Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мєрзость, ти ще жива, тому що ми за це заплатили - ковбасниця хвупу

Дуже багато ковбасників допомагають ЗСУ, але є деякі особи які зловили підстаркуватого з паспортом місцевого і вирішили що вони - еліта і альфа самчині. Зустрічаємо - Інанна (Іван Гівно)

   
Бо для смоктання у кацапа ти занадто підтоптана і негарна - як вам така цитата, шановні?
   
Ребя, накой туди ходити? Це ж така задуха, через 3 хвилини читання повітря не вистачає.
   
Ребя, накой туди ходити? Це ж така задуха, через 3 хвилини читання повітря не вистачає.

Рєбята"(с) полюбляють жостке домінування)
Страпони та це все)
   
Дурік, здається турки тебе там не пощадили. )
   
Ребя, накой туди ходити?
Пані Злата - ця шизоїдна місяць поки я був у бані і не писав на фупі кожного божого дня згадувала мене  :facepalm: Вона і зараз тут пасеться постійно.  Шановні юзери, якщо ви бачите тут цю істоту - ви знаєте шо робити.
   
Страпони та це все)
Досить легко на фоточку на який ти сидиш на кортанах додати один елемент.  :laugh:

По факту, З-па, ти підтримуєш хейт і булінг своєї хазяйки щодо жінок фупу?
   
Пані Злата - ця шизоїдна місяць поки я був у бані і не писав на фупі кожного божого дня згадувала мене  :facepalm: Вона і зараз тут пасеться постійно.  Шановні юзери, якщо ви бачите тут цю істоту - ви знаєте шо робити.
Це ж не жарти, людина дійсно може бути хворою.
   
Що сі стало? Інанна перестала давати бабло Хомі і пройшла любов?  :shuffle:

Пам'ятаємо як Хома рвав тут дупу за цю кацапо-трампанзіаську наволоч Інанну і продавав їй додаткові ніки за бабло.  :suicide2:
Ще й кричав

Де пропаганда? Дай лінк.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0
   
Що сі стало? Інанна перестала давати бабло Хомі і пройшла любов?
Татусь, Хомі вона ніколи не давала бабло. Вона давала бабло на ЗСУ. І за донат давали нік - тут все чесно.

Інша справа що вона їх нарегала пів десятка, мабуть.  :facepalm:

Що трампонізма - тут ліків нема, нажаль.
   
Ось ще гарний допис

Ель Гуйдер, ти шо зовсім ідіот?

Гроші пішли не мені у карман, а на авто. І мої гроші там теж є, як і в усіх попередніх.

Так що заткни пельку і під шконарь.

Інанна(tu)
   
Що сі стало? Інанна перестала давати бабло Хомі і пройшла любов?  :shuffle:

Пам'ятаємо як Хома рвав тут дупу за цю кацапо-трампанзіаську наволоч Інанну і продавав їй додаткові ніки за бабло.  :suicide2:
Ще й кричав

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128129.0

Останній "приз" від Інанни для ніку Хома був переведений на 54— ту бригаду в грудні.
   
Останній "приз" від Інанни для ніку Хома був переведений на 54— ту бригаду в грудні.
А я від твого імені у спільноту турків-геїв Кьольну перевів 10 євро.
   
Пані Злата - ця шизоїдна місяць поки я був у бані і не писав на фупі кожного божого дня згадувала мене  :facepalm: Вона і зараз тут пасеться постійно.  Шановні юзери, якщо ви бачите тут цю істоту - ви знаєте шо робити.
А тобі воно треба? Не ходи туди і забудь.
   
Останній "приз" від Інанни для ніку Хома був переведений на 54— ту бригаду в грудні.

О, так ти тепер адвокат Інанни?

Бо для Кадри, як пам'ятаю, ти не адвокат?

То тепер ти весь час будеш виправдовувати Інанну, коли вона вчергове почне писати гидоту про українців, її донатами?

Ти дійсно вважаєш, що це - індульгенція?

 
   
А я від твого імені у спільноту турків-геїв Кьольну перевів 10 євро.

Кидай чек переказу?

пс. А Інанна переказала твій "приз" за грудень на 54—ту бригаду.
   
Кидай чек переказу?
Дружиною командуй, півень кьольнський
   
Татусь, Хомі вона ніколи не давала бабло. Вона давала бабло на ЗСУ. І за донат давали нік - тут все чесно.

Інша справа що вона їх нарегала пів десятка, мабуть.  :facepalm:

Що трампонізма - тут ліків нема, нажаль.

І поки вона давала тобі бабло, ти бився за неї як лев і допомагав реєструвати додаткові ніки, ще й репетував "Де пропаганда?".
Тобі інанівське бабло не тисне?  :punish:

А тебе попереджали, але ж бабло не пахне. :facepalm1:
   
Дружиною командуй, півень кьольнський

Тобто спистів як завжди)
пс. А чого соромишся?——
Чесно "заробив" "приз"——все згідно умов сайту.
Переказали той "приз" на 54—ту бригаду.
Тай взагалі більшість "призів" від Інанни пішли на 54—ту бригаду.
Що поганого?
   
І поки вона давала тобі бабло, ти бився за неї як лев
Йди лікуйся. Після того, як вона почала бикувати, я їй повернув якийсь з донатів і на цьому все. Так шо не підстрибуй.
   
Хома, я не розумію чого ти плачешся.
Ти сам рвав за Інанну дупу, тебе попереджали, що то кацапська курва, але тобі її бабло не пахло.

Тепер ти отримав за що боровся, так що не ний тепер. Головою треба було думати раніше. :punish:

   
Хома, я не розумію чого ти плачешся.
Ти сам рвав за Інанну дупу, тебе попереджали, що то кацапська курва, але тобі її бабло не пахло.

Тепер ти отримав за що боровся, так що не ний тепер. Головою треба було думати раніше. :punish:

"Кацапська курва"(с) фактично купила пікап для 54—тоі бригади щоб нищити кацапів?
Що ви курите?
   
Хома, я не розумію чого ти плачешся.
Ти сам рвав за Інанну дупу, тебе попереджали, що то кацапська курва, але тобі її бабло не пахло.

Тепер ти отримав за що боровся, так що не ний тепер. Головою треба було думати раніше. :punish:
Татусь, де я плачу?  :facepalm: Я показую спільноті the dark side of the moon.
   
"Кацапська курва"(с) фактично купила пікап для 54—тоі бригади щоб нищити кацапів?
Що ви курите?
З-па, не підстрибуй. Пікапи - окремо, булінг шановних юзеркинь - окремо.
   
З-па, не підстрибуй. Пікапи - окремо, булінг шановних юзеркинь - окремо.

"А нас за що?"(с)
пс. Не скавчи(
   
А я від твого імені у спільноту турків-геїв Кьольну перевів 10 євро.

 :laugh:
   
І поки вона давала тобі бабло, ти бився за неї як лев і допомагав реєструвати додаткові ніки, ще й репетував "Де пропаганда?".
Тобі інанівське бабло не тисне?  :punish:

А тебе попереджали, але ж бабло не пахне. :facepalm1:

Ніколи цього не було
   
"Кацапська курва"(с) фактично купила пікап для 54—тоі бригади щоб нищити кацапів?
Що ви курите?

Залупа, не купила, а оплатила. Від переводу до фактичної покупки ще купа работи. А то в вас вже Бегімотівна БДК у Феодосії знищила
   
Це ж не жарти, людина дійсно може бути хворою.
чому - може? За всіма ознаками вона психічнохвора і є. Вона вже рік фактично як не сама з собою дискутує (двоє кволеньких підгавкувачів не рахуються), то витягує пости декількох ненависних їй форумчанок, "препарує" ті пости на окремі слова, ну і - "реагує" на кшталт того, як це наведено у стартпості. Рівень "аргументування" ("ми вас кормім!") - це вже фоном.
Там реально важкий клінічний випадок.
   
Залупа, не купила, а оплатила. Від переводу до фактичної покупки ще купа работи. А то в вас вже Бегімотівна БДК у Феодосії знищила
То Хорват Бозонародзення на канторі відсвяткував так що всю вспульну заригав і придумав про Хаймарс. Буває з перепою.
   
Симптоматично як в цій гілці дописуть тільки "альянс")
Цікаво було б ковбасників почути.
   
То Хорват Бозонародзення на канторі відсвяткував так що всю вспульну заригав і придумав про Хаймарс. Буває з перепою.

Бегімотівна мабуть скоро героя Украіни від Сирського отримує
   
Останній "приз" від Інанни для ніку Хома був переведений на 54— ту бригаду в грудні.
і напевно про це було сорок тищ разів повідомлено широку громадськість з вимогою подяк у вигляді нескінченних цілувань сандаліїв ІванаГе ?
   
Симптоматично як в цій гілці дописуть тільки "альянс")
Цікаво було б ковбасників почути.

Залупа, в Альянсі є і ковбасники. Тебе іпуть різні прошарки населення
   
А цікаво стало——

Претензіі до звернення "мєрзость" чи до того факту щобез підтримки Заходу Украіна вже б потерпіла поразку?((
   
Залупа, в Альянсі є і ковбасники. Тебе іпуть різні прошарки населення

Хворі фантазіі коз"інського алконафта))
Піди вже наіпни графін——бо бачу хочеться)
   
Татусь, де я плачу?  :facepalm: Я показую спільноті the dark side of the moon.

Після того, як сам рвав за наї дупу і продава їй ніки?
Поки вона давала тобі бабло, ти тут рвав за неї дупу, кричав "Де пропаганда?" і ставив їй  (tu) .
А як вона перестала давати бабло, то відразу виявилось, що вона погана. :facepalm1:

Вибач хома, але ти такий самий як інанна, ви знайшли одне одного.
   
А цікаво стало——

Претензіі до звернення "мєрзость" чи до того факту щобез підтримки Заходу Украіна вже б потерпіла поразку?((
З-па, шановна пані Дмхз з початку війни живе в Україні, а не сидить як півень обісраний на жердині у Кьольні, думаючи що треба тікати у Канаду якщо хуйло сунеться на Бундес. Виключно за це її треба поважати.

Тому закрий перекошене є-бало.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія