Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

малоросам из группы "мызамир" B-)

малоросам из группы "мызамир"  B-)

   
шо, сучата, нравится ездить к оккупантам в Крым?
ну так есть шанс поучаствовать в заплыве с гирей. без рук и головы  B-)
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Ни хрена себе кацапы отдыхают.Тагил он такой...
   
Ни хрена себе кацапы отдыхают.Тагил он такой...



нет. это кацапские выбл@дки так НАС убивают.
ну шо, кто там еще телемост с этими ублюдками хочет? а?
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Похоже рэкет из 90-х Крысчане попали в машину времени.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

ТС єбанутий
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

То что описывал Десантник никуда не ушло.
А прихильники певної політсили мир собирается подписывать с орками и убийцами-истязателями.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

ТС єбанутий

А що не так?
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

ТС єбанутий

Дай вгадаю.. "розжигає" ??? Як Клімкін
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

А що не так?


при чому тут політика?
Мало в Маріуполі у ТС під боком трупів море викидає?

і якщо буде продовжуватись війна, трупів буде більше чи менше?
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

при чому тут політика?
Мало в Маріуполі у ТС під боком трупів море викидає?

і якщо буде продовжуватись війна, трупів буде більше чи менше?

читай далі. Вбитий - кримський татарин
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Дай вгадаю.. "розжигає" ??? Як Клімкін


пробує, але в результаті тільки меле якусь херню дурним язиком
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

ТС и тут умудрился обосраться,что для пидработа неудивительно
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

пробує, але в результаті тільки меле якусь херню дурним язиком
Интересно,че ты так возбудился?
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Интересно,че ты так возбудился?


ти помилився адресою
спитай у ТС нафіга він читає кацапську кримінальну хроніку і чому від неї так збуджується
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Зeбіли олдбой і дімец кинулися грудьми на захист кацапських окупантів в Криму.
Отримали наказ від керівництва  захищати своїх?
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

ти помилився адресою
спитай у ТС нафіга він читає кацапську кримінальну хроніку і чому від неї так збуджується

тебе то какое дело, или вам с бутылкиным неймется, не нравится не заходи
тем более крым это украина
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

ти помилився адресою
спитай у ТС нафіга він читає кацапську кримінальну хроніку і чому від неї так збуджується
Кстати,новость не другорядная и заслуживает внимания
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

тебе то какое дело, или вам с бутылкиным неймется, не нравится не заходи
тем более крым это украина

Він не може, бо він на службі, що майор  ФСБ (чи хто там у них старший на зміні) наказав, то і робить.
   
ТС єбанутий

нахYй иди. на счет РАЗ.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Він не може, бо він на службі, що майор  ФСБ (чи хто там у них старший на зміні) наказав, то і робить.


якби я був на службі ФСБ, я би косив під патріотичного дебіла, як ти або проходямимо, щоб дискредитувати Україну
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

якби я був на службі ФСБ, я би косив під патріотичного дебіла, як ти або проходямимо, щоб дискредитувати Україну

Ти переключився із юлька на зeбіла в один момент, наче тумблером.
Це і є найбільшим доказом, що ти бот на зарплаті.

А те, що ти дискредитуєш Україну, то це і так видно, ти цим займався весь час.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

от дурбецало  :lol:

73% українців проголосували проти Порошенка, запиши всіх у агенти кремля
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

якби я був на службі ФСБ, я би косив під патріотичного дебіла, як ти або проходямимо, щоб дискредитувати Україну
Ничего не понял:убили в Крыму крымского татарина а дискредитуется этим убийством Украина?Под Болукана косишь?
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

от дурбецало  :lol:

73% українців проголосували проти Порошенка, запиши всіх у агенти кремля

згоден. а ще багато хто казав, що ми не за зе, а проти пороха. І якщо б не порох, то за зе б не голосували. І взагалі будемо на наступних виборах голосувати за когось іншого

А зараз обкладають х..ями всіх хто проти зе та записують у порохоботи. та збираються голосувати за СН
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

от дурбецало  :lol:

73% українців проголосували проти Порошенка, запиши всіх у агенти кремля

Не правда, в Україні не можна голосувати "проти", можна лише "за".

Тому 73% відсотки проголосували ЗА Зеленського незалежно від мотивації, і повинні відповідати за свій вибір.

Але мова не про виборців Зе!, мова про тебе особисто, бо ти платний фсбшний бот, яаий раніше видава себе за юлька, а потім за наказом в один момент став зeбілом, але завжди працював проти України.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Не правда, в Україні не можна голосувати "проти", можна лише "за".

Тому 73% відсотки проголосували ЗА Зеленського незалежно від мотивації, і повинні відповідати за свій вибір.

Але мова не про виборців Зе!, мова про тебе особисто, бо ти платний фсбшний бот, яаий раніше видава себе за юлька, а потім за наказом в один момент став зeбілом, але завжди працював проти України.


оскільки ти тупий ковбасник, який став порохоботом по рішенню Фірташа і Льовочкіна, то мені глибоко насрати на твою онолітєгу  :weep:
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Ничего не понял:убили в Крыму крымского татарина а дискредитуется этим убийством Украина?Под Болукана косишь?


ну нє понял і нє понял, доводиш, що можна бути і тупішим від Болукана  :(
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Хотели рашку - получили...
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)
Did

от дурбецало  :lol:

73% українців проголосували проти Порошенка, запиши всіх у агенти кремля
Мабуть ви теж входите до тих 73%. Якась дивна то спільнота, чим вона об,еднана не розумію. Бо подзвонила мені сьогодні стара знайома і почала розказувати який коломойский світоч і святий чоловік, і те що він старий друг хуйло, і що той його панічно боїться, і тому віддасть скоро все і Крим, і Донбас, і що зеленський його позашлюбний син, що комуналку скоро знизять удвічі, а зарплати і пенсії всім збільшать так, що наступить рай на землі. Щось перебити і заперечити було неможливо, бо то був щільний потік без шпаринки і перерви. Едине, що спромігся, то спитати, як здоров,я, відповідь вразила наповал - причому тут здоров,я кричала вона. А раніше ж, була адекватна, що сталося? Що об,єднує молодих людей і таких повністю відживших і втративших розум? Не розумію. 
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Мабуть ви теж входите до тих 73%. Якась дивна то спільнота, чим вона об,еднана не розумію. Бо подзвонила мені сьогодні стара знайома і почала розказувати який коломойский світоч і святий чоловік, і те що він старий друг хуйло, і що той його панічно боїться, і тому віддасть скоро все і Крим, і Донбас, і що зеленський його позашлюбний син, що комуналку скоро знизять удвічі, а зарплати і пенсії всім збільшать так, що наступить рай на землі. Щось перебити і заперечити було неможливо, бо то був щільний потік без шпаринки і перерви. Едине, що спромігся, то спитати, як здоров,я, відповідь вразила наповал - причому тут здоров,я кричала вона. А раніше ж, була адекватна, що сталося? Що об,єднує молодих людей і таких повністю відживших і втративших розум? Не розумію.


звичайно входжу
не в 30% першого туру, але в 73% другого

думаю, головне спільне це розчарування результатами двох Майданів і 15 років спекуляцій на мовно-векторних питаннях для прикриття корупції в державі

а маразматиків із числа 25% точно не менше, навіть тут на форумі їх вистачає
   
шо, сучата, нравится ездить к оккупантам в Крым?
ну так есть шанс поучаствовать в заплыве с гирей. без рук и головы  B-)

Как будто до 2014 года в Крыму никого не топили.
   
То что описывал Десантник никуда не ушло.
А Зе мир собирается подписывать с орками и убийцами-истязателями.

Дайте , пожалуйста, ссылку на Десантника.
п.с. Я какое-то время отсутствовал и что-то пропустил. ((
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

оскільки ти тупий ковбасник, який став порохоботом по рішенню Фірташа і Льовочкіна, то мені глибоко насрати на твою онолітєгу  :weep:

Я ж кажу, що ти фсбшний бот. І ти старанно доводиш це.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Дайте , пожалуйста, ссылку на Десантника.
п.с. Я какое-то время отсутствовал и что-то пропустил. ((

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1048956.0
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

після того, як виявилось, що ніякий він не десантник а нік то просто "образ такой" старий русскомірний риг і прихильник Януковича зник, а через певний час ФУПу явився уже інший Дєсантнік - патріот і героїчний учасник АТО
буває
не перший раз
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)
Did

звичайно входжу
не в 30% першого туру, але в 73% другого

думаю, головне спільне це розчарування результатами двох Майданів і 15 років спекуляцій на мовно-векторних питаннях для прикриття корупції в державі

а маразматиків із числа 25% точно не менше, навіть тут на форумі їх вистачає
То є Ваша позиція, вона зрозуміла. Але не думаю, що Ви настільки наївні, що вірите в можливість перемогти корупцію з таким керманичем, як коломойский. А от втратити державу це можливо. Я вихожу з того, що в житті постійно доводиться вибирати, між поганим і дуже поганим. Це відчуття люди мають мати на рівні інстинкту самозбереження. Тобто те, що робить зараз коломойский, є дуже небезпечно, і я навіть не знаю, як цьому можна протистояти.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

То є Ваша позиція, вона зрозуміла. Але не думаю, що Ви настільки наївні, що вірите в можливість перемогти корупцію з таким керманичем, як коломойский. А от втратити державу це можливо. Я вихожу з того, що в житті постійно доводиться вибирати, між поганим і дуже поганим. Це відчуття люди мають мати на рівні інстинкту самозбереження. Тобто те, що робить зараз коломойский, є дуже небезпечно, і я навіть не знаю, як цьому можна протистояти.


а про керманича Коломойського то ваша вигадка для психологічного захисту свого вибору
керманич Зеленський, із своїми перевагами і недоліками
Той факт, що Коломойський допомагав Зеленському перемогти, дає йому певні переваги, але не більше.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)
Did

а про керманича Коломойського то ваша вигадка для психологічного захисту свого вибору
керманич Зеленський, із своїми перевагами і недоліками
Той факт, що Коломойський допомагав Зеленському перемогти, дає йому певні переваги, але не більше.
Я вже не в тому віці і статусі, щоби помилятися і віправдовуватися.
   
Re: малоросам из группы "мызамир"  B-)

Ух ты, йопт
Всего-то ничего прошло, а все 73  оказывается просто против Порошенко. А Зе думает, что за него...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія