Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Шуфрич с окровавленным лицом пытался убежать из площади, однако его несколько раз настигали и валил

А он по Одессе пытается пролезть?
   


В точку!!!   Ще 300 років і Україна може стане цивілізованою!!

може ще 300 років і Європа стане муслімською
   
Ох, ребята! Одесса второй раз попалась. То людей сожгли, то депутата чуть не убили. А так и скажут. И по ТВ в германиях покажут. А потом когда русские или донецкие "Грады" с "Ураганами" Одессу ровнять с землей будут, с чистой совестью можно сказать, что в Одессе фашисты и коричневая чума. Проглотят. Ибо Меркельша больше всего боится, что впрямую свяжут ее сСанкции против России и поддержку украинского фашизма. И эту киношку ей под нос. Так, что ,господа одесситы, готовьте схроны и воду. Потому, что "Тайд" идет к вам. Или едет.  Ну, хотите сами придумайте синоним русскому слову "п...ц", или чукотскому "комака".

пошел нахуй однако
   


Та будь ласка. Я просто добре знаю, як на це дивляться в цивілізованих країнах. Я хотів би бачити Україну в ЄС скоріше. Але населення України має іншу думку. Робіть, як знаєте....
Я розумію що то дико, але гівно якось вигрібати треба, процес неприємний.тут таких відстрілювати готові, такщо те що зараз сталось, то квіточки. З цими гандонами по іншому не можна. Вам певно незрозуміло це (якщо Ви в Європі і до того-ж давно).
Можливо Ви щось запропонуєте?
   
це ж тепер на неділю обговорень на всіх токшоу :facepalm:

до комплекту не вістарчає бібікі :fans:

Мені ще Єфремова з розквашеною мордою не вистачає.

Ну одесити монстри.. хто би міг подумати  (tu)
   

Мені ще Єфремова з розквашеною мордою не вистачає.

Ну одесити монстри.. хто би міг подумати  (tu)
Та да. Єфремову писок давно потрібно підрихтувати...
   
ну все, шось забзділи в Одесі



Zoya Kazanzhy

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
 · 15 301 читач · 44 хв · Odessa · Відредаговане · ..


Підсумки сьогоднішнього дня в Одесі, хоч він ще і не закінчився.

Будь-яка дія завжди викликає протидію. І хороша дія, і не дуже.

Коли хтось чинить не за законом, бреше, краде і п'є кров, його колись кидають до сміттєвого баку. Коли когось кидають до сміттєвого баку, то треба розуміти, що завжди знайдеться той, хто захоче помститися за наругу над собою.


 Коли помста здійснюється, завжди знаходяться ті, хто починає мстити за помству.

Коротше, я боюсь спускового гачка, на якого натиснуть - і все розлетиться шаленно.

Тривога і небезпека висять в одеському повітрі.
]
   

Чукча, скажи честно, какое тебе дело до нас?

чукча писатель...
   
браво!!!   X(   давно пора депутатам ибала бить
   
ну все, шось забзділи в Одесі



Zoya Kazanzhy

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
 · 15 301 читач · 44 хв · Odessa · Відредаговане · ..


Підсумки сьогоднішнього дня в Одесі, хоч він ще і не закінчився.

Будь-яка дія завжди викликає протидію. І хороша дія, і не дуже.

Коли хтось чинить не за законом, бреше, краде і п'є кров, його колись кидають до сміттєвого баку. Коли когось кидають до сміттєвого баку, то треба розуміти, що завжди знайдеться той, хто захоче помститися за наругу над собою.


 Коли помста здійснюється, завжди знаходяться ті, хто починає мстити за помству.

Коротше, я боюсь спускового гачка, на якого натиснуть - і все розлетиться шаленно.

Тривога і небезпека висять в одеському повітрі.
]

Та яка там протидія. Наваляли колись у Львові Бузині- він більше сюди не потикається, тільки плюється здалека. Так і з Шуфричем буде.
   
браво!!!   X(   давно пора депутатам ибала бить

+1
буде ответка
натянуть теперь премьерци чи ляшку мусорник на голову,
   


В точку!!!   Ще 300 років і Україна може стане цивілізованою!!

Ні . Давай як ти здриснемо в Німеччину і нічого не робитимемо. Ще раз.
Зараз час іде набагато швидше. Все буде добре. Але не тобі.
   

Та яка там протидія. Наваляли колись у Львові Бузині- він більше сюди не потикається, тільки плюється здалека. Так і з Шуфричем буде.

100 %
   
Я розумію що то дико, але гівно якось вигрібати треба, процес неприємний.тут таких відстрілювати готові, такщо те що зараз сталось, то квіточки. З цими гандонами по іншому не можна. Вам певно незрозуміло це (якщо Ви в Європі і до того-ж давно).
Можливо Ви щось запропонуєте?

 (P)

Ви тут свіжа людина. Довідка. Не зважайте на українську Болукана.
Це ще той кремлівський козачок...
   
Ох, ребята! Одесса второй раз попалась. То людей сожгли, то депутата чуть не убили. А так и скажут. И по ТВ в германиях покажут. А потом когда русские или донецкие "Грады" с "Ураганами" Одессу ровнять с землей будут, с чистой совестью можно сказать, что в Одессе фашисты и коричневая чума. Проглотят. Ибо Меркельша больше всего боится, что впрямую свяжут ее сСанкции против России и поддержку украинского фашизма. И эту киношку ей под нос. Так, что ,господа одесситы, готовьте схроны и воду. Потому, что "Тайд" идет к вам. Или едет.  Ну, хотите сами придумайте синоним русскому слову "п...ц", или чукотскому "комака".

Угрожаешь, пидарок кацапский? Мы еще вашему хуйлу глаз на жопу натянем. Ишь, блеать, как этих кацорылых торкнуло, шо у нас тут в Одессе творится.
Иди займись поднятием с колен, а то хер сосешь у хуйла своего.
   

Мені ще Єфремова з розквашеною мордою не вистачає.


Ну одесити монстри.. хто би міг подумати  (tu)

 (tu)
   
поднавалили шуфричу ибо заслужил  :tommy:
   
Помнится я Кернесу добра не желал . а когда подстрелили как бы жаль было.

Да и Шуфрич как и все голосовавшие 16 января достоин расправы. а смотришь и тоже жалко.

Я так по понимаю строго по списку голосовавших 16 января?

А чем плох символичный чистый и пустой мусорный бак?
Зачем этот натурализм? Вот с Грушевским аккуратненько сделали - и мысль донесли и не опустились ниже плинтуса.
   
Спортсмен потому что.
Ага, боксер чемпион!!!!
   
Поражает мнение тех, кто говорит, что так делать нельзя, мол не по закону, надо по закону. Так кто ж против. Только одна проблема кто эти законы будет принимать и ещё большее, кто их будет выполнять?? Ворон ворону глаз не выклюет. вот потому люди сами и берутся за дело. Какие-то мы украинцы не слишком радикальные, были бы такими уже бы давно дали п***а хуйло, повесили бы на ветке несколько депутатов и чиновников и всё было бы заебись.
А так этим пользуются пидары из власти. Помните как ПС и радикалов, когда они начинали под АП движения называли провокаторами и титушками. И все на это велись. А ведь уже через пару месяцев этих же людей называли героями... В общем надо мыслить радикально, иначе нами будут пользоваться дальше.
   
Спортсмен потому что.

Він що нею їздить з трампліну ?
   
Помнится я Кернесу добра не желал . а когда подстрелили как бы жаль было.

Да и Шуфрич как и все голосовавшие 16 января достоин расправы. а смотришь и тоже жалко.

Я так по понимаю строго по списку голосовавших 16 января?

А чем плох символичный чистый и пустой мусорный бак?
Зачем этот натурализм? Вот с Грушевским аккуратненько сделали - и мысль донесли и не опустились ниже плинтуса.
Идут они нахуй. А они нас жалели? Я сыну шоколадку купить не мог, когда они в три горла жрали. Тогда зарплата при Кравчуке была 500 тысяч купонов, масло стоило 55 тыс. за кг, шоколад-30 тыс. Я иду с сыном, ему тогда три года было, он просит-"Купи шоколадку." А я ему:"Немає грошей." А он идёт и так серьёзно "ну да, нема грошей". Ни капризничает, ни плачет, зато я иду и плачу от стыда за то. что я такой херовый отец. А эти суки тогда на инфляции миллиарды нажили. Я это суке Кравчуку никогда не забуду, с удовольствием пошёл бы в его расстрельную команду, причём вместе с его выводком. Хотя по жизни курицу резать жалко. Довели, падлы...
   
Пока тварей на вилы не подымут - в Украине будут тихо потыривать и крашевать Ярема с Гелетеем под водительством Порошенко.
И попробуйте возразить - крыть нечем. Силовики свои рыльца в пушку в песок прячут - вот и пойдет колиивщина снизу. История другого не знает.
   
Знайомі пса назвали - "Шуфрич".

За что так друга человека? Пса обидели
   
О чем вы говорите. Только что Ярема на пресконференции сказал, что направил президенту письмо о том, что закон о люстрации не годится. Якобы потом люстрированные завалят Украину судами.

Одесситам - респект 100%!!!

значит у народа токо суды линча и выброс в мусорники
   

Ні . Давай як ти здриснемо в Німеччину і нічого не робитимемо. Ще раз.
Зараз час іде набагато швидше. Все буде добре. Але не тобі.


Мене з України якраз подібна шпана і вижила.
   


Мене з України якраз подібна шпана і вижила.

Во..во. Тебе звідси і погнали якісь мудаки типу Шуфрича. А ти тепер на їх боці. Переїзджай взад в Україну, поселяйся з нами і терпи по закону. Ми тут вже 23 роки намагаємось нікого не чіпати, зважаємо на Європу і все таке. Нічого не виходить. Два Майдани пройшли, а віз і нині в дупі. А потрібно зробити так, щоб кожен, хто йде в політику добре подумав, чи зможе він насправді потягнути такий тягар. А то тільки думає чи зможе він потягнути з бюджету.
   
Это  Шуфричу за футбол   за  воскресный    шантаж всей Премьер лиги .  Да все нормально он спортсмен  лучник не первый раз получать.. Хорошо что не было некоторых форумчан с битами   :D
   
гм....

а есть в свободном доступе телефон шуфрича??? я ему тоже хочу смс отправить!!!!!!!! 
   

Во..во. Тебе звідси і погнали якісь мудаки типу Шуфрича. А ти тепер на їх боці. Переїзджай взад в Україну, поселяйся з нами і терпи по закону. Ми тут вже 23 роки намагаємось нікого не чіпати, зважаємо на Європу і все таке. Нічого не виходить. Два Майдани пройшли, а віз і нині в дупі. А потрібно зробити так, щоб кожен, хто йде в політику добре подумав, чи зможе він насправді потягнути такий тягар. А то тільки думає чи зможе він потягнути з бюджету.


Типу Яроша та футбольних фанів...   Жлоби і бидло....   А українці і далі чекають на правильного фюрера, а самі нічого не роблять, щоб щось змінити. Вам хтось заважає створювати нові партії???
   
Хуевый спикер СНБО ‏@PanKiborgov  2h2 hours ago
русскоговорящий Правый Сектор вломил звездюлей уроженцу Западной Украины
#РазрывШаблонов
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія