Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Марічка" всьо

Re: "Марічка" всьо

Господи, ти ж не розумієш, про що говориш. Зараз тут знаючі люди за голову хапаються від вашого ідіотизму  :facepalm:
Я тобі вже сказал, кого ідіотками і ТП будеш називати - біжи і називай їх, якщо в голові смальцю не вистачає нормально вести дискусію. А сюди свого гівна з реалу не при.
   
Re: "Марічка" всьо

все вірно
мало що змінилося
але рухаємося вперед
погіршилося. Ясно, що свин - на історічному звалищі, та поруч місце заброньовано для Зе вже, за всього три місяци.
   
Re: "Марічка" всьо

Якщо ти не здатний аргументовано вести дискусію - просто навіть і не підступайся до клавіатури.

А ТП - я тобі вже сказала, кого ти будеш називати. Тому, не способний - не берися.


Якщо не може продати, і не хоче, щоб на хвабрика податками годувала ворога, то нехай краще не сплачує податки - за борги продадуть хвабрику йому самі і різницю повернуть.


А він хитрожопий поц ще хоче і вигідно її продати.


Я тобі вже показала і доказала, що вона НЕ ЗАКРИТА. Працює.

З вами після цього просто немає про що вести "дискусію"  :facepalm: Про що можна вести дискусію?  :weep:
   
Re: "Марічка" всьо

Ну по тому, що ви зараз тут пишете щодо ліквідації юрособи - ви самі такі і є. Іншого терміну для вас просто не існує  :facepalm1:

Не показуй тут усім свою тупість.


Не сплачуються борги по податках у розмірі 167млн фублів, і податкова сама розпочинає процедуру продажу за борги.


І не треба тут розказувати, що він не міг продати, бо йому не дозволяли.

Не треба було спонсорувати ворожу армію сплатою боргів по податках - ще б можна було його якось зрозуміти. Якби він не надіявся ще її запускати, щоб вона йому приносила прибуток, то не сплачував би борги податковій.

Ми всі все розуміємо про хитрожопого педра, так що, не треба тут дристати.
   
Re: "Марічка" всьо

Мирослава і Кароффка щойно просто викреслили себе з переліку людей, з якими можна хоч про щось говорити  :weep:
   
Re: "Марічка" всьо

"Підірвати фабрику"  :weep:
   
Re: "Марічка" всьо

Мирослава і Кароффка щойно просто викреслили себе з переліку людей, з якими можна хоч про щось говорити  :weep:
Ну, чо, нічого лічьного - только бізнєс  кум кума хуйла.
   
Re: "Марічка" всьо

Ну, чо, нічого лічьного - только бізнєс  кум кума хуйла.

Ви ж розумієте, що зараз люди, знайомі з бухгалтерією, зараз за голови тримаються, бо ще не бачили таких дуреп?
   
Re: "Марічка" всьо

Закриття - це ліквідація юридичної особи. Господи, які ТП  :facepalm1:
не витримали..
ну що ж, добраніч
   
Re: "Марічка" всьо

Ну, тобі дуже легко про це блюзнірствувати, бо у тебе мабуть сина немає? Чи хочеш, щоб таки продовжували вбивати наших військових? Не твої - не жалко?
сина, нажаль не маю. Ви маєте? Втішу вас, як піде на строкову, не буде йому війни. 100% воюючих, воюють за контрактом.
Я не хочу щоб вбивали воїнів наших. Та ще меньше я хочу, щоб отой "руське мир" разповзься далі по моеї державі. Як є ще воїни, що можуть тому протистояти, то щастя наше, хочь може хтось з них, на біду, загине.
   
Re: "Марічка" всьо

Ви ж розумієте, що зараз люди, знайомі з бухгалтерією, зараз за голови тримаються, бо ще не бачили таких дуреп?
Я тобі вже сказала: якби хотів згорнути бізнес в країні-агресорі - просто перестав би платити туди податки і не сплачував боргів - податкова звернувшись до суду, виграла б позов і судовий виконавець розпочав би розпродаж тієї сраної хвабрики по частинах.

Так що, не розказуй мені який ти тупий - я це і так бачу.
   
Re: "Марічка" всьо

погіршилося. Ясно, що свин - на історічному звалищі, та поруч місце заброньовано для Зе вже, за всього три місяци.
не погіршилося
але місце нехай свин притримує поруч
   
Re: "Марічка" всьо

сина, нажаль не маю. Ви маєте? Втішу вас, як піде на строкову, не буде йому війни. 100% воюючих, воюють за контрактом.
Я не хочу щоб вбивали воїнів наших. Та ще меньше я хочу, щоб отой "руське мир" разповзься далі по моеї державі. Як є ще воїни, що можуть тому протистояти, то щастя наше, хочь може хтось з них, на біду, загине.
Ви б краще отут не розпальцовувалися, що ви проти того, щоб перестали там стріляти, а самі пішли та зупинили ворога - так з вас би більше користі було.
   
Re: "Марічка" всьо

Не показуй тут усім свою тупість.


Не сплачуються борги по податках у розмірі 167млн фублів, і податкова сама розпочинає процедуру продажу за борги.


І не треба тут розказувати, що він не міг продати, бо йому не дозволяли.

Не треба було спонсорувати ворожу армію сплатою боргів по податках - ще б можна було його якось зрозуміти. Якби він не надіявся ще її запускати, щоб вона йому приносила прибуток, то не сплачував би борги податковій.

Ми всі все розуміємо про хитрожопого педра, так що, не треба тут дристати.
досить згадати як раболепницьки Педро плазувало перед Хуйлом задля відкриття тієї фабрички
   
Re: "Марічка" всьо

Я тобі вже сказала: якби хотів згорнути бізнес в країні-агресорі - просто перестав би платити туди податки і не сплачував боргів - податкова звернувшись до суду, виграла б позов і судовий виконавець розпочав би розпродаж тієї сраної хвабрики по частинах.

Так що, не розказуй мені який ти тупий - я це і так бачу.

Якби все так було просто, то вже давно б це зробили. В тому і цинізм кацапів, щоб не дати таких простих виходів.
   
Re: "Марічка" всьо

Якби все так було просто, то вже давно б це зробили. В тому і цинізм кацапів, щоб не дати таких простих виходів.

Ну, от що ти мелеш?

Щоб оце не сплачував податків, вліз у мільйонні борги, а йому судові виконавці то все спускали з рук і податкова не нараховували нові штрафи і пені?


Ти б хоч собі не брехав би.

Якщо і справді податкова не порушувала процедури відшкодування фабрикою боргів і не нагадувала про них, то таке поблажливе ставлення до кондфабрики означало б лише одне: у пеці з хуйлом все договорено, щоб хуйло зберіг пеці бізнес цілим не роздерибаненим.

Тому обирай: він або зрадник, або брехун.
   
Re: "Марічка" всьо

Якби все так було просто, то вже давно б це зробили. В тому і цинізм кацапів, щоб не дати таких простих виходів.
господи...чи то справді така свята наїність чи просто банальна дурість?...У злагодженій зв"язці діяли Педро з Хуйлом, як можна цього не розуміти???
чорта з два Педро закрило би ту фабричку у 2017, якби на нього так потужно не тиснула громадськість, і не насувалися чергові вибори
   
Re: "Марічка" всьо

Тут власне питання у чиїй вона власності. Якраз для таких випадків треба спочатку реєструвати офшор, а вже він має у власності ту фабрику. Щоб для таких випадків можна було акції офшору подарувати якомусь першому-зустрічному бомжеві (попередньо давши йому стольнік на випивку) - і таким чином позбутися головняку. Але це вже питання наскільки розумним був Порошенко.

Липецкая кондитерская фабрика «Рошен» — бывшая кондитерская фабрика расположенная на территории России в городе Липецк по улице Доватора, 3-а.[2]. Фабрика принадлежит бывшему Президенту Украины Петру Порошенко, который контролирует фабрику через зарегистрированную в Украине «Центрально-Европейскую кондитерскую компанию», которой принадлежит корпорация Roshen и 99,93 % акций липецкого предприятия[3]


Согласно данным в госреестре, среди совладельцев ООО "Центарально-Европейская кондитерская компания" в настоящее время указана нидерландская Roshen Europe B.V. с долей 85%.

Президенту корпорации Roshen Вячеславу Москалевскому принадлежит 13% через инвестфонд "Кондитеринвест", а еще четырем менеджерам – по 0,5%.


а Roshen Europe B.V.  консолидирует бизнес в Венгрии , Литве Украине  ... и РФ тоже
-----------------------

так что с мозгами  у пети все ок ))
   
Re: "Марічка" всьо

Щоб оце не сплачував податків, вліз у мільйонні борги, а йому судові виконавці то все спускали з рук і не нараховували нові штрафи і пені?

Якщо і справді податкова не порушувала процедури відшкодування фабрикою боргів і не нагадувала про них, то таке поблажливе ставлення до кондфабрики означало б лише одне: у пеці з хуйлом все договорено, щоб хуйло зберіг пеці бізнес цілим не роздерибаненим.
випередила )))
   
Re: "Марічка" всьо

Ладно, ви вже себе показали у цій гілці
   
Re: "Марічка" всьо

Ладно, ви вже себе показали у цій гілці
прикиньте - ви теж  :)
   
Re: "Марічка" всьо

Липецкая кондитерская фабрика «Рошен» — бывшая кондитерская фабрика расположенная на территории России в городе Липецк по улице Доватора, 3-а.[2]. Фабрика принадлежит бывшему Президенту Украины Петру Порошенко, который контролирует фабрику через зарегистрированную в Украине «Центрально-Европейскую кондитерскую компанию», которой принадлежит корпорация Roshen и 99,93 % акций липецкого предприятия[3]
Согласно данным в госреестре, среди совладельцев ООО "Центарально-Европейская кондитерская компания" в настоящее время указана нидерландская Roshen Europe B.V. с долей 85%.
Президенту корпорации Roshen Вячеславу Москалевскому принадлежит 13% через инвестфонд "Кондитеринвест", а еще четырем менеджерам – по 0,5%.


а Roshen Europe B.V.  консолидирует бизнес в Венгрии , Литве Украине  ... и РФ тоже
-----------------------

так что с мозгами  у пети все ок ))

Не похоже, контролює через цивілізовану юрисдикцію, можуть бути проблеми. Щоб вести бізнес з нецивілізованими країнами, такими як Росія чи Україна, треба контролювати через сміттє-юрисдикцію, щоб можна було безболісно скіпнути.
   
Re: "Марічка" всьо

 :facepalm: Ось вже і офшори оправдали. Дожилися...
   
Re: "Марічка" всьо


зірка Василь, знайшов собі грошовитішого продюсєра тьху
   
Re: "Марічка" всьо

:facepalm: Ось вже і офшори оправдали. Дожилися...

В таких країнах, як Росія чи Україна, вести бізнес не через офшори - це феєрична дурість.
   
Re: "Марічка" всьо

випередила )))

да да

спецом путлер прижал за хвост пороха в липецке
в надежде на то,
что местные дурачки под вбросами дубинских и лещей
доделают остальное.

ну и сработало
за пять лет как были реактивными дурами - так ими и остались
ни на грамм в предмете ни в зуб ногой
но вони как в первый раз
   
Re: "Марічка" всьо

спецом путлер прижал за хвост пороха в липецке
не фантазуйте
   
Re: "Марічка" всьо

Росія та Україна - це країни, в якій в будь-який момент володаря бізнесу можуть банально взятися "мочить" юридично. І якщо бізнес неправильно організований (через офшори) - це означає відкрито підставлятися під мочилово.
   
Re: "Марічка" всьо

не фантазуйте

ну если это все фантазии
то  у вас тогда что ?))
   
Re: "Марічка" всьо

В таких країнах, як Росія чи Україна, вести бізнес не через офшори - це феєрична дурість.
Да-да-да, тому їх треба реєструвати саме під час котлів на Сході.

Саме то.  (tu)
   
Re: "Марічка" всьо

Якби не офшори - в цій країні взагалі б нічого не було б. Пустеля. В Росії теж.
   
Re: "Марічка" всьо

В таких країнах, як Росія чи Україна, вести бізнес не через офшори - це феєрична дурість.

Росія та Україна - це країни, в якій в будь-який момент володаря бізнесу можуть банально взятися "мочить" юридично. І якщо бізнес неправильно організований (через офшори) - це означає відкрито підставлятися під мочилово.

Ти вже якось сам із собою домовся: офшори це добре чи погано. Бо Петро їх саме організовував акурат під час котлів.
   
Re: "Марічка" всьо

Правильна організація через офшори - це єдиний спосіб захистити право власності в таких нецивілізованих країнах.
   
Re: "Марічка" всьо

Да-да-да, тому їх треба реєструвати саме під час котлів на Сході.

Саме то.  (tu)

логика да...
а в туалет еще во время котлов не грех было ходить ?
   
Re: "Марічка" всьо

Ви б краще отут не розпальцовувалися, що ви проти того, щоб перестали там стріляти, а самі пішли та зупинили ворога - так з вас би більше користі було.
ви, мабуть, дуже багато про мене знаете.
   
Re: "Марічка" всьо

Ти вже якось сам із собою домовся: офшори це добре чи погано. Бо Петро їх саме організовував акурат під час котлів.

Всі, хто хоч щось робив пов'язане з серйозним бізнесом в Україні чи Росії - робив це через офшори. Інакше ніяк. Не існує інших варіантів.
   
Re: "Марічка" всьо

Дотепно
Курвамать
   
Re: "Марічка" всьо

Ну, не може ПРЕЗИДЕНТ займатися бізнесом. От не має права. А наш не тільки будучи президентом реєстрував офшори, а й під час котлів робив це.

Найрозумніший Президент всіх врємьон і народов!  (tu)  Нехай чужі діти гинуть у котлах, а я будучи президентом буду собі потихеньку бізнес вести.
   
Re: "Марічка" всьо

А як інше
Най кине камінюку.
   
Re: "Марічка" всьо

логика да...
а в туалет еще во время котлов не грех было ходить ?
ГРІХ, особливо, якщо ближче, ніж в офшорах на кіпрах більше немає сральника - нехай терпить!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія