Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я так розумію ,винних за розвал державності за 30 років не буде

Лично  я был
за
Чорновола
Ющенко
Порошенко
Вірю, я повірив  :weep:
   
Не пиzди.

"В країні повна антинародна олігархія. Є "папа" – Леонід Данилович Кучма, – який, окрім того, що проти демократії й свободи, народовладдя, ще й фальсифікує вибори, затискає вільну пресу. Москва збільшує свій тиск на Україну, просто заганяє її в куток. Кучма не може вже не чіпати не тільки Януковича, донецьких, але й кримських, луганських. Він починає заявляти, що Україна готова вступати в ЄС і НАТО. І ці слова визначили його долю. А для Георгія Гонгадзе стали фатальними. ФСБ обрало його жертвою", - зауважив Луценко.

 "це була перша спроба повернути Україну під Кремль, коли Кучма заїкнувся про НАТО. На жаль, мушу визнати, що на той момент і учасники акції "Україна без Кучми", і львівський рух "За правду", і десятки тисяч людей, які взагалі себе не ідентифікували ні з якими рухами, борючись проти авторитарної ієрархічної системи Кучми, "стали інструментом у кремлівському плані".
   
Вірю, я повірив  :weep:
навіть симпатизував Бандері  :gigi:
   
ти ж свідомо голосува за всю цю кацапську ригокомуняцьку пиzzдоту

Я нет
В этой ветке уже  повторял за кого я голосовал
   
Вірю, я повірив  :weep:

Хорошие были времена когда был Рух
Но потом руховцы развалили Рух
и
все пошло не туда
   
Я нет
В этой ветке уже  повторял за кого я голосовал
:weep:

   
зауважив Луценко
Корупціонер луценко є нащадком системи, яку створив кучма, збагатився на ній і пестував при головсвину, тому, відразу, нафуй.
Еліта, якщо вона такою є насправді, не підлаштовується під отару, а проводить роз'яснювальну роботу. Це ключовий момент.
З кучмою, ющенком, хряком, головсвином на головній табуретці, ніяке НАТО нам не світило за визначенням.


Останнє редагування: 18 березня 2024 20:22:39 від Mur Master
   
:weep:

https://www.youtube.com/watch?v=trY8i7iC2F8

А слабо выложить призывы Черновола к федерализации = развалу единой Украины ?

Ась ?

Лично мне важно тогда было отстранить комэлиту от власти
и
чорновол годился как таран
но
не сложилось 
   
А було що розвалювати більше 30 років тому?

Чи таки з помилками і пройобами СТВОРЮВАЛИ державу на руїнах совка і з народом скаліченим тим совком за три покоління?

І це майже диво, реально, що в тих умовах, при ТАКОМУ тиску рашки і її прихильників, таки не розвалили, а створили державу, яка встояла при нападі ядерної скаженої сусідки, якої сцяться могутні старі демократичні держави,  і досі в неймовірно важких умовах, продовжує битись за свою свободу
   
Не пиzди.
зараз закидає штабними "нотатками".

кравчук - все
кучмі - цій падлі ви ніц не зробите, і його учням: юлі віті петі тим більш віті шапкокраду.


НІЧОГО. А пиzдіти будуть по надцятому колу.
 І пиzдить будуть хто як може, і петя і юля
   
Мудрому народу слід читати іноді хоч ... щоб мати розуміння наприклад таке:

– Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стёкла, потушила все лампы? Да её вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? ...... Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займётся чисткой сараев – прямым своим делом, – разруха исчезнет сама собой.


У застосування до НАТО ситуація була така сама ... карати тут можна лише мудрий нарід який САМ все просрав.
   
карати тут можна лише мудрий нарід який САМ все просрав.

Мудрий нарід, перебуваючи у стані особостого виживання не здатний думати про НАТО та не тільки про нього, тому легко маніпулюється всілякими пройдисвітами. Це відомо багато-багато років і вміло використовується.
   
Кучма з Кравчуком накерували наділили
   
Що саме цікаве.  Пінчук Ахмєтов розуміють,  і домовляються не з кацапнею  і їх союзничками.
   
Прийде весна і всі будуть відповідати.
   
А інші думають шо наєбуть європу одним,  а своїх іншим
   
хаха
Я порохобот
Порошенко в 1999 в парламенте заклеймил НАТО за бомбардировку Югославии.

Порошенко 1999 року в парламенті затаврував НАТО за бомбардування Югославії.
   
А слабо выложить призывы Черновола к федерализации = развалу единой Украины ?

Ась ?

Лично мне важно тогда было отстранить комэлиту от власти
и
чорновол годился как таран
но
не сложилось 

ти б щасливий хахол під підаралазацію біжав б голосувати за язиг , нема сумніву
   
А слабо выложить призывы Черновола к федерализации = развалу единой Украины ?

Ась ?

Лично мне важно тогда было отстранить комэлиту от власти
и
чорновол годился как таран
но
не сложилось 
То було коли про розвал СССР ще ніхто не думав. Чорновол хотів зробити з Галичини Прибалтику  в складі СССР. Так що не писди. Тупий як і всі порохоботи.
   
Совки совками,блін - "кто вінават і что з німі сдєлать" щоб мені, коханому" стало добре (td)

З нуля, з того гавна і палок що залишив по собі совок, всупереч всім обставинам і діям недоімперії, таки створили державу, а совки все шукають кого за то покарати.

Та що поробіш - 40 років по пустелі ніхто не відмінив....
   
Хто відповість за :
НАТО нєт
Продаж все і вся російським олігархам
Роззброєння ,знищення армії
Зняття заборони на діяльність комуняк
Харківські угоди
Діяльність на всіх щаблях влади інфільтрованих кацапських агентів (та вони і не дуже маскувались)
Доповнюйте.

тобто нагальних питань зараз немає?
аж так, що ти створюєш гілку з темою, яка нах під час війни не потрібна.

для чого  це ти робиш?
ти корисний ідіот, який продовжує мейнстрими кацапських іпсо чи ти ворог?

п.с.

коли я бачу такі теми -одразу зрозуміло звідки вітер навіював таке.

а ще зараз чогось згадали про кучму, який він зрадник був і просрав усе (с) і його треба саджати - і розносять той навоз навкруги як бегемоти.

питання теж саме - це роблять корисні тупарі бовдури чи тонко-сплановані вороги?

буду доповідати модератору!
за кожен такий висер
   
Совки совками,блін - "кто вінават і что з німі сдєлать" щоб мені, коханому" стало добре (td)

З нуля, з того гавна і палок що залишив по собі совок, всупереч всім обставинам і діям недоімперії, таки створили державу, а совки все шукають кого за то покарати.

Та що поробіш - 40 років по пустелі ніхто не відмінив....
40 років по пустелі - то люта х-ня...
За півроку з сумлінного прихожанина церкви можна зробити канібала...
   
"В країні повна антинародна олігархія. Є "папа" – Леонід Данилович Кучма, – який, окрім того, що проти демократії й свободи, народовладдя, ще й фальсифікує вибори, затискає вільну пресу. Москва збільшує свій тиск на Україну, просто заганяє її в куток. Кучма не може вже не чіпати не тільки Януковича, донецьких, але й кримських, луганських. Він починає заявляти, що Україна готова вступати в ЄС і НАТО. І ці слова визначили його долю. А для Георгія Гонгадзе стали фатальними. ФСБ обрало його жертвою", - зауважив Луценко.

 "це була перша спроба повернути Україну під Кремль, коли Кучма заїкнувся про НАТО. На жаль, мушу визнати, що на той момент і учасники акції "Україна без Кучми", і львівський рух "За правду", і десятки тисяч людей, які взагалі себе не ідентифікували ні з якими рухами, борючись проти авторитарної ієрархічної системи Кучми, "стали інструментом у кремлівському плані".
---
Не тільки в кремлівському.
Там все робилося в зв'язці з США- Кучма не влаштовував ні Рашку,ні США.
Доречі, керівництво НАТО це США
Тобто та країна,яка забрала в України ЯЗ і віддала Рашці,а також примусила порізати засоби її доставки.
Не дивно,що до цієї організації,як і до самих США в України було суперечливе відношення.
І так,ніхто не збирався нас туди брати.
Ні при яких умовах,так само,як Грузію з її "стандартами НАТО."
   
40 років по пустелі - то люта х-ня...
За півроку з сумлінного прихожанина церкви можна зробити канібала...

А от з совків зробити всіх нормальними  громадянами - і 40 років не вистачить. Бо совки значно радикальніше  за рабів скалічені ідеологією коммі і її наслідками.

Вниз з гори розвитку і цивілізації, звичайно, простіше і швидше можна спихнути людину (За півроку з сумлінного прихожанина церкви можна зробити канібала...)
А от піднятись простому манюпасу з совковщини, породження самих тупих злиднів,  до цивілізованості, дуже важко і складно.
   
Совки совками,блін - "кто вінават і что з німі сдєлать" щоб мені, коханому" стало добре (td)

З нуля, з того гавна і палок що залишив по собі совок, всупереч всім обставинам і діям недоімперії, таки створили державу, а совки все шукають кого за то покарати.

---
 :facepalm1:
З якого нафуй "нуля"???
   
---
 :facepalm1:
З якого нафуй "нуля"???

З нуля що називався УРСР
   
между прочим за них голосовал наш умный народ

Помню исследования перед референдумом-1991.
Большинство было за независимую социалистическую Украину.
   
А от з совків зробити всіх нормальними  громадянами - і 40 років не вистачить. Бо совки значно радикальніше  за рабів скалічені ідеологією коммі і її наслідками.

Вниз з гори розвитку і цивілізації, звичайно, простіше і швидше можна спихнути людину (За півроку з сумлінного прихожанина церкви можна зробити канібала...)
А от піднятись простому манюпасу з совковщини, породження самих тупих злиднів,  до цивілізованості, дуже важко і складно.

Всіх зробити нормальними і 10000 років не вистачить.
І що таке нормальні?
Приблизно 70% людей в суспільстві не здатні самостійно приймати важливі рішення. Це стадо, яке йде за пастухом.
Тому все залежить від "пастуха"...
   
Помню исследования перед референдумом-1991.
Большинство было за независимую социалистическую Украину.
З огляду на те яку політобробку та більшість роками проходила це не дивно  :-)o
   
З огляду на те яку політобробку та більшість роками проходила це не дивно  :-)o

Так і Левко Лук'яненко, один з самих радикальних дисидентів часів совка, теж був і інструктором райкому КПУ, як і Чорновід, до речі,  і навіть партію створював на основі ідей "марксизму-ленінізму"  - "програма все ж базувалась на засадах марксизму-ленінізму. «Знання марксизму-ленінізму вказують на безоднє провалля між сучасною радянською дійсністю і тими ідеалами, за які боролися пролетарі усіх країн з їх вождями: Марксом, Енгельсом і Леніном…»(с)

То яких вам ще треба палок і гівна?  Але незалежну державу таки створили з того що було і з тими діячами до були - іншого просто не існувало
   
З нуля що називався УРСР
---
З того "нуля",де випускалися літаки,танки,космічні кораблі??? :D
Хто ж винуватий,що ви те пройїпали та розпиляли на металолом?
Совок винуватий?
Звідкіля в Україні взялися доларові мільярдери?
З гімна та палок ви побудували олігархічний капіталізм.Вірніше феодалізм.
І дуже цим пишаєтесь. :facepalm1:

Останнє редагування: 18 березня 2024 21:53:58 від Blokh
   
Всіх зробити нормальними і 10000 років не вистачить.
І що таке нормальні?
Приблизно 70% людей в суспільстві не здатні самостійно приймати важливі рішення. Це стадо, яке йде за пастухом.
Тому все залежить від "пастуха"...
---
Не все.
Якщо руки з дупи,то  "пастух" не допоможе.
   
---
Не все.
Якщо руки з дупи,то  "пастух" не допоможе.

Я ж про середньостатистично го манюпаса.
   
Помню исследования перед референдумом-1991.
Большинство было за независимую социалистическую Украину.

так було ж два референдуми - один за СРСР, а інший - за незалежність

і там і там проголосували як нада  :pooh_lol:
   
З нуля що називався УРСР

якщо УРСР називати нулем, то за 30 років впали глибоко нижче нуля  :weep:
   
якщо УРСР називати нулем, то за 30 років впали глибоко нижче нуля  :weep:
"какую_страну_проеба ли"  :-)o
   
"какую_страну_проеба ли"  :-)o

ну це ясно
давай, що здобули
   
Мне такие вопросы напоминают сразу анекдот про поручика, который утром искал, кто ему вечером в штаны насрал. Если кто-то голосует за олигарха Порошенко, за Юлю, за того же Литвина, то в такой стране по умолчанию все будет валиться и разрушаться. 
   
ну це ясно
давай, що здобули
Ну із найпростішого - засипаємо світ пшеницею на що УССР в принципі була неспроможна  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія