Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Хочу купити фітнес-браслет.

Вже був (діти подарували), але рік тому поламався.

Якщо знаєте - підкажіть, як його вибирати, щоб була сумісність з телефоном-андроідом.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

гроші є?
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

гроші є?

А скільки треба?

Звичайно, що не за всі гроші світу.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

ппитання взагалі некоректно поставлене

ну, щоб було зрозуміло, це те ж саме, ща написать "хочу купить телехвон, вже був, але поламався! Хочу телехвон!"

Що треба?
Бюджетка? Чи є гроші? Треба як годинник + повідомлення чи треба щоб будував маршрут на гугль-мапах, коли бігаєш, міряв пульс-тиск-сатурацію та ще дані пхав до гугльфіт?
Треба щб працював місяць без підзарядки (й згоден поступитися чимось іншим з функціоналу) чи заряджати раз на кілька день годиться, аби свістєлки були?

 
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

А скільки треба?

Звичайно, що не за всі гроші світу.

100-150 баксів готов викласти? Чи тільки 50 є?
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

100-150 баксів готов викласти? Чи тільки 50 є?

що є в цьому бюджеті? нехай і 150
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Краще купити пульсоксиметр, особливо тим, кому 60+ років. Здавалося б застуда або грип. А це може бути ковід. З різкою втратою оксигенації.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Краще купити пульсоксиметр, особливо тим, кому 60+ років. Здавалося б застуда або грип. А це може бути ковід. З різкою втратою оксигенації.

пульсоксиметр и браслет дают одинаковые показатели .. 2% разницы... я проверял)))
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

А скільки треба?

Звичайно, що не за всі гроші світу.

тоді назвіть вимоги
бо зараз тут почнеться -лише сяомі
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

пульс-тиск-сатурацію


До речі, яка точність вимірів у тих браслєтах ? +/- 5% чи +/- 50% ?
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

саме головне щоб був сумісний з телефоном. спитай продавця чи прогугли якйий браслет  з яким телефоном сумісний.    інакше не має смислу.  будеш мінять телефон. ну типу смартфон
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Старшим людям краще пульсоксиметр окремо. Він простіший у використанні і дешевший. І не потребує смартфона для активації.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

пульсоксиметр и браслет дают одинаковые показатели .. 2% разницы... я проверял)))

А пульс/тиск  ?
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Що до тиску є окремий прилад - тискомір/тонометр. Браслети показують його неточно, беруть пульс і перераховують в тиск. +-50% точність, особливо в критичних ситуаціях.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Для використання за призначенням,
який телефон такий браслет.
Для понтів вибирати за вимогами понтів.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

що є в цьому бюджеті? нехай і 150
багато чого
сходу по пам'яті у бюджеті 100-150 є амазфіти (GTS/GTR), хуйвей, 70mai sapphire
у бюджеті 50-100 є той же realmi, amazfit (але вже біпи), сяомі. Якщо саме браслет треба - хуйвей є
у бюджеті "до 30" - або чистокровні китайці 2го-3го ешелону або сяомі, але вже чисто браслети
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

До речі, яка точність вимірів у тих браслєтах ? +/- 5% чи +/- 50% ?

китайці з подвалу дядюшки Ляо можуть й у ковбаси сатурацію помірять
те, що за 100-150 міряють достатньо точно, але інколи бувають дивні стрибки (скоріш за все, там софт не дуже адекватно себе веде)
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

Що до тиску є окремий прилад - тискомір/тонометр. Браслети показують його неточно, беруть пульс і перераховують в тиск. +-50% точність, особливо в критичних ситуаціях.

насправді навіть тонометри, які міряють на зап'ясті, брешуть по повній, довірять не можна
тіки класично на біцепс, причому дивитися виключно на японців, якщо хочеться автомат
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Що до тиску є окремий прилад - тискомір/тонометр. Браслети показують його неточно, беруть пульс і перераховують в тиск. +-50% точність, особливо в критичних ситуаціях.

Дякую за відповідь на запитання.  (tu)
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

тоді назвіть вимоги
бо зараз тут почнеться -лише сяомі

А сяомі конектиться з моторолою?

Або з старим самсунгом?

Звісно, що мені треба лише біометричні показники, типу тиск-пульс-кількість кроків, решта - опціонально.

Та й підзаряджати раз на добу не ліньки, а ще хочеться, щоб не зламався так швидко, як попередній (у того відвалився перехідник для підзарядки)
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Що до тиску є окремий прилад - тискомір/тонометр. Браслети показують його неточно, беруть пульс і перераховують в тиск. +-50% точність, особливо в критичних ситуаціях.

Це я вже знаю :(

Був випадок, коли браслет показав нормальний тиск, а тонометр - 165/90 :(
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Але ж тонометр із собою таскати всюди не будеш, а браслет - можна.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Miband 6
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

Це я вже знаю :(

Був випадок, коли браслет показав нормальний тиск, а тонометр - 165/90 :(

гроші є?
візьмі хуйвей браслет, меньше 50 баксів
Тіки на 4pda про нього спочатку прочитай, чи влаштує
зарядка не відвалиться, там магніт

   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
PAL

або навіть його бюджетний варіант хонор
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

гроші є?
візьмі хуйвей браслет, меньше 50 баксів
Тіки на 4pda про нього спочатку прочитай, чи влаштує
зарядка не відвалиться, там магніт

Показати зображення...

Дякую.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Це я вже знаю :(

Був випадок, коли браслет показав нормальний тиск, а тонометр - 165/90 :(
В мене тонометр постійно показував від 130 до 165. Півроку тому купив фітнес китайця Lemfo 8.  Девайс відмінний. Настрій підняв однозначно. Тиск постійно в нормі 120/80. Без жодних таблеток. Закинув фіззарядку. Можна хильнути зайву чарчину. Все було б добре, але десь подів того браслета і вже пару тижнів не знаходжу. Прийшлось знову тонометра в руки брати. Знову фігня почалась, сьогодні 160 зранку, зараз 130. Тепер не знаю що робити, коли не знайду браслет. Знову такого китайця купувати? 

Останнє редагування: 27 листопада 2021 23:23:06 від Cталкер
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Тобто варто вдягнути браслет й тиск дивним чином нормалізується? Варто знайти або купити ще. Тонометр мабуть викинути, від нього тільки проблеми.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

 :( ...дуже нагальна політична тема ...
Якщо браслет з понтами то....хуйло не нападе...
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Тобто варто вдягнути браслет й тиск дивним чином нормалізується? Варто знайти або купити ще. Тонометр мабуть викинути, від нього тільки проблеми.
Так. Та що та тисяча з гаком порівняно з станом здоров'я. А настрій... А ви кажете що китайці не можуть хороші речі робити.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?
N88

А нафіга воно?
Зирить в пульс постійно?
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Гарна тема. Хороші та якісні прилади рятують життя та попереджають різні проблеми та ускладнення.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

:( ...дуже нагальна політична тема ...
Якщо браслет з понтами то....хуйло не нападе...

Хуйло нападе у будь-якому випадку.

Але з браслетом воювати буде приємніше :)
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

тоді назвіть вимоги
бо зараз тут почнеться -лише сяомі
:laugh:
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Сталкер, я мав на увазі, що тонометр дає правильні дані, а браслети іноді (або переважно) брешуть. Треба постійно звіряти. А для перевірки знову потрібен тонометр. Або ще й другий тонометр. Є в аптеках часом - можна поміряти тиск безкоштовно.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Сталкер, я мав на увазі, що тонометр дає правильні дані, а браслети іноді (або переважно) брешуть. Треба постійно звіряти. А для перевірки знову потрібен тонометр. Або ще й другий тонометр. Є в аптеках часом - можна поміряти тиск безкоштовно.
Та я подібне мав на увазі. Вибачай, що не так точно виклав. В мене смайлики закінчились.
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Сталкер, я мав на увазі, що тонометр дає правильні дані, а браслети іноді (або переважно) брешуть. Треба постійно звіряти. А для перевірки знову потрібен тонометр. Або ще й другий тонометр. Є в аптеках часом - можна поміряти тиск безкоштовно.
Фітнесбраслет (принаймі ксяомі з якими мав справу) має сенс для занять спортом, для контролю важливих життєвих показників при різних хворобах в них сенсу (на поточному етапі розвитку) нема. Висновок зроблений на основі регулярних (раз на рік, на протязі 5 років) порівнянь показань чсс холтера і браслетів ксяомі (три різні моделі точних назв не пам'ятаю, брав у брата для експерименту). В спокійному режимі покази співпадають, під навантаженням (фізичним чи стрес ) браслети брехали на 20 -50 процентів у порівнянні з холтером.  Думаю при здоровому серці, для занять спортом це не проблема. А для контролю хворого неприйнятно.  :-)o 
   
Re: ФЗВ. Фітнес-браслети - як вибрати?

Хуйло нападе у будь-якому випадку.

Але з браслетом воювати буде приємніше :)
якщо у будь-якому випадку....то тре купляти ті гаджети...які не будуть залежати від інета та мобільного зв'язку....які на початку реальної війни...просто нафуй зникнуть....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія