Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Xiaomi неслабо охренели

Re: в Xiaomi неслабо охренели

Хоча я не впевнений, так було у '2014
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

6 сторінок нафлудили, їпанутись можна.
Йопт, Сяомі беруть ті, хто або
а) в принципі не переймається тим фактом шо його дані потраплять до китайоз  й не має сенсу перейматись
б) свідомо вичищає к фуям усю китайщину зі смарта та  ставить альтернативну прошивку
в) купляє європейську версію, де смарт не роздає дані китайозам.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

6 сторінок нафлудили, їпанутись можна.
Йопт, Сяомі беруть ті, хто або
а) в принципі не переймається тим фактом шо його дані потраплять до китайоз  й не має сенсу перейматись
б) свідомо вичищає к фуям усю китайщину зі смарта та  ставить альтернативну прошивку
в) купляє європейську версію, де смарт не роздає дані китайозам.

Та я же сразу написал
На 4пда на любой популярный сяоми есть глобальные прошики и кастомное локализованные - вычищенные ..на любой вкус, летают...!
И аппараты отличные, цена качество ..
Это надо же быть таким рукожопом, что б на заводской прошивке сидеть... Или жлобом..
 
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

И аппараты отличные, цена качество ..
Ну, китай є китай.
Все одно якісь зайопи й баги з тими самими датчиками наближення, шо в принципі не лікуються.
Уйопіщно налаштовані камери, шо треба софт від гугла ставити, дрочитись.
Коли ці сяомі коштували як китайський рис,  воно мало сенс. Але зараз сучасний норм сяомі коштує вже як пів-айфона чи гнусмаса. 
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

До речі, в Україні ж нема легального Епла ? Весь сірий ? А керівництво ведеться з Маськви ?  :eyes:  Патріотичненько  :gigi:
це ти щось чув десь колись від когось? :facepalm1:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ось тут довгий перелік укр офіціалів епола https://www.asbis.com/apple/UA/UA/where-to-buy
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Ну, китай є китай.
Все одно якісь зайопи й баги з тими самими датчиками наближення, шо в принципі не лікуються.


це, нарешті, перемогли
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Мені у Сяомі не подобається лише відсутність eSIM, що змушує дивитися у бік гнусмасів
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

шо треба софт від гугла ставити

Б-г-г , "сохт від Гугла" , тра  , тобто - НМД )) - бажано, за можливості , видаляти , "випалювати розпеченим залізом" . ))
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

На 4пда на любой популярный сяоми есть глобальные прошики и кастомное локализованные - вычищенные .

Вічіщєних - не існує взагалі , від слова - зовсім .

І якшо , хтось ! , щось "вичистило" , то стовідсотково , щось інше , ще прихованіше , напхало до "вічіщєной прашівкі" .  НМД )) .
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Вічіщєних - не існує взагалі , від слова - зовсім .

І якшо , хтось ! , щось "вичистило" , то стовідсотково , щось інше , ще прихованіше , напхало до "вічіщєной прашівкі" .  НМД )) .
сто пудов. то треба бути довбойобом, щоб ставити «вичищені прошивки» від кацапських хакерів з 4пда :facepalm1: у мене коли було відро, в той час на 4пда були дуже популярні прошивки від одного ніку, який був дуже схожий на cozy bears чи як там ту кібергебню рф називають, та що нещодавно амерські мережі ламала… той нік хуячив «бісплатниє вичіщенниє прашивки», рути і всілякі «сафтінки для обходу захисту виробника телефону» і більше нічим в житті не займався. а народець тисячами собі то ставив і аплодував тому «камраду» :facepalm:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ось тут довгий перелік укр офіціалів епола https://www.asbis.com/apple/UA/UA/where-to-buy
Тоді забираю свої слова взад.
Я, чесно кажучи, точно й не знав, у 2014 році знав що нема.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Тоді забираю свої слова взад.
Я, чесно кажучи, точно й не знав, у 2014 році знав що нема.
та здається і тоді були 1-2, точно не пам‘ятаю. ніби були. але у «неофіціалів» було дешевше і нарід купляв там.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

НМД )) .
Ну ото й засунь свою НМД в дупу, це максимум корисного, шо можна з нею зробити ))
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а наші любителі китайчатини ставлять з 4пда тільки «вичищенниє прашивкі» чи і «улучшенниє кастомниє ядра» також?  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну віділені шпигують лише умовно, для того щоб підказати товар чи відосик по рекомендації. це непогане шпигуство, в 2010 контент було шукати і просувати набагато важче.
вважаєш, оце є добре, а не погано?

   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

та здається і тоді були 1-2, точно не пам‘ятаю. ніби були. але у «неофіціалів» було дешевше і нарід купляв там.

Дивися, чого тоді була жопа. В 2014 я мав підробіток і один з моїх клієнтів зламав свого айпеда. Поламався тачскрін. То я пішов шукати офіціалів і з здивуванням виявив що  офіціалів як таких нема+ за словами одного з тих,хто називав себе офіціалом - практично всі айфони що були ввезені в Україну - сірі. Але то було у 2014, може зараз воно поліпшитлося
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а наші любителі китайчатини ставлять з 4пда тільки «вичищенниє прашивкі» чи і «улучшенниє кастомниє ядра» також?  :D

Я не ідіот, ліпити ліві прошиви на телефон, що є частиною мого бізнес-процесу.
Є школярі, є різні чуваки, які бачать напрімєр ящіролюдей і жидів, які їм сиплють чарівний порошок у ліжко.
Ну хочуть вони, то хай експерементують.

В мене такої потреби не існує.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Дивися, чого тоді була жопа. В 2014 я мав підробіток і один з моїх клієнтів зламав свого айпеда. Поламався тачскрін. То я пішов шукати офіціалів і з здивуванням виявив що  офіціалів як таких нема+ за словами одного з тих,хто називав себе офіціалом - практично всі айфони що були ввезені в Україну - сірі. Але то було у 2014, може зараз воно поліпшитлося
та, офіціалів реселлерів зараз кожен другий. навіть мобільні оператори. як і сервісу офіційного повно. я днями зайшов на сайт епола подивитись, де батарейку поміняти. за геопозицією видало штук 10 в радіусі 10 км, найближчого показало 1.5 км
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Я не ідіот, ліпити ліві прошиви на телефон, що є частиною мого бізнес-процесу.
Є школярі, є різні чуваки, які бачать напрімєр ящіролюдей і жидів, які їм сиплють чарівний порошок у ліжко.
Ну хочуть вони, то хай експерементують.

В мене такої потреби не існує.
ну, розумних людей завжди десь 1 на 100 неляканих довбойобів  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

сто пудов. то треба бути довбойобом, щоб ставити «вичищені прошивки» від кацапських хакерів з 4пда :facepalm1: у мене коли було відро, в той час на 4пда були дуже популярні прошивки від одного ніку, який був дуже схожий на cozy bears чи як там ту кібергебню рф називають, та що нещодавно амерські мережі ламала… той нік хуячив «бісплатниє вичіщенниє прашивки», рути і всілякі «сафтінки для обходу захисту виробника телефону» і більше нічим в житті не займався. а народець тисячами собі то ставив і аплодував тому «камраду» :facepalm:

...ты прав
Все команды локализаторов это агенты фсб, что б следить.. вдруг война и надо знать в каком ты окопе..
и ни чиво они не чистят, а если чистят то пхают свое.. очень прикрыто..
....
это надо же так свято гуглу верить..
на заводской! Со всей корзиной хлама и плюс китайская корзина того же.. И кто тут долбо.....еп?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

...ты прав
Все команды локализаторов это агенты фсб, что б следить.. вдруг война и надо знать в каком ты окопе..
и ни чиво они не чистят, а если чистят то пхают свое.. очень прикрыто..
....
это надо же так свято гуглу верить..
на заводской! Со всей корзиной хлама и плюс китайская корзина того же.. И кто тут долбо.....еп?
«улучшєнноє ядро» від fancy bear з 4пда вже поставив?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

6 сторінок нафлудили, їпанутись можна.
Йопт, Сяомі беруть ті, хто або
а) в принципі не переймається тим фактом шо його дані потраплять до китайоз  й не має сенсу перейматись
б) свідомо вичищає к фуям усю китайщину зі смарта та  ставить альтернативну прошивку
в) купляє європейську версію, де смарт не роздає дані китайозам.
Так-так... І що поганого в сяомі після цих  ітерацій?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Уйопіщно налаштовані камери, шо треба софт від гугла
Дурня. Софт гуглокамери на голову вище конкурентів. Установка його на той же сяомі дозволяє розкрити потенціал заліза.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Уйопіщно налаштовані камери, шо треба софт від гугла
Дурня. Софт гуглокамери на голову вище конкурентів. Установка його на той же сяомі дозволяє розкрити потенціал заліза.
«вичищені прошивки» від кацапських хакерів з 4пда
Не ганьбіцця, пане
Гарні кастоми робить європейська команда.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

«улучшєнноє ядро» від fancy bear з 4пда вже поставив?

Давай доя начала..
Покажи, где я про ядро вспоминал и я ап стену башкой, а если не найдешь то ты.. идет?
..
Я этих прошивок сотни себе и друзьям с 7 андроида накатал..
Потому как смотреть ютюб с рекламой, игрушки с рекламой, батарея на пол дня, скорость черепашья и еще куча всяго заводского дерьма как раз для продвинутых юзеров...которых 1 из 100
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Дурня. Софт гуглокамери на голову вище конкурентів. Установка його на той же сяомі дозволяє розкрити потенціал заліза.Не ганьбіцця, пане
Гарні кастоми робить європейська команда.
та може і робить. але на xda усьо на ніпанятнам язикє, тому 99 зі 100 «наших людей» йде до товаріщєй майорів на 4пда і ставить звідти
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Давай доя начала..
Покажи, где я про ядро вспоминал и я ап стену башкой, а если не найдешь то ты.. идет?
..
Я этих прошивок сотни себе и друзьям с 7 андроида накатал..
Потому как смотреть ютюб с рекламой, игрушки с рекламой, батарея на пол дня, скорость черепашья и еще куча всяго заводского дерьма как раз для продвинутых юзеров...которых 1 из 100

1. Іграшки з рекламою цілком перебиваються платними підписками. Не хочеш платити ? 30 секунд реклами - твоя плата за безоплатний сервіс
2. Ютьюб з рекламою десь дівається після підписки на преміум.
3. Батарея на півдня зникає після того як ти відімкнув постійно ввімкнений вайфай
4. Купи гімна не бачив, бачив не відтюнений агрегат
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

3. Батарея на півдня зникає після того як ти відімкнув постійно ввімкнений вайфай
4. Купи гімна не бачив, бачив не відтюнений агрегат
а на еполі чомусь не треба нічого вимикати. оце скільки користуюся — стільки і ввімкнена постійно вафля, блютуз та лтє. і так усі епол-юзери. які висновки з цього можна зробити?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

та може і робить. але на xda усьо на ніпанятнам язикє, тому 99 зі 100 «наших людей» йде до товаріщєй майорів на 4пда і ставить звідти

Справа і не в xda  . Справа у тоому що більшості в нас кортить "шоб на таліхвоні всьо било как на кампухтірє"
На жаль, але єдине середовище є лише в Епла.
Зараз у 11 він наче є з'єднання з андроідом, але як на мене - трохи кривувате. Нічого , МС пробує створювати єдине середовище, схоже на маківське.
Але якщо люди хочуть такого - єдиний вихід - завести собі маківське середовище.
Або не жалітися і змиритися з негарадзами андроїда.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а на еполі чомусь не треба нічого вимикати. оце скільки користуюся — стільки і ввімкнена постійно вафля, блютуз та лтє. і так усі епол-юзери. які висновки з цього можна зробити?
Нє, ну такоє  :lol:
В мене теж ВТ ввімкнений постійно бо й браселет є й гарнітура .А от з віфі я таки налаштував щоб вмикати лише вдома (оооооооо жиди й ріптілоєди побачать де я живу аааааа  :lol: )

А як серйозно - які висновки ? Та ніяких.  Ну еплівськи дівайси більш пристосовані , андроїди менш...і що ? І нічого.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Нарешті запитався : скільки коштує та ваша супер Китайщина з відбитком пальця ?
100 баксів ?
Якщо 300 то навіщо купувати це сміття ?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а на еполі чомусь не треба нічого вимикати. оце скільки користуюся — стільки і ввімкнена постійно вафля, блютуз та лтє. і так усі епол-юзери. які висновки з цього можна зробити?

Секта.
Переплачуєте за бренд :D
Усі смартфони китайські :)))
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Нє, ну такоє  :lol:
В мене теж ВТ ввімкнений постійно бо й браселет є й гарнітура .А от з віфі я таки налаштував щоб вмикати лише вдома (оооооооо жиди й ріптілоєди побачать де я живу аааааа  :lol: )

А як серйозно - які висновки ? Та ніяких.  Ну еплівськи дівайси більш пристосовані , андроїди менш...і що ? І нічого.
зробив висновок, що коли у вас софт чисто під своє залізо — це круто, бо тоді ви можете відточити роботу до ідеалу і все буде працювати як в раю. а коли є сотня різних трубкоробів, у яких тища різних постачальників заліза, і при цьому ви юзаєте одну універсальну ось — тоді вам ніколи не отримати ідеальної роботи заліза і софта. ось і все

п.с. на ведрі теж постійно усе вимикав :D пам‘ятаю навіть спеціальний софт ставив, який вирубав вафлю і блютус через 2 хв після вимкнення екрану :weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Секта.
Переплачуєте за бренд :D
Усі смартфони китайські :)))
ну. нє щоб як нормальні люди усе життя кожні пару років нову «ще кращу» трубу брати :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну. нє щоб як нормальні люди усе життя кожні пару років нову «ще кращу» трубу брати :D

Раз у два роки. В кредит на 24 місяці.
Нарешті нормальну :)))
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Раз у два роки.
Нарешті нормальну :)))
цього разу вже точно! — так думав я коли брав асусовського флагмана по ціні айфона :lol:

до речі, це якийсь писдець був. через 2 роки почало плавно закінчуватись місце. я що тільки не робив з ним, спочатку чистив кеші, потім видаляв проги, потім прог не залишилося і видаляти не стало що. почалися повні стирання, нові прошивки, прошивав і офіційними, і сервісними, стирав повністю усе, усі робочі партішени, форматував усе в 0, ставив купу прошивок… але її ставиш, нульцева, більше нічого на телефоні нема. вмикаєш… а воно каже — недостатньо місця!  :lol: йдеш перевіряти — 31 з 32 гб зайнято «системою». а ведро тоді мало займати всього десь 7-8 гіг. де ж решта? а хз :lol:  тоді я не витримав і викинув то лайно, а собі взяв епола і кілька місяців матюкався, поки не звик. ну і тепер в секті :(
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Мама! :weep:
За мною стежать китайці! Який жах!!!

Да насрати мені в обидва вузьких ока.
Був Реадмі 5, нещодавно змінив на 10.
П'ятірка і досі цильохонька, на 10 змінив із снобізму (ну і пом'яти вдвічі більше)
Аккум 5000, овердохуя.
камера 50 мп.
NFC є, і це мабуть була головна причина заміни.

Чи можу я купити смарт вдвічі дорожче? Легко.
Але навіщо?

Усі балачки про глючність - ніпрощо! Все чудово працює.
У жінки теж Сяомі, і все гаразд.

Діти юзають більш круті, але вони ще не пенси, на відміну від мене.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Ще про камеру.
Я не готовий свій Фуджик змінити на камеру смартфону, тому якість камери річ відносна, хоча досить зручно мати фотік у кармані завжди.



Останнє редагування: 5 грудня 2021 19:57:50 від ЮАР
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Був Реадмі 5, нещодавно змінив на 10.
У сяомі не погані телефони. Але, після появи у самсунга серії М, придбання сяомі, як бюджетного смартфона втратило всілякий сенс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія