Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Недавно хтось наводив приклади прогнозів видатних економістів.

 Особливо сподобалося, про майбутню кризу,але вже не перевиробництва ,а пишуть що буде криза пропозиції. А так і є!  Все вже йде к розвалу глобалізації. Розриву зв'язків. Асортимент товарів скорочується на очах. ОТАКЕ...
   
Особливо сподобалося, про майбутню кризу,але вже не перевиробництва ,а пишуть що буде криза пропозиції. А так і є!  Все вже йде к розвалу глобалізації. Розриву зв'язків. Асортимент товарів скорочується на очах. ОТАКЕ...

На аліекспрес є все!
   
На аліекспрес є все!
=============================
Отож бо.... більше практично ніде. Прикинь...ЗОВСІМ!!! Але й Алі не врятує.
   
=============================
Отож бо.... більше практично ніде. Прикинь...ЗОВСІМ!!! Але й Алі не врятує.
Ну, не знаю. Є Амазон, Алі, EBay... Купа інших їдять цим шляхом. Та навіть нашу Розетку взяти
   
Ну, не знаю. Є Амазон, Алі, EBay... Купа інших їдять цим шляхом. Та навіть нашу Розетку взяти
================================
І що там є? Аж смішно! Я не беру групи товарів,які я дуже гарно знаю. Але візьмемо одяг: зрівняй асортимент  від 1970-до 2008  та сьогодні. Та зараз вже нічого нема. Одягу практично нема. Незабаром будуть тільки чорні та сині фуфайки. :D
   
А так і є!  Все вже йде к розвалу глобалізації. Розриву зв'язків. Асортимент товарів скорочується на очах. ОТАКЕ...

Отож бо.... більше практично ніде. Прикинь...ЗОВСІМ!!! Але й Алі не врятує.

Які різноманітні білочки в пана хвілософа  :facepalm:
   
Які різноманітні білочки в пана хвілософа  :facepalm:
===========================
Це гілочка не для таких ЗЕ-довб....обів як ти. Не напрягай мізки- вони від того в тебе усихають. :fuck:
   
І що тепер?
На "теслу" буде черга, як в совку на "жигулі"?
   
Особливо сподобалося, про майбутню кризу,але вже не перевиробництва ,а пишуть що буде криза пропозиції. А так і є!  Все вже йде к розвалу глобалізації. Розриву зв'язків. Асортимент товарів скорочується на очах. ОТАКЕ...


зеленский уйдет этим летом (c) Вольтэр
   
================================
І що там є? Аж смішно! Я не беру групи товарів,які я дуже гарно знаю. Але візьмемо одяг: зрівняй асортимент  від 1970-до 2008  та сьогодні. Та зараз вже нічого нема. Одягу практично нема. Незабаром будуть тільки чорні та сині фуфайки. :D

Чому нема?
Є всі свої
Чи дуй на базар якийсь

Повно одягу і ціни норм і різноманіття
Якщо порівняти те що в нас було в 90 і і зараз
   
Особливо сподобалося, про майбутню кризу,але вже не перевиробництва ,а пишуть що буде криза пропозиції. А так і є!  Все вже йде к розвалу глобалізації. Розриву зв'язків. Асортимент товарів скорочується на очах. ОТАКЕ...

Все будет хорошо :)

То, что происходит это именно следствие развития экономики.
   
Чому нема?
Є всі свої
Чи дуй на базар якийсь

Повно одягу і ціни норм і різноманіття
Якщо порівняти те що в нас було в 90 і і зараз

Базаров скоро не будет.
   
Особливо сподобалося, про майбутню кризу
Кризи не буде, китайці вже домовилися з американцями. :super:
   
от мені цікаво - а от як можна заробити у цю хвилю кризи ? напевно буде забагато можливостей :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія