Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прозоро не дав хабаря лікарю

Прозоро не дав хабаря лікарю

Ситуація – іду з дитиною до зубного. Перший візит – огляд і закладення ліків у зуб.

Лікар чуйна, ввічлива навіть українською намагається розмовляти. По закінченню процедури жаліється що немає того, цього, насамперед рукавичок одноразових. Їй підспівує колега цього року закупок вже немає і таке інше.

Вислуховуємо, дякуємо ідемо в адміністрацію. В адміністрації перелякано запевняють що ми неправильно зрозуміли, що лікар мав на увазі латексні рукавички які дорогі і ми їх не купуємо. Збігається натовп переляканих працівників що запевняють що все буде гаразд.

Вислуховуємо, дякуємо, запам’ятовуємо назву організації, ідемо додому. Заходимо на прозоро:

-   Рукавички латексні купляли три рази за рік, останній раз менше місяця тому
-   Регулярно купували інструменти та матеріали

Другий візит – ідемо ставити постійну пломбу. Лікар мовчки все робить ніяких натяків на хабар. Пломба шикарна. Дякуємо, до побачення.

P.S. Зекономлені гроші витратив на іграшки дитині за те що не плакала і поводилася мужньо.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

чмо  :facepalm1:
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

коли на комусь так експериментувати, то воно звичайно легше... от ггеройствував би ти сам сидячи на тотім кріслі... бррр
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

чмо  :facepalm1:

На фупі нічого не міняється як я бачу :D
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Не по украинськи то. Треба ликаря подякувать
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

коли на комусь так експериментувати, то воно звичайно легше... от ггеройствував би ти сам сидячи на тотім кріслі... бррр

Коли мені було 7-10 років я сидів і геройствовув. Ніхто лікарю за мене не платив.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Не по украинськи то. Треба ликаря подякувать

Це по европейськи.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

навіть не пам"ятаю -коли був у безкоштовного стоматолога
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Это от лжи. Если бы врач попросил оценить его работу, проблем было бы меньше. Зарплата таки аховая официальная. А когда врут что нечем работать если оно есть - это гнилой вариант.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Пану Optimistic зачет в карму.
Потому что сохранил здоровье своему ребенку и десяткам других.
От вирусных болезней.
Стоматологи,напуганные таким пациентом, пользовались одноразовыми рукавичками ещё несколько дней.
 :)
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Это от лжи. Если бы врач попросил оценить его работу, проблем было бы меньше. Зарплата таки аховая официальная. А когда врут что нечем работать если оно есть - это гнилой вариант.

О. Ви все зрозуміли. Першопричина - брехня.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

чмо  :facepalm1:
ну почему сразу чмо?ну нет у человека денег отвести ребенка к нормальному врачу в хорошую клинику.бывает,бедность не порок
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

навіть не пам"ятаю -коли був у безкоштовного стоматолога

+1
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Пану Optimistic зачет в карму.
Потому что сохранил здоровье своему ребенку и десяткам других.
От вирусных болезней.
Стоматологи,напуганные таким пациентом, пользовались одноразовыми рукавичками ещё несколько дней.
 :)

Про це я не подумав. Але дякую.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

ну почему сразу чмо?ну нет у человека денег отвести ребенка к нормальному врачу в хорошую клинику.бывает,бедность не порок

У мене є гроші. Але навіщо якщо є безкоштовно?
Не було б вибору було б за гроші.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Потрапив я в лікарню. Лікар написала список необхідних медпрепаратів і... миючих засобів для прибирання лікарні і такого іншого...
 Іншого разу в палату зайшла сестра-хазяйка й запропонувала внести благодійний внесок. 50 гривень мінімум.
 B-)
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

чмо  :facepalm1:
''Чмо''-это те скоты, которые загоняют своих пациентов в гепатитнуюбольницу.
потому что не соблюдают санитарные нормы
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Только не втирайте про прозорро.Большего позора хер где найдешь.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю
lot

Ситуація – іду з дитиною до зубного. Перший візит – огляд і закладення ліків у зуб.

Лікар чуйна, ввічлива навіть українською намагається розмовляти. По закінченню процедури жаліється що немає того, цього, насамперед рукавичок одноразових. Їй підспівує колега цього року закупок вже немає і таке інше.

Вислуховуємо, дякуємо ідемо в адміністрацію. В адміністрації перелякано запевняють що ми неправильно зрозуміли, що лікар мав на увазі латексні рукавички які дорогі і ми їх не купуємо. Збігається натовп переляканих працівників що запевняють що все буде гаразд.

Вислуховуємо, дякуємо, запам’ятовуємо назву організації, ідемо додому. Заходимо на прозоро:

-   Рукавички латексні купляли три рази за рік, останній раз менше місяця тому
-   Регулярно купували інструменти та матеріали

Другий візит – ідемо ставити постійну пломбу. Лікар мовчки все робить ніяких натяків на хабар. Пломба шикарна. Дякуємо, до побачення.

P.S. Зекономлені гроші витратив на іграшки дитині за те що не плакала і поводилася мужньо.

 Я в такой же ситуации пошел купил упаковку этих самых перчаток и вручил урологу
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

ь

Мені подобається і прозоро і дозоро
Не подобаються вони корупціонерам.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

У мене є гроші. Але навіщо якщо є безкоштовно?
Не було б вибору було б за гроші.
так и ребенку твоему поставили безкоштовну пломбу, закупленную на тендере от росс.фирмы Владмира....Я бы еще доплатил бы врачу чтоб лучше никакой не ставили...
Я в теме.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

не поцікавився яке авто у лікаря?
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Ситуація – іду з дитиною до зубного. Перший візит – огляд і закладення ліків у зуб.

Лікар чуйна, ввічлива навіть українською намагається розмовляти. По закінченню процедури жаліється що немає того, цього, насамперед рукавичок одноразових. Їй підспівує колега цього року закупок вже немає і таке інше.

Вислуховуємо, дякуємо ідемо в адміністрацію. В адміністрації перелякано запевняють що ми неправильно зрозуміли, що лікар мав на увазі латексні рукавички які дорогі і ми їх не купуємо. Збігається натовп переляканих працівників що запевняють що все буде гаразд.

Вислуховуємо, дякуємо, запам’ятовуємо назву організації, ідемо додому. Заходимо на прозоро:

-   Рукавички латексні купляли три рази за рік, останній раз менше місяця тому
-   Регулярно купували інструменти та матеріали

Другий візит – ідемо ставити постійну пломбу. Лікар мовчки все робить ніяких натяків на хабар. Пломба шикарна. Дякуємо, до побачення.

P.S. Зекономлені гроші витратив на іграшки дитині за те що не плакала і поводилася мужньо.

молодець.  (tu) я би ще ментів викликав так щоб більше страху нагнати, то надовго би забули як хабарі клянчити.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

За ті рукавички і пр.розходнікі - то постійне джерело бабла для лікарів. Вони передають отримане від держави в аптеки, там продають вам і потім ви приносите їм ті самі рукавички, що були в їх коморі.

Так робилось роками, при совку теж йшов такий кругообіг  ліків і пр.

Ті, хто купує і віддає лікарям те, що їм видають за рахунок бюджета - приймають участь в тій корупційній схемі.

Хочеш віддячити лікарю - роби подарунок який тобі заманеться, хоч грошима.  А дозволяти їм обкрадати державу і її громадян, злочин.

Ви ще захищати продовжуйте патрульного, що виявився хорошим і реальне порушення ПДР за мзду малую не оштрафував вас по повній програмі чи відібрав права.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

наша клиника тоже привязана к Прозоро, хотя не бюджетная...Но зачастую перчатки и спирт мы покупаем сами...
Дорогие пациенты. не несите мне благодарности коньяками и конфетами, от упаковки печаток или пару флаконов спирта из аптеки(70или96 асе равно) я не откажусь
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Оптимистик просто не в теме....Что такое Прозоро и каким боком оно к медицине.. название темы -чушь
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Заплатил в клинике за пломбу фотополимерную как постоянный клиент 350 грн вместо 500 и некому нечего не должен, еще и чистку зубов перед этим сделали всего за 200 грн, обычно такса тоже 500. Некогда не пользовался бесплатной медициной, после того как в начале 90х полечил на шару зубы - я ебал вообще что-то на шару лечить. От отита лечили лет 15 назад, чуть инвалидом не сделали,хотя почти все было куплено - уровень подготовки зачастой такой что посоле лечения хочеться взорвать всех гранатой или расстрелять за тупость и скотское отношение.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

неоднозначна ситуація
щоб так робити треба знати зарплату лікарів і медсестер
а потім мужньо сприйняти факт що яка в них зарплата (дохід) така і кваліфікація
правда є лікарі які просто заробляють гроші- прописують непотрібні ліки, аналізи, маніпуляції- додаткові аналізи вони ж нікому не завадять, і здорових людей не буває- кожна людина чимось хворіє
я останні роки роки ходив до приватних дантистів- в них є повний набір технологій і матеріалів, і залишилось дуже приємне враження
хороша пломба має хорошу ціну і держава все це не потягне- я не бачив безплатних дантистів навіть в державних лікарнях, бачив просто дешевих які досить добросовісно працюють, але в них немає найвищої якості обслуговування тому що вони обслуговують бідні прошарки населення які не можуть собі дозволити якісну пломбу і сервіс
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Сейчас стоматология всюду платная... исключением остается детский вариант...Но пусть Оптимистик посмотрит какие материалы стоматологические закупаются деткам через Прозоро..... Я не заходил в систему эту. но пример наугад - Стеклоиоономерный цемент для пломб - 100гр(Владмира-Россия), 2000гр(Фуджи - Япония)
И что закупается по-закону... Дерьмо для наших детей
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Дерьмо для наших детей
но бесплатно.человек написал,что деньги для него не проблема,но зачем платить частнику,если есть Бесплатно.это его выбор.жаль ребенок на этот выбор повлиять не может
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Сейчас стоматология всюду платная... исключением остается детский вариант...Но пусть Оптимистик посмотрит какие материалы стоматологические закупаются деткам через Прозоро..... Я не заходил в систему эту. но пример наугад - Стеклоиоономерный цемент для пломб - 100гр(Владмира-Россия), 2000гр(Фуджи - Япония)
И что закупается по-закону... Дерьмо для наших детей

+1
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Заплатил в клинике за пломбу фотополимерную как постоянный клиент 350 грн вместо 500 и некому нечего не должен, еще и чистку зубов перед этим сделали всего за 200 грн, обычно такса тоже 500. Некогда не пользовался бесплатной медициной, после того как в начале 90х полечил на шару зубы - я ебал вообще что-то на шару лечить. От отита лечили лет 15 назад, чуть инвалидом не сделали,хотя почти все было куплено - уровень подготовки зачастой такой что посоле лечения хочеться взорвать всех гранатой или расстрелять за тупость и скотское отношение.
Мій хрещенник, жартівник ще той, розповідав під час перекуру:
  - З часом секс із законною дружиною приїдається, стає одноманітним отож я вирішив своїй заплатити за секс - мав заначку.  B-) А моя теж баба з гумором. ;)  Хлопці, це було щось! :-)o
  Усі присутні заходилися від сміху. :)
  Вірно пише Алекс UA: "...я ебал вообще что-то на шару лечить." (С)
Я би перефразував його так: - Я іпав на шару іпатися.
 :gigi:
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

ну нет у человека денег отвести ребенка к нормальному врачу в хорошую клинику.бывает,бедность не порок

 Бідність то зрозуміло але ж воно пішло в адміністрацію, та ще й в прозорро перевіряє закупку рукавичок. Чмо воно і є чмо.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

 (tu)

Зрадойоби в ахує.
Мав аналогічні ситуації під час обстеження сина , коли його призовали до армії :beach:
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

в принципе для ребенка с болью в зубе лучше бюджетная поликлиника...тольк о не надо жлобиться на перчатки и на 100гр за  пломбу Фуджи, материал купленный врачом за свои деньги. там процентов 10-15 рентабельности -прибыли.... Врачи покупают чтоб не растерять своих пациентов.....А для умных пап и мам Владмира сойдет....тока тому зубу не жить долго.....
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

То капець,  чувак корупційне діяння упередив,  а йому ще хуїв тут натискали. ТС молодець.
В принципі,  якщо якісь серйозні речі робляться,  то я сам не проти лікарю подякувати,  але коли іде прямий розвод - ну перепрошую.
В мене мама вчителька,  і в неї не більші доходи,  але такого собі не дозволяла.
Запуститься медреформа,  і подивимось,  що конкуренція зробить.

І то не секрет,  що на клініки виділяється зараз набагато більше,  ніж вони хочуть показати. Вже вище схему описали.
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Сейчас стоматология всюду платная... исключением остается детский вариант...Но пусть Оптимистик посмотрит какие материалы стоматологические закупаются деткам через Прозоро..... Я не заходил в систему эту. но пример наугад - Стеклоиоономерный цемент для пломб - 100гр(Владмира-Россия), 2000гр(Фуджи - Япония)
И что закупается по-закону... Дерьмо для наших детей

а дайте лінк на вашу закупку в прозоро
а я дам ту що знайшов по моїй клініці
може ви вже не в темі :)
тому що купляють і цемент харківський і фотополімери

https://prozorro.gov.ua/tender/search/?query=%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D0%BA%D1%81

Останнє редагування: 2 грудня 2017 17:14:40 від Optimistic
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

Для Матвика.еще один знаток пришел, тебя эта американка-проходимка прислала? Все спиздил я -врач... Только письма пишу в Киевпасстранс чтобы наладили движение 27го троллейбуса

Останнє редагування: 2 грудня 2017 17:12:48 від злой
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

а дайте лінк на вашу закупку в прозоро
а я дам ту що знайшов по моїй клініці
може ви вже не в темі :)
тому що купляють і цемент харківський і фотополімери

https://prozorro.gov.ua/tender/search/?query=%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D0%BA%D1%81
Харьков это хуже Владмиры российской... там только воск и полимеризующиеся пластмассы остались... и если вы умудрились своему ребенку харьковское поставить... ваше дело...поддерживаем отечественного производителя.  Киев с фотополимерами обосрался....Харько в повторяет ошибки
На вопрос - Насколько я в теме? - отвечать не стану... Чуть-чуть
   
Re: Прозоро не дав хабаря лікарю

чай - тріснув зуб

Позвонила, прийшли до стоматолога

зробили
23.00

без наркозу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія