Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тимчук RIP 8-:

Re: Тимчук RIP 8-:

Жена погибшего депутата Верховной Рады Дмитрия Тымчука рассказала о его состоянии в последние дни жизни. Ее показания передал «Стране.ua» источник в правоохранительных органах.

С ее слов, в день смерти Тымчук не спал с четырех часов утра. На протяжении всего дня он ходил по квартире с пистолетом в руках.

Гражданская супруга нардепа рассказала, что в последнее время он был угнетен и видел свою жизнь в негативном ключе. В частности, его не устраивала текущая политическая ситуация, и он не мог найти в ней место. Мужчина неоднократно заявлял супруге, что жизнь потеряла для него смысл, и он не понимает, что делать дальше. Также он пристрастился к алкоголю.

Следственная группа изучила видеозаписи с камер наблюдения на входе в квартиру. Установлено, что посторонних лиц в квартире не было.

Страна конечно говняный источник...
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Патріота Українивбили
Я не вірю у те, шо його хтось спеціально вбив.  Версія битовухи з жінкою звісно має місце.

В частности, его не устраивала текущая политическая ситуация, и он не мог найти в ней место. Мужчина неоднократно заявлял супруге, что жизнь потеряла для него смысл, и он не понимает, что делать дальше. Также он пристрастился к алкоголю.
Їпанутись, втрачати сенс життя через політичну ситуацію. :facepalm1:
А алкоголь то таке - страшно за Вольтера.


Останнє редагування: 19 червня 2019 17:28:21 від птах Сорока
   
Re: Тимчук RIP 8-:

:(
   
Re: Тимчук RIP 8-:

короче ясно.. жена начала наговаривать на него, а значит должна стать первой подозреваемой
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Гражданская супруга нардепа рассказала, что в последнее время он был угнетен
Щоб не виявилося, що це вона його.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Я не вірю у те, шо його хтось спеціально вбив.  Версія битовухи з жінкою звісно має місце.

Їпанутись, втрачати сенс життя через політичну ситуацію. :facepalm1:
А алкоголь то таке - страшно за Вольтера.

Ви читали порохоботів на форумі ? Вони ж заводять самі себе, слабші дуріють зовсім.
Хто верещить убівать, хто п'є заспокійливі, хто алкоголь, хто садок корчує . Я ж кажу, олєшок за таке судити треба, і тих хто свідомо накручував істерію
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Цікава...я Вас благаю...Ваші виправдання їм до дупи. Вони дєрутся серуть тому,  що серуть.  Така їх природа зебуїнська.
І Україна їм до ж. Тому що тільки ПОВНИЙ олігофрен не може помітити, куди веде країну головзебуїн. Значить вони бачать - але продовжують серти несамовито. А значить - вони просто хочуть кінця цієї країни.... :( 
Та зазвичай я ігнорю ці ніки.
Але спробувала ще раз пояснити.
Бачу, що то марна справа, на жаль...
Тому тепер дійсно, буду ігнорити.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

хто п'є заспокійливі, хто алкоголь, хто садок корчує .
А краще  усі три справи робити одночасно ))
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Щоб не виявилося, що це вона його.

Висока ймовірність. Чомусь повідомила через годину після смерті
   
Re: Тимчук RIP 8-:

останні його статті в фейсбуці були трохи дивними, переважно він владу майже ніколи не критикував, хіба дуже стримано, а тут на клоуна наче з ланцюга зірвався, хто його знає, що там в нього в голові сталось, але не звично було читати, наче не від нього...
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Висока ймовірність. Чомусь повідомила через годину після смерті
Вона може й заразу повідомила, поки хвости підчищали і думали як об'явити, час пішов. А може й ні, хто зна
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Ви читали порохоботів на форумі ? Вони ж заводять самі себе, слабші дуріють зовсім.
Хто верещить убівать, хто п'є заспокійливі, хто алкоголь, хто садок корчує . Я ж кажу, олєшок за таке судити треба, і тих хто свідомо накручував істерію
Ви здається порохоботів переплутали з прихильниками Зеленського.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Хворі на Юльку і на Зеленські в екстазі, я б зрозумів якби хтось одіозний, але танці на кістках над Тимчуком... Які ви хворі... Банально хорі.

В принципі Україна заслужила і її громадяни те що буде.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Ви здається порохоботів переплутали з прихильниками Зеленського.
Юльканута не плутає, вона просто постійно ЛЖЕ. Це її природа, як і її кумирки.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Та зазвичай я ігнорю ці ніки.
Але спробувала ще раз пояснити.
Бачу, що то марна справа, на жаль...
Тому тепер дійсно, буду ігнорити.

Брехня, то не пояснення  :)


Цікаво, а Цікаву Бяка травила разом з Йожихою і її кодлою, чи хоч там без неї обійшлося  B-)
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Ви здається порохоботів переплутали з прихильниками Зеленського.

Нічого я не переплутала, можу гілочки підняти, але навіщо те сміття витягувати
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Ви читали порохоботів на форумі ? Вони ж заводять самі себе, слабші дуріють зовсім.
Хто верещить убівать, хто п'є заспокійливі, хто алкоголь, хто садок корчує . Я ж кажу, олєшок за таке судити треба, і тих хто свідомо накручував істерію

не, я не согласен.
Покойный бы записался на фуп или фейсбук и там бы (ну все что мы тут читаем от особо упоротых).
То что не доволен политической ситуацией - это жена не могла выдать, ей подсказали ( для нас, что бы мы услышали)
...
Я не знаю..Темное дело
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Я не вірю у те, шо його хтось спеціально вбив.  Версія битовухи з жінкою звісно має місце.

Їпанутись, втрачати сенс життя через політичну ситуацію. :facepalm1:
А алкоголь то таке - страшно за Вольтера.

Ги... Ну він розраховував і далі кормитися з депутатської сіськи, а тут - нєжданчік...
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Ви читали порохоботів на форумі ? Вони ж заводять самі себе, слабші дуріють зовсім.
Хто верещить убівать, хто п'є заспокійливі, хто алкоголь, хто садок корчує . Я ж кажу, олєшок за таке судити треба, і тих хто свідомо накручував істерію

Я ще з рік тому писала - Кн*ур і Гринів повинні висіти на сусідніх каштанах. Залякуванння і істерія - то Гриніва креатив.
   
Re: Тимчук RIP 8-:
Did

Нічого я не переплутала, можу гілочки підняти, але навіщо те сміття витягувати
Вам би притримати язика, і помовчати, бо загинула людина, молода (на мій погляд), достойна.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Гипноз?
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Брехня, то не пояснення  :)


Цікаво, а Цікаву Бяка травила разом з Йожихою і її кодлою, чи хоч там без неї обійшлося  B-)


Про шо ти верзеш, зебуйопнуте ??  Чи просто в черговий раз підтверджуєш горде звання іпанатки ФУПу №1 ??
Може, вже досить, може зупинишся, малохольна ? Бо за твоїми висерами форуму не видно !  :butcher:
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Олександр Турчинов
2 хв. ·

З життя пішов Дмитро Тимчук - справжній патріот України.

З Дмитром ми познайомилися в буремні часи на початку 2014 року, коли розпочалася агресія РФ проти нашої країни. Це була не класична війна, а її брудна гібридна форма, коли українців убивали не тільки на фронті, але й намагалися деформувати їх свідомість, використовуючи величезний арсенал інформаційних технологій та провокацій.

Дмитро був одним із перших, хто почав допомагати захищати країну саме на інформаційному фронті. Створивши «Інформаційний спротив», він активно протидіяв технологіям російських спецслужб, що намагалися посіяти паніку, зневіру, агресію проти української влади та держави. Він був одним із перших, хто розпочав потужний рух захисників України від інформаційної агресії Росії.

Велика втрата для нашої країни. Мої глибокі співчуття всім рідним та близьким Дмитра Тимчука.
Вічна пам‘ять.

Очень похоже на крокодиловы слёзы подельника, который сам и замочил новопреставленного. Не удивлюсь, если в будущем докопаются именно до такого сценария.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Если не убийство,то очень похоже на депрессию.Такой взраст.Вполне мог разочароваться в жизни и не видеть дальнейших перспектив из-за пролета.Тяжело осозновать что ты стал ненужным.Из грязи в князи не все выдерживают достойно,а обратно это еще тяжелей
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Підполковники не вміють зброю чистити
У нас міністри, і не один,  2 рази стріляються ...
   
Re: Тимчук RIP 8-:
TC

Если не убийство,то очень похоже на депрессию.Такой взраст.Вполне мог разочароваться в жизни и не видеть дальнейших перспектив из-за пролета.Тяжело осозновать что ты стал ненужным.Из грязи в князи не все выдерживают достойно,а обратно это еще тяжелей

Может быть...
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Підполковники не вміють зброю чистити
У нас міністри, і не один,  2 рази стріляються ...
+
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Народный депутат Дмитрий Тымчук, который погиб днем в среду, 19 июня, еще утром присутствовал в сессионном зале Верховной Рады. Об этом заявил нардеп от БПП Александр Бригинец, передает Главком.

"Я лично не видел, но ребята говорили", - отметил Бригинец на вопрос СМИ о том, был ли Тымчук сегодня в кулуарах парламента.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Народный депутат Дмитрий Тымчук, который погиб днем в среду, 19 июня, еще утром присутствовал в сессионном зале Верховной Рады. Об этом заявил нардеп от БПП Александр Бригинец, передает Главком.

"Я лично не видел, но ребята говорили", - отметил Бригинец на вопрос СМИ о том, был ли Тымчук сегодня в кулуарах парламента.

Дык, видево отмотать с утра, делов-то... Везде камеры стоят.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Если не убийство,то очень похоже на депрессию.Такой взраст.Вполне мог разочароваться в жизни и не видеть дальнейших перспектив из-за пролета.Тяжело осозновать что ты стал ненужным.Из грязи в князи не все выдерживают достойно,а обратно это еще тяжелей

Иуду тоже в петлю никто не совал.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

В частности, его не устраивала текущая политическая ситуация, и он не мог найти в ней место
навряд чи така дрібниця могло стати причиною самогубства
зазвичай люди проходять певний шлях перед цим, не завжди помітний для отчення
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Если не убийство,то очень похоже на депрессию.Такой взраст.Вполне мог разочароваться в жизни и не видеть дальнейших перспектив из-за пролета.Тяжело осозновать что ты стал ненужным.Из грязи в князи не все выдерживают достойно,а обратно это еще тяжелей


Нет.
Он допился до белой горячки.

   
Re: Тимчук RIP 8-:

навряд чи така дрібниця могло стати причиною самогубства
зазвичай люди проходять певний шлях перед цим, не завжди помітний для отчення

Н-да, застрелиться из-за того, что не выбрали Порошенко? Тут бы 2/3 форума отправились в страну распиленных сахарозаводов.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Нет.
Он допился до белой горячки.
отпадает
если бы сам, то возможно
разве что и женщина тоже допилась разом.. тогда понятно, что не бывает в пьяном угаре
а так..
он в белой горячке с пистолетом, а женщина спит себе или сериал смотрит?
так не бывает
   
Re: Тимчук RIP 8-:

отпадает
если бы сам, то возможно
разве что и женщина тоже допилась разом.. тогда понятно, что не бывает в пьяном угаре
а так..
он в белой горячке с пистолетом, а женщина спит себе или сериал смотрит?
так не бывает

то просто кацапу так хочеться.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

отпадает
если бы сам, то возможно
разве что и женщина тоже допилась разом.. тогда понятно, что не бывает в пьяном угаре
а так..
он в белой горячке с пистолетом, а женщина спит себе или сериал смотрит?
так не бывает


О чем вы говорите?
Он был запойный пьяница.
Это было всем известно.

   
Re: Тимчук RIP 8-:

Жена погибшего депутата Верховной Рады Дмитрия Тымчука рассказала о его состоянии в последние дни жизни. Ее показания передал «Стране.ua» источник в правоохранительных органах.

С ее слов, в день смерти Тымчук не спал с четырех часов утра. На протяжении всего дня он ходил по квартире с пистолетом в руках.

Гражданская супруга нардепа рассказала, что в последнее время он был угнетен и видел свою жизнь в негативном ключе. В частности, его не устраивала текущая политическая ситуация, и он не мог найти в ней место. Мужчина неоднократно заявлял супруге, что жизнь потеряла для него смысл, и он не понимает, что делать дальше. Также он пристрастился к алкоголю.


"Нє вєрю".

   
Re: Тимчук RIP 8-:

Н-да, застрелиться из-за того, что не выбрали Порошенко?
так і я про що - то ж фантастична причина
ну випити з роздратування
людина скоріше розрядилась би в мережі, якщо не у срачіку в камєнтах, то написав би пару постів і все
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Конспираторы. А если бы вам сказали что нашли его после выстрела в рот, а не чистки оружия? Уже наверно 50 страниц было бы написано. Что то знал такое о чем не должны были знать другие, мое мнение. Уже не раз многие говорили, вы действительно хотите знать правду? Она может многим не понравиться.
   
Re: Тимчук RIP 8-:

Конспираторы. А если бы вам сказали что нашли его после выстрела в рот, а не чистки оружия? Уже наверно 50 страниц было бы написано. Что то знал такое о чем не должны были знать другие, мое мнение. Уже не раз многие говорили, вы действительно хотите знать правду? Она может многим не понравиться.

Валяй-те.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія