Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

На мой взгляд, уже достаточно заниматься странными недопереговорами в составе только делегаций Украины и каких-то людей из РФ.

Уровень пора поднимать до максимального - все вопросы, претензии РФ выносить и обсуждать в рамках ГА ООН (раз уж СБ ООН как орган протух окончательно).

Пусть дурь РФ будет окончательно вынесена на всеобщее обозрение.

Сколько можно...

   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
nik

и займет это 10 лет патамуша кворума не буде
   
А кацапи проти. І що ти зробиш?
   
и займет это 10 лет патамуша кворума не буде

Кворум нужен для принятия решения.

Я говорю про то, что переговоры перенесутся в публичную международную - самую высокую - плоскость.

   
А кацапи проти. І що ти зробиш?

Пусть так и скажут, что они против переговоров.
   
Переговори про що? Чи віддавати на додачу до Херсона ще й Запоріжжя?
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
nik

Кворум нужен для принятия решения.

Я говорю про то, что переговоры перенесутся в публичную международную - самую высокую - плоскость.

а я про сроки и результаты переговоров

оон - аморфная фигня, сродни старой европе, шаг вперед, два назад
   
Переговори про що? Чи віддавати на додачу до Херсона ще й Запоріжжя?

Про окончание войны.
   
а я про сроки и результаты переговоров

оон - аморфная фигня, сродни старой европе, шаг вперед, два назад

Другой ООН у нас нет.

Задача - вывести переговоры из тени, где русским так привычно и легко, на свет прожекторов.

Украине прятать нечего.
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
nik

Задача - вывести переговоры из тени, где русским так привычно и легко, на свет прожекторов.

и ты думаешь оон это сделает

наивняк!

   
и ты думаешь оон это сделает

наивняк!

Что ООН сделает - откажет Украине в просьбе предоставить площадку для переговоров?
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
nik

зачем? площадку предлагают многие страны наперебой...

я про сами переговоры и их результат, которого не будет, хоть в оон, хоть на луне, пока кацам не вломят пи@ды, а потом переговоры хоть на марсе, не один хрен где
   
зачем? площадку предлагают многие страны наперебой...

я про сами переговоры и их результат, которого не будет, хоть в оон, хоть на луне, пока кацам не вломят пи@ды, а потом переговоры хоть на марсе, не один хрен где

Многие страны - да, но ООН - признанная международная организация.

Решения ГА ООН - по итогам переговоров - могут иметь больший вес, чем переговоры где-то за закрытыми дверями.

И для РФ ООН крайне неудобная площадка, потому что РФ нарушила уже все что возможно и просто не имеет внятных аргументов.

   
Решения ГА ООН - по итогам переговоров - могут иметь больший вес, чем переговоры где-то за закрытыми дверями.

А якщо вийде пшик, навіщо ситому, у теплі сидячому, з колективною відповідальністю клерку, який займається виключно балаканиною, ризикувати цим всим? Ради чого?
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
nik

оон слишком аморфна она не смогла остановить войну, один сраный кабо верде проголосует против и все

нафига там тот патронаж оон?

ну сьездил генсек оон в москву, и что?

россию требуют исключить из оон, и что?

пи@ит там каждый день тот небензя или как там его






   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

Такий великий, а у казки ООН віриш.
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

Генсєк ООН недавно казав, що Україна має поступись раші щоб не було голоду в Африці...

Які переговори?   :facepalm1:

   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

пи@ит там каждый день тот небензя или как там его

Він просто сере на стіл СБ ООН.
   
Генсек ООН вже вів з Хуйлом переговори в Москві, відповідь прилетіла в Київ наступного дня.
   
смішно... невже досі не видно, що кацапи не збираються грати по жодних правилах, крім тих, які встановлюють самі

в той час, коли вони виходять з міжнародних організацій - РЄ, СОТ, ВООЗ - наївно вірити, що ООН може ефективно зіграти роль арбітра
кацапи грають в реальполітік і використовують лише ті інструменти, які їм вигідні, напр. повністю приручена і скацаплена ОБСЄ
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
IgS

Руські кажуть: простота хуже воровства.

1) Переговори ніколи не бувають публічними (крім пропагандонських заходів спєцом під камерами ТіВі).
Тому немає жодної різниці під чиєю егідою та за посредництвом кого вони (переговори) проходять.

2) Всі "вопросы, претензии РФ" добре відомі та були озвучені ще у перші дні війни:
А) Демілітарізація України - війська РФ мають зайняти всю територію України (ці єблани навіть не називали це окупацією);
В) Денаціфікація - ми це вже бачили: тотальне знищення всього українського, в т.ч. і населення України.

То про що домовлятись під егідою Ради Безеки ООН з вбивцями?

ООН, якщо хоче себе зберегти як міжнародну організацію,
має виключити РФ зі свого складу, принаймні виключити РФ зі складу Ради безпеки.
Саме про це можна домовлятись в ООН. Інакше ООН скінчить своє існування як Ліга націй.
   
Переговори про що ?
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
nik

вот именно
   
Переговори про що ?
Що здавати після Херсону.
   
Яке ж воно тупе це ватне кримчо
І саме тому не в змозі вивчити українську
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН
IgS

Яке ж воно тупе це ватне кримчо
І саме тому не в змозі вивчити українську
+100500
   
ООН цілком імпотентна організація. Ні на що не здатна крім "діп консьорна". Крапка.
Участь у ній - чисто піарна функція. Безумовно важлива, але піарна - не більше.
   
ООН цілком імпотентна організація. Ні на що не здатна крім "діп консьорна". Крапка.
Участь у ній - чисто піарна функція. Безумовно важлива, але піарна - не більше.
Була колись "Ліга націй" здохла від неспроможності відвернути 2-гу Світову, ООН йде точно по її слідах, ніде не зупиняючись  :-)o
   
Недавно під ООН і Червоним хрестом домовилися що наші хлопці вийдуть з Азовсталі і нам повернуть мертвих і поранених. Повернули?
   
Ліга Націй хоча б виключила зі свого складу СРСР, Рейх (Німеччину) та Італію за агресію.
ООН навіть на таке не здатна...
   
Я говорю про то, что переговоры перенесутся в публичную международную - самую высокую - плоскость.

це саме те, чого прагне хуйло - великої міжнародної трибуни
більшої дурості я не чула
   
це саме те, чого прагне хуйло - великої міжнародної трибуни
більшої дурості я не чула
Згоден на 100%
Хуйла треба членососить на всіх рівнях, а не трибуну для пропаганди йому давати
   
А якщо вийде пшик, навіщо ситому, у теплі сидячому, з колективною відповідальністю клерку, який займається виключно балаканиною, ризикувати цим всим? Ради чого?

Клеркам это совершенно не нужно, как и России.

А вот интерес Украины состоит в том, чтобы заканчивать войну.

И в этом случае Украина не теряет ничего, но получает шанс приблизиться к миру.
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

Та ідіть нахуй з тим ООН... Три місяці, ТРИ б***ь вбивають людей і знищують міста, де живуть сотні тисяч людей... 21 століття на дворі, Європа нахуй...І що робить це ООН? Чим вони займаються, які питання обговорюють? Їм похую на те, що моє рідне місто хуярять артилерією, що вчора там вбили немовля.. За що? Що воно наробило в своєму короткому житті? І ніхуя з того ООН не чути... Взагалі на місці України я б то слово ООН заборонив для вживання... зграя дебілів і імпотентів...  :X
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

Та ідіть нахуй з тим ООН... Три місяці, ТРИ б***ь вбивають людей і знищують міста, де живуть сотні тисяч людей... 21 століття на дворі, Європа нахуй...І що робить це ООН? Чим вони займаються, які питання обговорюють? Їм похую на те, що моє рідне місто хуярять артилерією, що вчора там вбили немовля.. За що? Що воно наробило в своєму короткому житті? І ніхуя з того ООН не чути... Взагалі на місці України я б то слово ООН заборонив для вживання... зграя дебілів і імпотентів...  :X

+1000000
"Зато как целуєца !" (с)
   
Дурня, чергова, переговори з РФ можна вести з позиції сили, ООН це організація про базікання, а не силу. :facepalm1:

Час переговорів ще буде місяць може менше не начасі.
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

б***ь, я навіть зайшов на сайт цієї богадєльні під назвою Рада Безпеки ООН. Отже чим займалася ця поважна організація на поточному тижні?

23.05
 Поддержание международного мира и безопасности
Ситуация в Сомали

24.05
 Доклады Генерального секретаря по Судану и Южному Судану

25.05
Защита гражданских лиц в вооруженном конфликте - так і хочеться спитати - і як, допомогли виблядки тій сім’ї харків’ян що загинула вчора під обстрілами?

26.05 - В цей день плідно працювали, просто маладци...  (tu)
Ситуация в отношении Ирака
 Ситуация в Сомали
 Доклады Генерального секретаря по Судану и Южному Судану
Положение на Ближнем Востоке, включая палестинский вопрос
 Положение в Ливии

27.05
Положение в Мьянме

Україна? Нє, не чули... там одне хуйло світу ядрєною бомбою погрожує..нє. не чули... Судан їм болить разом з М’янмою...
І до цих олігофренів пропонують звертатися?
   
Re: Переговоры между Украиной и РФ под эгидой ООН

 :facepalm: дуркуем?
   
б***ь, я навіть зайшов на сайт цієї богадєльні під назвою Рада Безпеки ООН. Отже чим займалася ця поважна організація на поточному тижні?

23.05
 Поддержание международного мира и безопасности
Ситуация в Сомали

24.05
 Доклады Генерального секретаря по Судану и Южному Судану

25.05
Защита гражданских лиц в вооруженном конфликте - так і хочеться спитати - і як, допомогли виблядки тій сім’ї харків’ян що загинула вчора під обстрілами?

26.05 - В цей день плідно працювали, просто маладци...  (tu)
Ситуация в отношении Ирака
 Ситуация в Сомали
 Доклады Генерального секретаря по Судану и Южному Судану
Положение на Ближнем Востоке, включая палестинский вопрос
 Положение в Ливии

27.05
Положение в Мьянме

Україна? Нє, не чули... там одне хуйло світу ядрєною бомбою погрожує..нє. не чули... Судан їм болить разом з М’янмою...
І до цих олігофренів пропонують звертатися?

Тю...
Там таким займаються 24/7 і 365/12 вже 70 років.

https://www.president.gov.ua/news/vistup-prezidenta-ukrayini-na-zasidanni-radi-bezpeki-oon-74121

5 квітня 2022 року

... постійний член Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй. Руйнує внутрішню єдність держав. Руйнує державні кордони

Провокує глобальну продовольчу кризу, яка може призвести до голоду в державах Африки, в державах Азії й точно закінчиться масштабним політичним хаосом у країнах, де стабільність продовольчих цін – базовий чинник внутрішньої безпеки.

Пані та панове!

Хочу нагадати вам статтю першу глави першої Статуту ООН. У чому мета нашої організації? У тому, щоб підтримувати мир. І примушувати до миру. Зараз Статут ООН порушується буквально з першої ж статті. А якщо так, то який сенс в усіх інших статтях?

Пані та панове!

Чи готові ви до закриття ООН?
   
Про окончание войны.

ну кацапи готові до таких переговорів, правда їх позиція не змінилась - здавайтесь

ну серйозно, коли вони обговорюють як будуть обживати запоріжські, дніпровські, харківські чи київські і т.д. заводи впк, то ви думаєте в цей момент з ними можна говорити, а чи не повернулися би ви... на 23 лютого. ага.

мене дивує тема про перемовини, типу це залежить від України і всі мають вмовити Україну піти на поступки і при цьому ніхто не хоче згадувати, шо кацапи не відмовлялися від своїх кінцевих планів, це кацапи ведуть всю кампанію, це вони нагнітають кожен день обстрілами і спробами захопити все далі... хочете говорити про мир - говоріть чи ставте ультиматуми кацапам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія