Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україні бракує на закордонні покупки 1,7 млрд доларів

   

Дефіцит зовнішньої торгівлі товарами в Україні за січень-травень 2017 року склав 1,7 млрд дол., що в 1,8 рази вище дефіциту за аналогічний період минулого року на рівні 745 млн дол.

Про це повідомляється на сайті Державної служби статистики України.

Експорт товарів з України за цей період у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року зріс на 25,9%, імпорт – на 28,6%. Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 0,93 (за січень-квітень 2016 року – 0,95), а зовнішньоторговельн і операції проводилися з партнерами із 215 країн світу.

За інформацією Держстату, обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу зріс на 25,2% – до 6,755 млрд грн. Імпорт товарів з країн ЄС зріс на 21,3% – до 7,812 млрд дол. і склав 42,1% в загальному обсязі імпорту.

Експорт товарів до Росії зріс на 33,2% – до 1,596 млрд дол. (9,3% загального обсягу), імпорт товарів із РФ зріс на 44,8% – до 2,473 млрд дол. (13,3% в загальному обсязі).

Нагадаємо, дефіцит зовнішньої торгівлі товарами в Україні в 2016 році склав 2,886 млрд дол. проти 610,7 млн дол. профіциту за 2015 рік.
   
   

До 2019 року Україна повинна виплатити за зовнішніми зобов’язаннями $11 млрд.

Про це заявив заступник глави НБУ Дмитро Сологуб.

“Є різні оцінки суми виплат, оскільки існує питання, що саме враховувати. Є виплати Мінфіну за зовнішнім боргом, Нацбанку – за зобов’язаннями перед МВФ, виплати держкомпаній, виплати по валютних ОВДП. Загалом, до 2019 року нам потрібно буде сплатити близько $11 млрд. Однак, якщо подивитися на залишок фінансування за програмою МВФ (близько $10 млрд), то виплати не виглядають непідйомними”. – пояснив він.

За його словами, ризики 2019-2020 років не виглядають такими значними, якщо взяти до уваги можливості залучення капіталу на міжнародних ринках, програми зі Світовим банком, ЄБРР, Євросоюзом та інші.
   
А платіжний баланм плюс гестери
   
Re: Україні бракує на закордонні покупки 1,7 млрд доларів

 Розрахунок не вірний. Вже писав: у даному балансі не враховано експорт робочої сили українців у розмірі біля 20 млрд. дол. в рік.
   
треба більше бляхів завозити
і імпорту з Польщі, дешевого і якісного
і ось тоді заживемо  :D
   
треба більше бляхів завозити
і імпорту з Польщі, дешевого і якісного
і ось тоді заживемо  :D

Чо ви такі тупі? Бляхи коштують в долларах  менше нових українських авто.
   
а сколько контрабаса не учитано, это тоже валюта -кэш аут
   
Re: Україні бракує на закордонні покупки 1,7 млрд доларів

треба більше бляхів завозити
і імпорту з Польщі, дешевого і якісного
і ось тоді заживемо  :D

  Більшість українців заробляють свої гроші важкою та чесною працею і мають право купувати за ті гроші те, що вважають за необхідне.
   
треба більше бляхів завозити
і імпорту з Польщі, дешевого і якісного
і ось тоді заживемо  :D

Нэ давайте машкомплекти втридорога завозити ото живем  :facepalm1:
   
  Більшість українців заробляють свої гроші важкою та чесною працею і мають право купувати за ті гроші те, що вважають за необхідне.

це моя гіляка, і моя пилка
маю право робити те, що вважаю за потрібне  :weep:



   
ожидаемо
как последствие блокад
   
 У "чесної" влади завжди так буде.
 Щоб докредитуватися та вкрасти.
   
а сколько контрабаса не учитано, это тоже валюта -кэш аут

Але і кеш гастеров теж не враховано
А кожен тиждень з бусами заїжджають мільйони
   
Більшість українців заробляють свої гроші важкою та чесною працею і мають право купувати за ті гроші те, що вважають за необхідне.
Для початку хай заплатять податки, мита, акцизи, ... . Щоб нормальні пацани не бідували. http://4vlada.com/rivne/51784
   
Але і кеш гастеров теж не враховано
А кожен тиждень з бусами заїжджають мільйони

Неучетка в Украине ИМХО самая большая проблема, никто не может толком получить аналитических данных по стране в целом, никто до конца не понимает что же происходит в нашей экономике
   
Для початку хай заплатять податки, мита, акцизи, ... . Щоб нормальні пацани не бідували. http://4vlada.com/rivne/51784

Пжити по новому  :facepalm1:  :super:
   
Re: Україні бракує на закордонні покупки 1,7 млрд доларів

це моя гіляка, і моя пилка
маю право робити те, що вважаю за потрібне  :weep:

 Ні, ну я ж писав про більшість українців, а не виключних українців із збоченими бажаннями.... :D
   
Re: Україні бракує на закордонні покупки 1,7 млрд доларів

Для початку хай заплатять податки, мита, акцизи, ... . Щоб нормальні пацани не бідували. http://4vlada.com/rivne/51784

 Serhiyrw link, ви праві, але ніколи не забувайте, що проблеми існують в любій країні. Є країни із меншими проблемами, є із більшими...українці, я вважаю, знаходяться в ненайгірших умовах. Гадаю, потрібно вірно вибирати ціль (реалістичну), вірно розраховувати свої сили, працювати регулярно у даному напрямку і перемога прийде обов"язково.
   
То газ на зиму нема за що в підземні сховища закачувати, я правильно зрозуміла? І чи качають його вже?
   
дивно а гнойсман сказв що почалось процвітання?
   
а сколько контрабаса не учитано, это тоже валюта -кэш аут
Треба рахувати контрабас імпортний мінус експотний: спирт,сигарети
   
дивно а гнойсман сказв що почалось процвітання?

то в гривне все "алмазный дым" ))
а в баксах - может во втором полугодии что-то отобьют под урожай или контракты
   
Повернiть Яценюка  :gigi:
   
Повернiть Яценюка  :gigi:
Там куля в лоб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія