Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто та скільки військової техніки вивів зі складу ЗСУ до нападу росії

тобто "ігнор" був брехнею
хто б сумнівався
тобто ти, липка гадина, зраділа що тепер зможеш безперешкодно втілювати свою природну потребу - лити лайно на нік, фактично - на іншу людину, яка тобі не подобається?
у мразотності тобі напевно тут немає рівних
   
тож про пульс я попереджаю щоб не наривались тому що ті хто не знає про миросін пульс то падлюки, так було сказано

пс а може не падлюки а паскуди - у миросі такі багаті епітети що я вже їх плутаю

Останнє редагування: 3 травня 2024 02:09:16 від diletant(ka)
   
дехто тут спочатку бреше а потім ображається що повірили в її брехню
логіка бездоганна
   
принаймні ще раз нещодавно в одній гілці мирося бризкала жовчу що ми тут в україні неправильно батьківщину любимо
і знову нахабно брешеш, липка тварино
ніколи нічого подібного від мене не було і бути не могло
ніколи на адресу українців в Україні від мене не було ні повчань, ні дорікань, ні тим більш ніякої жовчі
а от ти, тварино, полюбляєш ОСОБИСТО діставати тих, хто тобі чимось не подобається
нещодавно бачила, як ти знову вже до когось іншого чіплялася тут з якимись особистими претензіями, і була цілком справедливо послана
я звісно не втручалася, тільки плечима знизала : "нічому життя не вчить цю липку тварюку"..
   
тож про пульс я попереджаю щоб не наривались тому що ті хто не знає про миросін пульс
здохни, падаль (с)
   
ти якась аж занадто озлоблена повернулася з Канади
і так надміру гавкуча, але зараз перевершуєш сама себе
щось пішло не так, як ти сподівалася, тебе ті канадійці чимось сильно образили?

Тидиви, бабуську на хвілософію потягнуло ))) так шо там з грошима ? Чого нервуєшся ?) ну ок: давай номер карти, кину тобі пару євро на опохмєл, бо ти вже людську подобу втрачаєш  :pooh_lol:
   
здохни, падаль (с)

Цуко  :weep:  бабка, ти їпанулась  :lol:
   
так шо там з грошима ? Чого нервуєшся ?
та де я нервуюся?  :rotate:
Навіть не казатиму, що переживаю чи отримала ти те, за чим їздила, чи не отримала. Ну, отримала - то й отримала, не отримала - значить, не отримала. Мені що від того?
але позаяк ти тут відкрито цілком добровільно повідомила, що їдеш за грошима, які роздає українцям канадський уряд, то якось некомільфо з твого боку когось обзивати "побірушками", хто ніяких подібних прагнень тут не озвучував. Хіба нє?
   
та де я нервуюся?  :rotate:
Навіть не казатиму, що переживаю чи отримала ти те, за чим їздила, чи не отримала. Ну, отримала - то й отримала, не отримала - значить, не отримала. Мені що від того?
але позаяк ти тут відкрито цілком добровільно повідомила, що їдеш за грошима, які роздає українцям канадський уряд, то якось некомільфо з твого боку когось обзивати "побірушками", хто ніяких подібних прагнень тут не озвучував. Хіба нє?

Що ти верзеееш  :weep:
Карту давай - бо на ранок ми тебе, пиячку, втратимо )) я ж допомогти тобі хочу ! Де ми ще таку як ти іпанатку для биття знайдемо ))
   
не знаю як вчиняє Б*г з тими хто бажає смерті ближнього свого та ще й у страстну п`ятницю
але сподіваюсь він буде поблажливим до миросі, бо очевидно що вона себе не контролює і не відповідає за свої дії
   
Бикусю, ти повторюєшся. Я хз..може ти й справді хильнула зайвого, бо з разу у раз верзеш одну й ту саму тупість.
Ти зараз пронизливо нагадуєш таку собі Кадру - та весь час марила, що вона когось "ставить на місце", ти мариш про якесь "биття", клоунеса)))
   
але сподіваюсь він буде поблажливим до миросі, бо очевидно що вона себе не контролює і не відповідає за свої дії
Пшло геть, жЫвотноє.
   
прости їй, Боже, бо вона не відає що творить
і відповідальності за свої слова не несе
 :angel:
   
не знаю як вчиняє Б*г з тими хто бажає смерті ближнього свого та ще й у страстну п`ятницю
але сподіваюсь він буде поблажливим до миросі, бо очевидно що вона себе не контролює і не відповідає за свої дії

каюсь (хоч і не віруючий), оце побажав сьогодні, бо реально хуйловським курвам, таким як ТБЛ, у мене немає чого більше побажати  :blush2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія