Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський відкормив Медведчука

Re: Зеленський відкормив Медведчука

Шо я вам дурні зелепні скажу між коломою и мертведчуком напередодн вибров президента була укладена угода тобто колимага думав що через медведька він укладає угоду з самим хуйлом: Україна виконує минські забуває про крим, хуйло виводить з донбасу війська, повертвється сполучення між державами, торгівля в повному обсязі, концерти попси та квнщиків і т.д. але  після перемоги кварталівського дурника шото пішло не так: хуйло сказав через козака що він знать нє знаєт хто такий медведчук і він особисто новій українській владі нічого не обіцяв. Беня трохи образився чисто по маланські і почав кошмарити медведчука наївно сподіваючись цім дошкулити хуйлу, але останьому пофіг і тепер гробане шапіто на банковій не знає що с цім далі робити
Це тобі сам Хуйло дав завдання це розповісти?
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

Виблядок пригожинський, що ти перестрибнув з форбса про його мілярдні статки на кінець 2019, за який ви тут всією рошенівсько-пригоженськой зграєю волали, на декларації за 2020 рік де в нього збільшилось налу згідно декларації.
Це приклад як маніпулють і перестрибують покидьки, коли починають жерти свої фекалії.

Ні це стаття на сайті pravda.com.ua

Статки Медведчука за рік збільшились вдвічі – "Схеми"

https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/31/7288538/
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

Ні це стаття на сайті pravda.com.ua

Статки Медведчука за рік збільшились вдвічі – "Схеми"

https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/31/7288538/
Плять, це самий йопнутий бот в пригожинскій зграї. Ти імбицил, хоч прочитав, що я тобі написав, чи тобі похую, так в методичні написано.
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

Плять, ... йопнутий бот, пригожинскій зграї, імбицил,

хоч прочитав, що я тобі написав,

ви про матюки і образи? Ну це на вашій кармі буде.
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

Сьогодні не повній місяць випадково?
Чи це вірус такий?
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

Чи це вірус такий?

Це tartosetto на службі. Підняв тему 2 річної давнини. Навіщо? Спитайте в нього.
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

Виблядок пригожинський, що ти перестрибнув з форбса про його мілярдні статки на кінець 2019, за який ви тут всією рошенівсько-пригоженськой зграєю волали, на декларації за 2020 рік де в нього збільшилось налу згідно декларації.
Це приклад як маніпулють і перестрибують покидьки, коли починають жерти свої фекалії.

чому ти підняв цю тему?

є підозра на штабну роботу
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

для чого була піднятнята тема за 21 оіе для чого ця провокація ?
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

для чого була піднятнята тема за 21 оіе для чого ця провокація ?

Тема моя але це в 2021 році була створена.

Навіщо її підняв користувач tartosetto, cьогодні в 21:05  - незрозуміло. Може вигорів на роботі.

Виблядок пригожинський, що ти перестрибнув з форбса про його мілярдні статки на кінець 2019, за який ви тут всією рошенівсько-пригоженськой зграєю волали, на декларації за 2020 рік де в нього збільшилось налу згідно декларації.
Це приклад як маніпулють і перестрибують покидьки, коли починають жерти свої фекалії.
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

чому ти підняв цю тему?

є підозра на штабну роботу
Отой пригожинський бот Сергій її підняв в іншій темі, а я випадково тут відповів.
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

я випадково тут відповів.

випадковостей не буває. Навіщо апнув тему, для срачу?
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

випадковостей не буває. Навіщо апнув тему, для срачу?

ну собственно то шо он лоханулся не отменяет того факта шо ты ведешь себя как говно.
сам начал свинячий срач и визжишь шо это не ты, тыж сам сослался на эту ведку а когда тебя тыкнули мордой в твое же дерьмо ты начал ныть а может и стучать.
   
Re: Зеленський відкормив Медведчука

ну собственно то шо он лоханулся не отменяет того факта шо ты ведешь себя как говно.

по стилю спілкування бачу, що це резервний нік tartosetto.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія