Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В МОЗ анонсували внутрішні ковід-сертифікати в "Дії"

в дії? Маю сумніви

Зачем в Дии? Приложение, которое рисует картинку. Я думаю, всякий студент такое забацать сможет.
   
Отсутствие QR кода объясняется возможностью подделки.
В приложении ДИЯ QR код меняется каждые 3 минуты.

Тобто для того, щоб показати його за кордоном, необхідний доступ до мережі?
Що значить підробки, якщо QR код це тільки посилання на базу даних?
   
зашифровані?
відкритим ключем?
ок, але розшифрувати зможе лише реєстр який тримає закритий ключ.

В данном случае под зашифрованным подразумевалось преобразование кода в "квадратики в квадратике".
Но ты прав, где-то встречал упоминание про электронную подпись от Дии, которая интегрирована в этот код, соответственно должен быть международный центр сертификации для этого дела.
   
Зачем в Дии? Приложение, которое рисует картинку. Я думаю, всякий студент такое забацать сможет.
але ж маєш показати у застосунку. Що за маячня
   
Тобто для того, щоб показати його за кордоном, необхідний доступ до мережі?
ні. Я проходила у Болгарії. Не потрібно.
   
ні. Я проходила у Болгарії. Не потрібно.
Значить попередній дописувач ввів нас в оману?
   
Тобто для того, щоб показати його за кордоном, необхідний доступ до мережі?

Коллега Bmx уточнил выше, что для Covid сертификата вроде не меняется, только для остальных документов.
Для них, в случае отсутствия связи, можно сгенерировать предварительно, вроде срабатывает.
   
Отакое...  :laugh: Если не имеют, то почему их на бумаге распечатывать нельзя?

Потому что бумага, в отличие от приложения Дия, не защищена ничем.
   
В кінці наступного робочого тижня спробую взяти на папері внутрішній ковід-сертифікат у сімейної.
Якщо це буде неможливо - буде дуже погано. І не тільки тим, хто не має смартфона чи не хоче ставити туди Дію. А й тому, що елементарно техніка не завджи добре працює, як самі смартфони в людей, так і перевіряюча техніка у тих, хто пущає/не_пущає кудись, а це не тільки можуть бути ресторації та театри, але й транспорт, лікарні, чиновничі кабінети, куди позаріз треба. Мабуть, тому міжнародні сертифікати все ж таки є на папері. От і внутрішні мають бути.
   
але ж маєш показати у застосунку. Що за маячня

Кому показать? Охраннику в магазине или вышибале найт клаба?  :laugh: Оно им надо? Они уже на отсутствие намордников на мордах не реагируют.  :laugh:
   
В кінці наступного робочого тижня спробую взяти на папері внутрішній ковід-сертифікат у сімейної.
Якщо це буде неможливо - буде дуже погано. І не тільки тим, хто не має смартфона чи не хоче ставити туди Дію. А й тому, що елементарно техніка не завджи добре працює, як самі смартфони в людей, так і перевіряюча техніка у тих, хто пущає/не_пущає кудись, а це не тільки можуть бути ресторації та театри, але й транспорт, лікарні, чиновничі кабінети, куди позаріз треба. Мабуть, тому міжнародні сертифікати все ж таки є на папері. От і внутрішні мають бути.

Есть утвержденный формат бланка, он доступен, можешь найти гуглом.
Возьми с собой загранпаспорт и проконтролируй чтобы введено было все правильно.
У меня их два, поэтому сделали два сертификата, в один вписать не смогли.
Если нет желтой бумаги, печатайте на белой.
   
Есть утвержденный формат бланка, он доступен, можешь найти гуглом.
Возьми с собой загранпаспорт и проконтролируй чтобы введено было все правильно.
У меня их два, поэтому сделали два сертификата, в один вписать не смогли.
Если нет желтой бумаги, печатайте на белой.

Що, є такий затверджений бланк і на внутрішній сертифікат? Чи - тільки на міжнародний, і він прирівнюється тут, в Україні, до внутрішнього й діє так само?
   
Що, є такий затверджений бланк і на внутрішній сертифікат? Чи - тільки на міжнародний, і він прирівнюється тут, в Україні, до внутрішнього й діє так само?

Пока внутреннего БУМАЖНОГО нет, насколько я знаю, он не требуется.
Думаю что когда понадобится разработают быстро.

Ты начала с того что делают (модернизируют) цифровой внутрениий в Дие.
Сейчас он есть, но видимо что-то дорабатывают, в моем нет иконки в правом нижнем углу.
   
Можешь дать источник, на основании которого ты сделал этот вывод? ;)
мене здивувало, що QR-код чомусь змінюється кожні 3 хвилини.  Питання було не в тому, відкрите там посилання чи використовується інфраструктура відкритих ключів (дійсно, там другий варіант, бо не передаються персональні дані), а в тому, чому я повинен користуватись виключно Дією, а не можу просто роздрукувати сертифікат з QR-кодом?

Так, наприклад, сертифікат ЄС працює на основі саме цифрового підпису, але принцип лишається той самий - верифікація на основі єдиного реєстру.

How will the certificate work?
The EU Digital COVID Certificate contains a QR code with a digital signature to protect it against falsification.
When the certificate is checked, the QR code is scanned and the signature verified.
Each issuing body (e.g. a hospital, a test centre, a health authority) has its own digital signature key. All of these are stored in a secure database in each country.
The European Commission has built a gateway through which all certificate signatures can be verified across the EU. The personal data of the certificate holder does not pass through the gateway, as this is not necessary to verify the digital signature.
https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu/coronavirus-response/safe-covid-19-vaccines-europeans/eu-digital-covid-certificate_en

What will the EU Digital COVID Certificate look like?

The EU Digital COVID Certificate will be available in digital format, for instance in a smartphone app, or on paper, as each person prefers. The certificates will contain a QR code with the necessary data as well as a digital signature. The QR code is used to securely verify the authenticity, integrity and validity of the certificate. The information on the certificate will be written in the language(s) of the issuing Member State and in English. A common design template was developed with Member States to facilitate the recognition of EU COVID Certificates issued in paper format.
https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/QANDA_21_2781

Рекомендований дизайн паперового сертифікату: https://ec.europa.eu/health/sites/default/files/ehealth/docs/covid-certificate_paper_guidelines_en.pdf

Тому цілком зрозуміле обурення спрособю змусити користуватись тільки додатком на смартфоні, але якщо Bmx пише, що там QR-код не змінюється, питання знімається  8-)  якщо звісно можна буде без проблем цей сертифікат роздрукувати, не звертаючись до сімейного лікаря.
   
Так, наприклад, сертифікат ЄС працює на основі саме цифрового підпису, але принцип лишається той самий - верифікація на основі єдиного реєстру.

Возможно здесь вопрос в доверии: своим гражданам ЕС доверяет больше, от нас требует обеспечение дополнительной защиты.
   
Пока внутреннего БУМАЖНОГО нет, насколько я знаю, он не требуется.
Думаю что когда понадобится разработают быстро.

Ты начала с того что делают (модернизируют) цифровой внутрениий в Дие.
Сейчас он есть, но видимо что-то дорабатывают, в моем нет иконки в правом нижнем углу.

Багатьом буде потрібен паперовий внутрішній, і то, напевно, швидко - як тільки ужерсточать карантин і введуть локдаун. Я почала з того, що пропонують в Дії, а це не всіх влаштовує, якщо не буде паперового аналогу. Що за проблема його також відразу розробити, паралельно з електронним?
   
Багатьом буде потрібен паперовий внутрішній, і то, напевно, швидко - як тільки ужерсточать карантин і введуть локдаун. Я почала з того, що пропонують в Дії, а це не всіх влаштовує, якщо не буде паперового аналогу. Що за проблема його також відразу розробити, паралельно з електронним?

Без понятия.
Скорее всего какой-то неутвержденный черновик уже есть, просто не афишируют, а то семейные вообще взвоют.
   
Що ж, якщо щось мені вдасться з"ясувати у сімейної, напишу в цій темі
   
Re: В МОЗ анонсували внутрішні ковід-сертифікати в "Дії"

Стало цікаво перевірити, і вже одержала в Дію внутрішній сертифікат :)
ПС Виявляється, обидва прийшли, міжнародний також
   
Re: В МОЗ анонсували внутрішні ковід-сертифікати в "Дії"

Дия показывает штрих-код даже при отключенном интернете (самолетный режим).
Правда полоска есть "интернет отключен" ниже
   
Не такі страшні антиваксери, як підроблені тести
Правоохоронці викрили у Києві групу осіб, які на замовлення туристичних фірм масово підробляли ПЛР-тести та довідки про вакцинування проти COVID-19.


Дослівно: "54-річний чоловік у змові з представниками туристичних фірм налагодив схему підроблення та видачі фальшивих результатів ПЛР-тестів з негативним результатом на коронавірус, виданих нібито українськими та закордонними лабораторіями, а також медичних карток про вакцинацію осіб".

Потім нам можуть закрити шлях до ЄС
   
Есть утвержденный формат бланка, он доступен, можешь найти гуглом.
Возьми с собой загранпаспорт и проконтролируй чтобы введено было все правильно.
У меня их два, поэтому сделали два сертификата, в один вписать не смогли.
Если нет желтой бумаги, печатайте на белой.

Там можуть перед сертифікатом ще цифровий паспорт в Дії згенерувати... Той, на підставі якого шахрайство з кредитами і майном роблять...
   
Re: В МОЗ анонсували внутрішні ковід-сертифікати в "Дії"

Железнодорожный билет также имеет код. Но он почему-то не меняется каждые 3 минуты. Чудеса да и только. Оказывается так можно было. Удивительно.

Билет - право-подтверждающий документ, и там достаточно иметь постоянную ссылку на подтверждение из источника.
Паспорт - право-устанавливающий документ, поэтому там не может быть постоянного кода, который можно распечатать и пользоваться. Там кратко-живущий код - часто ипользуемая технология для усиления security.
   
Re: В МОЗ анонсували внутрішні ковід-сертифікати в "Дії"

прикордонник сканує паспорт,

Знаете, как в Китае продают билеты в какие-нибудь парки развлечения или аква-парки, особенно на несколько дней?

Вы подходите к кассе, говорите, что вам надо, и сканируете своим вичатом QR-code. Все, можете все убирать, вам больше ничего не понадобится - ни деньги, ни билеты, ни ID (паспорт).

На входе в пари стоят турникеты в фигней, похожей на планшет. Вы подошли, улыбнулись, и идете дальше. Система, которая появилась, как продолжение FacePay (в Украине есть в пивнушках хоп-хей :) ).
   
Там можуть перед сертифікатом ще цифровий паспорт в Дії згенерувати... Той, на підставі якого шахрайство з кредитами і майном роблять...

Жизнь - боль :(
   
Там можуть перед сертифікатом ще цифровий паспорт в Дії згенерувати... Той, на підставі якого шахрайство з кредитами і майном роблять...

так якраз роблять за відсутності згенерованого паспорта, нє?
   
Спершу пропонуємо поглянути на те, який вигляд має карта Європи очима українського туриста станом на 10 вересня. На ній зеленим позначені ті країни, які пускають українців із цифровим сертифікатом, а синім - із паперовим свідоцтвом про вакцинацію.

Країни, позначені салатовим кольором, дозволяють в'їзд туристам за наявності або сертифіката про вакцинацію, або негативного ПЛР- чи антиген-тесту. Помаранчевий колір – це ті, хто визнає тести, але не українські сертифікати про вакцинацію. І червоним позначені закриті для українців країни.



нашим польским друзьям нужен бумажный. А не дия. Ретрограды.
   
А некоторые гады ни бумагу ни дию не признают. Солнечная Ирландия не пускает вовсе. У них настолько всё зашибись, что боятся, что мы им воздух испортим.



   
До жопы все сертификаты в Дие и не в дие.. До жопы все прививки двукратные файзером.  Я ложусь в Институт сердца на  следуещей неделе - только ПЦР (один-два дня)
   
нашим польским друзьям нужен бумажный. А не дия. Ретрограды.
Не придумуй. Дія підходить.

Podróżni niezależnie od środka transportu (zbiorowy i indywidualny oraz przekraczanie granicy pieszo) podlegają 10-dniowej kwarantannie wjazdowej chyba, że spełnią jeden z poniższych warunków:

    są zaszczepieni pełnym cyklem szczepienia, a od podania ostatniej dawki szczepienia upłynęło 14 dni (liczone od dnia następującego po dniu podania ostatniej dawki), Szczepienie jest poświadczone unijnym cyfrowym zaświadczeniem COVID lub innym dokumentem w języku polskim lub angielskim poświadczającym zaszczepienie szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej,
   
Значить попередній дописувач ввів нас в оману?
саме так. Навіщо його оновлювати. Додаток працює оффлайн
   
саме так. Навіщо його оновлювати. Додаток працює оффлайн

Не совсем так.
При отсутствии интернет не генерируются динамические QR коды для загранпаспорта, ИПН, техпаспорта и прав.
Уже сгенерированные статические QR коды для международного и внутреннего COVID сертификата показываются, как писал выше коллега Bmx.

Но вы не останавливайтесь, продолжайте хейтить тех кто вас эдьюкейтит, это же так прикольно, верно? ;)
   
Не придумуй. Дія підходить.

Сорян. Мопед не мой. Мопед нашей любимой УП. На форуме которой мы имеем счастье находиться. По вашему УП лжет?  :laugh:
   
Сорян. Мопед не мой. Мопед нашей любимой УП. На форуме которой мы имеем счастье находиться. По вашему УП лжет?  :laugh:
Я чекаю відгуків людей, які поїдуть зараз в Польщу на закупи. Поляки вже заждалися, нема виторгу в супермаркетах без наших.
   
чому термін дії на паперовому бланку і у ДІЇ різняться. Що приймати до уваги - у ДІЇ термін до грудня, на паперовому бланку до червня?
   
чому термін дії на паперовому бланку і у ДІЇ різняться. Що приймати до уваги - у ДІЇ термін до грудня, на паперовому бланку до червня?
Строк дії сертифіката - 6 місяців, у відповідності із європейськими правилами. Проте термін дії вакцинації рік - і через пів-року можна згенерувати буде ще один сертифікат.
   
Не совсем так.
При отсутствии интернет не генерируются динамические QR коды для загранпаспорта, ИПН, техпаспорта и прав.
Уже сгенерированные статические QR коды для международного и внутреннего COVID сертификата показываются, как писал выше коллега Bmx.

Но вы не останавливайтесь, продолжайте хейтить тех кто вас эдьюкейтит, это же так прикольно, верно? ;)
я показала в Болгарії оффлайн. Ніхто код не перевіряв. В Україні був інтернет. А що вона робила на кордоні я не бачила
   
чо за херня, щойно пробую включити дія.підпис, нахиляю голову туди-сюди, а в кінці сталась помилка  :X
   
чо за херня, щойно пробую включити дія.підпис, нахиляю голову туди-сюди, а в кінці сталась помилка  :X

Пробуй ще. І слідкуй за підказками.
У мене десь з 5 разу вийшло - коли зрозумів які йому рухи потрібні.
Але після того, як зрозумів - стало легко проходитись десь за 10-15 сек.
   
чо за херня, щойно пробую включити дія.підпис, нахиляю голову туди-сюди, а в кінці сталась помилка  :X

Hint: не трать время на чтение текста подсказок, просто повторяй движения нарисованной головы.
И продолжай держать нас в курсе пожалуйста :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія