Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

молодці педрили.
таки перемогли топікстартера.
Уже скільки часу пройшло, а всі півтора оставшихся педрил все так же відмічаються у цій гілці  :super:
Це безперечно перемога, які варто зарахувати до перемог кудлатого вождя педрил:
1. томос
2. людас

 (tu)

Ну якщо зе!лепні рахують, що нас півтора, то і я відмічусь. Вже буде два з плюсом... :D 
   
Какие полтора - давно никого нет , совсем никого нет.
   
И никогда не было. Только одинокий эльф тырил пакетики в магазине.
   
Доброго ранку, країно!


Як давно я тут не була...



Мася, ти якшо у цій гілці не будеш відмічатися і увечері, коли уходиш, то я просто забуду про твоє сучєствованіє.  А я ж після твого виймання мене з бикота, повинна готуватися стати чесною і вєрною мужніною женою...


А як я можу це робити, коли я навіть не знаю, коли ти вже дрихнеш? А жонін долг? А твій долг мнє...  :cray:  Ти  за ці півгода задолжав мені як земля колгоспу - тобі ше отрабатувать та отрабатувать.... А ти так втіхаря тут сидиш, шо я взагалі вже про тебе почяла забувать.... ше стягаюся туд.... знайду собі когось.... :spruce_up:  Чи ти лінуєшся отрабатувать?  Битий будеш, як не будеш слухацця.... І ващє... уйду я ат тібя, якшо ти мене не цінитимеш.... :cray:

 Ще комусь іншому кицьнеш - залишишся без хазяйства... Більше повторять не буду.  :punish:
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго ранку!
   
Какие полтора - давно никого нет , совсем никого нет.
с понедельника нас нет!  :buba:
   
И никогда не было. Только одинокий эльф тырил пакетики в магазине.
и грелся в кондитерке глядя на тортики и давясь слюнями  :weep:
   
Доброго ранку тим хто думає!
На жаль ми були праві. Майже в усьому. Ну ще курс тримається. Але скільки він протримається , невідомо. З екномікою все дуже погано. І стрімкого росту цін не уникнути. Він вже відбувається. Чому насіння у 2 оази подорожчало? Так воно іімпортне. Але курс же так не змінився?
   
и грелся в кондитерке глядя на тортики и давясь слюнями  :weep:
Так епоха бідності скінчилась, нема грошей на опалення і одяг по сезону, ходять зелепні до Петра грітись в магазин і рошенки понюхати :)

ЗІ Доброго ранку!
   
Доброго ранку тим хто думає!
На жаль ми були праві. Майже в усьому. Ну ще курс тримається. Але скільки він протримається , невідомо. З екномікою все дуже погано. І стрімкого росту цін не уникнути. Він вже відбувається. Чому насіння у 2 оази подорожчало? Так воно іімпортне. Але курс же так не змінився?
не знаю. Дружина закупила два тижні тому, трохи дорожче, ніж того року, та не на багато.
   
Ну якщо зе!лепні рахують, що нас півтора, то і я відмічусь. Вже буде два з плюсом... :D 
у порівнянні з кнуродивізією 2019-го року, щас вас уже всьо.
   
у порівнянні з кнуродивізією 2019-го року, щас вас уже всьо.
тебе в сільпо ще не загребли?  :lol:
   
у порівнянні з кнуродивізією 2019-го року, щас вас уже всьо.
повторюю. Переличте, кого нема. Всі теж самі люди, ось вони.
   
повторюю. Переличте, кого нема. Всі теж самі люди, ось вони.
та дофуя нема.
Заглянь на перші хоча б сторінки. Там вас штук 50 зразу відмітилось.
Мовчу уже про всяких турасі-пітурасів, мажоп і шаріків скажених.
Он морчєєба і фома липецький недавно пропали, а ви все педрячий траур не об'являєте.
   
тебе в сільпо ще не загребли?  :lol:
поки що ні, але я так поняв це була б третя педряча перемога, записана на пердячих сраках фюзеляжах:
1. томом
2. людас
3. есльф
   
та дофуя нема.
тобто, всі в наявності? Так розуміти, як спіску нема?
   
поки що ні, але я так поняв це була б третя педряча перемога, записана на пердячих сраках фюзеляжах:
1. томом
2. людас
3. есльф
не пийте стількі.
   
Доброго ранку! Понеділок починається в суботу!
   
Доброго ранку добрим людям.
Недобрим - не доброго. :)
   
А ви все працюєте , незважаючи на Шабад ?

Мої ж ви шоколадки !

Умнічки ! 500 сторінок навалите до кінця року ?
   
та дофуя нема.
Заглянь на перші хоча б сторінки. Там вас штук 50 зразу відмітилось.
Мовчу уже про всяких турасі-пітурасів, мажоп і шаріків скажених.
Он морчєєба і фома липецький недавно пропали, а ви все педрячий траур не об'являєте.
ты эльф путаешь реал и виртуал, если у тебя времени вагон на ФУПе сидеть, то у кого-то его просто нет

что моршеба не пишет очень жаль, как и фома (который недавно вышел из бана)
   
А ви все працюєте , незважаючи на Шабад ?

Мої ж ви шоколадки !

Умнічки ! 500 сторінок навалите до кінця року ?
позови карофку она навалит за день  :lol:
   
А ви все працюєте , незважаючи на Шабад ?

Мої ж ви шоколадки !

Умнічки ! 500 сторінок навалите до кінця року ?

Вам 446 сторінок підтвердження вашого особистого дебілізму хіба мало?
   
Вам 446 сторінок підтвердження вашого особистого дебілізму хіба мало?

Дякую , Вадік , кожен пост важливий. Тримай і далі гілку  на першій сторінці.
   
Вам 446 сторінок підтвердження вашого особистого дебілізму хіба мало?
та він редиска ще за 256-у не відзвітував!
   
Прогноз людаса завжди вірен. Тільки навпаки. Якщо він каже що порохоботи щезнуть, то це значить , що кількість прихильників Порошенко зросте. Якщо він каже що вибори виграв трамп і Порошенко каюк, то це значить що переміг байден і каюк зеленському. Я  завжди до нього уважно прислухаюсь. Він чк компас що показує на південь. Якщо це знаєш то можно користуватися йогобпрогнозами
   
позови карофку она навалит за день  :lol:

Вона вчора вже відмітилась  :gigi:

Готується?  :lol:
   
Філова картинка про зелепнів :)

   
Прогноз людаса завжди вірен. Тільки навпаки. Якщо він каже що порохоботи щезнуть, то це значить , що кількість прихильників Порошенко зросте. Якщо він каже що вибори виграв трамп і Порошенко каюк, то це значить що переміг байден і каюк зеленському. Я  завжди до нього уважно прислухаюсь. Він чк компас що показує на південь. Якщо це знаєш то можно користуватися йогобпрогнозами

так Людас всегда сам говорил, что долбоеб. как, говорит, не проголосую, все не то выходит. может, действительно, думал, что его говножизнь лучше станет от того, что президент поменяется.


   
так Людас всегда сам говорил, что долбоеб. как, говорит, не проголосую, все не то выходит. может, действительно, думал, что его говножизнь лучше станет от того, что президент поменяется.
Воно так куме ,та трохи не так . Довбойоб не помиляється в 100% випадків  , а тут без варіантів. Людас талант. Каюсь, я засумнівався , коли він пророкував перемогу Трампу (Я теж думав , що шанси у Трампа більше). Подумав , ну все зламався анткомпас.  Але ні , він вперто показує на південь.

   
Філова картинка про зелепнів :)

Показати зображення...
:weep: підстолом!
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго!
Незабаром понеділок і знов хтось щось не побачить!!!
   
Доброго ранку! Понеділок починається в суботу!
  :D
Доброго ранку, хунта !!
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго понеділка!
Погода сонячна й морозна  (tu)
   
Доброго ранку добрим людям!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія