Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Дорога с двусторонним движением". В Кремле заявили, что начнут переговоры о "системе гарантий"

так хуйло вже собі підготував козирі для уступок нагнавши військо під наші кордони, тобто на гарантії не вступу україни в нато буде поступка з відведенням військ від наших кордонів.
   
з якого дива? це наше невід'ємне право - звільнити окуповані території
давно треба було це зробити
як мінімум - кругом декларувати
В Японії вже 50 років нема в парламенті радикалів по Півн.теріторіям.
   
Не легітимизація  і не коридор, а вода в Крим і відкриття залізничного і автомобільного сполучення - це реально.

Реально. Після переходу Криму під повну юрисдикцію України. Інакше ніякої води там не буде. І я хочу почути від Байдена сьогодні дату деокупації, поки що дату, умови ми сформулюємо самі.
   
цікавить, що можуть протиставити Штати? Тим паче хуйло навипередки заручилось договорняками з індусами і китайцями .. СП2 все одно запустять-німці все зроблять, щоб не втратити свої мільярди, кажуть, що навряд Штати зможуть відключити Раху від СВІФТ-бо то чистої води вплив комерційних структур..хіба де які економічні ричаги, бази НАТО блище до кордонів??ще шо?

Як що? Замороження всих активів та економічна ізоляція ............
   
Реально. Після переходу Криму під повну юрисдикцію України. Інакше ніякої води там не буде. І я хочу почути від Байдена сьогодні дату деокупації, поки що дату, умови ми сформулюємо самі.
я теж хотів би почути. І цього вже 45 років хочуть кіпріоти і 75 років японці.
   
Хуйло может рассказывать что захочет, а вот принимать его ложь могут только коррумпированные партнеры .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія