Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

шо, срач таки нескіченний? До тисячної сторінки?
Да какой там срач??? Давно нет его!  Свидетели Петра мстительно пытаются укусить тех, кто не Свидетели Петра... давно определили.  что в своей ненависти Свидетели стали петь в унисон с абсолютно явными врагами Украины, украинцам и по большому счёту их самих.
 Давно понятно.  что у оставшихся выть ненависть и плеваться дерьмом   Свидетелей нет  логики. порядочности и совести... У кого она была перестали быть Свидетелями и просто теми. кто голосовал за Порошенко (имели  полное демократичное право это сделать!)и которым  просто обидно, что Порошенко проиграл выборы. Но от этого они не хотят быть врагами Украины и помогать вражеским пропагандистам разрушать украинский социум изнутри морально, нравственно и социально.
   
До речі , про малочисельність. Раніше  , -  9-го березня я і дружина  завжди були на мітингу біля Шевченко.  Може пару раз  пропустили , коли до влади прийшов Ющенко. Бо там почалися офіційні заходи  Але  постійно ходили  за Янука. І я вже майже кожного знав в обличчя з тих , що приходили.  Нас було небагато .
Здавалось , що все помаранчевим гаплик. На цьому  форумі була купа , що волала  після приходу Янука , все з вами покінчено , ви щезнете (про понеділок нічого не казали). You know me  приклад цього . Все помилка виправлена , ПР це назавжди. Але відновлення відбулося.
І де коммуністи ?  Де купа партій  ? А ти хто за  рух в Европу і НАТО  , вони не щезли  а таки перемогли  в цьому питанні.
Дуже швидкий  шлях якщо дивитися з точки зору історії . Але довгий якщо міряти часом життя людини.
(tu)
Так народжується Нація...
   
Да какой там срач??? Давно нет его!  Свидетели Петра мстительно пытаются укусить тех, кто не Свидетели Петра... давно определили.  что в своей ненависти Свидетели стали петь в унисон с абсолютно явными врагами Украины, украинцам и по большому счёту их самих.
 Давно понятно.  что у оставшихся выть ненависть и плеваться дерьмом   Свидетелей нет  логики. порядочности и совести... У кого она была перестали быть Свидетелями и просто теми. кто голосовал за Порошенко (имели  полное демократичное право это сделать!)и которым  просто обидно, что Порошенко проиграл выборы. Но от этого они не хотят быть врагами Украины и помогать вражеским пропагандистам разрушать украинский социум изнутри морально, нравственно и социально.
Zebil , подойди к моргу инфенкционки и расскажи тем , кто забирает  своих умерших , что порохоботы плюются дерьмом. Но этих хоть в инфенкционку привезли. А тех кого оставили умирать дома , потому как мест нет ? А родителям Журавля тоже про порохоботв плюющихся дерьмом можешь рассказать ?
   
Zebil , подойди к моргу инфенкционки и расскажи тем , кто забирает  своих умерших , что порохоботы плюются дерьмом. Но этих хоть в инфенкционку привезли. А тех кого оставили умирать дома , потому как мест нет ? А родителям Журавля тоже про порохоботв плюющихся дерьмом можешь рассказать ?
Він на початку цієї теми так борзо погрожував фізичною розправою, а зараз ниє, "ну парахоботики, ну палюбите Зєбіла, пазязязя"  :weep:
   
Він на початку цієї теми так борзо погрожував фізичною розправою, а зараз ниє, "ну парахоботики, ну палюбите Зєбіла, пазязязя"  :weep:

Пожалуйста дай копию текста на этой теме, где я угрожаю физической расправой над теми. кто проголосовал за Порошенко.
   
найн підріл за понеділок.
тьху
   
Пожалуйста дай копию текста на этой теме, где я угрожаю физической расправой  :laugh: над теми. кто проголосовал за Порошенко.
Раз 5 вже давала
Вимий очі від зеленої роси і вдивись в свої дописи
Чучело зєбілне  :facepalm:
   
найн підріл за понеділок.
тьху
Це ти що нам продемонстрував?
Що не зважаючи на зубожилість і зєбілфдм вмієш рахувати до 10
Малалец, візьми з полички рошенку
   
Раз 5 вже давала
Вимий очі від зеленої роси і вдивись в свої дописи
Чучело зєбілне  :facepalm:
Ни разу! И не могла дать!  Потому что я всегда считал, что каждый имеет право проголосовать  как угодно не так, как я это сделал! И проклинать и грозить расправой за это я принципиально не буду!
 И  ты хамишь!
   
доброго ранку!
   
Доброго ранку добрим людям
   
Доброго ранку!
   
Всім доброго ранку.

Традиційо зебенячих страждань вам у стрічку  B-)

   
Доброго здоровья!
   
Всім доброго ранку.

Традиційо зебенячих страждань вам у стрічку  B-)

Показати зображення...
:gigi:
типу приПетрі вони були б з зарплатою  :weep:

порохоботи не тільки дурні а ще й наївні  :facepalm1:
   
Бобер не тількі на зарплатні, а ще й недолугій.
   
:gigi:
типу приПетрі вони були б з зарплатою  :weep:

порохоботи не тільки дурні а ще й наївні  :facepalm1:

Тваринко, історія не терпить умовних способів. Щоб ти там собі не фантазувало, як би було при Петрі - це не аргумент  B-)

Сумна реальність - ось вона.
   
Тваринко, історія не терпить умовних способів. Щоб ти там собі не фантазувало, як би було при Петрі - це не аргумент  B-)

Сумна реальність - ось вона.
угу
Стара совіцька звичка - все порівнювати з 1913-м
   
Доброго ранку, країно!
   
:gigi:
типу приПетрі вони були б з зарплатою  :weep:

порохоботи не тільки дурні а ще й наївні  :facepalm1:
тіки зьєбіли з цього можуть ржати
   
Доброго ранку добрим людям
   

Всім доброго ранку.

Традиційо зебенячих страждань вам у стрічку  B-)

Показати зображення...
:gigi:
типу приПетрі вони були б з зарплатою  :weep:

порохоботи не тільки дурні а ще й наївні  :facepalm1:
Ага , я помню, как - безвиз вы никогда  не получите. Лещенко и Мустафа лично просили безвиз не давать.
Томос вам никто не даст .
Армию вы никогда не создадите.
Ржу в голос с этого - "А при порошенко было бы еще хуже !" . Ну утешайте себя.
Единственное , что сделало  меня злым и нервным , это те сотни трупов  , которые  остались бы живыми , если бы избрали Порошенко . Падение жизненного уровня - просто ржал . А со смертей как то не смешно .  Даже если это избиратель Зеленского. Жестокий , но закономерный результат выбора zebilov. Но у меня была надежда , что будет  экономический  урок.  Не срослось.
   
я помню, как - безвиз
безвіз це не компетенція преза, навіть п'яного

Томос
томос не ваще не компетенція преза

Армию вы никогда не создадите.
армія створена завдяки добровольцям і волонтерам.
   
Що зробив ваш ебучій зе? Хоть до чогось є в нього компетенція?
   
Доброго ранку, країно!
   
Здоровенькі були, пані та панове!
   
Хоть до чогось є в нього компетенція?
Є, перетворювати все, до чого він торкається останні два роки, в гівно.
ПС та й те, що було до цього, по великому рахунку, теж гівно.
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго ранку, країно!
   

Хоть до чогось є в нього компетенція?
Є, перетворювати все, до чого він торкається останні два роки, в гівно.
ПС та й те, що було до цього, по великому рахунку, теж гівно.
Очередное белое пальто подтянулось ? Ну и кто это украинский величайший политик современности, кто не "гівно" по вашему мнению.
И при выборе между Зеленским и Порошенко  за кого надо было голосовать ?


   
Доброго ранку добрим людям
   
Доброго ранку!

Давно мене тут не було :)

Про зе-владу - ковід-фонд створили, половину на дороги пустили, вакцину не законтрактували і не закупили.

Тепер в тих країнах, де проводили масову вакцинацію, кількість хворих падає, а у нас росте попри всі "лохдауни".
   
доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям
   
найн підріл за понеділок.
тьху
люда за фано бошку не открутила?
   

найн підріл за понеділок.
тьху
люда за фано бошку не открутила?
Увидел сообщение эльфа в цитируемом, так давно просто баню zebilov .

Отправить в бан кучу сторонников Порошенко ,  а потом , а вы где  порохоботы ?
Ну zebily  с мозгами никогда не дружили .

Ну и прикольно в отношении  вопивших про пів вареника, -  я  программист , мне грех жаловаться на доходы. Но что мне интересно , как питаются те кто проголосовал за конец эпохи бедности ? Потому как зайти в продовольственный , это  в районе 1000 грн. Если поехать скупиться , 3-5 тысяч.   Сейчас ржу со знакомой , которая писала после победы Зеленского , вы хорошо пожили , а теперь дайте нам хорошо пожить. Реально обещания Зеленского  за чистую монету приняла. 
Строй материалы - рост не хилый такой.
Компьютерные комплектующие - рост цен.
+ еще Мордор  протестировал развертывание , сейчас откупились сп2. В следующий раз откупаться уже будет нечем.  Про мастерство в борьбе с короновирусом писать не хочу.Бо начинаю материться.   Потому как то , что zebily стали беднее  в результате своего выбора  , над этим можно посмеяться , а над умершими нет.





   
Доброго дня добром людям.
   
пьодри... скоро
   
безвіз це не компетенція преза, навіть п'яного

томос не ваще не компетенція преза

армія створена завдяки добровольцям і волонтерам.
ти знову спиздів, кацап. тільки по третьому твоєму піздежу цифри скільки грошей витрачено на відбудову армії, чи може це волонтери і доброврльці зібрали сотні мільярдів?

2015 - 45,8 млрд грн
2016 - 59,4 млрд грн
2017 - 68,8 млрд грн
2018 - 86,6 млрд грн
2019 - 103 млрд грн
   
Доброго ранку тим хто думає!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 14 гостей
 
Повна версія