Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кому лайноса за 150 баксів? :weep:

Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:



Samochód sprawny technicznie, jeździ, skręca i hamuje. Silnik pracuje na gazie i benzynie.
 Ważne opłaty, gaz ważny do 2020r. Podłoga zdrowa.Reszta jak na foto.


https://www.otomoto.pl/oferta/daewoo-lanos-1-5-lpg-ID6z7RzO.html#2c04afa4c2

 :facepalm:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Манюпас має радісно співати сумних пісень!
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

ше один, на пару баксів дорожче  :weep:



Daewoo Lanos 1,4 gaz LPG 75KM 5drzwi # okazja!

 Stan Bardzo Dobry Technicznie i Wizualnie

 Lakier Biały

 Samochód Czysty - Zadbany

 Pierwsza rejestracja 29.01.2001

 Rok 2000

 Zakupiony w polskim salonie

https://www.otomoto.pl/oferta/daewoo-lanos-1-4-gaz-lpg-75km-stan-dobry-5drzwi-ID6z2Ym5.html
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Рати є?
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Знайомий розповідав, що на німцях лайноса можна знайти задурно, або, за умовних 50-100 Євро. Бо за утилізацію корча німак має заплатити 150-250.
У нас такий 3000  :facepalm1:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Сцуко, утром ржал.... Какие-то малолетки лет по 18 на древней 525 Бэхе, бляхи - PTU LU69.  В этих бляхах прекрасно всё...
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

авто по ціні китайського тіліпона  :facepalm:  :weep:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

ну я колись продав ланоса 2002 року польської зборки з пробігом 150 тисяч бо вважав що вже пора. чувак що купив їздить досі натаксував 400 тисяч ну і що що пороги прогнили і кузов  сто раз битий  молотком рівняний і з балончика фарбований... розказував - лопнув розпрєдвал - ціна заміни з головкою щось менше 100 баксів.  чесно кажучи досі жалію що продав...
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

червона ляля за 350  :weep:

Показати зображення...
https://www.otomoto.pl/oferta/daewoo-lanos-ID6z6D1m.html

О, я би таку взяв. А передні тітани є?
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

О, я би таку взяв. А передні тітани є?
:gigi:  треба читати
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

червона ляля за 350  :weep:

ось тобі атвєточка



с авто ріа
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

ось тобі атвєточка

Показати зображення...
с авто ріа
:super:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

А мотори для човнів на бляхах бувають ? Я б взяв  на 70 коняк за  300$ :weep:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

первые два точно битые, причем хорошо битые
в красном ржавчина видна в колесной арке и на дверях
машинам по 17 лет, пробег везде под 300 тысяч - фактически сразу нужно делать капиталку двигателю и хз что с корпусом

поэтому такая покупка - это полгода-год поездить (сколкьо проедет) и продать на запчасти
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

первые два точно битые, причем хорошо битые
в красном ржавчина видна в колесной арке и на дверях
машинам по 17 лет, пробег везде под 300 тысяч - фактически сразу нужно делать капиталку двигателю и хз что с корпусом

поэтому такая покупка - это полгода-год поездить (сколкьо проедет) и продать на запчасти

а наш варіант за 2500$ 18-річний значить ляля  :lol:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

а наш варіант за 2500$ 18-річний значить ляля  :lol:

нібіт нікрашен адін хазяін гаражноє хранєніє  X(
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Знайомий розповідав, що на німцях лайноса можна знайти задурно, або, за умовних 50-100 Євро. Бо за утилізацію корча німак має заплатити 150-250.
У нас такий 3000  :facepalm1:
ві фсе фрете. В Україні мажори мешкають просто.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

DFMB - от узяв та попсував настрій :) .
Соц. виборка на сьогодні (станом на вечір вчорашньго дня) за останні два тижні.
Є у продажу - ВАЗ 2108, ВАЗ 2019, ВАЗ 21099, Опель Кадетт. Ціна - 1000 - 1400 доларів США. Знижка реальному покупцю від 0 дларів США до 200 доларів США. Середній вік машини - 25-30 років. Автомобілі від 1983 року по 1996 рік. Не згнилих, не у іржі, не битих, з цілим вітровим склом, картами дверей, більш-менш живим салоном фактично немає. І це виборка серед автомобілів з нормальними документами. Без усяких "продаж по техпаспорту".
Я знаю декілька людей, які з радістю БУДЬ-ЯКИЙ з тих Ланосів за 350 доларів куплять завтра, та нє, твою дивізію, сьогодні.
І поміняють і мастило на ньому, і резину нову візьмуть і за цим автомобілем доглядати будуть добре.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Ланос что жигули - не машина.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:


І поміняють і мастило на ньому, і резину нову візьмуть і за цим автомобілем доглядати будуть добре.
Якщо у тебе немає 5-7 тис $ на б\в - ходи пішки.
Ланос до 4000 в принципе хорошая машина.
Шкода, фольксваген, рено та інші навіть 2005-2009 - металобрухт та шрот, не можна таке пускати на дороги України  [ua]
Автохлам 1980-2000 на українських номерах працює на фіалках, безпечний для всіх, надійний, не ламається, не потребує заміни резини та обслуговування (бо грошей у українця на то немає)

Здогадаєтесь звідки тези ?  :K
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

первые два точно битые, причем хорошо битые
в красном ржавчина видна в колесной арке и на дверях
машинам по 17 лет, пробег везде под 300 тысяч - фактически сразу нужно делать капиталку двигателю и хз что с корпусом

поэтому такая покупка - это полгода-год поездить (сколкьо проедет) и продать на запчасти

Пустити в таксо , поки не здохне , профіт
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

первые два точно битые, причем хорошо битые
в красном ржавчина видна в колесной арке и на дверях
машинам по 17 лет, пробег везде под 300 тысяч - фактически сразу нужно делать капиталку двигателю и хз что с корпусом

поэтому такая покупка - это полгода-год поездить (сколкьо проедет) и продать на запчасти

для студента супер на канікули взяв, підшаманив
і таксувати
за пів року продав на запчастини
буде точно в плюсі

а якщо руки не з задниці, то потрішки доведе до розуму
і ще пару років буде мати хліб
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:
PAL

От скажіть, чого не взяти таку бляху?
Заберуть на штафмайданчик - та й хєр з нею!
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:
PAL

поэтому такая покупка - это полгода-год поездить (сколкьо проедет) и продать на запчасти

Й виручити 500 баксів, ще й в наварі будеш  :gigi:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Пустити в таксо , поки не здохне , профіт

як перше авто, щоб навчитись їздити - супер
дитині у ВУЗ їздити, чи в школу

і пацану, якщо руки з потрібного місця, а вчитись не дуже хоче років у 16-17 і хай доводить до розуму
може і спеціальність знайде

   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Nik02121971 , українцю таке не можна. тре бути злиднем , співать сумних пісень і ходити в вишиванці
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Alyans  - ага. "Скрєпно" їздити на "копійці", що  вдвічі старша за водія і на яку без сліз не взглянути. І не доглядають за цими автомобілями. До недоцільно.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Я две недели назад продал форд ескорт 2000 года, с порванім ремнем грм, не рабочими замками дверей,
поломаной рулевой рейкой и еще кучей прелестей в.т.. числе ржавім кузовом за 700 баксов.
Люди из нее сделают конфетку и продадут за 1500 штуки.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Так нафиг вы его в Украине за 2500 покупаете? под дулом пистолета? выставил барыга свой ланос за 2500, а вы ему - 300 и ниипет, так и купите  :-)o
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Я две недели назад продал форд ескорт 2000 года, с порванім ремнем грм, не рабочими замками дверей,
поломаной рулевой рейкой и еще кучей прелестей в.т.. числе ржавім кузовом за 700 баксов.
Люди из нее сделают конфетку и продадут за 1500 штуки.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

выставил барыга свой ланос за 2500, а вы ему - 300 и ниипет, так и купите

Коли буде зростати ціна на продукт українського виробництва, тому що підприємство може продати за кородон по більш вигідній ціні, ви будете що казати ?
 
 -Що це ринок, і навішо Миколі продавати вам тут по 50, якщо він може продати там за 100. Так ?

Коли буде занепадати якась галузь (будь що - аграрна, або виробництво якесь) із-за того, що хтось спритніший/умніший/багатший на якийсь ресурс за кордоном зробив цей товар дешевше та може із логістикою продати його дешевше на нашому ринку ніж український виробник, ви що будете казати ?

 -Не може Микола зробити те саме за ті ж гроші, то нехай таке виробництво закриває. Так ?

   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

а трактори чи комбайны е за таку цину? :shuffle:
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

DFMB - от узяв та попсував настрій :) .
Соц. виборка на сьогодні (станом на вечір вчорашньго дня) за останні два тижні.
Є у продажу - ВАЗ 2108, ВАЗ 2019, ВАЗ 21099, Опель Кадетт. Ціна - 1000 - 1400 доларів США. Знижка реальному покупцю від 0 дларів США до 200 доларів США. Середній вік машини - 25-30 років. Автомобілі від 1983 року по 1996 рік. Не згнилих, не у іржі, не битих, з цілим вітровим склом, картами дверей, більш-менш живим салоном фактично немає. І це виборка серед автомобілів з нормальними документами. Без усяких "продаж по техпаспорту".
Я знаю декілька людей, які з радістю БУДЬ-ЯКИЙ з тих Ланосів за 350 доларів куплять завтра, та нє, твою дивізію, сьогодні.
І поміняють і мастило на ньому, і резину нову візьмуть і за цим автомобілем доглядати будуть добре.

Я серйозно, взяв би за ці гроші.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

PRom  - з такою ціною і я б взяв собі, не відмовився. В мене купа друзів і рідні, з правами, що не можуть дозволити собі автомобіль з українськими цінами. Віддавати декілька тисяч доларів (річну заробітну плату для заробляючої людини) за 30-річні авто родом із Союзу або ті, що  ще Рейгана молодим пам'ятають - це нонсенс у сучасному світі. Такіх місць небагато на планеті взагалі.
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Коли буде зростати ціна на продукт українського виробництва, тому що підприємство може продати за кородон по більш вигідній ціні, ви будете що казати ?
 
 -Що це ринок, і навішо Миколі продавати вам тут по 50, якщо він може продати там за 100. Так ?

Коли буде занепадати якась галузь (будь що - аграрна, або виробництво якесь) із-за того, що хтось спритніший/умніший/багатший на якийсь ресурс за кордоном зробив цей товар дешевше та може із логістикою продати його дешевше на нашому ринку ніж український виробник, ви що будете казати ?

 -Не може Микола зробити те саме за ті ж гроші, то нехай таке виробництво закриває. Так ?

Так
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Warrior555 - да за трьоху можна знайти часів Буша або початку правління Буша  [ua]
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Warrior555 - пардон, часів Клінтона - початку правління Буша молодшого  [ua]
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

PRom  - з такою ціною і я б взяв собі, не відмовився. В мене купа друзів і рідні, з правами, що не можуть дозволити собі автомобіль з українськими цінами. Віддавати декілька тисяч доларів (річну заробітну плату для заробляючої людини) за 30-річні авто родом із Союзу або ті, що  ще Рейгана молодим пам'ятають - це нонсенс у сучасному світі. Такіх місць небагато на планеті взагалі.

Так, повністю підтримую.
Сам щойно з таких говєн повернувся, що болото аж на даху. Шкода нормальну машину в таких місцях топити, а от тим курдупльом там гримати якраз саме то
   
Re: Кому лайноса за 150 баксів?  :weep:

Так

Так якого ви топите за регулювання ринку б\в авто ? Він не вільний, а регульований дикими заборонами та акцизами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія