Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія-Італія-Хорватія

Далі буде...
   
дешевих авіаквитків до Братислави
навіщо, якщо візеер відкриває прямий рейс до відня вже восені. квитки вже в продажу.
   
Щоб відвідати Відень
це просто прогулятися по Відню, а якщо музеї, опера, поїсти, попити каву... то вже буде не 130 :)
   
навіщо, якщо візеер відкриває прямий рейс до відня вже восені. квитки вже в продажу.
Дякую, не бачив.
Тільки мау було. Але там дешево тільки на наступне літо.

У  Відні є дешеве житло ? Харчування?
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія

Дякую, не бачив.
Тільки мау було. Але там дешево тільки на наступне літо.

У  Відні є дешеве житло ? Харчування?
Ми власне тому і вибрали як базу для відвідування Відня - Чехію, бо в Чехії дешеве житло і харчування. У Відні все дорого.
   
Мені чомусь Відень не заходить((
Правда я там буваю галопом по Европах, але все одно—— замалий якийсь.
Париж, Берлін,Пітер( хоч і не політкоректно), навіть Будапешт—— набагато якось більше вражають.
пс. А всі ці трамвайчики і питна вода—— не викликають захоплення як у Ключника—— напевно тому що кожний день таким користуюсь—— приідається все це.
Я повз того ж Кьольнського собору хожу і очей не піднімаю—— а туристи рота роззявляють—— це все питання нових вражень—— щось нове, а щось вже ні.
ппс.А взагалі нормальний формат подорожей—— ми теж так подорожуємо час від часу, але автобусами ( не ваш варіант з дитиною малою) та через букінг.
Та й літаки в Европі все дешевше та дешевше——
Якось літали з жінкою удвох туди—назад з пересадкою в Мілані( ще й Мілан захопили на пару годинок)—— Кьольн—Бухарест——70 евро на двох.
А замовив зараз квитки Кьольн—Софія—— 35 з людини—— шара.
Ну і "поіздки вихідного дня" з Кьольну до майже всіх европейських столиць—— від 20 евро.( тобто за 20 можна вже в Амстердам, Брюге)

Останнє редагування: 11 серпня 2018 19:38:38 від sergey1974007
   
Мені чомусь Відень не заходить((
Правда я там буваю галопом по Европах, але все одно—— замалий якийсь.
Париж, Берлін,Пітер( хоч і не політкоректно), навіть Будапешт—— набагато якось більше вражають.
пс. А всі ці трамвайчики і питна вода—— не викликають захоплення як у Ключника—— напевно тому що кожний день таким користуюсь—— приідається все це.
Я повз того ж Кьольнського собору хожу і очей не піднімаю—— а туристи рота роззявляють—— це все питання нових вражень—— щось нове, а щось вже ні.
ппс.А взагалі нормальний формат подорожей—— ми теж так подорожуємо час від часу, але автобусами ( не ваш варіант з дитиною малою) та через букінг.
Та й літаки в Европі все дешевше та дешевше——
Якось літали з жінкою удвох туди—назад з пересадкою в Мілані( ще й Мілан захопили на пару годинок)—— Кьольн—Бухарест——70 евро на двох.
А замовив зараз квитки Кьольн—Софія—— 35 з людини—— шара.
Ну і "поіздки вихідного дня" з Кьольну до майже всіх европейських столиць—— від 20 евро.( тобто за 20 можна вже в Амстердам, Брюге)
Рагуль?
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія

У  Відні є дешеве житло ? Харчування?

Відень дорогий. Жодного разу не вдавалося знайти порядного апартамента в пристойному місці менше аніж за 40 євро (на чотирьох). А одного разу платив за готель аж цілих 60 євро: це був номер з видом на ріку, з безкоштовною стоянкою, з сніданком, просто біля атракціонів Пратера, і теж на чотирьох. Парковки дешевшої аніж 5 євро на день ще не стрічав. І справжнього віденського шніцеля дешевше як 7 євро за порцію ніколи там не їв. І т.д.
   
Ну і "поіздки вихідного дня" з Кьольну до майже всіх европейських столиць—— від 20 евро.( тобто за 20 можна вже в Амстердам, Брюге)

автобусом?
   
автобусом?
Так.
А можна й самому знайти якийсь фліксбус та й чухнути туди—назад.
   
Чим краще подорожувати автомобілем, це тим, що можеш сам собі вибрати маршрут, куди хочеш поїхати.

Наступна наша зупинка була в австрійських Альпах.
Готель 45 євро, номер на 4 особи.

   
ріспект і уважуха  (tu)
подорожувати з дітьми та ще й в таку спеку - це не легко

я як згадаю як ми зі своїми от так подорожували по європам - то ну його в баню  :D

у Відні є ще деякі речі котрі варто подивитися - але то вже після відвідин головних місць типу Хоффбургу - він у вас на фото є , і з тими музеями
Музіумквартірен - місце специфічне, ми його з дітьми пробуємо обходити а то там такі виставки бувають що потім задовбешся відбріхуватися перед дітьми  :lol:
   
ріспект і уважуха  (tu)
подорожувати з дітьми та ще й в таку спеку - це не легко

я як згадаю як ми зі своїми от так подорожували по європам - то ну його в баню  :D

у Відні є ще деякі речі котрі варто подивитися - але то вже після відвідин головних місць типу Хоффбургу - він у вас на фото є , і з тими музеями
Музіумквартірен - місце специфічне, ми його з дітьми пробуємо обходити а то там такі виставки бувають що потім задовбешся відбріхуватися перед дітьми  :lol:
Нас в машині рятував кондиціонер.
   
Австрійські Альпи

Як вийшли в Альпах з машини, відразу прохолода і свіже повітря з запахом лісу і гір.  (tu)

Господарі готелю привітали нас дармовим холодним австрійським пивом.

Це був повний релакс...


   
Красиво!
   
От на Альпах можна зупинитись детальніше. Я вважаю що кращого за Альпи в Європі немає нічого))
   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія-Австрія

Мені чомусь Відень не заходить((
Правда я там буваю галопом по Европах, але все одно—— замалий якийсь.
Париж, Берлін,Пітер( хоч і не політкоректно), навіть Будапешт—— набагато якось більше вражають.
пс. А всі ці трамвайчики і питна вода—— не викликають захоплення як у Ключника—— напевно тому що кожний день таким користуюсь—— приідається все це.
Я повз того ж Кьольнського собору хожу і очей не піднімаю—— а туристи рота роззявляють—— це все питання нових вражень—— щось нове, а щось вже ні.
ппс.А взагалі нормальний формат подорожей—— ми теж так подорожуємо час від часу, але автобусами ( не ваш варіант з дитиною малою) та через букінг.
Та й літаки в Европі все дешевше та дешевше——
Якось літали з жінкою удвох туди—назад з пересадкою в Мілані( ще й Мілан захопили на пару годинок)—— Кьольн—Бухарест——70 евро на двох.
А замовив зараз квитки Кьольн—Софія—— 35 з людини—— шара.
Ну і "поіздки вихідного дня" з Кьольну до майже всіх европейських столиць—— від 20 евро.( тобто за 20 можна вже в Амстердам, Брюге)

Давно хочу спросить: ну чего его не писать просто "Кельн", как в украинской Википедии?
Тем более, что это ж ближе к немецкому звучанию, разве нет?
Так интересно читать всегда все, что вы пишите. )))
Но на этом слове спотыкаешься всегда, капец. )))

Останнє редагування: 11 серпня 2018 21:50:59 від kasia
   
Розпакували сумки і відразу пішли в ліс, в прохолоду...  :D

Після спеки у Відні і Чехії, контраст неймовірний!

   
От на Альпах можна зупинитись детальніше. Я вважаю що кращого за Альпи в Європі немає нічого))
Рекомендую цей готель.
Це готель і відразу бар на місці.
Їжа дуже дешева, як на Австрію, і дуже смачна.

http://www.booking.com/Share-c3ZGcX
   
Ось такий вигляд був зі столиків з бару

   
Таблички нас попереджували, що далі прохід заборонено, бо може вкусити вовк.  :D
Але українці нічого і нікого не бояться, тому ми пішли далі.

   
Re: Бюджетна подорож по Європі (фотозвіт) Чехія

апартаменты в общем то предпочтительнее и в большинстве случаев их можно  найти в цену гостиницы или дешевле.
Возможно, но как их искать/вьібирать? Особенно заранее, до поездки.
   
Дороги в горах - ідеальні. Ні одної ямки, ні одного горба. І це в горах.

   
Ось так виглядав наш готель.
Вверху з балконом - це номера.
Внизу по лівій стороні - це бар.

   
Прогулявшися трохи, ми зголодніли і пішли в бар щось з'їсти.

Замовили дві Тірольські зупки (ціна 3,60 євро за шт).
Це австрійська котлета в зупі.
Супер! Ням, ням.
Я ще такого не їв.

І один шніцель (10 євро).


   
Я правильно зрозумів, що ви маючи купу кредитіві рахуючи кожну копійку  , не обмежуєте себе у відпочинку по Європі ?
   
Потім взяли пиво, що купили в Чехії, і пішли знову гуляти.

   
Давно хочу спросить: ну чего его не писать просто "Кельн", как в украинской Википедии?
Тем более, что это ж ближе к немецкому звучанию, разве нет?
Так интересно читать всегда все, что вы пишите. )))
Но на этом слове спотыкаешься всегда, капец. )))

Спасибо на добром слове))
Здесь это редкость))
Кьольн—— потму что именно так ближе к немецкому звучанию—— там этот умлаут так странно читается.
   
Я правильно зрозумів, що ви маючи купу кредитів , не обмежуєте себе у відпочинку по Європі ?
Правильно.
Кредити в Польщі дають на таких вигідних умовах (2,90% річних), що людина, чесно працюючи, платячи всі податки, утримуючи на одну зарплату сім'ю з трьох осіб, двох псів і рибок, може дозволити собі кожного року на відпустку по Європі.

Власне і про це тема, як дешево, бюджетно, можна подорожувати по Європі.
Я в кінці підіб'ю всі гроші, скільки ми потратились на відпустку.
Ви будете шоковані, як мало.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія