Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

досить про сумне. давайте про мистецтво. фотомистецтво

послухаємо хоч.
годного мистецтвознавця і годного фотографа.

ростіть над собою

а то так і вмрете небидло нехохлами що мають лиш два режими

1. слава
2. геть


   
послухаємо хоч.
годного мистецтвознавця і годного фотографа.

ростіть над собою

а то так і вмрете небидло нехохлами що мають лиш два режими

1. слава
2. геть


https://youtu.be/lbWxZxL8_1U

Щось надто аматорський рівень робіт...
   
Щось надто аматорський рівень робіт...

так вони і є аматорські. ти що не чув вступ майка.
тут суть саме в  ведучому канала . він мистетвознавець і фотораф. н і дрочер на фототехніку) на каналі там багато оглядів різноманітних камер всіх класів. годних. імхо
   
Просто серед аматорів є такі, що й профі позаздрять, але він розбирає самий початковий рівень.
   
Просто серед аматорів є такі, що й профі позаздрять, але він розбирає самий початковий рівень.

є.

але він розбирає як мистецтвознавець те що присилають йому в групу. він не вишуковує в мережі шедеври
я щойно подумав що з моїх фоток - які б можн абуло назвати художніми - нічого і викладати в мережу. бо пейзажами я не захоплююсь  та й у мене немає ширіка нормального - весь мій ширік на дзеркалі це кропнутий кітовий 18-55 ІІ ІS до 400Д,   та й пейзажами не захоплювавсь. а на фф я користуюсь лиш мануальною м42 оптикою це два геліоса, один білий з багатопелюстковою діафрагмою -  боке не виразне - а інший такий геліос з повторювачем діафрагми тіпа 44м  - так він крутить таке шикарне боке на діафрагмі 2.0. але в кадрі винятково моя родина.  та й я вже на дзеркалки і н езнімаю - знімаю на цифрокомпакт. шопопало вже ліньки . але послухати фотообзори техніки і фотографій - зараз з нудьги чому і ні

шопопало яке я зараз  знімаю виглядає приблизно  ось так


   
фотомистецтво у нас по п'ятницям у профільних гілках!
   
фотомистецтво у нас по п'ятницям у профільних гілках!

ви немов спермотоксикозні підлітки за тими цицьками. у кожного під руками як мінімум дві жінчині . то вже супружній  обовязок . офтоп
   
або соь. теж шопопало. просто фота на память
   
я  як чукча - що бачу про те і співаю - те і фоткаю))

з усією повагою до цього північного народу

   
а ось це для мене особлива фотографія.не лиш тому що це мій собак який нещодавно помер. а й тому що цю фотку я зробив об.єктивом від зеніта. геліосом. тобто з ручним фокусуванням і не серією кадрів а одним єдиним. тобто імхо пощастило.

   
киця
   
є.

але він розбирає як мистецтвознавець те що присилають йому в групу. він не вишуковує в мережі шедеври
я щойно подумав що з моїх фоток - які б можн абуло назвати художніми - нічого і викладати в мережу. бо пейзажами я не захоплююсь  та й у мене немає ширіка нормального - весь мій ширік на дзеркалі це кропнутий кітовий 18-55 ІІ ІS до 400Д, 

Це з гармати по мухах стріляти.

Щодо пейзажів та кітової лінзи, 15 років тому був один, здається американський фотограф, який знімав на 300d + 18-55, і в нього були кілька сотень дуже крутих пейзажів  на цей комплект, що підвтерджувало, справа в першу чергу не в техніці, а в баченні, ну ще потрібен час і бажання. Нажаль зараз не можу знайти той сайт.
   
Терпите, люди, скоро лето...

   
Знайшов
http://robertmekis.com/?kateg=photos&subkateg=landscape

Зараз вже не так вони вражають, як 15 років тому, але це все старі фотки, треба зважити на це
Можна ще якись фотоальбом Анселя Адамса подивитися :)

Останнє редагування: 26 березня 2020 11:41:43 від Amid
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія