Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зебiл не хоче військового параду на день незалежності

Завдання того параду було не в красиво...

Кого на фронт зібралась посилати з тих що там йшли? кадетів? студентів війкової авіації? Президентьский полк (заливши держ установи без охорони)?
Неплохо так кадеты со студентами из Президенского полка оснащены техникой.


Может и иловайского поражения не было бы, если половина этой техники находилась уже 24.08.14 на фронте
   
А я помню те времена, когда на ФУПе военный парад считался отрыжкой совка...
И первый парад при Ющенко был принят с недоуменнием.

Главная мессага ветки и всем, конечно, покуй )
   
Зебiл таки засцяв і відмовився від параду
   
Клоун не хоче приймати парад бо боїться що забуде всю процедуру, забуде слова і все перепутає і ляпне щось не в тему..
крім того наркоман не може на  одному місці стояти дві години
одним словом буде зливати парад під будь-яким демагогічним приводом

Военный парад в Украине возможен только в Крыму.
   
Правильно зробив
   
Правильно зробив

Так, згідна.

Мабуть, таки  є трошки совісті у чувака-президента, бо це ж у Сірка очі треба позичати, коли бойові офіцери будуть звітувати перед хлопом, що бігав та ховався по іншим городам  у 2015 році від повістки.
   
Так, згідна.

Мабуть, таки  є трошки совісті у чувака-президента, бо це ж у Сірка очі треба позичати, коли бойові офіцери будуть звітувати перед хлопом, що бігав та ховався по іншим городам  у 2015 році від повістки.

Вони за нього голосували, чого йому позичати щось ?
Це ж не він їх кинув на убой , доки сам грався в полководця
   
який тут парад
коли готуються спускати знамена перед ворогом...
   
який тут парад
коли готуються спускати знамена перед ворогом...

А коли Новоазовськ зливали, Іловайськ , де знамена були ? Показушніки тупі
   
Страна  в долгах, "за последние без сдачи" никто не проводит  подобные мероприятия .
   
Так, згідна.

Мабуть, таки  є трошки совісті у чувака-президента, бо це ж у Сірка очі треба позичати, коли бойові офіцери будуть звітувати перед хлопом, що бігав та ховався по іншим городам  у 2015 році від повістки.

Не рівняйте Зезедента до нормальної людини!
Чувак просто ссиця, що серед бойових офіцерів знайдеться і не один, хто його на тому параді пристрелить.
Під загальне тріумфування!  [ua]
   
Не рівняйте Зезедента до нормальної людини!
Чувак просто ссиця, що серед бойових офіцерів знайдеться і не один, хто його на тому параді пристрелить.
Під загальне тріумфування!  [ua]
:lol:

Петро не сцявся коли зброю відбирав  :weep:  чого ви такі притрухані ? )
Апд Загальне тріумфування  :lol:  :lol:  :lol:  пишуть зачухані 5 відсотків  :weep:  паралельна реальність  :pooh_lol:

Останнє редагування: 4 липня 2019 10:25:23 від SvitLana
   
пріЗєдєнт подивився - й всрався
   
А коли Новоазовськ зливали, Іловайськ , де знамена були ? Показушніки тупі
Ніц не зрозумів з ваших дописів - так, ви за парад, чи ні? Не треба крутійства, просто скажіть свою думку, а всі інші дописи тут ні до чого. Я наприклад, волів би бачити парад, оце і все що треба написати. Просто, як голосування.
   
Ніц не зрозумів з ваших дописів - так, ви за парад, чи ні? Не треба крутійства, просто скажіть свою думку, а всі інші дописи тут ні до чого. Я наприклад, волів би бачити парад, оце і все що треба написати. Просто, як голосування.

1. Читати навчись, пєйсатєль, я написала свою думку трохи вище
2. Ні до чого тут ти
   
1. Читати навчись, пєйсатєль, я написала свою думку трохи вище
2. Ні до чого тут ти
Жаргон ваш, на жаль, вказує на рівень мислення, і спроможність до адекватної людської поведінки. Бикування, образи і тому подібне не личить жодній людині. А ви ще й до того жінка, Маєте брак чоловічої уваги, і намагаєтесь самоствердитись?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія