Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Возвращение Крыма в Украину

Re: Возвращение Крыма в Украину

Розкажи це українцям та татарам які зараз сидять у застінках ФСБ у Криму, що це було. :X
Господи, який же ти тугий.

Українців я у Криму не бачив жодного, самі знавіснілі кондові коцапи. А щодо татар, то ти даремно їх ідеалізуєш. Срати вони хотіли на Україну, просто Хуйло прикрутило їм фітіля і не дало (і не дасть у майбутньому) творити там шанхай, що Україна за хабарі дозволяла.

В татар звичайна азіятська хитрість та підступність. Сьогодні вони улесливо співають з тобою гімна, завтра встромлять ніж у спину. Такий менталітет. Ти їх бачив зблизька? А я з ними два роки в одній казармі жив. Коцап тобі на порядок більший друг, ніж татарин чи будь-який інший чорножопий ситуативний союзник.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Да хрен они ложили на страну победившей нищеты и клептократии  .

Мені вже якось все одно, що там ватна сепарня бкелькоче. Раніше нервував, щось намагався донести. Вже все зрозуміло хто-є-хто  (tu)
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Нажаль не можу зараз навести приклад з кримських українців - мої друзі зараз закривають потихеньку бізнес та переїджають в Харків.

Вийдуть, я роскажу про них  (tu)  Це бомба а не пара  [ua]
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Крым никогда не был российским, ни единого дня, часа и секунды.

Не обманывайтесь - не так больно будет просыпаться.
я согласен с твоим высказыванием. только с одной оговоркой. смотря с какой стороны границы смотреть. по российской конституции одно. и если ты находишься с этой стороны границы, то отрицая это ты нарушаешь закон. с другой стороны границы мнение противоположное. наиболее логичное высказывание, которое я слышал от офиц укр лиц это - статус крыма не определен.
да, и никто не обманывается. это ты живешь в плену иллюзий. ну это твое личное дело. я бы не стал надеяться. тем более через сто дней.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Нажаль не можу зараз навести приклад з кримських українців - мої друзі зараз закривають потихеньку бізнес та переїджають в Харків.

Вийдуть, я роскажу про них  (tu)  Це бомба а не пара  [ua]
джамале расскажи. ее родители как-то не спешат "закрывать бизнес" и переезжать в Украину.
а вообще причин для закрытия-открытия бизнеса сотни и сотни.
от себя скажу. ведение бизнеса, налоги - примерно одинаковы что у нас что у вас. если вы ориентированы на внешние рынки - вам тут не место. если вас устраивает рос рынок, то вам будет выгодно тут работать.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

я согласен с твоим высказыванием. только с одной оговоркой. смотря с какой стороны границы смотреть. по российской конституции одно. и если ты находишься с этой стороны границы, то отрицая это ты нарушаешь закон. с другой стороны границы мнение противоположное. наиболее логичное высказывание, которое я слышал от офиц укр лиц это - статус крыма не определен.
да, и никто не обманывается. это ты живешь в плену иллюзий. ну это твое личное дело. я бы не стал надеяться. тем более через сто дней.

Российская Конституция действует только в пределах юрисдикции РФ.

Поскольку Крым - это часть Украины, то Конституция РФ не распространяется на Крым, даже если РФ считает иначе.

В любом случае, любой международный арбитраж займет в этом вопросе сторону Украины, а не РФ.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Українців я у Криму не бачив жодного, самі знавіснілі кондові коцапи. А щодо татар, то ти даремно їх ідеалізуєш. Срати вони хотіли на Україну, просто Хуйло прикрутило їм фітіля і не дало (і не дасть у майбутньому) творити там шанхай, що Україна за хабарі дозволяла.

В татар звичайна азіятська хитрість та підступність. Сьогодні вони улесливо співають з тобою гімна, завтра встромлять ніж у спину. Такий менталітет. Ти їх бачив зблизька? А я з ними два роки в одній казармі жив. Коцап тобі на порядок більший друг, ніж татарин чи будь-який інший чорножопий ситуативний союзник.
Звичайно не бачив, а коли ти там був останній раз?
Мої друзі всі поїхали від "руского міра", бо розробникам ПО там зараз нічого робити, в "сірій зоні" та з кацапськими "спецслужбами" під кожним кущем не попрацюєш.
Твій наїзд на татар взагалі не зрозумів - таке враження що вони тебе "анально принижували" у "нульових". :S
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

джамале расскажи. ее родители как-то не спешат "закрывать бизнес" и переезжать в Украину.
а вообще причин для закрытия-открытия бизнеса сотни и сотни.
от себя скажу. ведение бизнеса, налоги - примерно одинаковы что у нас что у вас. если вы ориентированы на внешние рынки - вам тут не место. если вас устраивает рос рынок, то вам будет выгодно тут работать.

Як може бути вигідно торгувати "в сірій жопі"? Навіть не всі російські компанії визнають статус Криму!
А що кацапські прикордонники роблять у Керчі біля мосту? Контролюють потік кацапів які приїжджають у Крим?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Российская Конституция действует только в пределах юрисдикции РФ.

Поскольку Крым - это часть Украины, то Конституция РФ не распространяется на Крым, даже если РФ считает иначе.

В любом случае, любой международный арбитраж займет в этом вопросе сторону Украины, а не РФ.

вже хтось зайняв?
і які результати?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Российская Конституция действует только в пределах юрисдикции РФ.

Поскольку Крым - это часть Украины, то Конституция РФ не распространяется на Крым, даже если РФ считает иначе.

В любом случае, любой международный арбитраж займет в этом вопросе сторону Украины, а не РФ.
ты демагог. в крым приезжаешь? границу пересекаешь? паспорт какой показываешь? и не говори после этого всю эту абракадабру про юрисдикцию украины в крыму и международный арбитраж. такого лицемерия давно не встречал.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

ты демагог. в крым приезжаешь? границу пересекаешь? паспорт какой показываешь? и не говори после этого всю эту абракадабру про юрисдикцию украины в крыму и международный арбитраж. такого лицемерия давно не встречал.

Разумеется украинский, какой еще?

На всей территории Украины украинский паспорт прекрасно работает.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Як може бути вигідно торгувати "в сірій жопі"? Навіть не всі російські компанії визнають статус Криму!
А що кацапські прикордонники роблять у Керчі біля мосту? Контролюють потік кацапів які приїжджають у Крим?
ты абс не в теме. оч выгодно торговать у нас. 3 миллиона платежеспособных людей. хороший рынок. больше латвии и эстонии. все российские компании торгуют. пограничников у моста нет. есть только охрана моста и пункт контроля фур для безопасности.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

3 миллиона платежеспособных людей.

??

А ну да, это крым параллельной реальности, ясненько
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Разумеется украинский, какой еще?

На всей территории Украины украинский паспорт прекрасно работает.
брехня. предполагаю что на рос границе ты показываешь рос паспорт. или ты декларацию заполняешь?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

??

А ну да, это крым параллельной реальности, ясненько
why? у нас бедные живут? беднее вас?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

брехня. предполагаю что на рос границе ты показываешь рос паспорт. или ты декларацию заполняешь?

Брехня - это Ваши слова.

На границе я всегда ездил и буду ездить только с украинскими документами.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

А що кацапські прикордонники роблять у Керчі біля мосту?
Де ти їх там бачив?
Звичайний пост ДПС і рентген для фур
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Де ти їх там бачив?
Звичайний пост ДПС і рентген для фур
Що часто в Крим катаєшься?
Є вони там, інфа 100%
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

ты абс не в теме. оч выгодно торговать у нас. 3 миллиона платежеспособных людей. хороший рынок. больше латвии и эстонии. все российские компании торгуют. пограничников у моста нет. есть только охрана моста и пункт контроля фур для безопасности.
що за 3 млн людей? це ті, кому зараз вся параша скидується щоб "штани підтримати".
А скільки у тебе вважається "платоспроможний", бо щось особливого зростання економіки Криму не видно.
Ви 6 млн відпочиваючих українців чим збираєтесь замінити, ніщеброди?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Звичайно не бачив, а коли ти там був останній раз?
Мої друзі всі поїхали від "руского міра", бо розробникам ПО там зараз нічого робити, в "сірій зоні" та з кацапськими "спецслужбами" під кожним кущем не попрацюєш.
Твій наїзд на татар взагалі не зрозумів - таке враження що вони тебе "анально принижували" у "нульових". :S

 :facepalm1:  Нафіга тим розробникам кудись їхати, якщо працюють онлайн?

у 13-му був

"нульові" - це коцапський зворот. Так само, як "анальна" тема. Я ж тобі пояснив: я служив з чорними з 83 по 85-й рік і дуже добре знаю цю публіку. Слава богу, до "лєпіл" навіть чурбани ставляться з повагою.

А найпригнобленіша категорія у СА це були москвичі та галичани. Щоправда, москвичів забирали у більш-менш нормальні війська: ППО, ВПС, РВСП, на флот, де звір'я було небагато.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

международный арбитраж

рішення Арбітражного суду в Парижі від 26 листопада 2018 року
виплатити "Ощадбанку" $ 1,3 мільярда за окупацію Криму

Міжнародний постійний третейський суд в Гаазі 2 травня 2018
оголосив перше рішення щодо спору з Росією через анексії Криму та експропріації майна 18 українських компаній
ціна питання, як відомо, - 159 мільйонів доларів

   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Брехня - это Ваши слова.

На границе я всегда ездил и буду ездить только с украинскими документами.
ты - либо брехун либо чего-то не договариваешь. а может ты шпион под легендой? на российской границе надо либо рос паспорт показывать (которого у тебя типа нет, или есть?) либо украинский но заполнять декларацию на пересечение границы. если заполняешь декл-ю, это твое право - тогда ты признаешь крым российским, поскольку признаешь существование границы.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Є вони там, інфа 100%

Бреше твоя інфа 100%
Залізь на ютуб - купа проїздів з регістраторів.
Легковушки взагалі ніхто не спиняє. Автобуси вибірково. погранців ніде там не видно
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

що за 3 млн людей? це ті, кому зараз вся параша скидується щоб "штани підтримати".
А скільки у тебе вважається "платоспроможний", бо щось особливого зростання економіки Криму не видно.
Ви 6 млн відпочиваючих українців чим збираєтесь замінити, ніщеброди?
уже заменили. на миллионы отдыхающих россиян. мы всем рады.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Вообще выборы должны были начаться с простого вопроса -кто сдал Крым и почему. Вместо того, чтобы все перевести на ура патриотизм. Именно в сдаче Крыма суть сегодняшней власти. Вот посмотрите- виновен оказался народ. Не руководители, которые и сейчас при власти, а челядь. Т.е. как был у нас совок так и остался.  Почему власть так ставит вопрос? Переводит стрелки на народ. Да все очень просто-где патырь?Где пашинский? Где Тягны в бок с Мохницким и Тенюхом.Все они не виноваты. Виновен народ.Удобная позиция! Не правда ли? Теперь как вернуть Крым.Надо честно признаться - с Порошенко он не вернется никогда, ура-патриотические лозунги можно смело игнорировать, на нацвалюту посмотрите?На курс. посмотрите - кому не понятно. Да, не очень Крым порошенковцам и нужен. Потому что с Крымом и Донбасом президентом стал бы Бойко. А так есть шанс. Порошенковцы не вернут Крым, еще и потому, что им больше  вира з мовою цикава, так как позволяет оболванить сантехников и колхозников. Этими принципами территорию не вернуть.Тем более с армией декоративных корабликов. Тем более, когда люди по ту сторону границы с сожалением смотрят на уровень разграбления Украины. Тамошнее руководство.Очень поощряет такие взоры.Потому что тогда тамошний люд не видит, что крадут в Бурятии не менее. Но Крым очень быстро может приплыть сам. Для этого надо всего лишь выбрать адекватного Президента, который не по вере и мове, а по технологиям и научно-техническому прогрессу более. Тогда народ потянется в страну, а не из нее. Причем он потянеться весь.В том числе и русскоязычный люд с украинскими корнями.Потому что рыба там где глубже, а мастеровой человек там где лучше.А пока с мажорами у власти, у нас страна  для лирныкив-сантехиким да продажных журналистов. По хорошему стране нужен Смешко. Но, увы, в стране сантехников умным людям делать нечего.Поэтому промежуточный вариант-Зеленый.Поэтому америкосы его и одобрили.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину


...ІМХО...що робити , щоб "повернути" Крим ?...

...по-перше , Крим - це  теріторія України : і по Українському Закону ,і по міжнародному Праву і Законодавству ,  Крим нікуди не подівся , знаходиться на тому ж місці , що і був...це - Українська Земля...

...інша справа - люди...

...комусь в Криму і в Хуйляндії втємяшилось , що тільки , як захочу - так і получу...але ж це - дуже смішно виглядає , по-дитячому....чи по-бандитьські... ;)

...що , на мою думку, робити...

...я ніде , і ніколи не чула про Державну Програму по встановленню Українського Закона в Криму?...

... це повинна бути різнорівнева програма : і всередині держави , і за участю всіх, якомога більше, міжнародних державних і громадських організацій...

...всередині держави треба починати з дітей і підлітків...Діти кожен день повсюди і завжди повинні чути і пам*ятати , що люди Криму - це Українські люди...(створити Програму виховання дітей та молоді в неприйнятті дій в Криму і бажанням відновити Закон і возз*єднання  з Україною...щоб діти в Криму знали , що про них кожен день пам*ятають і чекають)...іт.д.

...Крим - це держава Україна , тому постійний зв*язок влади з громадянами Криму , щоб ніхто в Криму навіть сумнівів не мав , що влада України може покинути громадян Криму...Навіть зараз , в річницю "непорозуміння" в Криму , Президент  та Верховна Рада , повинні звернутися к багатонаціональному Кримському Народу з обіцянкой обов*язкового повернення Закону України в Криму і покарання всих причетних до злочину...

...та багато-багато інше...
   
Re: Возвращение Крыма в Украину


...Крим - це держава Україна , тому постійний зв*язок влади з громадянами Криму , щоб ніхто в Криму навіть сумнівів не мав , що влада України може покинути громадян Криму


Шо?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

ты - либо брехун либо чего-то не договариваешь. а может ты шпион под легендой? на российской границе надо либо рос паспорт показывать (которого у тебя типа нет, или есть?) либо украинский но заполнять декларацию на пересечение границы. если заполняешь декл-ю, это твое право - тогда ты признаешь крым российским, поскольку признаешь существование границы.

украинский с крымской пропиской и никакой декларации не надо
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

ты - либо брехун либо чего-то не договариваешь. а может ты шпион под легендой? на российской границе надо либо рос паспорт показывать (которого у тебя типа нет, или есть?) либо украинский но заполнять декларацию на пересечение границы. если заполняешь декл-ю, это твое право - тогда ты признаешь крым российским, поскольку признаешь существование границы.

Не совсем понимаю про какую декларацию речь. Если Вы про миграционную карту, то да - чтобы попасть в Крым нужно ее заполнить в двух экземплярах, один носить с собой, второй отдается на КПП.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Що часто в Крим катаєшься?
Є вони там, інфа 100%

вчиняють процедуру контролю?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Шо?

а шо?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Бреше твоя інфа 100%
Залізь на ютуб - купа проїздів з регістраторів.
Легковушки взагалі ніхто не спиняє. Автобуси вибірково. погранців ніде там не видно

ну нє

вони там є...
як і скрізь...для вчинення різних типів контролю..та інших  дій--не обов"язково контролю паспортного
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

може для панства то новина...але прикордонники є скрізь...
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Шо?

...Шо  "шо" ?...

...Крим - це багатонаціональна українська автономія...там багато людей ,хто не згоден з діями Хуйлостана...і це важливо...і нікуди від цього не подітися...

...треба створювати справжню програму , а не розповідати , що нічого не зробиш...
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

.треба створювати справжню програму , а не розповідати , що нічого не зробиш...
(tu)
Українцям бракує українського мозгового центру. Може такий є, а я не знаю.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

...Шо  "шо" ?...

...Крим - це багатонаціональна українська автономія...там багато людей ,хто не згоден з діями Хуйлостана...і це важливо...і нікуди від цього не подітися...

...треба створювати справжню програму , а не розповідати , що нічого не зробиш...

Вы это бросьте.

Крым - это обычная область Украины, без всяких автономий и прочих особенностей. В перспективе, разумеется.

   
Re: Возвращение Крыма в Украину

(tu)
Українцям бракує українського мозгового центру. Може такий є, а я не знаю.

Он пока занят, деньги считает.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

чи навряд треба чекати швидкого повернення криму.
нікому це непотрібно і немає з того ніякої виходи.
кацапи повелися як та обезяна на апельсин у пастці.
Захід тепер буде вічно тримати кацапстан у чорному тілі, і тільки жорстко доїти кацапів на ресурси.
Ніяких технологій, ніякого фінансування, ніяких інвестицій, ніякого високотехнологічног о оснащення.
Кацапи будуть потроху деградувати, хиріти, час від часу будуть відкусувати шатки від кацапстану.
Нехай дякують своєму дурачку хуйлу.
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Українців я у Криму не бачив жодного, самі знавіснілі кондові коцапи

Наверное тяжело быть дол***бом?
   
Re: Возвращение Крыма в Украину

Крым - это обычная область Украины, без всяких автономий и прочих особенностей. В перспективе, разумеется.

...Конституція України - Розділ Х
АВТОНОМНА РЕСПУБЛІКА КРИМ
Стаття 134. Автономна Республіка Крим є невід'ємною складовою частиною України і в межах повноважень, визначених Конституцією України, вирішує питання, віднесені до її відання.

Стаття 135. Автономна Республіка Крим має Конституцію Автономної Республіки Крим, яку приймає Верховна Рада Автономної Республіки Крим та затверджує Верховна Рада України не менш як половиною від конституційного складу Верховної Ради України.

Нормативно-правові акти Верховної Ради Автономної Республіки Крим та рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим не можуть суперечити Конституції і законам України та приймаються відповідно до Конституції України, законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України та на їх виконання.



...ІМХО...ні я , ні Ви - ніхто не може "просто так" змінювати Закон України... Люди , які живуть в Криму , повинні це розуміти...чи може їм ніхто не пояснив?... чи вони думають , що Хуйлостан їх зможе захистить?...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія