Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Мікротік по ціні копійки - налаштовується все що хоч. Вирішує і багато інших проблем. Лишнім точно не буде
Так то мікрот.
90% юзерів при погляді на вінбокс в куширі забіжать.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Так то мікрот.
90% юзерів при погляді на вінбокс в куширі забіжать.

Згоден, але ТС задав питання як найпростіше вирішити проблему мережевого принтера - простіше і надійніше мікрота як на мене вирішення нема. Але якщо є проблеми з налаштуванням мікрота то простіше когось попросити і вирішити питання назавжди. Тим більше налаштування принтсервера в мікроті не важка задача мануалів повно.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Згоден, але ТС задав питання як найпростіше вирішити проблему мережевого принтера - простіше і надійніше мікрота як на мене вирішення нема.
Роутер найчастіше  - десь біля вхідних дверей. А кабель ЮСБ  має ліміт на довжину. Ставити коло роутера дрюкер та бігати до нього - не дуже зручно.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Роутер найчастіше  - десь біля вхідних дверей. А кабель ЮСБ  має ліміт на довжину. Ставити коло роутера дрюкер та бігати до нього - не дуже зручно.

Зовсім необов'язково.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Яфуєюдарагаярідакция
Ми що курва маємо тут навчати адміна як працювати з принтером? Може ще дрова йому скачувати? Наф нам не вперлася та модель. Пану ТС і так багато чого розжували, погуглили замість нього, запропонували пару непоганих рішень.
Наступними відкриваємо на ФУП курси сантехніків для сантехніків і манікюрниць для манікюрниць. Вестимуть курси сертифіковані майстри з 20-річним досвідом
Тобто гнати потік рекомендацій не маючи вхідних даних то норма для сучасного ІТ?  :( Бляха я вже динозавр  :cray:

Останнє редагування: 5 квітня 2023 15:53:10 від Ruza
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Мікротік по ціні копійки - налаштовується все що хоч. Вирішує і багато інших проблем. Лишнім точно не буде

 :weep:

   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Мені оці любителі тикать мікротік як панацеї просто веселять...
Питання про принтер але треба мікротік  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Мені оці любителі тикать мікротік як панацеї просто веселять...
Питання про принтер але треба мікротік  :facepalm1:
Немає драйвера прінтера для віндовс експі, тому немає зміст без установки 7 вінди щось робити.

Але добре що тепер знаю, все таки самбу можна встановити.
Хоча чесно кажучи був період коли я шукав і таку можливість випіляли були, після одного з оновлень. 

Ну і цікаво про роботу адаптера сервер мережевого прінтера. З ним не стикався.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

поставь принт-сервер. будет гораздо лучше.
1. необязательно держать включенным комп с 10-кой, чтобы напечатать что-то с ХР.
2. уходишь от проблем совместимости.
З прінтер сервер, питання.

Він же теж має мати драйвера на прінтер? ЧИ там унверсальний драйвер у ньому? А комп використовує які драйвера?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

З прінтер сервер, питання.

Він же теж має мати драйвера на прінтер? ЧИ там унверсальний драйвер у ньому? А комп використовує які драйвера?
так, повинен мати. інакше ніззя.  універсальних драйверів(шоб до всього-всякого) нема.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

.... і ця людина лізе у всі гілки зі своїми великорозумними поглядами на будь-які теми і строчить хуєву тучу порад усім в усі боки!!!
а гівняного компа налаштувати нездатна ....
 :facepalm1:

Аби щось сказати.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

народ, я вас не понимаю. вам нравится заниматься интимом с поделками Билла?
или времени девать некуда?
решение простое. ПРИНТ-СЕРВЕР.

а лучше сразу брать принтер с LAN-интерфейсом. желательно Canon
Нікому не подобається, але по факту в тебе вже є готове і нічого нового.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Він же теж має мати драйвера на прінтер? ЧИ там унверсальний драйвер у ньому? А комп використовує які драйвера?
не твоє то...
забий


п.с. так допис про дрова для девайса видно пропустив....
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

https://www.canon-europe.com/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp6030b.html?type=drivers&driverdetailid=tcm:13-1203609&os=windows%20xp%20%2832-bit%29&language=
взагалі в нього по всім осям дрова доступні
п.с. видно тс в гуглі забанили....
Оце вже дивно, години тому на сайті експі він 32 і небуло ні одного не було... Дивно. може не ту модель вказав... Дякую. Зараз зкачаю. Хоча негорю самбу включати на він 10.

   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

не твоє то...
забий


п.с. так допис про дрова для девайса видно пропустив....
пропустив.

І на сайт заходив на цю модель не було драйвера на експі, на 10 був. Дяк за посилання.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Оце вже дивно, години тому на сайті експі він 32 і небуло ні одного не було
на дату глянь, просто шукати треба правильно
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Так smb це не нативний протокол для nix*  :facepalm1:

Здається проблеми в hands.sys та head.dll  :beach:

Нема неадекватних ОС, є неадекватні користувачі та адміни... Але то таке ЧатГПТ виправить ситуацію  :beach:
Якщо чесно, Чат ГПТ черпає інфу з нета. Тому як він може дати адекватну відповідь якщо більшість інфи в неті неадекватна?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Немає драйвера прінтера для віндовс експі,

Те бя на сайте кенон забанили?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Мені оці любителі тикать мікротік як панацеї просто веселять...
Питання про принтер але треба мікротік  :facepalm1:

Ваша репліка лише підтверджує вищенаведені слова користувача Jinx (про 90% користувачів і вінбокс).  Не влаштовує мікротік користуйтесь туполінком, а ще краще тендою наприклад. Але питання було не про принтер, а про розшарення принтера як мережевого який не має на борту мережевого інтерфейсу і не важливо яка модель принтера. А так да - мікротік це весело особливо для 90%
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Ваша репліка лише підтверджує вищенаведені слова користувача Jinx (про 90% користувачів і вінбокс).  Не влаштовує мікротік користуйтесь туполінком, а ще краще тендою наприклад. Але питання було не про принтер, а про розшарення принтера як мережевого який не має на борту мережевого інтерфейсу і не важливо яка модель принтера. А так да - мікротік це весело особливо для 90%
якшо тплінк перевести на openwrt- ням-ням!
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Мені оці любителі тикать мікротік як панацеї просто веселять...
Питання про принтер але треба мікротік  :facepalm1:

Ну не нравится Микрик можно Сиську или Хьющку.  :-)o
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Те бя на сайте кенон забанили?

https://www.canon.ru/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp6030b.html?type=drivers&language=en&os=windows%20xp%20(32-bit)

А тут немає драйвера для експі на Європейській локації є.

Просто забув, що щей від локації залежить які тобі видає драйвера на прінтер.

дякую дописувачу, що дав на Європейську локацію силку на драйвер...
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

https://www.canon.ru/support/consumer_products/products/printers/laser/i-sensys_lbp6030b.html?type=drivers&language=en&os=windows%20xp%20(32-bit)

А тут немає драйвера для експі на Європейській локації є.

Просто забув, що щей від локації залежить які тобі видає драйвера на прінтер.

дякую дописувачу, що дав на Європейську локацію силку на драйвер...

Гы кацап детектед.  :tease:

https://www.canon.ua/ а он на сру лезет.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Гы кацап детектед.  :tease:

https://www.canon.ua/ а он на сру лезет.
А буває тільки на серверах США можна найти драйвер і що тепер?
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

якшо тплінк перевести на openwrt- ням-ням!

Так повністю з Вами згоден. Мене було цікаво раніше чого вони опенврт не встановлюють зразу. Для дому для сімʼї був би бомбезний роутер.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

А я боюсь перепрошивати. Ще накриється.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Так повністю з Вами згоден. Мене було цікаво раніше чого вони опенврт не встановлюють зразу. Для дому для сімʼї був би бомбезний роутер.

Ага только инет бы подключило не более 16% юзверей.
А если он стоит на десктопах фирм где его настроили админы то 10%

Прикольно принести домой керпич.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

А я боюсь перепрошивати. Ще накриється.
На деяких компах щоб він 7 поставити з флешки, а не дисковода, треба шити біос, але навіть і так в біосі загрузка тільки з МБР флешки.  :weep: Хоча на комп можна і 10 втулити віндовс. але знову загрузка тільки МБР.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

TimmiApostolMS Я про роутери  :D
Хоча на комп можна і 10 втулити віндовс. але знову загрузка тільки МБР.

Хз. Я з таким не стикався.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Ваша репліка лише підтверджує вищенаведені слова користувача Jinx (про 90% користувачів і вінбокс).  Не влаштовує мікротік користуйтесь туполінком, а ще краще тендою наприклад. Але питання було не про принтер, а про розшарення принтера як мережевого який не має на борту мережевого інтерфейсу і не важливо яка модель принтера. А так да - мікротік це весело особливо для 90%
Добре! Ти переміг! Твоє кунг-фу краще! Скажи мені в мікротік завезли вже UDP-to-HTTP чи ще в процесі? І да мене завжди цікавило питання по Мкротіках с фіга лі в них прога називається WinBox? Це що натяк що без вінди мікротік смокче?  :S
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

TimmiApostolMS Я про роутери  :D
Хз. Я з таким не стикався.
Ровтер краще від виробника брати. Є куча зборок самопальних. А є такі що шють через програматор.

Але в більшості проблема в похабності зробленої мережі.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Ага только инет бы подключило не более 16% юзверей.
А если он стоит на десктопах фирм где его настроили админы то 10%

Прикольно принести домой керпич.

Ви багато бачили користувачів які переналаштовують роутер після того як його встановив провайдер? Навіщо рядовому користувачу лізти на вебморду роутера. А вже якщо він вміє зайти туди то думаю і налаштує при бажанні.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Ви багато бачили користувачів які переналаштовують роутер після того як його встановив провайдер? Навіщо рядовому користувачу лізти на вебморду роутера. А вже якщо він вміє зайти туди то думаю і налаштує при бажанні.

Да 99% тех кто менял провайдера особенно после Воли и Уркателекома.
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Вебморда то по богатому. Читав, що колись мікротіки через консоль прописувати треба було  :D
Я сам налаштовую, алее мені лише пппое підняти, ввімкнути айпів6 і зафіксувати айпі деяким девайсам
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

тех кто менял провайдера

Кличкть енікейщика  :)
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Вебморда то по богатому. Читав, що колись мікротіки через консоль прописувати треба було  :D
Я сам налаштовую, алее мені лише пппое підняти, ввімкнути айпів6 і зафіксувати айпі деяким девайсам
думаю, і зараз мона...
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Кличкть енікейщика  :)

Там тоже 70% чайников.  :-)o
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Добре! Ти переміг! Твоє кунг-фу краще! Скажи мені в мікротік завезли вже UDP-to-HTTP чи ще в процесі?

Та я ніби і не змагався  :)  Наскільки мені відомо ні. Я не працюю в мікротік і не слідкую за всім що вони втпаскають. Тут питання доцільниості використання роутера для тих чи інших задач. Мікрот не панацея для всіх потреб. Але для задач офісних СКС він на мій погляд справляється як найкраще. По Вашому ж зауваженню краще опенврт і ніяких проблем.
 
Цитувати
І да мене завжди цікавило питання по Мкротіках с фіга лі в них прога називається WinBox? Це що натяк що без вінди мікротік смокче?  :S
Це питання більше до розробника. Але той же вінбокс працює в лінукс без проблем
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

А на роботі в мене локалка на 192.168.0. і ьреба діапазон айпі міняти.
От статичні маршрути і перекидування портів то вже замудро для мене
   
Re: ФЗВ. По налаштуванню ПК в мережі.

Да 99% тех кто менял провайдера особенно после Воли и Уркателекома.

За Волю не скажу а Укртелекомівських користувачів де мені доводилось бути так як Укртелеком фіг докличешся в кращому випадку люди доставали папірець де рукою Укртелекомівського установщика було написано пароль до віфі. І просили ти  ж як зробиш не загуби папірець бо без нього працювати не буде
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія