Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Вообще, надо мультметром подключиться к входящему нулю одним проводом и к нулю на первой скрутке. Напруги быть не должно. И так по всем нулям дальше.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Вообще, надо мультметром подключиться к входящему нулю одним проводом и к нулю на первой скрутке. Напруги быть не должно. И так по всем нулям дальше.
А якщо поганий контакт на фазному проводі?Не смішіть.Для нормального електрика це як два пальця об асфальт.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

А якщо поганий контакт на фазному проводі?Не смішіть.Для нормального електрика це як два пальця об асфальт.
обычно проблема с нулем и как правило на входящем. Люминь подтягивать надо, раз в пол года.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

обычно проблема с нулем и как правило на входящем. Люминь подтягивать надо, раз в пол года.
Я запропонував свої послуги.Місце поганого контакту трогати ізольованим предметом і "дохлий" контакт проявиться.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я запропонував свої послуги.Місце поганого контакту трогати ізольованим предметом і "дохлий" контакт проявиться.
Ну это же не по спортивному  :gigi: , надо по науке  :laugh:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Нуля немає.
Вже другий день пишу про це.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Я запропонував свої послуги.Місце поганого контакту трогати ізольованим предметом і "дохлий" контакт проявиться.

беріть тестер, виїзжайте.
Двері не зачинені!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ще раз по пунктах.
Якщо проблеми в проводці то значить поганий контакт. Коли міряти тестером напруга скаче між 220 і 0. Типу вкл викл.
Якщо проблеми з нелінійними споживачами то тестер не покаже стрибків напруги але буде блимати все що живиться від всякого типу драйверів без гальванічної розв'язки з мережею. Лед і нео лампочки і т.п.
Якщо проблема з центральним трансформатором то напруга на тестері буде скакати хаотично 220 плюс-мінус 50 вольт. Причина - трансформатор трьохфазний а напругу берем з одної фази. Коротить одна обмотка і йде перекос між 220 і 380 вольт.
Аналогічно якщо на лінії хтось вмикає потужний двигун трьохфазний на одній фазі через конденсаторну розв'язку. Перекос йде на всю лінію.
Але тестер має бути чисто цифровий. Стрілочний через інерцію таке не ловить.

Останнє редагування: 17 січня 2022 00:30:22 від maksmm
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

беріть тестер, виїзжайте.
Двері не зачинені!
ОК!Електрики більше полюбляють користуватися "контролькою".
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ОК!Електрики більше полюбляють користуватися "контролькою".

 :facepalm1:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

:facepalm1:
Так.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!
a49

Я ж не жартував і цілкм серйозно питав як блимають.
Вмикаються вимикаються чи мерехтять.
Якщо вмикаються вимикаються то проблема самої лампочки.
І роблять вони це лише при певній напрузі в мережі.
Єлементарний тестер в руки і бігом по проводу від счетчика
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Єлементарний тестер в руки і бігом по проводу від счетчика
ті результати ще тре вміти інтерпретувати
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

у мене є і лед і економки і розжарювання. Питання не в лампочках, а в якості послуги/стані проводки. Що з них буде фактичною причиною блимання.

зпроводкою у вас все гаразд
потрібно укріпити ноль позажимати всі контакти
і блимання перестане  тому що лед реагує на ноль
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Якщо не хочете там щось крутити залишьте все як є тому що ваші лед прибори люблять постійність в струмі
наприклад ви ввімкнули плиту єлектро вона тягне більше струму і ваш лед прибор чі лампочкі почінають реагувати потім вони виравнюються ось і все
живіть і не хвилюйтесь
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Маю проблемку по проводкі.  Потрібна консультацїя по внутріхатній розводці. Перша лампочка від лічильника не мигає, всі інші в тому числі і холодильник, мигають і, здається, по різномуне синхронно і з різною силою. Лед слабше, розжарювання сильніше просідає і частіше. Це проблема у кожній розпредкоробці? Мигає не кожен день.
Если в цепи есть диод,то лампа накаливания будет светить примерно  в полнакала и обязательно мигать с частотой 25 герц.Сотка будет мигать меньше,чем 25 пятка. Ток в такой цепи выпрямленный, пульсирующий.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

зпроводкою у вас все гаразд
потрібно укріпити ноль позажимати всі контакти
і блимання перестане  тому що лед реагує на ноль

от ти вумний поради давати!
А якщо її іпоне  (бажано рази два-три!)?
Хто буде лікувати?
Травоядним в нас іншуренсі не платять!
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Шановна Каровка.Це пошкодження не коштує такого обговорення.Причина- поганий контакт.Лікується за 10 хвилин.Відшукати-трохи більше часу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Каровка перевірте пошту,там телефон.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Короффа, не на той форум зайшла  :K

   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

гииии..  :facepalm1:
то ж гроші коштує!
зовсім тупий? Читай уважніше. Гроші пропонували. Електрики ресовські відмовляються за окрему плату шукати в хаті причину. Бо як побачили акуратно трішки пообколупувану штукатурку навколо кожної розпредкоробки, і почули, що я вже поперепаковувала кожне зєднання, то зрозуміли, що робити вигляд інтенсивної роботи і при цьому не усунути причини і наккалувать стару бабу на заміну всієї проводки по хаті не вийде, бо і заміна проводки не усуне проблеми, яка ховається зовні домоволодіння. Вчора весь день миготіло десь після 10 години починаючи, бо сусід тяг товстючого кабеля до фур - одна у нього постійно ламається. Тіки почало темніти, перестало мигати. А потім десь ближче до 18 години вечора знову трішки помиготіло, бо інший собі готував їжу на електроплиті.

Проблема не в самій хаті і її проводці. Проблема в ВЛ, яку вже більше 15 років рес не міняє. Буду потроху починать Черкаський бомбіт.
   
Re:  :facepalm: Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

ипааать :facepalm:
та не їби. Я ж не електрик. Знаю, знаю, навантаження. Потужність в 2 кВт.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

2 цвяхи?
ти смерті моєї бажаєш? То так і скажи, щоб відчепилася. Ну зо світу зводить нашо?
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Поперше перевірте скільки ліній виходить з щитка.В електрощитку може бути 4 містка(куди вкручуються звичайні пробки).Два запобіжника(пробки,автомати) працюють на одну частину квартири.два на іншу.Починайте з цього.Місце неполадка видно,оплавлена ізоляція.Напишіть в лічку і проблему вирішим в онлайні.
це не квартира. Це сільський приватний будинок. Висить на одній фазі. Як тільки сусіди щось з електрикою роблять, так у мене мигає.

Ще таке питання:

Лед лампочка на 10-12 ватт не відчуває цих перепадів і не мигає. Лед лампочка на 5-7 ватт мигає, але не дуже. Лампа розжарювання прямо свєтомузику запускає.

?? Чи є для холодильника 15-20-річного Снайге лампочки лед, щоб вони теж не мигали, і чи перестане бути помітним оте мигання після заміни всіх лампочок на 10-12 ватт лед. Але там буде проблемка: деякі лампочки потрібні лише світінням на 3-5 ватт.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Причина елементарна.Дайте телефон і все налагодимо.
телефон не проблема. Але боюсь, що від мене причина блимання не залежить. Адже коли я включаю електроплитку, а сусіди еічого не роблять, то і у мене не блимає.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

беріть тестер, виїзжайте.
Двері не зачинені!
це ти до своєї бльяді так йобарів зазиваєш? Ні, то сиди отам тихесенько попірдуй в тряпочку.

Ти вже два роки ганяєшся за мною по всіх моїх гілках. У тебе шо, так всьо плохо, шо немає кого виїбать? Ну, і на шо ти надієшся? Я ж теж не Мати Тереза. Не надійся - нічого тобі у мене не обломиться.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Ще раз по пунктах.
Якщо проблеми в проводці то значить поганий контакт. Коли міряти тестером напруга скаче між 220 і 0. Типу вкл викл.
Якщо проблеми з нелінійними споживачами то тестер не покаже стрибків напруги але буде блимати все що живиться від всякого типу драйверів без гальванічної розв'язки з мережею. Лед і нео лампочки і т.п.
Якщо проблема з центральним трансформатором то напруга на тестері буде скакати хаотично 220 плюс-мінус 50 вольт. Причина - трансформатор трьохфазний а напругу берем з одної фази. Коротить одна обмотка і йде перекос між 220 і 380 вольт.
Аналогічно якщо на лінії хтось вмикає потужний двигун трьохфазний на одній фазі через конденсаторну розв'язку. Перекос йде на всю лінію.
Але тестер має бути чисто цифровий. Стрілочний через інерцію таке не ловить.
тестер є. Міряла. І сама і при електриках. Вони все бачили і сказали, тіпа, проводка у нас погана. А як попросили це все поремонтувать чи помінять, якщо треба і питань в оплаті немає, вони відмовилися, бо знають, що це їхня причина оцього вже 15-річного мигання.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Если в цепи есть диод,то лампа накаливания будет светить примерно  в полнакала и обязательно мигать с частотой 25 герц.Сотка будет мигать меньше,чем 25 пятка. Ток в такой цепи выпрямленный, пульсирующий.
вірю. З діодами і їхнім принципом роботи трішки знайома, але діоди понижають на постійній основі, а тут у вихідні вдень не блимає. Трішки увечері. Від вітру блимання не залежить. Все залежить від навантаження на мережу, яке подають сусіди.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

от ти вумний поради давати!
А якщо її іпоне  (бажано рази два-три!)?
Хто буде лікувати?
Травоядним в нас іншуренсі не платять!
тепер я розумію, чому тобі ніхто не дає. Такому бидлу і я б не дала.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Каровка перевірте пошту,там телефон.
дякую. Зараз.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Короффа, не на той форум зайшла  :K

https://youtu.be/20FzsNFinYo
корова тебе висрала, Мапезда,Київ
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

тепер я розумію, чому тобі ніхто не дає. Такому бидлу і я б не дала.

 :facepalm1:
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

це не квартира. Це сільський приватний будинок. Висить на одній фазі. Як тільки сусіди щось з електрикою роблять, так у мене мигає.

Ще таке питання:

Лед лампочка на 10-12 ватт не відчуває цих перепадів і не мигає. Лед лампочка на 5-7 ватт мигає, але не дуже. Лампа розжарювання прямо свєтомузику запускає.

?? Чи є для холодильника 15-20-річного Снайге лампочки лед, щоб вони теж не мигали, і чи перестане бути помітним оте мигання після заміни всіх лампочок на 10-12 ватт лед. Але там буде проблемка: деякі лампочки потрібні лише світінням на 3-5 ватт.
і для цього ти перерила всю проводку та 4 гілки трахала мізки чоловічій частині фупу?  :lol:
я тебе втішу - світлодіодні лампи також успішно моргають. єдиний вихід- стабілізатор напруги, причому не релейний і не з сервоприводом. шукай мою позаминулорічну гілку. там же тебе попустить нашшот дряхлої лінії.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

...
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

це не квартира. Це сільський приватний будинок. Висить на одній фазі. Як тільки сусіди щось з електрикою роблять, так у мене мигає.

Ще таке питання:

Лед лампочка на 10-12 ватт не відчуває цих перепадів і не мигає. Лед лампочка на 5-7 ватт мигає, але не дуже. Лампа розжарювання прямо свєтомузику запускає.

?? Чи є для холодильника 15-20-річного Снайге лампочки лед, щоб вони теж не мигали, і чи перестане бути помітним оте мигання після заміни всіх лампочок на 10-12 ватт лед. Але там буде проблемка: деякі лампочки потрібні лише світінням на 3-5 ватт.
Тепер зрозуміло.По вулиці йде ЛЕП із 4 проводів.Якщо підстанція від вас далеко то падіння напруги (мигання)буде замітніше на поганій,старій ЛЕП.Ви не переживайте за лампочки для холодильника,переживайте за агрегат.  Друге.Як вийти з такої ситуації?Вийдіть на двір і подивіться до якої фази(до якого дроту) ви підєднані.Пройдіть по вулиці прогляньте хто з ваших гарних сусідів приєднані до других фаз(дротів).Нульовий провід завжди самий нижчий,до нуля приєднані всі споживачі.Третє.Поп итайте у цих сусідів у кого мигає а у кого не мигає.Четвертий крок.Хто з сусідів скаже,що у нього не мигає переключиться на ту фазу.Пішов читати Вас далі.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Тепер зрозуміло.По вулиці йде ЛЕП із 4 проводів.Якщо підстанція від вас далеко то падіння напруги (мигання)буде замітніше на поганій,старій ЛЕП.Ви не переживайте за лампочки для холодильника,переживайте за агрегат.  Друге.Як вийти з такої ситуації?Вийдіть на двір і подивіться до якої фази(до якого дроту) ви підєднані.Пройдіть по вулиці прогляньте хто з ваших гарних сусідів приєднані до других фаз(дротів).Нульовий провід завжди самий нижчий,до нуля приєднані всі споживачі.Третє.Поп итайте у цих сусідів у кого мигає а у кого не мигає.Четвертий крок.Хто з сусідів скаже,що у нього не мигає переключиться на ту фазу.Пішов читати Вас далі.
на кінці лінії мигає в УСІХ. 
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

телефон не проблема. Але боюсь, що від мене причина блимання не залежить. Адже коли я включаю електроплитку, а сусіди еічого не роблять, то і у мене не блимає.
Елетроплитка 0,8кВт.Таке навантаження не даватиме просадку напруги.У когось з ваших сусідів мається потужній споживач(сварка не сучасна,станок потужний).Вище я написав як перейти на іншу фазу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

Трифазній ввід + реле вибору фази. Ціна питання - 2-3 тисячі гривень на будинок у селі.
Дніпро - Обухівка.
Ну я ще й стабілізатор 10 квт поставив з автоматикою - тепер пофігу усі перепади.
Ну й повна ревізія усих з'єднань дротів.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

на кінці лінії мигає в УСІХ. 
Якщо "дохла"ЛЕП тоді так,але не на всіх фазах "сидять"хитрозроблені кулібіни.Переключит ися на свіжішу фазу.
   
Re:  ФЗВ: Електрики, гоп до купи!!

А якщо поганий контакт на фазному проводі?Не смішіть.Для нормального електрика це як два пальця об асфальт.
Пусть отключит холодильник и посмотрит на моргание.
 Может обмотка в компрессоре холодильника коротит
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія