Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

https://suspilne.media/241069-litaki-pentagonu-vozitimut-u-ssa-ditaci-sumisi-bajden-zadiav-zakon-casiv-korejskoi-vijni/
Цитувати
Літаки Пентагону возитимуть у США дитячі суміші: Байден задіяв закон часів Корейської війни
Надія Собенко
·
19 травня, 11:40
Літаки Пентагону возитимуть у США дитячі суміші: Байден задіяв закон часів Корейської війни АР

Президент США Джо Байден 18 травня доручив збільшити виробництво дитячої суміші всередині країни та збільшити її імпорт з-за кордону.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Для цього він скористався положеннями закону про оборонне виробництво, щоб допомогти виробникам отримати інгредієнти, необхідні для збільшення виробництва дитячих сумішей.

"Вказівка фірмам на пріоритетність та розподіл виробництва основних ресурсів для дитячих сумішей допоможе збільшити виробництво та прискорити ланцюжки постачання", — наголошується у повідомленні.

В Білому домі зазначили, що постачання суміші має вирішальне значення для здоров'я та безпеки мільйонів дітей, які залежать від неї.

Байден також доручив федеральним агентствам використовувати для доставлення молочних сумішей до США з-за кордону зафрахтовані Пентагоном комерційні літаки. У перші місяці пандемії COVID-19 таким чином перевозили необхідні матеріали для лікування.

"Обхід звичайних маршрутів повітряних вантажоперевезень прискорить імпорт та розподіл сумішей і стане безпосередньою підтримкою для виробників, які продовжують нарощувати виробництво", — пояснили в Білому домі.

Як пише The Washington Post, перебої з постачанням дитячого харчування розпочалися у США у лютому. Тоді відома компанія Abbott Nutrition зняла з продажу велику партію суміші, виготовленої на заводі в Мічигані. Товар відкликали після того, як четверо немовлят захворіли на бактеріальні інфекції. Двоє дітей померли. Підприємство фірми й досі не працює.
   
очередной хайп...  :facepalm1: для тупых оленей и хомяков.
   
а дістати цицьки нє?
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

очередной хайп...  :facepalm1: для тупых оленей и хомяков.


Тут я з тобою погоджуся. Тимчасова проблема є, але хайп навколо неї роздули такий що зовсім не відповідає рівню проблеми.
   
О, у нас є спеціаліст по таким проблемам!
Буде зустрічати літаки і натужно оглашати перемоги в камери.
Дуже цінний кадр, самим треба, але так як США нам друг, то позичимо на деякий час.

 :gigi:


   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Цікаво, а як людство обходилось без тих сумішей в недалекому минулому.....
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Тим часом на Чернігівщині не можуть продати молоко екстра якості через війну та падіння попиту і проблеми з логістикою. Роздають безкоштовно місцевим мешканцям та згодовують молоко худобі. Сюжет телебачення.
https://suspilne.media/239968-moloko-zgodovuut-korovam-bo-nemae-zbutu-aka-situacia-z-tvarinnictvom-na-novgorod-siversini/
   
Цікаво, а як людство обходилось без тих сумішей в недалекому минулому.....

В недалекому минулому чоловіки не народжували дітей і не робили аборти...


   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

О, у нас є спеціаліст по таким проблемам!
Буде зустрічати літаки і натужно оглашати перемоги в камери.
Дуже цінний кадр, самим треба, але так як США нам друг, то позичимо на деякий час.

 :gigi:



Сша наші найбільші союзники, можна і назавжди віддати :love:
   
ця красуня наведе лад у будь якій країні. я б її поставив губернатором якоїсь Нижньо Новгородської області України...
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

То все херня а от в Америці починаеться ресесія. от цє горє !
   
То все херня а от в Америці починаеться ресесія. от цє горє !

Nasdaq -25%... І це тільки початок... а ціни продовжують рости.. і вони  борються підняттям ставок.

давно казав - часи Jimmy Carter... 1 в 1. після цього вилупка тоді за респів навіть Каліфорнія проголосувала...
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Nasdaq -25%... І це тільки початок... а ціни продовжують рости.. і вони  борються підняттям ставок.

давно казав - часи Jimmy Carter... 1 в 1. після цього вилупка тоді за респів навіть Каліфорнія проголосувала...

що будє то будє -тіки би щоб Трамп  не повернувся
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят


а ми знову литемо в прірву -450
що робить що купувать
чім запасатися  що купувати що продавати
   
що будє то будє -тіки би щоб Трамп  не повернувся

мені подобається ваш жах... мабуть у ночі прокидаєтесь спітнілі - зара прийде страшний трамп та почне мстити? не дадуть тобі бідному чоловікові народжувати діточок та робити аборти?
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

мені подобається ваш жах... мабуть у ночі прокидаєтесь спітнілі - зара прийде страшний трамп та почне мстити? не дадуть тобі бідному чоловікові народжувати діточок та робити аборти?

Та хватить вжє у мене сім дітей  :lol:
а про оборти  хто його знає  але сподобався плакат. зміст на кшалт  Верховний суд не можє копирсатися в моїх трусах :lol:
   
вуд - купуй поки дешеве!!!  зараз на дні.
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

вуд - купуй поки дешеве!!!  зараз на дні.

треба мати залізні нерви - я не зміг я люблю тримати свої гроші міцно
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Тю нехай дають громадянство дівчатам, і українська цицька нагодує америку
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят


а ми знову литемо в прірву -450
що робить що купувать
чім запасатися  що купувати що продавати
набої та паливо, класика.
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Тю нехай дають громадянство дівчатам, і українська цицька нагодує америку
Українскі дівчати в америці дужє вередливі
   
Продовольство та паливо, інструмент запасатися.
і шукати місце подалі від мегаполісів, великих міст,
З можливістю мати ділянку для обробітку землі.
Позиція корпораціи що людей забагато, корму обмаль,а вуглекислого газу багато...


Останнє редагування: 19 травня 2022 22:58:46 від SCIF 2015
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Сша наші найбільші союзники, можна і назавжди віддати :love:
Поляки образяться. :)
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Цікаво, а як людство обходилось без тих сумішей в недалекому минулому.....
Кіко місяців там матерніті лів у штатах?
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Поляки образяться. :)

поляків жальче.

А США не завадить трохи ефективного менеджменту від професіоналки, бо вже геть спочили на лаврах, потребують цілющіх піздюлів.
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

мені подобається ваш жах... мабуть у ночі прокидаєтесь спітнілі - зара прийде страшний трамп та почне мстити? не дадуть тобі бідному чоловікові народжувати діточок та робити аборти?

Ні, буде перенаправляти гроші замість допомоги Україні на подолання отаких хайпів, як він уже пропонував.
Цитувати
“The Democrats are sending another $40 billion to Ukraine, yet America’s parents are struggling to even feed their children,” Trump said in a statement issued through his Save America PAC.

Як ти там казав, що цей хайп для "тупых оленей и хомяков", то хто тоді Трамп, тупий олень чи хомʼяк?
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Кіко місяців там матерніті лів у штатах?

Дуже залежить від роботодавця, я взагалі не впевнений, що є якийсь стандартний.
Моя дружина колись брала 12 тижнів, а потім працювала 1 день на тиждень.
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Дуже залежить від роботодавця, я взагалі не впевнений, що є якийсь стандартний.
Моя дружина колись брала 12 тижнів, а потім працювала 1 день на тиждень.

немає. це штати а не Європа. тільки від фірми залежить
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Дуже залежить від роботодавця, я взагалі не впевнений, що є якийсь стандартний.
Моя дружина колись брала 12 тижнів, а потім працювала 1 день на тиждень.
Пересічний українець думає що 3 роки і можна годувати природно  :laugh:
   
Re: В США дефіцит молочних сумішей для немовлят

Кіко місяців там матерніті лів у штатах?

це не проблема.....

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія