Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українські чоловіки часто тягнуться до москворотих пьозд?

От вміють кацапки ухмиряти наших чоловіків - то правда. Тільки не треба вже їх так похабно обзивати. Вони теж себе рятують - гляди гарний чоловік, з порядної родини, не п'є, бити не буде, чому б не заарканити?
Але чим думають ті чоловіки?  :facepalm1:
Я кілька разів нещодавно натрапляла на ТБ на кінець програми "Шукаю жінку". Аже підскакувала, як нашим українським чоловікам, навіть у вишиванках, підсовують кацапок рафінованих і вони клюють!!! Зачаровані, а там...Боже не кари. Як коняка.
Якісь телепні. Та ти ж чоловік, за тобою ініціатива, невже знайти не можеш хорошої українки? Та зарухайся, спусти пузо з канапи.
   
А ті самі підставляють?  :laugh:
Ну да,  так саме в нас в інституті і було ...  8-)


Отввет очень простой: они в сексе проще.
   
Україночки швидкі на підйобку, хамуваті.
Не всім до вподоби.
Більш менш витончена жінка буде з міста. Тому, скоріш за все, буде росмовна.
Так сталося.

Ну хіба в того ж Остачука хамовита  дружина була, подивися яка лапочка? От нова скоріше за все дуже хамовита...  але він це тільки з часом зрозуміє, куди вляпався  :facepalm1:
   
ну немного шанс такой есть .. однако, я убегаю с собачкой гулять .. говорите по теме
Пізно по темі )
   
Отввет очень простой: они в сексе проще.
Неправда. Якби тато з мамою (чи навіть дідо) заложили в дитинстві правильне в голову, то одним місцем б не думалося. 
   
Отввет очень простой: они в сексе проще.

Що значить, проще в сексі?  :shuffle:
   
Ну хіба в того ж Остачука хамовита  дружина була, подивися яка лапочка? От нова скоріше за все дуже хамовита...  але він це тільки з часом зрозуміє, куди вляпався  :facepalm1:
А ще той красень з Черкас, що головою Черкаської облради назначений. А внук Ступки! Хоч сам Ступка теж влип.  :facepalm:
   
Неправда. Якби тато з мамою (чи навіть дідо) заложили в дитинстві правильне в голову, то одним місцем б не думалося. 
.    Девушка, они лишнего не требуют.
   
До чого легше доступитися без потреби "добиватися" (при інших однакових "параметрах") до того і тягнуться.
   
Ну ось почитав я тему цю))——
І навіть заголовок теми відвертає від авторки))
То які претензіі. Якщо самі себе так  виставляєте  ?((
А ще почитаєш ту Мерідіан, чи Вроду, чи ще когось на кшалт ( Фаріон—стайл)—— і взагалі відверне(((
   
.    Девушка, они лишнего не требуют.
Та ви сам російськомовний, що тут продовжувати...
   
Україночки швидкі на підйобку, хамуваті.
Не всім до вподоби.
Більш менш витончена жінка буде з міста. Тому, скоріш за все, буде росмовна.
Так сталося.

От я не люблю кокетувати і підмащувати( загравати) чоловікам,  принципово не люблю і не роблю....     це мабуть також нас відрізняє  :eyes:
   
   
Ну ось почитав я тему цю))——
І навіть заголовок теми відвертає від авторки))
То які претензіі. Якщо самі себе так  виставляєте  ?((
А ще почитаєш ту Мерідіан, чи Вроду, чи ще когось на кшалт ( Фаріон—стайл)—— і взагалі відверне(((

Заголовок провокативний, а ти довбень,  пардон...    :facepalm1:
Хоч дякую таки і за твоє пояснення...   
Чоловіки таки телепні часто  :(     

Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:11:15 від ценительница алей
   
Заголовок провокативний, а ти довбень,  пардон...    :facepalm1:
А як же: матюки перетворюють тебе на москаліху?
   
Та ви сам російськомовний, що тут продовжувати...
.    Там Слипый пояснил.
   
А як же: матюки перетворюють тебе на москаліху?

Та то з Мухарського взяла..   до теми прийшлося...  в житті взагалі не ругаюсь  8-)
   
Буває і навпаки. Товариш в мене з Маріуполя упоротий рашист одружився на киянці. В 14-му в ідеальній до того родині справа йшла до розлучення. Чим закінчилось не в курсі, бо з ним з тих часів не спілкуюся.
   
Отввет очень простой: они в сексе проще.
те саме стосується (двомовних і рос.мовних) жінок з Східної України, порівняно з галичанками.

в сексі простіші, красивіші, менше понтів, менше церковно-консерваттвних тараканів в голові.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:22:41 від T.Blair.
   
ТС - еталонна ТП.
   
У Мухарського про жаб, якщо не помиляюсь.
Гаразд, пішла я,- дурня тема.
   
те саме стосується (двомовних і рос.мовних) жінок з Східної України, порівняно з галичанками.

в сексі простіші, красивіші, менше понтів, менше церковно-консерваттвних тараканів в голові.
.   Да и Ларта выше правильно подсказала.
   
ТС - еталонна ТП.

Скоріше, зарозумна для тебе  :gigi:  :facepalm1:
   
У Мухарського про жаб, якщо не помиляюсь.
Гаразд, пішла я,- дурня тема.

   
На декількох прикладах некоректно індуктувати тенденцію.
   
Скоріше, зарозумна для тебе  :gigi:  :facepalm1:
.    Да плюньте на него. Фома - он и в Африке Фома.
   
.    Да плюньте на него. Фома - он и в Африке Фома.

 ;)  :-B
   
На декількох прикладах некоректно індуктувати тенденцію.

Та не мало таких прикладів, не мало.... 
   
Знав кацапок, які тягнуться до української мови, музики, серіалів і взагалі культури, а українки часто навпаки - схиблені на всьому хуйловському.
   
Знав кацапок, які тягнуться до української мови, музики, серіалів і взагалі культури, а українки часто навпаки - схиблені на всьому хуйловському.

О, згадала...    в тебе ж історія ще з одною була, ти тут описував....   чим закінчилось?  Не вляпався хоч,   маю надію? 8-)
   
Знав кацапок, які тягнуться до української мови, музики, серіалів і взагалі культури, а українки часто навпаки - схиблені на всьому хуйловському.
.   То - фигня.
   
ніж українські чоловіки

Ні , насправді є багато  гарних у всіх відношеннях українських чоловіків..        не гірші за німців точно..      просто час важкий був тоді, і чоловікам українським нелегко було  бути тими, якими їх хотілося бачити..      :(
Хоча коли вже в Україні були легкі часи...

Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:38:43 від ценительница алей
   
Ні , насправді є багато  гарних у всіх відношеннях українських чоловіків..        не гірші за німців точно..      просто час важкий був тоді, і чоловікам українським нелегко було  бути тими, якими їх хотілося бачити..      :(
.    Ну да. Надо просто жить. А не мечтать о жизни.
   
.    Ну да. Надо просто жить. А не мечтать о жизни.

Десь так...
   
Скоріше, зарозумна для тебе  :gigi:  :facepalm1:
Мбугага, підібрав якийсь старий німець і ЦА почала гнути пальці  :weep:
   
От я не люблю кокетувати і підмащувати( загравати) чоловікам,  принципово не люблю і не роблю

Самі спитали, самі відповіли - холодна нецікава колода.
   
Мбугага, підібрав якийсь старий німець і ЦА почала гнути пальці  :weep:

Йди вже далі ..    :gigi:  :facepalm1:
   
Кацапки (та восточні українки) часто гарніші за наших, але безхазяйственні і склонні до алкоголізму.
   
Самі спитали, самі відповіли - холодна нецікава колода.

Уу...   та не з кожним... ;)         просто: якщо " всем  давать, ....", ну і дальше по тексту    :D
Більість жінок, насправді, лише тоді розкриваються, коли знаходять свого єдиного, з яким забувають все...   все так просто  8-)

Останнє редагування: 18 квітня 2021 11:47:55 від ценительница алей
   
https://youtu.be/KazLcCn_Sxg

Туалетний юмор(((
пс. Хоча я не заперечую що є в нього шикарні речі))
   
Йди вже далі ..    :gigi:  :facepalm1:
Я не те що йду, біжу звідси! ТП хай спілкуються з ТП.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія