Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я мушу ставити на Порошенко

Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

================================
Ти знов,сука ЗЕлена,про Іловайськ?!!! Треба бути кінченою тварюкою,щоб брехати про таку трагічну подію. Порошенко в цьому не має ніякої вини,а ти,гидото, знов лізеш в це? А знаєш,що невинен. Бо ти падло кінчене.

То я загнав наших військових у "зелений" коридор під вогонь кацапів ? Зовсім розум пропив, алкаш ?

Хто буде відповідати за ці смерті ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Значить ви маєте знати значення слів "порохобот" і "кнуроферма".
Розкажете?

Ні звичайно. Це нудно і нікому тут не потрібно.
Навіть тобі. Просто ти не підтвердиш жодного слова мудака в старт-дописі, ні про порівняно круті інвестиції ні про витрати на оборону. Це ж просто рік і кілька цифр.
Але все сумно в обох випадках, або знаєш що він бреше і вважаєш це брехня на благо, або довіряєш йому на слово критично не сприймаючи виявлене ним.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Так, я задаю дуже прості питання.
Відповісти на них не можуть лиш дурні. :(
Ты задаешь воприсы, которые задают только дураки. Это оскорбление для нормального человека. :laugh:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Ні звичайно. Це нудно і нікому тут не потрібно.
Навіть тобі. Просто ти не підтвердиш жодного слова мудака в старт-дописі, ні про порівняно круті інвестиції ні про витрати на оборону. Це ж просто рік і кілька цифр.
Але все сумно в обох випадках, або знаєш що він бреше і вважаєш це брехня на благо, або довіряєш йому на слово критично не сприймаючи виявлене ним.

Я вже виказав свою думку про цитату в стартпості.
Але можу її повторити і для вас.
То тупа пропаганда, яка не варта обговорення.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Ты задаешь воприсы, которые задают только дураки. Это оскорбление для нормального человека. :laugh:

Нормальна людина то ви?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я вже виказав свою думку про цитату в стартпості.
Але можу її повторити і для вас.
То тупа пропаганда, яка не варта обговорення.

Я дійсно не бачив.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Нормальна людина то ви?
БГГГГГ.  Ты кажется считаешь, шо за&бывая людей тупорылыми вопрсами, ты выглядишь страшно веселым и находчивым. :lol: Не хочется тебя разочаровывать, но выглядишь ты долбо*бом.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я дійсно не бачив.
Мені не важко було повторити. :)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

просто поросята - это экспонаты из "парка юрского периода". Стадо реликтовых долбое*ов, с открытым хавальником лазящим за своим мессией-аферистом. И несмотря на то, шо он их постоянно нае*ывает, от этого их вера только крепчает.
Это публика типа Лени Голубклва:lol:
(tu) Так і на Біле Братство схоже, і на мазохізм, і на сци в глаза скаже божа роса і тд. Досі цікаво чи ті порохоботи сліпі, чи дурні чи все разом?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

БГГГГГ.  Ты кажется считаешь, шо за&бывая людей тупорылыми вопрсами, ты выглядишь страшно веселым и находчивым. :lol: Не хочется тебя разочаровывать, но выглядишь ты долбо*бом.

Я просто знаю що "нормальність" досить неоднозначне поняття.
І мені було цікаво довідатись вашу думку про себе. :)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

(tu) Так і на Біле Братство схоже, і на мазохізм, і на сци в глаза скаже божа роса і тд. Досі цікаво чи ті порохоботи сліпі, чи дурні чи все разом?

Дідусю, а юльки не такі?
І ще й колір білий теж. :)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

(tu) Так і на Біле Братство схоже, і на мазохізм, і на сци в глаза скаже божа роса і тд. Досі цікаво чи ті порохоботи сліпі, чи дурні чи все разом?
Вера творит чудеса. :laugh:  Вот веруют они, шо вор и сын вора, вдруг кинет все и начнет родину любить и строить этим идиотам теплый, затышный хлев с полными комбикорма корытами. И даже тот факт, шо он только жиреет на их бабки, а они хер без соли доедают, разубедить их не в состоянии.  8-:
Кстати эта вера точная копия донбассян в крепкого хозяйственника.

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Вера творит чудеса. :laugh:  Вот веруют они, шо вор и сын вора, вдруг кинет все и начнет родину любить и строить этим идиотам теплый, затышный хлев с полными комбикорма корытами. И даже тот факт, шо он только жиреет на их бабки, а они хер без соли доедают, разубедить их не в состоянии.  8-:

Ви точно знаєте в що вірить хтось ще крім вас?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Мені не важко було повторити. :)

Я теж не бачив. То що ти повторював, Вадік ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Вера творит чудеса. :laugh:  Вот веруют они, шо вор и сын вора, вдруг кинет все и начнет родину любить и строить этим идиотам теплый, затышный хлев с полными комбикорма корытами. И даже тот факт, шо он только жиреет на их бабки, а они хер без соли доедают, разубедить их не в состоянии.  8-:
Кстати эта вера точная копия донбассян в крепкого хозяйственника
так вони ж всі чи майже всі колишні синяки і вата. Кого не почитай 7-8 років назад  :facepalm1:  [KA] всіх цих славів, дегенератів, всяких вень то все зразу зрозуміло. Один радів перемозі Зека бо мовляв-от він вам бендери покаже, другий НАТО матюкав, третій Бандеру і тд. А тепер Петра люблять, бо свій. Теплий, ватяний- під вишиванкою.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Дідусю, а юльки не такі?
І ще й колір білий теж. :)
ні не такі. Стільки агресії як у прихильників пана Петра немає ні в кого. Ну крім вати української. Чогось ви тут схожі :-o А ще ви схожі на прихильників господіна Хуйла. Ну в них ой як схоже на ваші завивання- еслі не хуйло то кто? Кто я вас спрашиваю!!! Чомусь у фейсбуках перед виборами президента, Зеленському гандони на голові юльки не малювали. Як не малювали і нариком не обзивали Зе і , гриценки смешковці і тд... А малювали саме прихильники Петра Олексійовича. Ну як я думаю то це від великої культури.

Останнє редагування: 16 листопада 2020 21:46:15 від Didys
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я когда читаю статьи таких Бондаренков, сразу вспоминаю СССР, когда в стране выплавлялись тонны чугуна, все строилось, но чтобы мне одеться на выпускной моей матери пришлось ехать в Москву. Я тоже хочу жить в стране, которую описал Бондаренко, в которую рекой лились инвестиции. Может он еще напишет, как туда попасть в эту волшебную страну? Где эти мифические инвестиции, хоть какой-то пример? Почему-то от этих инвестиций миллионы украинцев уехали на заработки.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

То я загнав наших військових у "зелений" коридор під вогонь кацапів ? Зовсім розум пропив, алкаш ?

Хто буде відповідати за ці смерті ?
=====================================
Хто загнав,падло ти брехливе?!!! Хто загнав?!!! Ти або нічого не знаєш про Іловайськ.або брешеш як отой кацапський гній! Сто тридцятий раз писати такий гидоті сратій як ти ЩО БУЛО у Іловайську я не буду.Писали вже і писали. Але ти,м..діло ольгінське мабуть раділо що гинули наші войни.  Ти навіть не ЗЕлень,ти,падло,москальский бот.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Муха не вибирає.
Муха прилітає на купу лайна "порошенко".
До речі як тут у нас відносяться до?

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
Они не способны осознать, почему пролетели. Главное выполнить норматив по темам в стиле "слався великий Петро".
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

  гарна гілка - всю ФУПііську прихильники певної політсили зміну загнали сюди...

   за останній тиждень прихильники певної політсили вкрали 60 млдр. і в цій гілці прихильники певної політсили підстилки відробляють свою прихильники певної політсили зарплату з крадених в українців грошей...

   вкрадено прихильники певної політсили:

   на прокладках "великого крадівництва" 36 млрд.
   
   держпідприємства збиток 10 млрд.

   Беня  - списано борги за рахунок бюджету  10-14 млрд.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я когда читаю статьи таких Бондаренков, сразу вспоминаю СССР, когда в стране выплавлялись тонны чугуна, все строилось, но чтобы мне одеться на выпускной моей матери пришлось ехать в Москву. Я тоже хочу жить в стране, которую описал Бондаренко, в которую рекой лились инвестиции. Может он еще напишет, как туда попасть в эту волшебную страну? Где эти мифические инвестиции, хоть какой-то пример? Почему-то от этих инвестиций миллионы украинцев уехали на заработки.

  тому що безвіз і війна, тому і поїхали...

   тобі треба робота в Україні?

   ну то прихильники певної політсили пропонують для таких як ти попрацювати санітаром...
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

ЧОМУ Я МУШУ СТАВИТИ НА ПОРОШЕНКА
Павло Бондаренко




Тут мене спитали, чому я фанат Порошенка. Адже "барига", "Ліпецька фабрика", "збагачення у 86 разів", "брата загриз насмерть", "свинарчуки" тощо... Відповім. Я нічиїм фанатом ніколи не був, навіть Андрія Шевченка в пору розквіту його футбольного таланту. Але прихильником (не фанатом) Порошенка залишаюся досі. Дайте поясню чому.

Є (вірніше, був) один феномен. у 2014-2019 роках в Україну заходили круті інвестиції. Країна у війні, а в неї інвестували більше, ніж за часів "міцних господарників" Кучми, Тимошенко, Януковича. Гроші люблять тишу. У країну, яка знаходиться в стані війни та ще з таким противником, ніхто не інвестує. В Україну - вкладали. І це нонсенс.

Зрозуміло, що чимдалі на схід України, тим меншими були інвестиції, але повторюся - навіть це є дивом, бо у нестабільні країни (а тим більше ті, що воюють) не інвестують. Гроші люблять тишу.

І от, "клятого баригу" скинули. І прийшов до влади "простий хлопець" (з капіталом у 35 мільйонів доларів), який, у мріях 73% відсотків мав зробити так, щоб працювати взагалі не треба було б, а зарплати щоб як в Німеччині. Але щось пішло не так. І інвестиції впали у рази. Вірніше, скажемо чесно - в Україну взагалі припинили інвестувати. Хіба що спекулянти на валютну біржу.

Що ж змінилося? А ви подумайте. Я навесні 2019 року переконував і пояснював: Україна лише офіційно витрачає на оборону 5% ВНП. З урахуванням волонтерства - більше. Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.

Ми трималися за рахунок іноземних "дешевих" кредитів, фінансової допомоги та інвестицій. Які "заходили" персонально "під Пороха" - подобається це комусь чи ні. Не під Гройсмана. Не під Луценка. Не під Парубія і навіть не під Турчинова. Під По-ро-шен-ка.

А зараз чомусь не "заходять", попри те,що при владі "хороші хлопці". За невеликими винятками. Незважаючи на те, що зараз "всеосяжне перемир'я".

"Барига" Порошенко нібито крав і збагачувався у "вісімдесят шість разів", але вистачало і на "Пакунки малюка", і на сучасне харчування армії, і на розробку та закупівлю систем озброєння, і на підвищення пенсій, і на з`йомки кінофільмів.

Зараз нібито ніхто не краде (ага!), а гроші кудись поділися.

І, може, інвестори притримали свої грошики після того, як Зеленський оголосив, що "генпрокурор його людина" та у неприродній спосіб зґвалтував Конституцію? І після того, як стало відомо, що ремонт доріг обходиться у 2,5 разів дорожче, ніж за часів "бариг" і до цієї почесної місії допущено лише 6 компаній "ахкакіхлюдєй". Як вважаєте?

Зрозуміло одне: при Порошенко інвестиції були. Зараз немає. Як людина розумна, я мушу ставити на Порошенка. Не на Зе, не на Бойка з Медведчуком і не на Юлю. Це звичайний здоровий глузд.

Можете завалити мене стандартними коментами з ольгінських методичок, але залишуся при своєму. Аж допоки не побачу більш корисну для Україні фігуру. Поки що, на жаль, не бачу...

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Чому я мушу ставити на Порошенко
Потому что если ты этого не сделаешь, он тебе урежет зарплату.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Свынюїмповерніііііт ь ииииии.
Ану підсвинки, вірша втніть про вашого посивілазаваслобком
 Були ж у вас туто таланти -

Голосно, патетично

Ве-ди на Пет-ре в бурі та морози
І в ниопридільонниї угрози


А тепер сам свинячий вереск, та мухи на  гної
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

  тому що безвіз і війна, тому і поїхали...

   тобі треба робота в Україні?

   ну то прихильники певної політсили пропонують для таких як ти попрацювати санітаром...
О, прийшов дурний чернівецький транслятор. Чекаємо на діда Залупу, пару галицьких сестричок-божевілок і вєсь набір пітрогвардії буде прєдставлєн !

Сьогодні на арені шоколадні кловани плюються гімном у зеленого клована !  Всі у цирк !
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

=====================================
Хто загнав,падло ти брехливе?!!! Хто загнав?!!! Ти або нічого не знаєш про Іловайськ.або брешеш як отой кацапський гній! Сто тридцятий раз писати такий гидоті сратій як ти ЩО БУЛО у Іловайську я не буду.Писали вже і писали. Але ти,м..діло ольгінське мабуть раділо що гинули наші войни.  Ти навіть не ЗЕлень,ти,падло,москальский бот.
А ви діду або закусюйте, або не пишіть, бо вже як підштанники обісрете знов з натуги, то баба вам чортів дасть. :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Муха відклала яйця і втікла.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

гарна гілка - всю ФУПііську прихильники певної політсили зміну загнали сюди...

сама в шоці..всі оці свідки зеленого покращення годні розірвати любого, хто цього покращення геть не бачить..такого ще не було на фупі, щоб купка малоросів(а оця вся камарілья, якщо подивитись в лупу на їх старі повідомлення і є малороси) зграєю накидувалась за небажання бути такими ж самими малоросами, як і вони..

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

сама в шоці
:facepalm:  Прагнення загавкать і не до такого доведе.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Прагнення загавкать

так шо ж вас плющить як чорта від ладану лише те, що хтось вимушений ставити на Порошенко :laugh:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

так шо ж вас плющить як чорта від ладану лише те, що хтось вимушений ставити на Порошенко :laugh:
Не бздіть ротом.
 Мене і Янукович обурює, і його міністр, засновник ПР.
 А шоколизам то таке - "тут помню, тут нє помню". :D
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Голосно, патетично

Ве-ди на Пет-ре в бурі та морози
І в ниопридільонниї угрози
:weep:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

  гарна гілка - всю ФУПііську прихильники певної політсили зміну загнали сюди...

   за останній тиждень прихильники певної політсили вкрали 60 млдр. і в цій гілці прихильники певної політсили підстилки відробляють свою прихильники певної політсили зарплату з крадених в українців грошей...

   вкрадено прихильники певної політсили:

   на прокладках "великого крадівництва" 36 млрд.
  
   держпідприємства збиток 10 млрд.

   Беня  - списано борги за рахунок бюджету  10-14 млрд.
Бляді вони такі  :weep:
Хочуть собі в лікарнях мати веселих клоунів, щоб їм робили операції і лікували від ковіду
Ой, стоп, вони певно думають, що то їх ніколи не буде стосуватись
 B-)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

сама в шоці..всі оці свідки зеленого покращення годні розірвати любого, хто цього покращення геть не бачить..такого ще не було на фупі, щоб купка малоросів(а оця вся камарілья, якщо подивитись в лупу на їх старі повідомлення і є малороси) зграєю накидувалась за небажання бути такими ж самими малоросами, як і вони..

Показати зображення...
Чуєш, гноївочко, я не свідок зеленого покращання й клована нинішнього я вважаю гідним послідовником шакаладки панамського, Величного Гетьмана З Сивим Лобком.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Бляді вони такі  :weep:
Хочуть собі в лікарнях мати веселих клоунів, щоб їм робили операції і лікували від ковіду
Ой, стоп, вони певно думають, що то їх ніколи не буде стосуватись
 B-)
в мене питання - чого свиня пєца не лікувався у Найкращого Лікара Світу Уляни Сюпрююн ? Га ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

:weep:
Та було, писав тут один гімни й оди свину, у смітнику ті гілки, щоправда  :weep:  :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Та було, писав тут один гімни й оди свину, у смітнику ті гілки, щоправда  :weep:  :lol:
карібу, айтішник :weep:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

в мене питання - чого свиня пєца не лікувався у Найкращого Лікара Світу Уляни Сюпрююн ? Га ?
Спитай у своїх тарганів в голові  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія