Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модернізм в програмуванні

Re: Модернізм в програмуванні

Твої гілки про ІТ ніде не мають сенсу бо його в них немає.
Написав би ти таку маячню на доу був би зїдений заживо

А что ты хотел от того, кто «понимает» Пруста? Раскрой любую его книгу и попробуй осилить несколко абзацев. Там каша в башке. Но тот наркоман был. А этот типа программист  :gigi:
   
Re: Модернізм в програмуванні

Is it where the wankers meet? :laugh: Маєш рацію :)
Захотів вимахнутись знанням англійської і використати слово, яке в північній Америці не вживають?
Дай вгадаю, подивився тед лассо і сподобалось слово?

Такого невігласа і джерка, який вважає, що він пуп землі (і е не тільки по темам про ІТ) я ні на ФУПі ні на доу не бачив
   
Re: Модернізм в програмуванні

. Но тот наркоман был. А этот типа программист
Скоріше програміст-наркоман бо в його темах той пруст так і проглядається.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Мене дивує звідки ваша ненависть береться? Вам палець покажи і ви його ненавидітимете :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Захотів вимахнутись знанням англійської і використати слово, яке в північній Америці не вживають?
Дай вгадаю, подивився тед лассо і сподобалось слово?

Такого невігласа і джерка, який вважає, що він пуп землі (і е не тільки по темам про ІТ) я ні на ФУПі ні на доу не бачив

я можу лаятися британською краще ніж американською, tosser :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Мене дивує звідки ваша ненависть береться? Вам палець покажи і ви його ненавидітимете :)

а ты подумай, почему тебя тут так "любят", не только в этой ветке. А лучше — иди нахер с форума. Ты — не украинец. Ты желаешь поражения Украине. Это видно невооруженным глазом. За всеми твоими стенаниями по "любий нэнци" стоит напряжный поиск оправданий в пользу того, что ты отсюда свалил. И если Украина проиграет войну — тебе это будет как бальзам на раны.
   
Re: Модернізм в програмуванні

а ты подумай, почему тебя тут так "любят", не только в этой ветке. А лучше — иди нахер с форума. Ты — не украинец. Ты желаешь поражения Украине. Это видно невооруженным глазом. За всеми твоими стенаниями по "любий нэнци" стоит напряжный поиск оправданий в пользу того, что ты отсюда свалил. И если Украина проиграет войну — тебе это будет как бальзам на раны.

Яке ти дурне, слів нема. Не було б таких як ти, Україна давно була б в Європі. Перша проблема це мова, наступна ментальність.

Останнє редагування: 17 січня 2022 10:19:44 від burlington
   
Re: Модернізм в програмуванні

Так тут стало важко спілкуватися бо хуйло знову давить своіми технологіями, приклад цей чувак. Шо їм там платять я не знаю, копійки думаю.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Вже писав, має бути одна функція, щоб отримати інфо з девайсу, одна з DB, дві в анґулар (щоб переглянути і синхронізувати). Оце мій модернізм :)

Столько ошибок в слове долбоебизм. 
   
Re: Модернізм в програмуванні

Столько ошибок в слове долбоебизм. 

Все зробив, все працює, навіть синк на DB, але це лише початок. Але ви тут лише п*ти вмієте, wankers :drinks:
   
Re: Модернізм в програмуванні

Все зробив, все працює, навіть синк на DB, але це лише початок. Але ви тут лише п*ти вмієте, wankers :drinks:

Гвозди тоже можно микроскопом забивать, но я бы не назвал бы это не документированной функцией микроскопа.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Гвозди тоже можно микроскопом забивать, но я бы не назвал бы это не документированной функцией микроскопа.

Я собі іноді думаю: нонсенс пишуть з пітера чи просто дурні? Йди говори з лягушками, хто б ти не був. В ігнор.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Ну я психоактивных веществ в отличие от Вас не принимаю так, что диалоги с лягушками не виду.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Все зробив, все працює, навіть синк на DB, але це лише початок. Але ви тут лише п*ти вмієте, wankers :drinks:
І ти вирішив поділитись на ФУПі що в тебе Hello World вийшло.
Ти розумієш, що ти ідеально підходиш  під визначення того слова, яким ти тут всіх обзиваєш?
   
Re: Модернізм в програмуванні

І ти вирішив поділитись на ФУПі що в тебе Hello World вийшло.
Ти розумієш, що ти ідеально підходиш  під визначення того слова, яким ти тут всіх обзиваєш?

Розмова мала бути не про те, а про програмування. Але ви люди цього не розумієте. Завжди хочете помірятись або образити. Але мені пофіг :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Зара знову забанять за флуд :laugh: Тут програмістів нема, даремні зусилля. Let's call it quits shall we?
   
Re: Модернізм в програмуванні

программирование давно уже обыденная вещь. шо надо щас так это решать задачи. давно уже никто не ловит оргазмов от тех задач что ты описал. это рутина.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Нічого не зрозумів. Що треба збудувати?
Чи буде ця споруда придатною для проживання?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Зара знову забанять за флуд :laugh: Тут програмістів нема, даремні зусилля. Let's call it quits shall we?

Ти ж про архітектуру казав, до чого тут програмування?
   
Re: Модернізм в програмуванні

Зара знову забанять за флуд :laugh: Тут програмістів нема, даремні зусилля. Let's call it quits shall we?

Хочешь называться программистом - программируй на С, максимум С++, но осторожно.
Всё остальное мейкерство, а не программирование.
Современные языки и среды так называемого программирования, это не дружественный интерфейс,
позволяющий создать быстрый, функциональный и качественный продукт, а ребус, главной целью
которого есть заставить тебя принять логику решений создателя той или иной среды, на деле выливающееся
в необходимость вычислить всех тараканов в голове их создателей.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Хочешь называться программистом - программируй на С, максимум С++, но осторожно.
Всё остальное мейкерство, а не программирование.
:lol:
   
Re: Модернізм в програмуванні

Хочешь называться программистом - программируй на С, максимум С++, но осторожно.
Всё остальное мейкерство, а не программирование.
Современные языки и среды так называемого программирования, это не дружественный интерфейс,
позволяющий создать быстрый, функциональный и качественный продукт, а ребус, главной целью
которого есть заставить тебя принять логику решений создателя той или иной среды, на деле выливающееся
в необходимость вычислить всех тараканов в голове их создателей.

С - это тоже попса.

Настоящие программисты - только machine codes & hex

Все остальное - от лукавого.
   
Re: Модернізм в програмуванні

С - это тоже попса.

Настоящие программисты - только machine codes & hex

Все остальное - от лукавого.
:facepalm: хекс- всього лиш формат подачі даних, а не мова програмування.
п.с. справжні програмісти працюють виключно з двійковою системою. :gigi:
   
Re: Модернізм в програмуванні

:facepalm: хекс- всього лиш формат подачі даних, а не мова програмування.
п.с. справжні програмісти працюють виключно з двійковою системою. :gigi:

Я про редактор - настоящие программисты понимают что такое hex )


   
Re: Модернізм в програмуванні

С - это тоже попса.

Настоящие программисты - только machine codes & hex

Все остальное - от лукавого.
Можно и так сказать.
   
Re: Модернізм в програмуванні

:facepalm: хекс- всього лиш формат подачі даних, а не мова програмування.
п.с. справжні програмісти працюють виключно з двійковою системою. :gigi:
настоящиепрограммистыпробеламинепользуются :lol:
   
Re: Модернізм в програмуванні

Можно и так сказать.

Хотя после того как в Эксельке появились лямбда, и на ней можно уже программировать вообще все )
   
Re: Модернізм в програмуванні

настоящиепрограммистыпробеламинепользуются :lol:
пан знає brainfuck!  (tu)
   
Re: Модернізм в програмуванні

Я про редактор - настоящие программисты понимают что такое hex )
справжні програмісти пишуть в регістри напряму!  :laugh:
   
Re: Модернізм в програмуванні

пан знає brainfuck!  (tu)
Пан долгое время занимался системами рв.
Там вот эти кони, когда чья-то либа и ты не знаешь что в ней в то время не прокатывали.
Хочется верить, что и сейчас у системы управления активной зоной нет ай-пи.
А то вот у американских нефтепроводов выяснилось что есть. ;o
   
Re: Модернізм в програмуванні

Дивлюся The World's Most Extraordinary Homes https://www.imdb.com/title/tt7804132/ . І мушу прийняти одне важливе архітектурне рішення в моїй програмі. Серіал допомагає в тому, що поміщає думку в сферу модернізма. Колись безконечні книжки Пруста мені допомогли завершити проект, коли я навіть програмувати добре не міг. Подивимося, як це спрацює на цей раз.

Мав негативний досвід з архітекторами в IT, які не вміли програмувати. Думаю те саме в будівництві і скрізь.
Мабуть щоб бути архітектором треба прочитати відповідні праці, та здати на якийсь сертифікат, хоча-б java architect . А не витрачати час на псевдоінтелектуальн й ананізм.
   
Re: Модернізм в програмуванні

мне вот эти идеи от алана кея интересуют

http://www.vpri.org/pdf/tr2007008_steps.pdf
   
Re: Модернізм в програмуванні

мне вот эти идеи от алана кея интересуют

http://www.vpri.org/pdf/tr2007008_steps.pdf

И шо?
Очередная фича класса WebServer.Run();
кеторая непобедимо как внутри реализована.
Вам говорят - эффективна.
А вы парьте мозг, изучайте и проверяйте...
или просто юзайте, считая себя продвинутым.

Мир этим путем пошел, путем навязывания сверху вниз.
Вам говорят и что вакцина эффективна...
   
Re: Модернізм в програмуванні

Мабуть щоб бути архітектором треба прочитати відповідні праці, та здати на якийсь сертифікат, хоча-б java architect . А не витрачати час на псевдоінтелектуальн й ананізм.

я маю два ІТ патента в архітектурі+впровадженні. ти? :)
   
Re: Модернізм в програмуванні

программирование давно уже обыденная вещь. шо надо щас так это решать задачи. давно уже никто не ловит оргазмов от тех задач что ты описал. это рутина.

Рутина це зробити 30 функцій на 30 запитів. Інше, це зробити одну і дати конфіг як параметр.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Нічого не зрозумів. Що треба збудувати?
Чи буде ця споруда придатною для проживання?

Звичайно, і на відміну від будівлі, її можна буде легко модифікувати на вимогу клієнтів.
   
Re: Модернізм в програмуванні

Рутина це зробити 30 функцій на 30 запитів. Інше, це зробити одну і дати конфіг як параметр.
не факт, що це швидше працюватиме і займатиме менше місце по інструкціях і даних.
   
Re: Модернізм в програмуванні

не факт, що це швидше працюватиме і займатиме менше місце по інструкціях і даних.

Якби це хвилювало людей, не було б архітектури взагалі. Подумай, що легше: змінити конфіг в одному місці, чи текст програми в 30-ти функціях? Це спрощення, звичайно, але все одно.
   
Re: Модернізм в програмуванні

пипець які всі злі, що трапилось?
   
Re: Модернізм в програмуванні

И шо?
Очередная фича класса WebServer.Run();
кеторая непобедимо как внутри реализована.
Вам говорят - эффективна.
А вы парьте мозг, изучайте и проверяйте...
или просто юзайте, считая себя продвинутым.

Мир этим путем пошел, путем навязывания сверху вниз.
Вам говорят и что вакцина эффективна...

там идея легких DSL
в результате кода в хх раз меньше чем обычно
меньше кода - легче хендлить
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія