Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

коли забанять кацапів ?

коли забанять кацапів ?

???
   
Re: коли забанять кацапів ?

+
   
Re: коли забанять кацапів ?

Слушне питання
   
Re: коли забанять кацапів ?

коли забанять кацапів ?
Кацапи забанять кацапів?  :lol: 
   
Re: коли забанять кацапів ?

.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Кацапи на форумі стверджують, що Хуйло напав на Україну, вбив та покалічив сотні тисяч людей, мільйони залишив без дому та змусив страждати в морози без світла, тепла, води та доступу до медичної допомоги через те, що жителі півдня та сходу України розмовляли російською мовою :X

особи, які говорілі тольки по русскі, які не бажали знати українську, коли хуйло приперся їх визволяти втікли від руського міру і тепер хоч не хоч а вчать українську.
А мали би мову знати, розмовляти, то може й хуйло не полізло б.
Гіркий урок, сміх скізь сльози
   
Re: коли забанять кацапів ?

Залишилось шість днів потерпіти

Орієнтовно 15/01/2024 у форума зміниться URL

З https://forum.pravda.com.ua/ на https://forum.pravda.com
   
Re: коли забанять кацапів ?

Кацапи на форумі стверджують, що Хуйло напав на Україну, вбив та покалічив сотні тисяч людей, мільйони залишив без дому та змусив страждати в морози без світла, тепла, води та доступу до медичної допомоги через те, що жителі півдня та сходу України розмовляли російською мовою :X


Провокаторе, а чому в моєму тексті слово "може" обійшов, не виділив?
   
Re: коли забанять кацапів ?

Залишилось шість днів потерпіти

Орієнтовно 15/01/2024 у форума зміниться URL

З https://forum.pravda.com.ua/ на https://forum.pravda.com

і буде засилля кацапів які знали що pravda.com їхнє
   
Re: коли забанять кацапів ?

???

а до кого питання?

ти ж ніби був самий рейтенговий?
не потянув суму, що зарядили, аби стати модером? :)




цуко....
і не хочеться стєбатися, але як втратити нагоду??  :)
   
Re: коли забанять кацапів ?

а до кого питання?

ти ж ніби був самий рейтенговий?
не потянув суму, що зарядили, аби стати модером? :)




цуко....
і не хочеться стєбатися, але як втратити нагоду??  :)

яка вигода
   
Re: коли забанять кацапів ?

Кацапи на форумі стверджують, що Хуйло напав на Україну, вбив та покалічив сотні тисяч людей, мільйони залишив без дому та змусив страждати в морози без світла, тепла, води та доступу до медичної допомоги через те, що жителі півдня та сходу України розмовляли російською мовою :X


ми знаємо що ти на роботі тут
і працюєш не на Україну
   
Re: коли забанять кацапів ?

та крім кацапів десятки емігрантішок гівно пишут. і що ?
   
Re: коли забанять кацапів ?

та хоча б явних кацапів
   
Re: коли забанять кацапів ?

Банить живого человека - грех великий. Истно говорю я вам.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Банить живого человека - грех великий. Истно говорю я вам.
банить кацапа на украинском форуме во время войны - богоугодное дело.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Слав вони мутно інформують про зміну домену що тривалий час був кацапською правдою, от і думай.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Банити кацапів необхідно. Кілька років тому перестав заходити на ФУП саме через їх навалу.
Але чому мене влітку забанили з формулюванням "ворожі нарративи" коли я написав про терки між Залужним та клоуном? Під цим формулюванням можно здійснювати політичну цензуру і банити всіх хто проти зленої плісняви?
   
Re: коли забанять кацапів ?

Банити кацапів необхідно. Кілька років тому перестав заходити на ФУП саме через їх навалу.
Але чому мене влітку забанили з формулюванням "ворожі нарративи" коли я написав про терки між Залужним та клоуном? Під цим формулюванням можно здійснювати політичну цензуру і банити всіх хто проти зленої плісняви?

так Слав під кацапами має на увазі всіх, кому не подобається зелень,

ось, будь ласка - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136134.0
   
Re: коли забанять кацапів ?

клоуном
Для Аміда та Слава ти вже кацап, якого треба банити.
   
Re: коли забанять кацапів ?

так Слав під кацапами має на увазі всіх, кому не подобається зелень,

ось, будь ласка - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1136134.0

Так це він банить? Не дивно що за нього проголосували всі юльки та прихильники певної політсили. Буде на ФУПі філіал ОПи та дЄрмакратія.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Банити кацапів необхідно. Кілька років тому перестав заходити на ФУП саме через їх навалу.
Але чому мене влітку забанили з формулюванням "ворожі нарративи" коли я написав про терки між Залужним та клоуном? Під цим формулюванням можно здійснювати політичну цензуру і банити всіх хто проти зленої плісняви?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=461215.msg6686128#msg6686128

Дрищ вульгаріс. Ще один професор.
   
Re: коли забанять кацапів ?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=461215.msg6686128#msg6686128

Дрищ вульгаріс. Ще один професор.

У мене немає жодного поста за Ющенка, не треба мене у нулькі записувати. Зрозуміло, що голосував за нього у 2004, але зовсім не є його фанатом.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Так це він банить? Не дивно що за нього проголосували всі юльки та прихильники певної політсили. Буде на ФУПі філіал ОПи та дЄрмакратія.

ні, зараз тут керують інші адміни, які банять взагалі незрозуміло як
   
Re: коли забанять кацапів ?

ні, зараз тут керують інші адміни, які банять взагалі незрозуміло як

Так було ж якесь голосування за нового і цей наче набрав більше інших?
   
Re: коли забанять кацапів ?

У мене немає жодного поста за Ющенка, не треба мене у нулькі записувати. Зрозуміло, що голосував за нього у 2004, але зовсім не є його фанатом.
Тоді прошу пробачити. Але проти всіх ви даремно в 2010 проголосували.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Так було ж якесь голосування за нового і цей наче набрав більше інших?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024.msg27660603#msg27660603
   
Re: коли забанять кацапів ?

 Слава записали в зелені  :lol: .

 :facepalm1:  в бєжєнців рошена повна халепа  :facepalm1:
   
Re: коли забанять кацапів ?

Слава записали в зелені  :lol: .

 :facepalm1:  в бєжєнців рошена повна халепа  :facepalm1:
Та да. До вторгнення Слав конкретно гнав на Зеленського.
   
Re: коли забанять кацапів ?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138024.msg27660603#msg27660603

Так начебто після цього було голосування і цей набрав більше інших, чи ні?
   
Re: коли забанять кацапів ?

Та да. До вторгнення Слав конкретно гнав на Зеленського.

У мене немає часу відслідковувати політичні траєкторії фупчегів, я заходжу не дуже часто. І був неприємно здивований політичною цензурою та баном.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Так начебто після цього було голосування і цей набрав більше інших, чи ні?

Вибачте, знайшов відповідь адміна, гадаю на волонтерську роботу неупередженого фупчега вони не знайдуть:

Отже є для вас трошки додаткових ввідних. Всі попередні модератори були упередженні в тій чи іншій мірі. Тому їх повернення не розглядається. Кандидатура має бути з нейтральними політичними вподобаннями, проживати на неокупованій території України та бажано перебувати в адекватному психічному стані. Модератор буде анонімним. Свої пропозиції скидайте в приватне.
   
Re: коли забанять кацапів ?

Велике спасибі адмінам.
Фупозалезність майже вилікували.
Спілкуватись з лайнометниками немає бажання...
   
Re: коли забанять кацапів ?

в мене і зараз до зеленого і пороха претензій ще більше але ж боять війна і треба думати головою

а не гнати понос і зраду
   
Re: коли забанять кацапів ?

в мене і зараз до зеленого і пороха претензій ще більше але ж боять війна і треба думати головою

а не гнати понос і зраду
пожалуй, саглашусь... Але що в такому випадку робити із отими тидищами, Дракеками, Росинками... Вони ж сунуть і сунуть зрадоньку цілодобово.
   
Re: коли забанять кацапів ?

пожалуй, саглашусь... Але що в такому випадку робити із отими тидищами, Дракеками, Росинками... Вони ж сунуть і сунуть зрадоньку цілодобово.

дрек це бот  кацапський
він з самого початку війни підкручував зраду потім прийняв тактику сарказму щоб його формально немогли забанити
   
Re: коли забанять кацапів ?

"Правознавець" Кароффка не палає від мене вже по декільком темам  8-)

Слав - кацапський бот. Постійно покривав Залужного.
   
Re: коли забанять кацапів ?

"Правознавець" Кароффка не палає від мене вже по декільком темам  8-)

Слав - кацапський бот. Постійно покривав Залужного.

Чому пан Drake не виїхав з окупованого Бердянська і яка в нього зараз зарплатня в рублях?
Чому запитую?
Бо в запропоновану паном гру можна грати вдвох
------------
І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо стверджує, що в нападі Хуйла на Україну винуваті москвороті жителі сходу та півдня України та втікачі звідти
--------------
 У росйськомовних жителів сходу та півдня України руки по лікті у крові українців, тому що за 30 років не навчились та не розмовляють українською мовою. І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо запитує в москворотих кацапських гнид --------, чому вони досі не розмовляють українською, чому не вивчили за 30 років? Чому з'їбали з півдня та сходу України, але все одно псують світ своїм москворотим сіськадавськом? І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Справжній патріот та найкраща людина форуму steol справедливо запитує в москворотих тупорилих кацапохуйників ---------, чому ці втікачі від окупації захищають свою москворотість, через яку Хуйло вбив та покалічив сотні тисяч Українців? Чому москвороті дебіли ---------- за 30 років незалежності не спромоглись вивчити мову? І це кажу не я, це каже справжній патріот, найкраща людина форуму steol, я лише його цитую.

Пан в червні 2022 ще дописував з Бердянська, а потім їх трафік кацапи пустили через Крим.
IP/Host: 31.40.165.---

Чука, пустили наш трафік через Крим.

З тієї миті пан почав дописувати з-під проксі- щоб не світити свій кацапський ІР.
І продовжує з-під проксі дописувати.
То я й запитую яка зарплатня в рублях, скільки платить за комуналку на зброю хуйлу?
   
Re: коли забанять кацапів ?

Пан Drake висмикує дописи з контексту минулих гілок, наливає навколо них люті й яду і вкидує на фуп для провокації розбрату на форумі.
То в мене й питання скільки йому платять рублями
   
Re: коли забанять кацапів ?

"Правознавець" Кароффка не палає від мене вже по декільком темам  8-)

Слав - кацапський бот. Постійно покривав Залужного.

Залужний не політик. Не треба плутати державних та військових діячів з гімном політиками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія