Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Первой инициативой ZE станет законопроект об импичменте президента!

Петькам? Батхерт стався? Як так - аж п'ять прожектів й жодного не прийнято до цього часу. Пеця ж обіцяв ще з часів Майдану. Ми йому суди, більшість в Раді, фінансові потоки, майже всіх силовиків окрім МВС, а тут така несподіванка. Не хоче Рада приймати, бідолашна.

з зе рада буде не бідолашна і швидесенько все поприймає  :facepalm1:
   
з зе рада буде не бідолашна і швидесенько все поприймає  :facepalm1:
хіба що про імпічмент і дасть копняка зелє
   
з зе рада буде не бідолашна і швидесенько все поприймає
Імпічмент - залюбки приймуть. В пакеті зі зняттям недоторканності з депів, може й ні. До того ж в цьому законі 100% буде норма про імунітет на певний строк від виборів, тож імпічментувати зможе хіба що нова Рада.
   
1. З суддів вже знята недоторканість
2. З депутатів - лишився один крок - 300 голосів, КСУ підтримав зміни до конституції
3. Про імпічмент вище написали
   
Потом о снятии недоторканности со всех депутанов, судей и тому подобных пидарасов
Перва ініціатива, буде або бабло або приват , коє кому повернути...
А там далі, як дядя скаже...
   
1. З суддів вже знята недоторканість
2. З депутатів - лишився один крок - 300 голосів, КСУ підтримав зміни до конституції
3. Про імпічмент вище написали
хлопчик з дитсадка йде керувати кафедрою.
звідкіля йому те знати?
   
так про те і мова, що до дупи, що там внесе зе))). вже 5 внесли. ну буде ще один.
і тільки ви цього не розумєте.
Закони приймає Рада, саджає суд і т.д.!
Я розумию, что надо спрашивать с президента и с Рады, раз не проголосовали, через пол-года гнать их нахрен. 
   
Потом о снятии недоторканности со всех депутанов, судей и тому подобных пидарасов

Не верю, а за неприкосновенность ему сосисок импичмент выпишут
   
можна подавати будь-які законопроекти, добре знаючи що вр їх не проголосує.
І нахера така рада треба? Розпустити зразу.
   
І нахера така рада треба? Розпустити зразу.
предлагаю не распускать а сразу расстрелять причем прямо в раде. Надьку уже выпустили. Пусть доделает начатое.
   
предлагаю не распускать а сразу расстрелять причем прямо в раде. Надьку уже выпустили. Пусть доделает начатое.
Пускай зеленский референдум по этому поворду проведет. Уверен что 95% будит за. 5% - это  прикорытные и их семьи + те кто против убийств как таковых вообще=) Еще что б расстрелять через 1го следующий созыв, если те будут саботировать законы и реформы, тогда резко поубавиться желающий лезть в раду и принимать решения за деньги партии.
   
Пускай зеленский референдум по этому поворду проведет. Уверен что 95% будит за. 5% - это  прикорытные и их семьи + те кто против убийств как таковых вообще=) Еще что б расстрелять через 1го следующий созыв, если те будут саботировать законы и реформы, тогда резко поубавиться желающий лезть в раду и принимать решения за деньги партии.
ти взагалі історію читав? Чи просто в школі штанці протирав?
   
 :facepalm: если рада барыг не проголосует законы которые предложит президент, то на сцену выпускается тайный агент надежда савченко и вуаля, минометный огонь накрывает раду, все страна ликует под похоронные марши барыг депутатов.  X(
   
Це шоб його скоріше імпічнули?
   
Я против.
Нарот должен хавать свой  выбор большой ложкой 5 лет.
Ишь ты, соскочить собрался. Нет уж.
   
Я против.
Нарот должен хавать свой  выбор большой ложкой 5 лет.
Ишь ты, соскочить собрался. Нет уж.
если 5 лет войны дураков ничему не научили, может хоть 5 лет президентства Зеленского научат
   
Потом о снятии недоторканности со всех депутанов, судей и тому подобных пидарасов
думаю, что петя в мае сам должен протолкнуть закон про импичмент, неприкосновенность депутатов - будет посложнее
   
если 5 лет войны дураков ничему не научили, может хоть 5 лет президентства Зеленского научат
5 років не буде, думаю рік-два і Україну роздеруть...
Дай Бог, щоб помилявся.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія