Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Петру треба відійти у тінь

Петру треба відійти у тінь

та підтримати будь-яку патріотичну порядну людину в політиці, але не з нашим щастям... він цього не зробить, бо треба прикрити свій зад
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Ні звичайно ні.
Усілякі патріотичні дрочі без менеджера який то всьо зможе зібрати до купи і структурувати - гівна варті.
Власне це доведено і виборами
   
Re: Петру треба відійти у тінь

та підтримати будь-яку патріотичну порядну людину в політиці, але не з нашим щастям... він цього не зробить, бо треба прикрити свій зад
ні ні, хай петя  мітить  свою ботофабрику  (tu)
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Ні звичайно ні.
Усілякі патріотичні дрочі без менеджера який то всьо зможе зібрати до купи і структурувати - гівна варті.
Власне це доведено і виборами

Цей "менеджер"(якщо ви про Петра) токсичний, всі це розуміють

Останнє редагування: 23 травня 2020 12:40:34 від villar
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Плюс фінансування.

Скільки тут було таких рухів якіх пророкували в майбутніх замінників Петра.. але їх використали як гандонів проти Петра, а виграла ватна Зелень.
А самі вони буквально зникли.
Де шабунька? де демальянс? де всі патріоти? Пішли у  сраку, як завіщав великий зе ..

А може треба прибрати трохи було свою пиху? піти за лідером який би потягнув цей "кейс" під назвою європейська Україна.

Останнє редагування: 23 травня 2020 12:42:49 від Serge_D
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Плюс фінансування.

Скільки тут було таких рухів якіх пророкували в майбутніх замінників Петра.. але їх використали як гандонів проти Петра, а виграла ватна Зелень.

Угу.Петро как хуйло заранее начал душить конкурентов:Саака,Юля,Садовой,националисты ,но нашлись люди умнее и хитрее кучерявого болградского дурака и выкинули его на помойку
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Угу.Петро как хуйло заранее начал душить конкурентов:Саака,Юля,Садовой,националисты ,но нашлись люди умнее и хитрее кучерявого болградского дурака и выкинули его на помойку

Это издержки менеджмента..
В плёнках петро чудесно пояснил за что Садопомощь должна получить п***а..
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Плюс фінансування
(tu)  трахтор під  банкову  не дорого коштує, Факт.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Цей "менеджер"(якщо ви про Петра) токсичний, всі це розуміють

ви експерт по "всiм" ?
   
Re: Петру треба відійти у тінь

(tu)  трахтор під  банкову  не дорого коштує, Факт.


Трахтор безкоштовний. Потрібен той хто опиниться у потрібний час у потрібному місті. проснітєсь і пойтє містер порох, вас снова ждут великие дела )))))
Але патріоти, лізьте на трактор, пропонуйте себе.. подивимось  :lol:
   
Re: Петру треба відійти у тінь

ви експерт по "всiм" ?

Пробачте, дійсно, ще є його численна команда палких "ідейних" вболівальників
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Трахтор безкоштовний. Потрібен той хто опиниться у потрібний час у потрібному місті. проснітєсь і пойтє містер порох, вас снова ждут великие дела )))))
Але патріоти, лізьте на трактор, пропонуйте себе.. подивимось  :lol:
ми  з  пєтьою  душою і  тілом! На  трахторі  поїде  корчінскііій, уже  проплачєно (tu) .
Дзюндзєль дзиндзя сніме  відео,  навіть  стрім
   
Re: Петру треба відійти у тінь

"ідейних" вболівальників
що  Вам  не  подобається? Хіба  погана  ідея?
   
Угу.Петро как хуйло заранее начал душить конкурентов:Саака,Юля,Садовой,националисты ,но нашлись люди умнее и хитрее кучерявого болградского дурака и выкинули его на помойку

Саака та Юля як альтернатива Порошенку? Ви серйозно? Ну Садовий ще, можливо, розглядався б, як і Кошулинський, наприклад. Тільки де вони? На жаль, кудись зникли. А хотілося б мати різноманіття, з якого можна було б обирати.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Саака та Юля як альтернатива Порошенку? Ви серйозно?
Звісно, несерйозно.
Справжньою альтернативою, а у даному разі - подовжувачем справи Петра - може стати лише людина масштабу його однодумця -Ведмедчука. Ну, або отой православний..як його, диявола?...а, Новінський!
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Так, і щиро підтримати Порошенко міг би ідеологічно і ментально близьку йому людину, тобто знову ж таки - свого кума Ведмедчука.
   
Звісно, несерйозно.
Справжньою альтернативою, а у даному разі - подовжувачем справи Петра - може стати лише людина масштабу його однодумця -Ведмедчука. Ну, або отой православний..як його, диявола?...а, Новінський!

Та Вас я і не питав, я знаю, що Вам прийнятна альтернатива - то Медведчук. Ну або його м'якіший варіант - Зеленський. Хуйла напряму Ви ще боїтеся кликати, але незабаром, думаю, буде і це.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Петру треба відійти у тінь
у жовті води (tu)
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Мысль правильная:Петру нужно сейчас раскручивать преемника.Только это не с его характером.Слишком самолюбив.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Нікуди він не повинен відходити і не відійде.

Всі ці ваші сцикливі торги "парахаботіки, ну позязя, ну благаємо, ну перекиньтесь до когось іншого, і ми не будемо почуватися такими обхезаними" - вже остогидли

пс: що цікаво - ніхто не скавчить до юльків, щоб вони шукали іншу нову патріотичну людину замість старої шкапи, яка свого часу просрала вибори януковичу

нихто не скавчить до вати - шукайте когось іншого замість бойка і мертвечука

а Петро вам сучечкам пече і муляє

цікаво, з чим це пов'язано  :beach:
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Нікуди він не повинен відходити і не відійде.

Всі ці ваші сцикливі торги "парахаботіки, ну позязя, ну благаємо, ну перекиньтесь до когось іншого, і ми не будемо почуватися такими обхезаними" - вже остогидли

цікаво, з чим це пов'язано  :beach:

Обхезаний зараз Петро, бо як назвати кандидата який просрав вибори навіть Кловуну. Був би трохи ближче до землі, підготував би собі заміну ще до виборів.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Та Вас я і не питав, я знаю, що Вам прийнятна альтернатива - то Медведчук. Ну або його м'якіший варіант - Зеленський. Хуйла напряму Ви ще боїтеся кликати, але незабаром, думаю, буде і це.
Ви забули про дві речі.
По-перше, ви знаходитеся на форумі, відтак прореагувати на будь-яке ваше повідомлення також може будь-хто. Хочете персональної відповіді з одночасним уникненням реагування інших юзерів - звертайтеся до адресата у приват. Вмієте користуватися?
І по-друге. Не я, а саме Педро шарився по різних ведмедчуківських сдпу(о), і не я, а саме Педро З ДОБРОЇ ВОЛІ І БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО ЗОВНІШНЬОГО ПРИМУСУ запросив Ведмедчука у куми, а таке роблять, коли хочуть з кимось поріднитися. І це я ще мовчу про Педрині хороводи у зелених парчових лахах МПЪ.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Нікуди він не повинен відходити і не відійде.
Правильно. І нехай згине Україна, а Петро не поступиться - буде й надалі будь-якою ціною дертися у президентське крісло.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Обхезаний зараз Петро, бо як назвати кандидата який просрав вибори навіть Кловуну. Був би трохи ближче до землі, підготував би собі заміну ще до виборів.

ну якщо Петро просрав кловуну, то Юлька пройобала Медведчуку

   
Re: Петру треба відійти у тінь

Для кого це треба?
   
Re: Петру треба відійти у тінь

та підтримати будь-яку патріотичну порядну людину в політиці, але не з нашим щастям... він цього не зробить, бо треба прикрити свій зад
Ну ,да.
Кацапам остался в 2013 году один шаг, чтобы заграбастать Украину в рашку.
И тут Порошенко : вовремя его президенства  украинцы пустую казну наполнили, украинскую церковь возродили, украинскую  мову укрепили, в суды на рашку подали и выиграли , армию возродили,  кричат " геть від москви, ідемо в ЄС і НАТО"
Вот.
Каким кацапам это понравится ?
Не родился еще тот кацап, которому понравится Порошенко.
Вот поэтому кацапы и кричат : кто угодно, пусть патриот, только не Порошенко.
(Кацапами я называю не русских по национальности, а всех россиян, живущих в России- стране - террористе).
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Рік Зеленського -

VoxUkraine: Порошенко в перший рік президентства був кращим реформатором, ніж Зеленський


https://is.gd/e9I9Oo

https://voxukraine.org/uk/z-avtografom-volodimira-zelenskogo-yaki-reformi-pidtrimav-prezident/?fbclid=IwAR1VwkIE7VSRZtLGSvXw9_RtjissMrJgtb5726nhJyDviAt4qxCUsYBss98




   
Re: Петру треба відійти у тінь

Для кого це треба?

Петро патріот? Здогадайтеся тоді самі :)
   
Re: Петру треба відійти у тінь

та підтримати будь-яку патріотичну порядну людину в політиці, але не з нашим щастям... він цього не зробить, бо треба прикрити свій зад
--------------------------------
Кого плять?!!!!
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Кого плять?!!!!

 :) пам'ятаю, вам подобається Гончаренко, але...
   
Re: Петру треба відійти у тінь

та підтримати будь-яку патріотичну порядну людину в політиці

 (tu) те саме стосується і тимохи
   
Re: Петру треба відійти у тінь

(tu) те саме стосується і тимохи

Так
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Петру нельзя в тень. Для него тень = нары. Так он хоть на политические преследования косит а в тени разорят нафиг и на нары.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Петро патріот? Здогадайтеся тоді самі :)

Не здогадуюсь. Поясніть будь ласка?
   
Обхезаний зараз Петро, бо як назвати кандидата який просрав вибори навіть Кловуну. Був би трохи ближче до землі, підготував би собі заміну ще до виборів.

Такий обхезаний, що досі бубочкам ну абсолютно нічого не дає зробити, просто найвпливовіша людина в усій країні. Які тоді всі інші?
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Не здогадуюсь. Поясніть будь ласка?

Це треба Україні - українцям.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Петру нельзя в тень. Для него тень = нары. Так он хоть на политические преследования косит а в тени разорят нафиг и на нары.
Какие " нары "?
Знатный " борец с корупцией "  бывший генпрокурор Чумак  носом землю рыл - и ничего против Порошенко не нашел.
И никто ничего не найдет.
Кацапские сказочки про " мвродера " и " вора" для дурачков не имеют реального подтверждения.
Если бы Порошенко был замечен в воровстве , то кацапы первые бы и кричали с аргументами и фактами.
А фактов - нет.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що без "напористості" президента України Петра Порошенка скасування віз для українців було б неможливим. Про це вона говорила під час щорічного прийому представників дипломатичного корпусу в замку Мезеберг, повідомив у своєму Twitter посол України в Німеччині Андрій Мельник.

"Канцлер Ангела Меркель наголосила, що якби не особиста напористість президента Порошенка, запровадження безвізу було б неможливим",
Більше читайте тут: https://гордон/ukr/news/politics/-merkel-zajavila-shcho-bezviz-dlja-ukrajintsiv-buv-bi-nemozhlivij-bez-naporistosti-poroshenko-197666.html

   
Ви забули про дві речі.
По-перше, ви знаходитеся на форумі, відтак прореагувати на будь-яке ваше повідомлення також може будь-хто. Хочете персональної відповіді з одночасним уникненням реагування інших юзерів - звертайтеся до адресата у приват. Вмієте користуватися?
І по-друге. Не я, а саме Педро шарився по різних ведмедчуківських сдпу(о), і не я, а саме Педро З ДОБРОЇ ВОЛІ І БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО ЗОВНІШНЬОГО ПРИМУСУ запросив Ведмедчука у куми, а таке роблять, коли хочуть з кимось поріднитися. І це я ще мовчу про Педрині хороводи у зелених парчових лахах МПЪ.

А я не заперечував проти Ваших відповідей. Навпаки, мені подобається з Вами спілкуватися, бо на Вашому фоні я легко виглядаю набагато розсудливіше, ніж є насправді. Просто, як і будь-хто на форумі, хто може прореагувати, прореагував на Ваше повідомленя щодо його неінформативності саме для мене, бо про Вашу прихильність до проросійських діячів я знаю і так.
   
Re: Петру треба відійти у тінь

Обхезаний зараз Петро, бо як назвати кандидата який просрав вибори навіть Кловуну. Був би трохи ближче до землі, підготував би собі заміну ще до виборів.

Так то мабуть щось наплутали і то стілець Пороха продають?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія