Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несемося: 5 років тюрими охороннику за попередження у телеграм про роздачу повісток мешканцям будинк



У Києві винесли вирок охороннику будинку, який попереджав мешканців про роздачу повісток проацівниками ТЦК. У рішенні  суду сказано, що у звинувачуваного при невстановлених обставинах виникло "стійкий злочинний намір перешкоджати законній діяльності ЗСУ". Посилання на рішення суду https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbi1fdWs3OEYyUnZrUWZ4Q3g4bm5iTFNQOEZlQXxBQ3Jtc0tsM0R5NHNqNWJCNHMxSWY1dWNNYmJFRkJaanIwa3NFNlJheVBac1lud0xReDlLQy1DalVyM2dQN3RxR1FLbGRVWmZHSkZtTmwya2Z6cHNHUE5rakRVcXI5MTN2N1QxRzR4TVZXVFZvQnBSRkd2M3FINA&q=https%3A%2F%2Freyestr.court.gov.ua%2FReview%2F116553805&v=PQXvHk8iqw0

Останнє редагування: 13 березня 2024 12:53:02 від Citizen UA
   
Глупый, ему надо было в вайбере писать так: "Уважаемые жильцы нашего дома! Сейчас вам в двери квартир будут звонить! Это не воры, не мошенники и не колядники. Это — работники ТЦК, которые пришли к вам для раздачи повесток. Большая просьба всем жильцам — совершить акт гражданской зрелости и патриотизма, открыть им дверь и выполнить все их требования. Это ваша конституционная обязанность!" 

И ни один суд бы не подкопался  :D
   
Мало. По-краківські хочу розстрілу.
   
Чому йому самому не дали повістку.
   
Коли пишуть - прийшла служба газу робить поквартирний обхід для звірки лічильників, то це норм

А коли прийшло тцк з повістками то це уже - перешкоджання діяльності?

Чи він там закликав ховатись?
   
Чому йому самому не дали повістку.

Тому скоріше за все (якщо це правда) сидить там дідуля охоронником під 70...
   
Може, немає потреби. ЗСУ це ж честь, а не покарання. Так кажуть.
   
думаю пенс

Але ж якась падла його заложила...
   
Але ж якась падла його заложила...
ну чому падла, це могла бути дружана/батьки/діти тих хто воює два роки. Просто з тих повідомлень шо він писав не зрозуміло чим він перешкоджав. В кожного у дверях є камера або дверний глазок де можна подивитись хто стоїть з іншого боку
   
ну чому падла, це могла бути дружана/батьки/діти тих хто воює два роки. Просто з тих повідомлень шо він писав не зрозуміло чим він перешкоджав. В кожного у дверях є камера або дверний глазок де можна подивитись хто стоїть з іншого боку

Ну тут варіант що вони не ходили по квартирах, а стояли в підїзді чи на вході...
Тому що відкривати зараз без попереднього дзвінка - нонсенс. Або гроші просять або хрень втюхують.
   
https://www.youtube.com/watch?v=PQXvHk8iqw0&ab_channel=%D0%9C%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9%D1%8E%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B1%D0%B8%D0%BD
У Києві винесли вирок охороннику будинку, який попереджав мешканців про роздачу повісток проацівниками ТЦК. У рішенні  суду сказано, що у звинувачуваного при невстановлених обставинах виникло "стійкий злочинний намір перешкоджати законній діяльності ЗСУ". Посилання на рішення суду https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbi1fdWs3OEYyUnZrUWZ4Q3g4bm5iTFNQOEZlQXxBQ3Jtc0tsM0R5NHNqNWJCNHMxSWY1dWNNYmJFRkJaanIwa3NFNlJheVBac1lud0xReDlLQy1DalVyM2dQN3RxR1FLbGRVWmZHSkZtTmwya2Z6cHNHUE5rakRVcXI5MTN2N1QxRzR4TVZXVFZvQnBSRkd2M3FINA&q=https%3A%2F%2Freyestr.court.gov.ua%2FReview%2F116553805&v=PQXvHk8iqw0
Правильно зробили
   
Але ж якась падла його заложила...
Ти, олігофрен я так поняв за кацапів?)
Зібись з гілки бомж)
   
Ти, олігофрен я так поняв за кацапів?)
Зібись з гілки бомж)

редиска іди в дупу. Ухилянт грьобаний...
   
А завтра охороннн у напише в телеграмі кацапам де скупчення військових - нічо пару років посидить в тюрмі - теж охоронником)
   
редиска іди в дупу. Ухилянт грьобаний...
А ти хто воїн?
Де фронт тримаєш, чмо бездітне?)
   
А ти хто воїн?
Де фронт тримаєш, чмо бездітне?)

На відміну від тебе ухилянта, в мене всі документи на руках.
   
На відміну від тебе ухилянта, в мене всі документи на руках.
Які? Ніг немає?) бабці сраку миєш по догляду?)
Хоть своїй чи завів собі бабку, єблан тупий?)
А документи що ти купив собі за пару тисяч - засунь у дупу, через пару місяців їх перевірять і викинуть на смітник)
   
Які? Ніг немає?) бабці сраку миєш по догляду?)
Хоть своїй чи завів собі бабку, єблан тупий?)
А документи що ти купив собі за пару тисяч - засунь у дупу, через пару місяців їх перевірять і викинуть на смітник)

Єпанашка ухилянтська, вони є. А в тебе ніхрена нема. Сидиш в конурі і трясешся: тільки не мене, хай отого заберуть.
   
Але ж якась падла його заложила...

Шо, курва, жалко того падлюку? Прийде час - разом з ним сидітимеш.
   
Шо, курва, жалко того падлюку? Прийде час - разом з ним сидітимеш.

Повторюй: рольнікі, рольнікі. І чекай відкриття електронного кабінету.
   
Шо, курва, жалко того падлюку? Прийде час - разом з ним сидітимеш.
тобі час мити рольніку сраку, шо ухиляєшся?
   
Єпанашка ухилянтська, вони є. А в тебе ніхрена нема. Сидиш в конурі і трясешся: тільки не мене, хай отого заберуть.
Хуєсос, в мене кілька квартир і будинок за містом, а ти копи на нові бомаги - і продовжуй мити чужій бабці сраку) на всяк випадок дружині інвалідність забецай - хоча про що я- яка в тебе дружина?)
   
Доречі пан дрім - хочеш зроблю перевірку твоїх документів?) удальонно?)
   
Доречі пан дрім - хочеш зроблю перевірку твоїх документів?) удальонно?)

Можеш посмоктати. Удальонно.
   
Можеш посмоктати. Удальонно.
Вгадав з бабкою?)
А дружина чого здохла? Заіпав мабуть?) Чи не було ніякої дружини?)
   
Можеш посмоктати. Удальонно.
Ти краще консьєржа попередь, а забув - в тебе ж нема консьєржа)
Тоді збери довідки, свідоцтва і виписки з дурдому - про всяк випадок)
   
Повторюй: рольнікі, рольнікі. І чекай відкриття електронного кабінету.

А ти морду до асфальту тренуй. :)
   
А ти морду до асфальту тренуй. :)
ти тренуй вимову кацапе  [KA] шоб добре вимовляти - проше пана рольніку



Останнє редагування: 13 березня 2024 13:47:59 від DFMB
   
https://www.youtube.com/watch?v=PQXvHk8iqw0&ab_channel=%D0%9C%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9%D1%8E%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%93%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B1%D0%B8%D0%BD
У Києві винесли вирок охороннику будинку, який попереджав мешканців про роздачу повісток проацівниками ТЦК. У рішенні  суду сказано, що у звинувачуваного при невстановлених обставинах виникло "стійкий злочинний намір перешкоджати законній діяльності ЗСУ". Посилання на рішення суду https://www.youtube.com/redirect?event=video_description&redir_token=QUFFLUhqbi1fdWs3OEYyUnZrUWZ4Q3g4bm5iTFNQOEZlQXxBQ3Jtc0tsM0R5NHNqNWJCNHMxSWY1dWNNYmJFRkJaanIwa3NFNlJheVBac1lud0xReDlLQy1DalVyM2dQN3RxR1FLbGRVWmZHSkZtTmwya2Z6cHNHUE5rakRVcXI5MTN2N1QxRzR4TVZXVFZvQnBSRkd2M3FINA&q=https%3A%2F%2Freyestr.court.gov.ua%2FReview%2F116553805&v=PQXvHk8iqw0
чудово, сподіваюсь це той самий охоронець, який в 2013 році верещав до мене "какая ещьо жидовская украіна"
   
Здавалось би елементарно. Ввести в КК статтю, що під час воєнного стану всі чоловіки 18-60 мають реєструватись щопівроку в ТЦК , можна онлайн. Інакше 2 роки тюрми . І цивиліщовано, і пітари які розганяють теми про несемося смокчуть.
   
Так йому ж з відстрочкою дали ,буде пару років ходити відмічатися.Ось і все Але я б давав строгача за таке.
   
Дрім і дфмб у гілці.Не дивно.
   
Дрім і дфмб у гілці.Не дивно.
а два ухилянти один з Кракова , а другий з квартири тобі не дивно :gigi: 
   
а два ухилянти один з Кракова , а другий з квартири тобі не дивно :gigi: 
але те що ви розвели в гілці про цтк ,то просто дівчачі шмарклі,це робота на ворога ,якими гаслами ви б не прикривалися.
   
Здавалось би елементарно. Ввести в КК статтю, що під час воєнного стану всі чоловіки 18-60 мають реєструватись щопівроку в ТЦК , можна онлайн. Інакше 2 роки тюрми . І цивиліщовано, і пітари які розганяють теми про несемося смокчуть.
і ковбасникам ? )) бо їх нікого з громадянства не вивели
   
Здавалось би елементарно. Ввести в КК статтю, що під час воєнного стану всі чоловіки 18-60 мають реєструватись щопівроку в ТЦК , можна онлайн. Інакше 2 роки тюрми . І цивиліщовано, і пітари які розганяють теми про несемося смокчуть.

Погоджуюсь! Але 2 роки - замало.
   
але те що ви розвели в гілці про цтк ,то просто дівчачі шмарклі,це робота на ворога ,якими гаслами ви б не прикривалися.
від мене там вся офіційна інформація, яку подають прокуратура, місцеві органи, дпсу які є в мережі вони також на ворога прцюють? Я навпаки закликаю двох ухилянтів на облік встати, один андон охфіцер у Кракові інший сидить на квартирі. Ще була одна старша пані, яка сїбала з своїм виводком до Ірландії ф всіх гнала в окопи, тепер у неї також два необлікованих ухилянта
   
і ковбасникам ? )) бо їх нікого з громадянства не вивели
Так. Я ж кажу, онлайн можно.
   
Чому йому самому не дали повістку.

Бо то, напевно, старий кацап
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія