не слышал
реформы, кадастры, неприкосновенность. ... бл я ят ь   тут хоть бы просто соблюсти один закон

очередные пять лет пр о е бали
   


Версия Белецкого. Пришли на встречу с огнестрелом, что не по "понятиям" внутренней тусовки. За кадром осталось- все ли высокогодоговопяюши е стороны были со стволами от Авакова, или с контрафактом.
   
https://youtu.be/rxAMCjtpUv0
Версия Белецкого. Пришли на встречу с огнестрелом, что не по "понятиям" внутренней тусовки. За кадром осталось- все ли высокогодоговопяюши е стороны были со стволами от Авакова, или с контрафактом.


Подивилась відео і у мене склалося таке саме враження , як і у більшості авторів коментарів до відео - Білецький є шісткою Авакова, і все що він меле схоже  на відмазку  (td)
Соромно і сумно за Білецького   :(
Ще один українець, який мав все від Бога, щоб стати знаковою фігурою і авторитетом для українського народу, а став шісткою ворогів свого народу  (td)

Останнє редагування: 10 травня 2020 02:05:16 від ценительница алей
   
Ще один українець, який мав все від Бога, щоб стати знаковою фігурою і авторитетом для українського народу
Що саме він мав? Гострий розум, полум'яний патріотизм, талант оратора, харизму, досвід боротьби, освіту? :facepalm1:
   
Подивилась відео і у мене склалося таке саме враження , як і у більшості авторів коментарів до відео - Білецький є шісткою Авакова, і все що він меле схоже  на відмазку  (td)
Соромно і сумно за Білецького   :(
Ще один українець, який мав все від Бога, щоб стати знаковою фігурою і авторитетом для українського народу, а став шісткою ворогів свого народу  (td)

Да, его спич по Авакову жалок.
   
https://www.facebook.com/vkrutchak/videos/3160556320655753/
І тепер не вір, що це не підстилка Авакова.
   
Звичайно, якщо Білецький хоч якимось чином пов'язаний з Аваковим і діяв за його підтримки, то Білецький не являється  особою, за яку намагається себе видати: народний герой, українець, патріот і т.п., а є банальною шісткою Авакова.   Скоріше за все Аваков його і вибрав для цієї ролі, бо в Білецького гарна біографія,   він є так званим молодим паростком   "Свободи", ну чи був.... 
Мені особисто відкрила очі на Білецького одна така маленька деталь, як любов і повага до нього Гордона, який , як відомо терпіти не може націоналістів, прямо до срачки не може....  а тут він його запрошує до себе на передачу, запитує про його ставлення до Тягнибока і  Кошулинського,  і так терпляче і мило слухає,  як  Білецький зглажуючи кути,  розповідає про своє ставлення до свободівців і їх погляди...   комусь іншому з такими поглядами і відповідями, Гордон даано б вже вцепився в горло, а тут тільки мовчки слухав і старанно кивав головою...   значить була команда зверху пропихати людину з такою неприємною для Гордона біографією  і баста...   Гордон гарно справився зі своїм завданням: наступного дня тут на форумі покійний  Настойка забацав опитування про класного Білецького...  Настройка, який сам всіх націоналістів терпіти не міг, голосував за Зе...   а Білецький яку роль для народу зараз  грає, як не націоналіста? То чого ж його Гордон піарить?  Виглядає логічною тільки одна ввдповідь: бо Білецький старанно  виконує  роль націоналіста , а сам на службі у Авакова, Зе і Гордона, який в них на побігеньках...
Правильний розклад зробила ?   :(


https://youtu.be/paQBjBdAmbY
Тю, тут Беня 155 ярдів заникав і нічого...
   
пам'ятаю як  язиками  порошкоботи  звільнили Маріуполь. У  Стерненка  те  саме -  язиком такі  справи  робив.

 От одеські  ультраси  та азов  не  язиками Одесу  та  Маріуполь захистили. Бо  бля  працюють  на  ворога.



   
Як на мене, питання просте, як двері. Один з тих, хто успішно виконує задачу по дискредитації і спуску в каналізацію українського націоналістичного руху.
(tu)
   
Ну, тут таке. Пам'ятаєте, як всі пісяли кіп'ятком від С14 Карася. Я одразу написала, що в його дупі палець Грицака (Порошенко) стирчить.
Так і тут - соросята аж з штанів вискакують за Стерненка. Все решта - залучена масовка.
Обізнана... :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія