Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

тут нічого не скажу. Я модерувала у 14-18, та у 22 році.
Може, ти теж чемпіон по доповідях, як і ця трійця, хз. Часи міняються, люди теж

Може, Ви мали на увазі 2023, а не 2022 рік?

У 2022 році доступ до цього ресурсу в мене з"явився лише 27 вересня під ніком протон:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5032058

Я не так довго під ним дописувала, хоча дійсно робила доповіді за наклепи чи булінг.

Але не думаю, що настільки, щоб увійти у топ-три за цілий рік.

У 2023 я дійсно ОДНОГО РАЗУ натиснула дуже багато доповідей (і не приховувала цього), за що мене забанили по новоствореному пункту правил постфактум (якого раніше не було).

Але звідки тоді Йож в курсі про це, адже вона тоді не була ні адміном, ні модератором?

Щодо висунення моєї особи на модератора, поржала. Це щодо інсинуацій, хто за ким насправді бігає  :facepalm1:.

З деяких пір я вважаю цей ресурс антиукраїнським і не те що модерувати, а навіть і літеру тут написати вважаю нижче свого достоїнства.

Бо я себе не на помийці знайшла і тим більше що у мене є свій власний ресурс.

А те, що Упячка Єрмачка практично перетворилась не тільки в антиукраїнське, а в антилюдське болото, свідчить наявність дегенеративного і перманентного булінгу і повна відсутність дій на це модераторів. Не розумію, чому декілька притомних дописувачів engage this filthy scum ;o.

ПС. Щоб два рази не вставати, Хорват якраз і користується повагою інших,  а не драний місогініст-збоченець, який пропагандував фізичне насильство по відношенню до жінок і похвалявся, як пхав свїх 0.99 в кацапських хвойд за півкружки горілки  :bueee:

І у цьому "краще з кацапською п"яною хвойдою,  ніж з Дунею Кулаковою" -  вся квітесенція "патріотизму" переважної більшості учасників цього болота.

Яке, я сподіваюсь, скоро буде прикрите за систематичну антидержавницьку і антиукраїнську пропаганду (одна брехня про "лєндліз нєвигадєн" чого варта :X ).
   
аа... гуляти так гуляти )
у 22 чемпіонами по доповідям були ельгуідер, хома та інанна
у мене все.

а банили мене. 12 місяців із 24 за війну я відсидів.
класний ти була модератор. шоб ти оргазм отримувала там як нас банила нізащо.
курва вузькоока.  :D
   
ладно, розважайтесь.
Бажаю всім чесних і неупереджених виборів. Ну а раптом хоч цього разу щось вийде?..

зі. якщо адмін зможе асіліть весь срач і дочитає до цього місця - то закликаю ще раз подумати про Дредда. Амід колись зробив непоганий вибір, як виявилось, принаймні три роки з 19 по 22й фуп при ньому жив спокійно і без єбанутих банів. Це було добре видно по банлисту до останньої різдвяної амністії.
Та й потім, у 22-му, саме він наводив тут лад найбільш грамотно і виважено, на відміну від нас усіх.
   
Тут кажуть, що Дредд - то Африканський Йож... але це не точно :)
Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.
   
Мені один дєятєль заявив, що зелений кракаділ - символ ФУПу.
Та ви їбанулись з такими мансами наглухо.
я того діяча поставив під глухий вєнєчкін скрипт. бо спілкуватися з подібними - себе не поважати.

Мало хто там що тобі каже. Врахуй що % 20 з тутешніх дописувачів просто хворі або з явними психічними розладами. В декого деменція вже. А дехто можливо прямо з палати і пише. У відкритих відділеннях психіатричних телефон не заберають
   
якшо тобі писав дредд чи ще хтось - я блєт тут до чого? :facepalm1:
єдине спілкування з тобою поза фупівським майданчиком - це моя пошта, її тут кожний собака знає, в профілі теж є.

чи ви на пару з бандерівцем бухаєте? Тоді сорян, я у вашій бормотушній конспірології не беру участі.

пішла нахуй. блядіна.
   
12 місяців із 24 за війну я відсидів.
тебе постійно банив амід.
а всі модери постійно тебе відбивали в модераторській.

Зрештою знайшли спосіб: банити тебе превентивно ввечері і до ранку, коли ти вчергове нажерешся і почнеш нести цілковиту х.й.ю - чисто щоб не потрапив під гарячу єбануту руку Аміда (по якому ви тут зараз так страждаєте колективно).
Але ж ти падло нажирався щодня, і пасти тебе не в усіх було час та натхнення - от і отримував.

Деякий час допомагало, а потім адмін почав виправляти бани з поміткою "не зменшувати!". Ну й от. Тоді я й гримнула дверима і пішла.
Але я розумію, тобі зручно зараз вивергати власну жовч і лайно саме на мене :) окей, мені похуй, а у тебе може завтра буде бодун трохи менше.
   
це ж нове кермаництво і 23й рік, я хз хто там і що там після літа-22. Які до мене питання?

я просто не пам'ятаю коли 4.13 з'явився в правилах  :shuffle:
думав з 22-го
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"Врахуй що % 20 з тутешніх дописувачів просто хворі або з явними психічними розладам"-
по факту % значно більший.
   
ладно, розважайтесь.
Бажаю всім чесних і неупереджених виборів. Ну а раптом хоч цього разу щось вийде?..
зі. якщо адмін зможе асіліть весь срач і дочитає до цього місця - то закликаю ще раз подумати про Дредда. Амід колись зробив непоганий вибір, як виявилось, принаймні три роки з 19 по 22й фуп при ньому жив спокійно і без єбанутих банів. Це було добре видно по банлисту до останньої різдвяної амністії.
Та й потім, у 22-му, саме він наводив тут лад найбільш грамотно і виважено, на відміну від нас усіх.

Згодна.
Найпритомнійший та найменше помітніший модератор.
Я взагалі вирішила спочатку, що то не нікнейм ,а щось типа посада ;)
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Всі мої знайомі, хто мав хоч якусь можливість, повивозили сім'ї, а самі чи в ТРО, чи мобілізувались, чи допомагати на блокпости.

Я приїхав в Київ через тиждень і потім декілька раз мотався туди-сюди.
Київ опустів.
Залишилися, лише ті, хто був не проти бути в окупації і ті, хто не мав можливості.

А тепер розказують, що залишитися ждуном всією родиною то тіпа геройство.  :weep:

Але тема про модерацію.
Я все вже сказав.
Тож піду.
Це повна маячня. Залишалося безліч людей, які допомогли Городу вистояти. Утворювали місцеві групи самооборони, Готували їжу для військових і ТРО, евакуйовували жителів окупованих передмість, селили у себе постраждалих від обстрілів, організовували доставку продуктів немічним. Ніхто вас не винуватить що ви втікали, але казати таке про тих хто залишився це вже нагліше не придумаєш.
   
а в яких це роках було, не гниле ти наше не курво, а? Давай, спробуй пригадати

сліпий бан на роки ? після 2018 ти мене відправила.
під моїм ніком тут писав "біженець" в Бабошево Юра.
Слав підтвердив шо ви мене у спіпий бан влупили. курва ти вузькоока. а в часі війни я рік відсидів нізащо. живи із цим, сучара.

твій синочька сьогодні набухався в сраку, трахнув яукусь москалиху і у тебе буде вузькоокий русскогаварящій онук. живи із цим. дрянь вузькоока.
яка ж ти гнила курва  :bueee:
я за два роки відсидів у бані рік. а ти там модерувала...

 :bueee:

   
сліпий бан на роки ? після 2018 ти мене відправила.
під моїм ніком тут писав "біженець" в Бабошево Юра.
Слав підтвердив шо ви мене у спіпий бан влупили. курва ти вузькоока. а в часі війни я рік відсидів нізащо. живи із цим, сучара.

твій синочька сьогодні набухався в сраку, трахнув яукусь москалиху і у тебе буде вузькоокий русскогаварящій онук. живи із цим. дрянь вузькоока.
яка ж ти гнила курва  :bueee:
я за два роки відсидів у бані рік. а ти там модерувала...

 :bueee:

притомив алкаш чорноротий. Доповідь. Раптом спрацює
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

йой скільки гавніща поплило у хату!....

підтвердилося , що власне було відомо усім - кнопка використовувалася для зведення персональних рахунків і правила форуму не іпли модерів ніколи! :)
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

притомив алкаш чорноротий. Доповідь. Раптом спрацює

ти б сама пішла проспалась...
   
тебе постійно банив амід.
а всі модери постійно тебе відбивали в модераторській.

Зрештою знайшли спосіб: банити тебе превентивно ввечері і до ранку, коли ти вчергове нажерешся і почнеш нести цілковиту х.й.ю - чисто щоб не потрапив під гарячу єбануту руку Аміда (по якому ви тут зараз так страждаєте колективно).
Але ж ти падло нажирався щодня, і пасти тебе не в усіх було час та натхнення - от і отримував.

Деякий час допомагало, а потім адмін почав виправляти бани з поміткою "не зменшувати!". Ну й от. Тоді я й гримнула дверима і пішла.
Але я розумію, тобі зручно зараз вивергати власну жовч і лайно саме на мене :) окей, мені похуй, а у тебе може завтра буде бодун трохи менше.

за що ти мене відправила у сліпий бан до війни ?
п.с. я Аміду розібю його харю коли побачу.
я все сказав.
я відсидів рік з двох війни.
за що ?
цілуйте штабних і болуканів у сраку. ідіоти.
   
йой скільки гавніща поплило у хату!....

підтвердилося , що власне було відомо усім - кнопка використовувалася для зведення персональних рахунків і правила форуму не іпли модерів ніколи! :)

ага... пишуть образи на людей. банять. і потім ще пишуть образи.
фуп такий фуп  :bueee:
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

йой скільки гавніща поплило у хату!....

підтвердилося , що власне було відомо усім - кнопка використовувалася для зведення персональних рахунків і правила форуму не іпли модерів ніколи! :)
Мда, форум без модерації став значно цікавішим.
   
за що ти мене відправила у сліпий бан до війни ?

йди за кораблем, олкашня
мене тут не було з 18 по 22й :lol: . А в тебе досі світ клином зійшовся на мені
   
зав'язуйте з тими виборами
це шлях в глибоку дупу
на фДД довибирались вже у свій час
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

йди за кораблем, олкашня
мене тут не було з 18 по 22й. Дойобуйся до інших, тупе бухе болєзноє покусане афройожиком.

а зараз нашуя повернулась?
думала що тебе запропонують?
 гииииииии.......
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.

Вірю. Але судячи з того як наполегливо Йожа рекомендує, то вона теж знає хто це, навіть допускаю, що в приятельських відносинах з ним/нею.
   
притомив алкаш чорноротий. Доповідь. Раптом спрацює

я знав що ти кінчена тварь. вузькоока русскогарарящяя і московскопатріархат опоклонна. я не помилився. живи із цим (с)
 :bueee:

п.с. пяний протверезіє - а курва кривонога Йожа заЛишиться вузькоокою кривоногою курвою (с) і буде бавити онуків русскогаварящіх бо синочька по пяні внука Йожі народив.  :laugh:  :-)o

йожа - ти нахуй нікому не треба у цій гілці. тут модера обирають. і, хвала Богу, це нарешті за 10 років, будеш не ти, вузькоока потварь.

Останнє редагування: 28 грудня 2023 00:00:34 від Бандер1вець
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"Я приїхав в Київ через тиждень і потім декілька раз мотався туди-сюди"-
оце  ключова фраза! Що ти можеш знати ,як і що тут було? Що найважче  -в перші 3 дні, коли паніка на залізничному вокзалі, коли мужичва відштовхувала дітей та жінок від евакуаційних поїздів,коли із сльозами на очах залишали на пероні собак та котів,а ті ще добу скавчали довкола.Коли на другий день у продуктових магазинах поблизу Києва не було навіть сухарів, а хліб з коліс за хвилини люди по пів буханця(щоб усім вистачило) розбирали.Що керівники багатьох держструктур тупо втекли (як і ти) на Західну Україну, і потім по скайпу з львівських готелів "керували" евакуацією,за що потім отримали ордени,а прості машиністи та провідники -устну подяку. Всі, хто тоді залишився у Києві підтвердять , що найважче було саме в перший тиждень(саме у перші 3 дні). Тебе тут не було і не маєш ніякого морального права навішувати будь які ярлики на тих, хто не втік у той час.
Якщо послухати пана Serg то Город утримали ті хто чекав русню і ті кому не було куди їхати…
   
йди за кораблем, олкашня
мене тут не було з 18 по 22й :lol: . А в тебе досі світ клином зійшовся на мені

сука вузькоока. московскій партіархат.  :-)o
   
Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.

Щось здається, що хтось з редакції. Може, й Альона.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"Я приїхав в Київ через тиждень і потім декілька раз мотався туди-сюди"-
оце  ключова фраза! Що ти можеш знати ,як і що тут було? Що найважче  -в перші 3 дні, коли паніка на залізничному вокзалі, коли мужичва відштовхувала дітей та жінок від евакуаційних поїздів,коли із сльозами на очах залишали на пероні собак та котів,а ті ще добу скавчали довкола.Коли на другий день у продуктових магазинах поблизу Києва не було навіть сухарів, а хліб з коліс за хвилини люди по пів буханця(щоб усім вистачило) розбирали.Що керівники багатьох держструктур тупо втекли (як і ти) на Західну Україну, і потім по скайпу з львівських готелів "керували" евакуацією,за що потім отримали ордени,а прості машиністи та провідники -устну подяку. Всі, хто тоді залишився у Києві підтвердять , що найважче було саме в перший тиждень(саме у перші 3 дні). Тебе тут не було і не маєш ніякого морального права навішувати будь які ярлики на тих, хто не втік у той час.

то в тебе, придурка просто не вишло здриснути, бо не було на чому?
А в поїзд не пробився?
ясно-понятно. не заробив на транспортний засіб, щоб врятувати сім'ю від вірогідної смерті в разі вуличних боїв в Києві.

Слухай сюди, ватан. Я - волонтер Майдану, волонтер АТО і доброволець - учасник бойових дій з 14-го по 19-й рік. І тут багато людей це добре знає. А ще майстер по снайперській зброї для наших бійців. Широко відомий в вузьких колах, так би мовити. І в разі попадання в лапи кацапському ФСБ, навряд чи відкараскався би просто підвалом. Катували б і грохнули в кінці. А всі списки нелояльних, небезпечних для них людей і власників зброї вони вже мали. Про що заздалегідь кричали навіть західні змі, і що вони пізніше чітко показали, кидаючи на підвал і розстрілюючи атошників і активістів по загарбаних селах і містах. Зрадники і ждуни постарались.
І воювати я б піти не зміг. Через перенесену за півтора роки до того серйозну хворобу, через яку мене і зняли тоді взагалі з обліку.

Так шо свій тупий просер, що ти виявився лузером і навіть сім'ю не зміг убеспечити, за геройство і патріотизм видавати не варто. Бо причини не в патріотизмі, а в імпотенціїї.

А ти чого не воюєш, патріот?
Чи таки воюєш?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Щось здається, що хтось з редакції. Може, й Альона.
:D
   
Ого яка тут "сантабарбара" почалася...
   
Nativi
   
тебе постійно банив амід.
а всі модери постійно тебе відбивали в модераторській.

Зрештою знайшли спосіб: банити тебе превентивно ввечері і до ранку, коли ти вчергове нажерешся і почнеш нести цілковиту х.й.ю - чисто щоб не потрапив під гарячу єбануту руку Аміда (по якому ви тут зараз так страждаєте колективно).
Але ж ти падло нажирався щодня, і пасти тебе не в усіх було час та натхнення - от і отримував.

Деякий час допомагало, а потім адмін почав виправляти бани з поміткою "не зменшувати!". Ну й от. Тоді я й гримнула дверима і пішла.
Але я розумію, тобі зручно зараз вивергати власну жовч і лайно саме на мене :) окей, мені похуй, а у тебе може завтра буде бодун трохи менше.

яка ж ти гнила скотина.  :bueee:
   
п.с. я Аміду розібю його харю коли побачу.
я все сказав.

бгг))) в тебе яєць нема. Засциш, як і завжди
Твого гонору вистачає лише ляпати брудним язиком на жінок та їх дітей - і те по п"яні, коли залив очі аж по маківку, а мізки остаточно сказали "ми пас".

гуляй, олкашня, цьом.
   
Так вийшло, що я єдиний крім Аміда, хто знає, хто Дредд. Та позаяк я давав слово нерозголошення, то можу тільки сказати — не Йож, не Амід і не я і так, це людина, яка підходить більш ніж.

я за Дреда.
якщо це не вузькоока московський патріархат.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Agni, не звертайте  уваги на них, тут багато таких, кому з дитинства  втовкмачували в голову тезу, що за Збручем  лише москалі живуть (ватники та сєпари у сучасному варіанті).
   
бгг))) в тебе яєць нема. Засциш, як і завжди
Твого гонору вистачає лише ляпати брудним язиком на жінок та їх дітей - і те по п"яні, коли залив очі аж по маківку, а мізки остаточно сказали "ми пас".

гуляй, олкашня, цьом.

 :D
яких жінок яких дітей ? я тобі написав про тебе і твого синочьку.
вузькоока. не бикуй.
   
"Я приїхав в Київ через тиждень і потім декілька раз мотався туди-сюди"-
оце  ключова фраза! Що ти можеш знати ,як і що тут було? Що найважче  -в перші 3 дні, коли паніка на залізничному вокзалі, коли мужичва відштовхувала дітей та жінок від евакуаційних поїздів,коли із сльозами на очах залишали на пероні собак та котів,а ті ще добу скавчали довкола.Коли на другий день у продуктових магазинах поблизу Києва не було навіть сухарів, а хліб з коліс за хвилини люди по пів буханця(щоб усім вистачило) розбирали.Що керівники багатьох держструктур тупо втекли (як і ти) на Західну Україну, і потім по скайпу з львівських готелів "керували" евакуацією,за що потім отримали ордени,а прості машиністи та провідники -устну подяку. Всі, хто тоді залишився у Києві підтвердять , що найважче було саме в перший тиждень(саме у перші 3 дні). Тебе тут не було і не маєш ніякого морального права навішувати будь які ярлики на тих, хто не втік у той час.
це ти про що і кому?у мене дитина у понеділок, чи ще в неділю того тижня - першого тижня війни, поїхала в Київ на роботу - якраз перед тим пройшов конкурс і вже мав приступити до роботи. Проробив перші три дні - якраз тільки почав стажировку, і тут війна. Їх всіх розпустили по домівках. Сидів без грошей, без нічого на квартирі. Я гроші йому висилала, але ж як їх і де зняти у тому кіпішу? Я ЩИРО ВДЯЧНА фупчекам натіві і Фантамазу, що вони за 2 години організували моїй дитині змінний одяг, бо поперся ж у Київ у червоній куртці пуховику. А на блокпостах - це найперша мішень. І я за такий короткий проміжок часу аж ніяк не могла організувати йому змінку.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

то в тебе, придурка просто не вишло здриснути, бо не було на чому?
А в поїзд не пробився?
ясно-понятно. не заробив на транспортний засіб, щоб врятувати сім'ю від вірогідної смерті в разі вуличних боїв в Києві.

Слухай сюди, ватан. Я - волонтер Майдану, волонтер АТО і доброволець - учасник бойових дій з 14-го по 19-й рік. І тут багато людей це добре знає. А ще майстер по снайперській зброї для наших бійців. Широко відомий в вузьких колах, так би мовити. І в разі попадання в лапи кацапському ФСБ, навряд чи відкараскався би просто підвалом. Катували б і грохнули в кінці. А всі списки нелояльних, небезпечних для них людей і власників зброї вони вже мали. Про що заздалегідь кричали навіть західні змі, і що вони пізніше чітко показали, кидаючи на підвал і розстрілюючи атошників і активістів по загарбаних селах і містах. Зрадники і ждуни постарались.
І воювати я б піти не зміг. Через перенесену за півтора роки до того серйозну хворобу, через яку мене і зняли тоді взагалі з обліку.

Так шо свій тупий просер, що ти виявився лузером і навіть сім'ю не зміг убеспечити, за геройство і патріотизм видавати не варто. Бо причини не в патріотизмі, а в імпотенціїї.

А ти чого не воюєш, патріот?
Чи таки воюєш?
Точно. Всі півтора мільйона киян що залишалися в Києві і завдяки кому Київ вистояв: зрадники, колаборанти і ніщеброди… Пане корону поправте. Добре що виїхали. Від таких переляканих користі було б небагато.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Це повна маячня. Залишалося безліч людей, які допомогли Городу вистояти. Утворювали місцеві групи самооборони, Готували їжу для військових і ТРО, евакуйовували жителів окупованих передмість, селили у себе постраждалих від обстрілів, організовували доставку продуктів немічним. Ніхто вас не винуватить що ви втікали, але казати таке про тих хто залишився це вже нагліше не придумаєш.

та ти шо! правда? Ато я тут не був вже в перших числах березня. В моєму під'їзді залишилось відсотків 10 мешканців. Всі хто міг з'їхали. І повернувся я саме робити свою роботу на ЗСУ.
Вас всіх навпаки просили залишити місто. щоб не створювати перешкод для ЗСУ.
   
я за Дреда.
якщо це не вузькоока московський патріархат.

При умові, що Дредд учасник форуму.
Як написано в старттопіку.
Але схоже Дредд таки учасник форуму :)
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Точно. Всі півтора мільйона киян що залишалися в Києві і завдяки кому Київ вистояв: зрадники, колаборанти і ніщеброди… Пане корону поправте. Добре що виїхали. Від таких переляканих користі було б небагато.

Коли ти встигла порахувати?
Київ вистояв завдяки ЗСУ і боям передмістях.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія